Skocz do zawartości

Sen o gryzieniu dziewczyny diabła


ajwona

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o interpretację tak dziwnego snu.

Śniło mi się, że byłam u siebie w domu z rodzina, była tam też jakaś dziewczyna z czarnymi włosami, na która byłam ogromnie zła bo zrobiła mi cos ylko nie amiętam co, coś z natury psychicznej nie fizycznie.

Postanowiłam ją ukarać i nagle się na nią rzucilam i zaczęłam gryźć w brzuch z całej siły, mamie kazałam ją trzymac za ręce.

Atakowałam tylko jej brzuch. Po całej tej bijatyce, kiedy była już całkiem pokraskana moja mama powiedziała mi, zże to jest dziewczyna diabła i że teraz powinnam się bac, bo on się zemści.

 

I to koniec snu. Nie wiem jak go rozumieć, czy ma jakikolwiek sens, czy to tylko moja wyobraźnia. Często mam sny tak nielogiczne.

 

Potem śniłam o tym, że jestem w toalecie w szkole, w kabinie i drzwi do niej są uchylone, ja czuję, że bardzo muszę skorzystac z toalety ale wstydze sie bo za drzwiami i w kabinie są ludzie.

 

Ten sen o sikaniu przy ludziach w otwartej kabinie powtarza sie co jakiś czas w różnych sytuacjach i miejscach, ale zawsze jest to otwarta kabina i widze innych ludzi chodzących w toalecie.

 

 

Prosiłabym o opis czy te sny moga mieć jakiekolwiek znaczenie, czy nie.

 

Z niecierpliwościa czekam na wyjaśnienie.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przy czym zaznaczam ja nie interpretuję snów jako przyszłość, interesuję się psychologią i mogę w tym kierunku tylko odpowiedzieć.

Sen pierwszy wygląda na tłumioną w sobie agresję, być może masz problem z ukazywaniem swoich uczuć i wyładowujesz to napięcie podczas snu?

Sen drugi może sugerować iż masz problem w kontaktach z ludźmi, nie jesteś otwarta za to jesteś wstydliwa i niepewna w relacjach z innymi.

Ale to tylko moja "psychologiczna" interpretacja :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...