Jump to content

Dlaczego wrózy się tylko pełnoletnim?


rimik

Recommended Posts

Chciałem się dowiedzieć o przyczynach zasady. Bo sam mam 17 lat i chciałbym zająć się ezoteryką i przy okazji słuchać wróżb o mnie. Co można w tym wieku robić? (rozwijać się?)

Link to post

Witaj - narazie możesz czytac i sie zorientować, czy to jest ta Twoja droga .Zasada forum nie wrozy sie ponizej 18 roku Podyktowane jest tym ,ze jest jeszcze slaba psychika i wrozby by przyniosła wiecej szkody niż pożytku,. Wiem czasem niepełnoletnie osoby maja większy dystans do wrozb ,niz Ci dorosli, ale taki jest regulamin- - oczywiście uważam za słuszny Pozdrawiam cieplutko- milego czytania i nauki na forum

Link to post
Guest Sowilo92

Wiesz co, sam dla siebie w celach edukacyjnych możesz stawiać już, żeby wyjść do ludzi, no to po pierwsze trzeba nabrać trochę doświadczenia i to zarówno takiego typowo fachowego, czyli znajomość tematu i też tak naprawdę takie doświadczenie życiowe się przydaje....trzymaj się rimiku i nie przejmuj się tak wszystkim;*

Link to post

I jeszcze jedno bym dodała: karty to nie zabawa i lepiej przestrzegać BHP tarota... Zaczęłabym od tego. Trzeba mieć tez wyczucie jak przedstawić pewne delikatne kwestie osobie pytającej.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych.