Skocz do zawartości

Szukam profesjonalisty od klątw


Przeklęty

Rekomendowane odpowiedzi

Masz problem co prawda ,ale nie aż taki jak myślisz.

Nie jest on w każdym razie trudny do usunięcia i jak się wyraźnie wypowiesz to zostanie rozwiązany.

Na tym forum jest więcej osób mających podobne, tylko o tym nie wiedzą i biorą to za różne dolegliwości , albo za pech.

Mogę tylko jeszcze dodać ze jestem egzorcystą.

Serdecznie pozdrawiam.

 

Włodek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukam osób mogących zdjąć ze mnie klątwę lub urok - nie wiem co to jest ale jestem przekonany że coś jest wokół mnie i szkodzi całej mojej rodzinie. Jestem z Poznania ale jak ktoś się na tym będzie znał to i na drugi koniec mogę pojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ewwa u Ciebie całkiem miło i czysto energetycznie.

czakry jasne i masz już połączenie z Wyższym Ja - Duch Święty jakieś 30%

Tak trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem na myśli wyimaginowanych pomocników a raczej realnych ;)

Skoro klątwa jest dla Ciebie czymś realnym, to przypuszczam, że świat duchowy również :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnienie świata duchowego nie jest dowodem na istnienie Twojego boga.

Bóg nie jest "mój" chociaż Jego istnienie uznaję :)

 

A czy masz jakieś dowody na istnienie świata duchowego :)

Oczywiście poza doświadczeniami własnymi i innymi prywatnymi, bo na nich możemy opierać jedynie wiarę, ale dowodem one nie będą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Papa Midnite

Obiektywnie nie ma dowodów na istnienie czegokolwiek. Moja uwagę nie miała na celu urazić kogokolwiek przekonań. Jedynie zasugerować pewien relatywizm poglądów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość beneton123

Jeśli chodzi o klątwy, to rzadko są przyczyną problemó z prostego powodu - osób, któe potrafią skuteczną klątwę rzucić jest niewiele. O wiele częściej przyczyna jest np. blokada w podświadomoci lub zwykły zbieg okoliczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lżejszą forma klątwy jest tzw złe oko ,klątwa tez wiele nie wymaga ,chyba mówisz raczej o czarach a to już faktycznie wymaga trochę wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wygląda na to że będę miał przesrane(za przeproszeniem) do końca życia bo taki jest zbieg okoliczności.. A raczej dziesiątki ich w ciągu roku, pozbawiających mnie i moich najbliższych środków do życia, zdrowia i wszystkiego co niezbędne do życia. Może i osób jest niewiele które to potrafią ale to też oznacza że TO JEST MOŻLIWE i przytrafiło się właśnie mi. Jestem osobą sceptyczną i szukam treściwego potwierdzenia a jak dotąd główniedoznaję pseudo-psychologiczne próby pouczania.

P.S Nie walić mi tu off-topu tematem: Czy bóg istnieje. Dla mnie nie istnieje, ale jeśli się mylę, to lepiej żebym go nie spotkał na swojej drodze.

Edytowane przez Przeklęty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wygląda na to że będę miał przesrane(za przeproszeniem) do końca życia bo taki jest zbieg okoliczności.. A raczej dziesiątki ich w ciągu roku, pozbawiających mnie i moich najbliższych środków do życia, zdrowia i wszystkiego co niezbędne do życia. Może i osób jest niewiele które to potrafią ale to też oznacza że TO JEST MOŻLIWE i przytrafiło się właśnie mi. Jestem osobą sceptyczną i szukam treściwego potwierdzenia a jak dotąd główniedoznaję pseudo-psychologiczne próby pouczania.

P.S Nie walić mi tu off-topu tematem: Czy bóg istnieje. Dla mnie nie istnieje, ale jeśli się mylę, to lepiej żebym go nie spotkał na swojej drodze.

 

zacznij konkretnie od zmiany nicku komputerowego to wbrew poglądom także koduje niestety jesli chodzi o Ciebie mam wrażenie ze wolisz żalić się niż coś zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wszelkim klątwom i urokom nadajemy moc ,bo w nie wierzymy i się im poddajemy ,to prosty fakt psychologiczny,a na forum to raczej nikt klątwy ściągnąć nie potrafi,taa dzisiaj to wszelkie bzdury można wcisnąć ,i człowiek uwierzy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gullfaxi, po tylu latach nieszczęść, porażek i niepowodzeń malutki nick który mam tych parę miesięcy i na który nawet nie zwracam uwagi nic nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem osobą sceptyczną i szukam treściwego potwierdzenia a jak dotąd główniedoznaję pseudo-psychologiczne próby pouczania.

