Skocz do zawartości

Usuwanie tematów


55klaudyna

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ jeden z moich postów został usunięty, a kolejny post na którym trwała próba dowiedzenia się dlaczego tak się stało, został zamknięty. Zamieszczę tu wypowiedź którą miałam dodać do poprzedniego postu.

 

Athena dlaczego uważasz, że ja zamierzam się się ``bawić`` w wywoływanie duchów? Czy ja napisałam, że chcę wywoć ducha Hitlera, bo mam napisać o nim referat? Nie. Nie pytałam tylko o sam rytuał, pytałam również o konsekfencje, oraz inne sprawy z tym związane. Uważasz, że nie mam pojęcia o ``sile energetycznej``, pomijając fakt że nie powinnaś mnie oceniać, nawet mnie nie znając,i to że nie powinnaś mnie szufladkować tylko ze względu na mój przedział wiekowy, to masz racje nie mam pojęcia co to jest. Ale skąd mam się dowiedzieć o czym kolwiek, skoro gdy próbuję to zrobić to moje posty są usuwane. Możliwe że wiele ``dzieci`` po wywoływaniu duchów trafia do psychiatryka. Jak myślisz dlaczego tak się dzieje? Je uważam, że jest to związane z ich niewiedzą. Jak myślisz ich niewiedza wynika stąd, że nie chce im się nic szukać na ten temat, czy może szukają.....ale nic nie znajdują. Piszesz też, że usunęłaś mój post, bo tu się nie dowiem jak wywoływać duchy. Tylko dlaczego w takim razie przed usunięciem postu, sama na niego odpowiedziałaś? I dlaczego właśnie ja mam nie dostać odpowiedzi na to pytanie, skoro niektórzy zadają wprost to pytanie, bez żadnych wyjaśnień, a ich posty jakoś nie są usuwane.

 

 

Mam mnadzieję że ten post nie zostanie usunięty, bo w końcu jednak obowiązuje wolność słowa. A i jeszcze jedno Athene mogłabyś mi napisać w jaki sposób konkretnie złamałam regulamin? Bo nie było w nim mowy o tym że nie wolno zadawać pytań związanych z wywoływaniem duchów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila na prosbe Peyotl zamknelam i usunelam temat. Na wyrazna prosbe! I to byl jego temat. A tematy- jak wywolac ducha, bede nadal usuwala. Nie wiem ile masz lat. I nie wnikam. A skad wiesz, ze to byl duch babci a nie inne g....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, przepraszam. Nie wiedziałam że tamten temat został usunięty na prośbę Peyotl. Nie pisałam o żadnym duchu, pisałam tylko że tęsknię za moją babcią i czuję z nią więź. Nie o tym zresztą pisałam w tym poście, jeżeli chcesz wracać do mojego poprzedniego postu to mogłaś go nie usuwać. Skoro będziesz usuwała tematy ``Jak wywołać ducha`` to usuwaj wszystkie. Ale przed tym mogłabyś wytłumaczć dlaczego. Bo nie jest to chyba spowodowane własnym widzimisię? To bardzo dobrze że nie wnikasz ile mam lat, ale w swojej wcześniejszej wypowiedzi odwoływałaś się do przykładów dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuje Ci w takim razie Twoj post:

Hej! Chciałam się dowiedzieć jak wywołać ducha? I czy zawsze się to źle kończy i przychodzi inny duch od wywołanego? Wiem że często tak się zdarza i nie dziwię się jeżeli dzieciaki zakłócają spokój zmarłych i robią to dla zabawy. Tylko że ja właśnie nie traktuję tego jak zabawę. Chciałabym przywołać duszę mojej babci. Nie tak poprostu żeby sprawwdzić czy przyjdzie. Tylko od pewnego czasu (mniej więcej 3 lat)czuję że mi jej brakuje...jakby za nią tęsknię, choć nie wiem jak to możliwe bo umarła rok przed moim urodzeniem, więc nawet jej nie znałam. Czasami mam wrażenie że jest obok mnie, i to dosłownie. Czuję z nią bardzo silną więź. Chciałabym ją przywołać bo to uczucie ``tęsknoty`` jest we mnie coraz silniejsze... Myślicie że przyszłaby gdybym ją wywoływała?

 

Kazdy kto zaczyna: Hej! Chciałam się dowiedzieć jak wywołać ducha? jest dla mnie dzieciakiem. Niewazne czy ma 80 lat nawet. Ta dyskusja donikad nie prowadzi. Najpierw popros kogos zeby sprawdzil czy to duch babci. I jest to naprawde przyjacielska rada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam poprosić kogoś czy to z moją babcią czuję więź? Czy chodzi ci o to że czuję jej obecność? Tak czuję jej obecność. Wiem że czasem jest przy mnie. Po co ``jakieś inne gówno`` miałoby za mną łazić i od 3 lat nic mi nie robić? A według ciebie miałabym zacząć. Słuchajcie przydażyła mi się niezwykła historia, tylko nie mówcie nikomu ale... chciałabym... wywołać ducha.... Wtedy byłoby normalnie? Według nie to że na początku napisałam ``Hej`` jest normalne . Zazwyczaj jak co piszę to się witam. Pozatym po co usuwasz mój post skoro teraz go cytujesz. I dowiem się w końcu dlaczego usuwasz tematy``jak wywołać ducha``?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuje Twoj post bo ten temat tez zamierzam usunac kiedy skonczymy ta prowadzaca do nikad dyskusje. Wiesz, wywoluj sobie co chcesz... ale ja nie chce zeby to forum mialo cos z tym wspolnego. Radz sobie sama. Nadal jestm przyjazna, ale moja cierpliwosc sie konczy, a za podwazanie decyzji moderatora mozesz tu dostac bana i chyba skorzystam z tego przywileju 1szy raz jak nie przystopujesz.

Edytowane przez Guest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twojej babci niema wśród 3 duchów które masz przy sobie a twoje chęci na wywoływanie duchów wzięły się stad ze 2 duchy tym się zajmowały za życia.mogę je odprowadzić ale dopiero 5-6 maja bo wybywam z domu jeżeli to Ci odpowiada prześlij mi dane na priva musisz mieć 10 postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kazdy z nas ma inne podejscie do sprawy.W Twoim przypadku,w sumie nie wiadomo o co chodzi czy o ducha babci czy o co innego...nie wiem bo nie sprawdzalem :) Nie skanuje ludzi bez ich zgody po prostu.

Nawet gdybys chciala zrobic seans spirytystyczny uwazam ze masz ponad 90% szans na to ze jak by cos przyszlo to nie byloby tym za co sie podaje,taka jest natura istot co przychodza na seansy spirytystyczne organizowane przez niedoswiadczone osoby,taka prawda.

Możliwe że wiele ``dzieci`` po wywoływaniu duchów trafia do psychiatryka. Jak myślisz dlaczego tak się dzieje? Je uważam, że jest to związane z ich niewiedzą. Jak myślisz ich niewiedza wynika stąd, że nie chce im się nic szukać na ten temat, czy może szukają.....ale nic nie znajdują.

 

No jak najbardziej jest to zwiazane z ich niewiedza,a czasami nawet wiedza nie wystarcza bo zawsze zdarzaja sie wypadki przy pracy.

Szukanie tej wiedzy,ezoterycznej,okultystycznej,magicznej,nie zawsze jest latwe i proste,co nie znaczy ze niemozliwe.Jak sie szuka to sie zawsze znajdzie predzej czy pozniej,jednak gdy szukanie polega wedlug Ciebie na hmm...wklejaniu watkow i czekaniem na odpowiedz to niestety nie tedy droga,idziesz w ten sposob na latwizne,moim zdaniem.

Powinnas poszukac sama w ksiazkach przedewszystkim, a pozniej jak wyrobisz sobie jakis poglad na ten temat,zaczac z nami dyskusje,a na koncu dopiero pytac dlaczego niektore tematy wylatuja z tego forum,nie sadzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art.7 9. Podważania decyzji Moderatorów, zakładanie wątków mających za zadanie wprowadzenie zamętu, dopytywanie się o cel działań Moderatorów w wątkach publicznych grozi ostrzeżeniem lub banem.

i dodoatkowo: http://www.ezoforum.pl/ezoteryka/18770-regulamin-dzialu-ezoteryka-obowiazujacy-na-calym-forum.html

Dostajesz na razie tylko ostrzezenie. Poznaj moje dobre serce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...