Jeżeli miałeś na myśli mój post, to był on raczej propozycją skorzystania z konkretnej pomocy, a nie pouczeniem.

Propozycją wynikającą z osobistego doświadczenia.

Jednym z jego ciekawych elementów było np. to, że kiedyś, w trakcie mojej rozmowy z pewnym księdzem egzorcystą dotyczącej mojego życia i "przygód" ze światem duchowym stwierdził on, że podejrzewa istnienie w mojej rodzinie klątwy pokoleniowej. Moje zaskoczenie takim stwierdzeniem było całkowite, gdyż rozmowa była dość ogólna, nie ukierunkowana na jakiekolwiek poszukiwanie czegokolwiek w czymkolwiek. Co ciekawe, już we wczesnym dzieciństwie słyszałam dość starą historię rodzinną mówiącą o klątwie, ale nikt nie podchodził do niej na poważnie. Taka tam legenda, no może coś tam w niej jest...

 

Tymczasem obcy ksiądz ni stąd ni zowąd wyjeżdża mi z taką diagnozą. Skąd wiedział? Nie wiem, grunt, że trafił w sedno.

I stąd moja propozycja.

 

P.S Nie walić mi tu off-topu tematem: Czy bóg istnieje. Dla mnie nie istnieje, ale jeśli się mylę, to lepiej żebym go nie spotkał na swojej drodze.

A jeżeli On właśnie mógłby Ci pomóc?

Zachowujesz się jak tonący, który prosi o pomoc, a gdy widzi wyciągnięte do niego ręce, krzyczy: "gdzie mi z tymi łapami, ręce przy sobie".

Prosisz o pomoc, ale odrzucasz rady (być może nie zawsze są one po Twojej myśli, ale mogą być pomocne), czego zatem oczekujesz?

 

Co do nicku, to niestety Gullfaxi ma rację. Nasze życie składa się z elementów, które my możemy uznawać za nieistotne drobiazgi, ale to one paradoksalnie składają się na całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ,Uwolnienie od klątwy następuje gdy tzw. Egzorcysta lub Ksiądz kilka razy wymówi słowa " W Imię Chrystusa Uwalniam Cię Od Klątwy i wszelkiego zła które opętało twą duszę ,lecz żeby takie uwolnienie było skuteczne Człowiek Opętany powinien bezgranicznie zaufać w Moc Boga ,dzięki któremu Egzorcysta wypędza Demony z ciała opętanego ,właśnie w imieniu Boga ,jak będzie trzeba zabieg powinien powtórzyć ten sam Egzorcyzmujący .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj przyczyn gdzie indziej nie wymagasz pomocy egzorcysty ani kościelnego ani świeckiego,ja rozumiem ze klątwa jest świetną wymówką, szukaj przyczyn w sobie, i przestań sobie wmawiać klątwę bo w końcu coś sie przyczepi ,a sprawa nicka pokazuje nastawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Caliah, nie miałem na myśli Twojej wypowiedzi a rozmowy które przeprowadzałem na PW. U mnie też jest legenda sięgająca z 3 pokolenia wstecz ale jeśli to klątwa to nie działa na wszystkich w rodzinie.

Bóg? Miałby pomóc? Moja babcia była osobą wierzącą w boga całym sercem i duszą. Pomoc boga = doznała w życiu ogromu zła, bólu i nieszczęścia. Zdechła w męczarniach mówiąc mi cicho: "Chciałabym już umrzeć.. Jestem zmęczona". Życzyłem jej spokojnej śmierci we śnie bo zasłużyła na odpoczynek. A on nie zasłużył by poszła do nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę odnieść się do relacji jaką miała Twoja babcia z Bogiem, ponieważ nic nie wiem na jej temat.

Los każdego człowieka jest sumą wielu wypadkowych i trudno jest bez znajomości wnętrza człowieka z całą pewnością powiedzieć, że na te czy inne koleje losu Twoja babcia miała wpływ bezpośredni, czy były one może skutkiem decyzji innych ludzi. To, że była już zmęczona życiem nie oznacza, że Bożej pomocy w życiu nie doświadczyła. O tym mogłaby powiedzieć nam tylko ona. Być może jedną z oznak takiej łaski była choćby Twoja przy niej obecność. Wielu starych ludzi umiera w samotności...

 

A wracając do potencjalnej klątwy, to w mojej rodzinie objawiała się ona na różne sposoby i jeżeli były jakieś wyjątki, to nieliczne. W linii, z której pochodzi moja mam została przerwana przez mnie i przez jednego z braci mojej mamy, choć w jego przypadku nastąpiło to w sposób chyba nieświadomy, ale również związany ze zwróceniem się ku Bogu. U pozostałego rodzeństwa mamy odbiła się już na kolejnym pokoleniu, czyli moich siostrach i braciach ciotecznych, a i mój brat też chyba ma z jej powodu problemy rodzinne.

 

Czy Bóg może pomóc?

W moim życiu, w ciągu ostatniego 2,5 roku zmienił tak wiele, że gdyby ktoś mi 3 lata temu powiedział, że takie zmiany zajdą kazałabym mu iść się leczyć. Tym bardziej, że wówczas nie wierzyłam, a jedynie zakładałam istnienie Boga.

Zmiany są od 2,5 roku, chociaż temat klątwy i modlitwy od odcięcie zaistniał 1,5 roku temu. Wcześniej po prostu prosiłam o pomoc w zrozumieniu, dlaczego mi się w życiu nie układa, dlaczego w mojej rodzinie nie ma miłości i jeszcze wiele innych "dlaczego".

I po jakimś czasie zaczęłam otrzymywać odpowiedzi, a przy okazji rozpoczął się "mały remoncik" w życiu rodzinnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, wg. Ciebie to bóg Ci pomógł. Myślę że gdyby mojej babci ktoś powiedział gdy była 15-latką że bóg jej goowno pomoże albo że jej modły przyniosą jej gehennę na kolejne 65 lat to też by mu kazała się leczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

 

Nigdy nie byłem sceptyczny w tematyce ezoteryki, przeciwnie..wiem że różne dziwne rzeczy mają miejsce, ale jednocześnie chciałem się zamknąć na te rzeczy, odciąć tak żeby jak najmniej wiedzieć, aby przypadkiem nie być podatnym na różne energie, zabobony itp. Poza tym ciężko jest uzyskać jednoznaczną wiedzę na ten temat. Wielu ludzi ma odmienne zdania i każdy jest święcie przekonany o swojej racji.

 

Skąd więc moje zainteresowanie tym tematem? Z powodu ciężkiej choroby, bakterii. Jednocześnie leczenie mimo że łatwe nie jest, jedak nie daje żadnych rezulatów (mimo ponad kilkunastomiesięcznej kuracji antybiotykowej). Czuję się bardzo źle, objawy nie pozwalają mi normalnie żyć. Oszem zdaje sobie sprawę że to może być po prostu przypadek i chciałbym aby tak było. Nie jestem paranoikiem, jednak na wszelki wypadek może warto zainteresować się tematem własnie ezoteryki, bo może tu gdzieś leżeć przyczyna.

 

Dodam jeszcze że dużo osób ze strony matki jest bardzo zabobonnych, babce różańce rozrywało, chrzestny matki zajmował wróżeniem, gusłami itp, także może mieć to coś wspólnego z moją chorobą.

 

Jeśli ktoś byłby wstanie mnie jakoś "przebadać" czy coś złego nie kręci się przy mnie czy mojej rodzinie, byłbym bardzo wdzięczny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainteresuj sie oczyszczaniem karmy u siebie,i oczyszczaniem czakr

 

Zauważyłem, że lubisz dawać wskazówki, miło z Twojej strony. Zastanawiam się na jakiej podstawie je dajesz ?

 

Jeżeli chodzi o klątwy, to nie miałem zbytnio z nimi kontaktu (a może o tym nie wiem?) co prawda wyciągano ze mnie podczas jednej sesji hipnotycznej parę bytów, oraz zostałem oczyszczany przez bioenergoterapeutę, ale po jakimś czasie do teraz znów odczuwam jakiś wewnętrzny niepokój, podczas medytacji dostaje odpowiedź, że czekają mnie wewnętrzne zmiany i mam być cierpliwy, stąd może być ten niepokój, ale chętnie wysłucham Twojej opinii gullfaxi na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz mocno zblokowane czakry np 1cz 75% 2 cz55% 3cz70% 4cz75% 5cz85% 6cz95% 7cz 60% dobrym sposobem jest słuchanie specjalistycznej muzyki na oczyszczanie czakr jeżeli chodzi o karmę to każdy ma co robić jeżeli chodzi o oczyszczanie i sprawa ważna a nie doceniana dokształcanie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz mocno zblokowane czakry np 1cz 75% 2 cz55% 3cz70% 4cz75% 5cz85% 6cz95% 7cz 60% dobrym sposobem jest słuchanie specjalistycznej muzyki na oczyszczanie czakr jeżeli chodzi o karmę to każdy ma co robić jeżeli chodzi o oczyszczanie i sprawa ważna a nie doceniana dokształcanie się

 

dziękuję, potwierdza to moje ostatnie zainteresowanie czakrami i ich oczyszczeniem, co prawda myślałem, że jest z nimi lepiej...

 

Jakieś przypuszczenia, dlaczego te czakry są w takim stanie? Częste ataki bytów? Karma? Otoczenie?

Od wczesnych lat miałem problemy z ukazywaniem emocji od kilku miesięcy zmieniam się podejście do otoczenia i do rodziny, staram się dawać im więcej miłości i widzę poprawę, nie tylko ja ją widzę, ale moi znajomi i rodzina mówią mi, że się zmieniłem stałem się bardziej otwarty i miły. Co nie oznacza że nadal czuje się zagubiony.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o czakry to zanieczyszczenie ich ma charakter dynamiczny wszystko na nie wpływa np emocje karma środowisko i wiele innych ,w miarę oczyszczania wychodzą coraz starsze brudy,dlatego może być gorzej niz na początku

Edytowane przez gullfaxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty Gulli caly czas bredzisz i ludziom ciemnote wciskasz. Nie wstyd Ci ? :(

 

Ulfie i ty taką kiepską opinię wystawiłeś ,a za takiego fachowca od demonów i magii cię miałem ,to wcale nie brednie ,to czysta prawda ,nazwij ogólnie zanieczyszczenia czakr -opętaniem przez demony poprostu jak czakry wywołują niestrawność lub rozstrój żołądka. :lol:

Edytowane przez Pit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jak czakry wywołują niestrawność lub rozstrój żołądka. :lol:

 

a nieeeee... no to przeciez kazdy wie, ze sraczka najlepiej oczyszcza dolne czakry. A male rzyganko -gorne.

Tu sie z Toba zgadzam 100%, Pit :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za dobre słowo PIT postawa Ulfa pokazuje jak silne są animozje w środowisku poza tym czego nie chce przyjąć do wiadomości mamy zaszłości karmiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nieeeee... no to przeciez kazdy wie, ze sraczka najlepiej oczyszcza dolne czakry. A male rzyganko -gorne.

Tu sie z Toba zgadzam 100%, Pit :)

 

miałeś może na myśli wplyw odżywiania się? Nie wiem jak Ty, ale ja nie umiem mieć rozwolnienia na zawołanie czy wymiotować bez powodu :rotfl:

 

przez ostatnie 7tyg schudłem 8kg, ćwicząc, medytując i jedząc głownie węglowodany i mało białka, czy wpływ takiej zmiany w organizmie ma zwązek z zablokowaniami czakr? Czy to tylko wpływ demonów jak to Pit określił ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za dobre słowo PIT postawa Ulfa pokazuje jak silne są animozje w środowisku

 

Guyll podejrzewam, że Twoje środowisko i środowisko Ulfa to zupełnie dwa różne środowiska jako, że Ulf do środowiska "sfiatłych łEZO" się nie zalicza.

 

poza tym czego nie chce przyjąć do wiadomości mamy zaszłości karmiczne.

 

Trudno, żeby ktoś kto się nie reinkarnuje miał zaszłości karmiczne z kimkolwiek ;)

Swoją drogą gull Ty masz zaszłości karmiczne ze wszystkim, włączając to mojego kota (co tłumaczyłoby jego problemy gastryczne) i przydrożny słup wykonany z drewna, które pochodziło z drzewa, które to drzewo w poprzednim wcieleniu było Twoim sąsiadem i wylało Ci wiadro pomyj na głowę.

Edytowane przez Seid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze w tym wcieleniu nie wierzy nie znaczy ze nie reinkarnuje,niestety zaszłości karmiczne i karma mocno wpływają na teraźniejsze życie i jest to nie doceniane a jak widać przez niektórych wręcz wyśmiewane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze w tym wcieleniu nie wierzy nie znaczy ze nie reinkarnuje,niestety zaszłości karmiczne i karma mocno wpływają na teraźniejsze życie i jest to nie doceniane a jak widać przez niektórych wręcz wyśmiewane.

 

Ty WIERZYSZ, że wpływają - a to już znaczna różnica ;]

Niektórzy w to po prostu nie wierzą, to że w Ty w to wierzysz nie oznacza, że masz to wszystkim na siłę wtykać.

 

Skoro klątwę może skutecznie i trwale zdjąć osoba, która o czakrach i karmie nie ma bladego pojęcia widać ten wpływ aż tak mocny nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osoby zdejmują najczęściej uroki lub czary nie klątwy jeżeli już to z danej osoby tj tej która oberwała klątwą rzadko odziedziczona po przodkach.

 

Zdejmują wszystko z czym człowiek się zgłosi. Skutecznie i za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to może całkowicie odwrotny skutek przynieść ,ponieważ gdy ktoś nie zna się dostatecznie na magii (czakry ,demony ,uroki , karma,klątwy,egzorcyzmy,duchy itp.) i energetyce oraz urokach czyli ezoteryce ,tylko alkohol jest dla niego wyznacznikiem wysokiej wiedzy i obeznania ,to może obłożyć kogoś nieświadomie klątwą ,zamiast ją zdiąć.

 

Ponieważ Magia,Joga,Szamanizm,Demony ,Duchy I Klątw Oraz Uroków Zdejmowanie ,to są specjalne zdolności których nie jest się możliwe wyuczyć w jednym wcieleniu ,taką wiedzę magiczną i tajemną zdobywało, się na przestrzeni wielu żywotów -swoich wcieleń pobierając nauki u wielu mistrzów .

 

Więc jeśli ktoś ogłasza się że oczyszcza lub zdejmuje klątwy lub uroki ,bez specjalnego potwierdzenia innych specjalistów na piśmie ,to albo jest oszustem albo naciągaczem który metodą psychomanipulacji chce pomagać - szkodząc tak naprawdę , by wyłudzić pieniądze taki zabieg oszustwa wytkorzystuje wielu tzw. nawiedzonych guru,psychoterapeutów,przywódców sekt ,lekarzy,prawników,polityków itd.itp.

Edytowane przez Pit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
jezeli chodzi o czakry to zanieczyszczenie ich ma charakter dynamiczny wszystko na nie wpływa np emocje karma środowisko i wiele innych ,w miarę oczyszczania wychodzą coraz starsze brudy,dlatego może być gorzej niz na początku

 

Gullfaxi, widzę, że często i wielu pytającym o to, co się dzieje, mówisz, że to dzieje się za przyczyną duchów negatywnych, klątw, myślokształtów czy też śmierci astralnych.

Czy mogłabym prosić, byś wyjaśnił nam te w/w terminy? czym one są i jakie jest ich "pochodzenie" oraz jaki może być skutek ich działania?

Zastanawiam się np. czy duchy to wszystko to, co przez duchy rozumiemy (a więc duchy zmarłych osób, które załóżmy nas dręczą po śmierci), czy też są to nasze własne strasznie złe myśli i emocje, które zgromadziły się przez lata i stanowią byty negatywne dręczące teraz nas samych, podobnie jak egregory?

Zastanawiam się także czy klątwy są raczej z obecnego wcielenia czy raczej z poprzednich?

Natomiast termin śmierci astralne niestety absolutnie nic mi nie mówi i nie mam pojęcia czym to jest.

Bardzo proszę o informacje na ten temat.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jeśli ktoś ogłasza się że oczyszcza lub zdejmuje klątwy lub uroki ,bez specjalnego potwierdzenia innych specjalistów na piśmie ,to albo jest oszustem albo naciągaczem który metodą psychomanipulacji chce pomagać - szkodząc tak naprawdę , by wyłudzić pieniądze taki zabieg oszustwa wytkorzystuje wielu tzw. nawiedzonych guru,psychoterapeutów,przywódców sekt ,lekarzy,prawników,polityków itd.itp.

 

Reasumując - można mieć w głowie pusto albo pstro - najważniejszy jest papier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmują wszystko z czym człowiek się zgłosi. Skutecznie i za darmo.

Może jakieś namiary (na pw) na tych skutecznych i darmowych? Jestem tu nowa i nie wiem, kto czym się zajmuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...