Skocz do zawartości

cwiczenie DWAJ MEZCZYZNI :) ZAKOŃCZONE


solweig

Rekomendowane odpowiedzi

Zainspirowana cwiczeniami, dodaje swoje :)

 

Bedziemy badac 2 mezczyzn:)

 

1. Okolicznosci poznania (jeden i drugi)

2. Kiedy?

3. Czym sie zajmuja?

4. Jak rozwijala sie nasza znajomosc?

5. Kiedy sie z nimi ostatnio widzialam?

6. W jakich okolicznosciach?

7. Co robilismy?

8. Co z nim planuje?

 

Ciekawam :)

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkładam na każdego osobno, bo tak zrozumiałam.:icon_wink:

 

1.Księżyc- kojarzy mi się wieczór, jakaś impreza/ spotkanie, może koncert.

2. 6 denarów- około pół roku temu.

3.7 mieczy- może ma on związek z informacjami- bardziej praca umysłowa. Jakiś reporter, dziennikarz. Może hobbystycznie zajmuje się odtwórstwem historycznym.

4. Królowa denarów- chyba dosyć ostrożnie, być może bardziej biznesowo niż prywatnie.

5. Król buław- w zeszłe lato?

6. Świat- w podróży.

7. 6 buław- podróż, może jazda konna? nie wiem...

8. Kochankowie- może chciałabyś aby łączyło Cię z nim coś więcej.

 

Drugi mężczyzna:

 

1. 10 buław- zmęczenie, obowiązki- może w pracy? podczas powrotu z pracy do domu?

2. Pustelnik- oj chyba daawno temu. Może nawet lat temu?

3. 7 buław- lubi sport. A z zawodu? nie wiem, może dostawca? taxówkarz, albo poprostu często wyjeżdza w delegacje.

4. Rydwan- szybko i gwałtownie.

5. Kapłanka- może 2 lata temu? lub jakoś bardzo niedawno.

6. Kochankowie- na ślubie/weselu? lub na "randce"

7. 9 buław- rozmawialiście, ale to nie było zbyt miłe, za dużo wspomnień.

8. 7 mieczy- chcesz zakończyć z nim znajomość lub potajemnie się spotykać.

 

Wiem, że mam znowu dużo dylematów, ale ciężko mi jednoznacznie określić.:tiaaa_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Moze cos jest na rzeczy z tymi dylematami?;)

 

tzn.?

 

U mnie ok.

Tylko tak jakoś wyczułam, że ten drugi jest Ci bardziej bliski/ albo był. I tak dziwnie mi zaczęło się mącić przy tych kartach, szczególnie, że połowa u niego to WA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan 1:

 

1. Okolicznosci poznania:

Sprawiedliwość, 3 Buław, Gwiazda - być może poznaliście się w jakiejś instytucji. Jedno z was miało jakieś plany związane z finansami (może otwarcie własnego biznesu?), a drugie pomagało w realizacji. Ewentualnie poznaliście się w pracy. Połączyło was bardzo dobre rozumienie się.

2. Kiedy?

7 Pucharów (o), Gwiazda, 8 Pucharów (o) - 18 (albo 9) lat lub miesięcy temu.Było wtedy chłodno, więc może zimą?

3. Czym sie zajmuje?

Rycerz Mieczy (o), 2 Pucharów (o), As Denarów (o) - przyszło mi na myśl, że pracuje w sądzie :P nic lepszego nie wymyślę ;)

4. Jak rozwijala sie nasza znajomosc?

Świat, Kochankowie, 10 Pucharów - zaczęło się od sukcesu materialnego albo po prostu od zwykłego poznania się, później były jakieś poważniejsze decyzje, na końcu stabilizacja.

5. Kiedy sie z nimi ostatnio widziałam?

9 mieczy, 4 puchary, 3 denarów - 9 dni temu, ale ci go brakuje.

6. W jakich okolicznosciach?

7 buław, Słońce, Umiarkowanie (o) - pomagał ci podjąć decyzję w jakimś przedsięwzięciu.

7. Co robilismy?

As Buław (o), 7 Buław (o), 5 Monet - pracowaliście zbyt dużo, poza tym - jak w punkcie wyżej.

8. Co z nim planuje?

2 Denary (o), Wisielec, Cesarz (o) - po rozwiązaniu swoich problemów, nie zamierzasz kontynuować tej znajomości.

 

Ogólnie rzecz biorąc, mam wrażenie, że łączą cię z nim tylko sprawy zawodowe albo to jakiś doradca.

 

Pan 2:

1. Okolicznosci poznania:

8 buław (o), 3 mieczy, 4 mieczy - poznaliście się, kiedy jedno z was zamykało jakiś rozdział w swoim życiu - prawdopodobnie związany ze związkiem. Mógł pomagać ci naprawić telefon/komputer, coś związanego z przekazywaniem informacji.

2. Kiedy?

Cesarz, Koło Fortuny (o), 7 mieczy - wiosną, albo niedawno, albo 4 lata temu ;)

3. Czym sie zajmuje?

As kielichów, 4 mieczy, Rycerz Kielichów (o) - on nie jest księdzem, co? :P wydaje mi się, że zajmuje się tworzeniem czegoś (tekstu albo czegoś związanego ze sztuką).

4. Jak rozwijala sie nasza znajomosc?

8 pucharów, Umiarkowanie (o), Królowa Denarów - na początku jedno z was było zajęte rozstawaniem się z przesłością, później traktowaliście się tak "powierzchownie", a ta Królowa Denarów to nie wiem... :(

5. Kiedy sie z nimi ostatnio widzialam?

Paź mieczy - niedawno, kilka dni temu lub widujecie się prawie każdego dnia.

6. W jakich okolicznosciach?

Siła, 7 buław (o), Koło Fortuny (o) - na powietrzu, przypadkiem albo przy okazji przekazania niemiłej informacji.

7. Co robilismy?

5 mieczy (o), Rycerz Buław, As Buław (o) - sport uprawialiście, coś nieprzyjemnego chyba się stało

8. Co z nim planuje?

5 mieczy (o), Śmierć, Rycerz Kielichów - stowrzyć z nim związek lub zakończyć tę znajomość, żeby zrobić miejsce dla innego faceta :P

 

Ciekawa jestem, czy cokolwiek trafiłam :P

 

Kiedy odpowiedzi? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczekamy jeszcze do po weekendzie majowym :) Na razie powiem, ze jestem pod wrazeniem Waszych odpowiedzi i mam taka jedna ogolna obserwacje, ale chyba jeszcze nie bede pisac jaka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

To i ja spróbuje swoich sił ;-) :paker: :okularnik_na:

 

A więc: Mężczyzna numer 1 :D

Okoliczności poznania - Wisielec Poznaliście się w momencie kiedy Ty byłaś zmęczona jakimiś obowiązkami być może w pracy ? Byłaś zmęczona niezadowolona

Kiedy się poznaliście Królowa mieczy Jakieś chłodniejsze miesiące... w listopadzie?

Czym on się zajmuję 5 pucharów Pocieszaniem innych ludzi... Może psycholog?

Jak rozwijała się znajomość - As mieczy Dużo ze sobą rozmawialiście, prowadziliście inteligentne rozmowy

Kiedy ostatnio się z nim widziałaś - 10 monet jakoś w marcu być może pod koniec

Okoliczności spotkania 7 mieczy Gdzieś na łonie natury, rozmawialiście o ważnych dla was sprawach, o sprawach duchowych, o tym co was uwiera w życiu itd jednym słowem o życiu :D

Co robiliście [/b] 9 mieczy Poruszaliście jakieś trudne tematy

Co planujesz Król monet Uważasz,że jest on godny zaufania więc ufasz mu, liczysz na to,że zawsze będzie przy Tobie, będzie Ci pomagał w trudnych chwilach. Może na przyjaźń?

 

Mężczyzna numer 2

 

Okoliczności poznania 7 pucharów Wspólne zainteresowania was połączyły

Kiedy się poznaliście 4 pucharów miesiące letnie... sierpień obstawiam ;-)

Czym on się zajmuję pustelnik Ktoś na wysokim stanowisku, doświadczony, ma dużą wiedzę, wiele lat pracuję na tym samym stanowisku. Dociągnęłam kartę na zawód - Król monet - Świat finansów ;-) Jakiś bankowiec lub coś w ten deseń

Jak rozwijała się znajomość Gwiazda bardzo obiecująco, miło spędzaliście ze sobą czas

kiedy ostatnio się spotkaliście 9 mieczy oj chyba dawno... jakoś w grudniu ? zimowe miesiące

Okoliczności spotkania 10 monet Sprawy zawodowe, lub przy załatwianiu jakiś spraw finansowych

Co robiliście Królowa mieczy Załatwialiście jakieś ważne dla Ciebie sprawy

Co Ty planujesz 7 monet Myślę że planujesz relalizować z nim jakieś plany zawodowe bądź chcesz u niego zalatwiać jakieś formalności finansowe, zawodowe. Coś takiego.

 

Dziękować za ćwiczonko ;-):tancze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to rozkładam karty i próbuję swoich sił:) swoją drogą bardzo podobają mi się ćwiczenia, to świetna zabawa:)

 

1. Pierwszego pana poznałaś w jakiejś trudnej dla Ciebie sytuacji, trudnym życiowym momencie (Śmierć)

Drugiego pana poznałaś przy okazji jakiejś imprezy, może festynu, ale na pewno nie w miejscu zamieszkania, byłaś gdzieś poza domem może jakieś wczasy (2 monet)

 

2. Pierwszego poznałaś już jakiś czas temu, może nawet wiosną bo tu mi buławy wyszły (3 buław) ale to tak około właśnie 3 miesięcy bo widzę, że czekasz na rozwój wypadków

Drugiego pana poznałaś kiedy miałaś dużo załatwiania, już jakiś czas temu, ale był to czas układania sobie wielu spraw (Sprawiedliwość)

 

3. Pierwszy pan ma zawód związany z podejmowaniem ryzyka i bronieniem swoich poglądów (7 buław) może jest prawnikiem, lub negocjatorem umów, sama nie wiem, na pewno stawia w pracy na swoim

Drugi pan pracuje w rozrywce? (3 kielichów) może organizuje przyjęcia, jest właścicielem miejsca rozrywki, na pewno jego praca związana jest z radością i świętowaniem,uczestniczy w szczęśliwych chwilach, nie jest przypadkiem fotografem pracującym przy weselach? Wiem, że głupie ale takie mam skojarzenie.

 

4. Z pierwszym panem znajomość rozwijała się powoli i prawie, że chłodno (Król mieczy) traktowałaś go trochę jak mentora za nim poznaliście się bliżej

Z drugiem panem małymi kroczkami do celu (8 monet) dużo się napracowałaś za nim zbliżyliście się do siebie, prawie, że o bożym świecie przez niego zapomniałaś

 

5. Z pierwszym panem widziałaś się ostatnio około 6 dni temu.( 6 mieczy)

Z drugim panem widziałaś się ostatnio 9 dni temu, ale już Ci go brakuje, strasznie zmęczona jesteś życiem bez niego (9 buław)

 

6. Z pierwszym panem widziałaś się przy okazji załatwiania jakichś spraw (Moc)

Z drugim panem widziałaś się przy okazji no bez okazji właściwie, ot tak dla przyjemności spotkania (Koło fortuny)

 

7. Z pierwszym panem wspominałaś swoją przeszłość, rozmawialiście o niej (6 kielichów)

Z drugim panem przekomarzałaś się, może flirtowałaś, lub sprawdzałaś na co możesz sobie pozwolić, ot takie przepychanki komu uda się na swoim postawić (5 buław)

 

8. Z pierwszym panem planujesz załatwienie spraw biznesowych, urzędowych być może wchodzicie w jakieś interesy razem (As mieczy)

Z drugim planem planujesz dziecko:) no może nie do końca ale masz nadzieję, że uda Wam się pójść o krok dalej we wspólnej przyszłości, na pewno planujesz zbliżenie się między Wami początek czegoś nowego, nieznanego i bardzo Cię to cieszy (Głupiec)

 

No to ja jestem bardzo ciekawa wyniku, bo wydaje mi się, że dość składnie te karty wychodziły, więc jak się pomyliłam to w całej rozciągłości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy chcecie odpowiedz? :) Korci mnie, zeby wprowadzic jeszcze 1 pytanie : jak ich wizualizujecie fizycznie/energetycznie, bo jakby widze, ze przyporzadkowanie numerow jest zmienne...ale pytanie oczywiscie nieobowiazkowe;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udziel odpowiedzi kiedy chcesz :) Jak chcesz jeszcze poczekać to poczekaj ;)

 

To jeszcze poczekam :) tez jestem pod wrazeniem odpowiedzi :) i w ogole niezwykle mi sie podoba ta koncepcja cwiczen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak te ćwiczenia są bardzo fajne :-) rozwijające :-)

 

Tak, ale tez jest w nich jakas inna energia niz w stawianiu tarotowej prognozy; taka przy ziemi bardziej, ze tak powiem ;) widac, ile widac;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowana cwiczeniami, dodaje swoje :)

 

Bedziemy badac 2 mezczyzn:)

 

1. Okolicznosci poznania (jeden i drugi)...rycerz buław...w podróży,na nowym miejscu....

2. Kiedy?....3 mieczy....na początku pażdziernika

3. Czym sie zajmuja?...8 pucharów...albo szuka pracy lub swojego miejsca na ziemi,albo jest przedstawicielem handlowym...

4. Jak rozwijala sie nasza znajomosc?...4 denarów...zabezpieczaliście sie oboje by nie stracić siebie z oczu,chyba często widzieliście się w miasteczku akademickim,albo w jakiejś knajpce gdzie można było zjeść...

5. Kiedy sie z nimi ostatnio widzialam? ...6 mieczy...styczeń,luty... ..

6. W jakich okolicznosciach?...Cesarz ]...urodzinowych ...

7. Co robilismy?paż pucharów[/b...piliście

8. Co z nim planuje? 8 monet...albo jakąś wspólną naukę,kurs lub działalność....

 

1. Okolicznosci poznania (jeden i drugi)10 mieczyw nagłej okoliczności...może mieliście stłuczkę,albo w miejscu bólu cmentarz...

2. Kiedy?10 denarów...wrzesień...

3. Czym sie zajmuja?giermek denarówstudiuje

4. Jak rozwijala sie nasza znajomosc?....5 buław...ścieracie się,bardzo żywiołowa znajomość...

5. Kiedy sie z nimi ostatnio widzialam? 6 denarów...na dniach myślę,że 1 maja...

6. W jakich okolicznosciach?...3 denarów...świętowania z grupką znajomych ,przyjaciółmi

7. Co robilismy?...Królowa mieczy....rozmawialiście na interesujące Was tematy

8. Co z nim planuje? pustelnikmoże spędzić czas gdzieś w odosobnionym miejscu...hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze czekamy, chociaz ja juz siedze jak na szpilkach, bo musze przyznac, ze mnie to cwiczenie podekscytowalo :) Podobnie jak to o grze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mężczyzna Pierwszy

1. Okoliczności poznania - 4 miecze, 10 mieczy, 2 monety

Kiedy byłaś samotna, po dość bolesnych przejściach i chciałaś nauczyć się pomnażania pieniędzy

2. Kiedy? - Gwiazda

Gdy po przykrych doświadczeniach pojawiła się nadzieja na lepsze

3. Czym się zajmuje? - 10 monet

Pomnażaniem pieniędzy - makler, bankier, rentier?

4. Jak rozwijała się znajomość? Koło Fortuny, 7 Kielichów, Królowa Kijów

Na początku dość zmiennie, potem obsypywał Cię prezentami, czułaś się jak królowa

5. Kiedy ostatnio się z nim widziałaś? - 2 miecze

Stosunkowo niedawno - możliwe, że w czasie majowego weekendu

6. W jakich okolicznościach? - Królowa Monet

Chcąc nauczyć się lokowania i pomnażania pieniędzy

7. Co robiliście? - Król Monet

Uczył Cię tego właśnie

8. Co z nim planujesz? - Królowa Kielichów, Król Kielichów, As Monet

Związek na poważnie, silne uczucie, potencjał materialny na dobry start.

 

Mężczyzna Drugi

1. Okoliczności poznania - Cesarzowa, 8 mieczy, Moc

Nieco później niż pierwszego, kiedy po sytuacji pozornie bez wyjścia zrozumiałaś, że Twoja moc jest w tobie i twej kobiecości

2. Kiedy? - Rydwan

Gdy triumfowałaś już swoje zwycięstwo

3. Czym się zajmuje? - 5 monet

Stracił wszystko, szuka wyjścia, jest raczej biedny materialnie

4. Jak rozwijała się znajomość? - Kochankowie, 9 mieczy, Świat

Początkowo porywy namiętności przynoszące potem niepokój i bezsenne noce, z czasem zrozumienie, że nie każdy poznany facet musi być tym jedynym, dokonałaś wyboru.

5. Kiedy ostatnio go widziałaś? - 4 monety

Gdy cieszyłaś się ze swych dokonać, zarobionych pieniędzy lub możliwości

6. W jakich okolicznościach? - 3 monety

W trakcie starań o pracę (jego, Twoich?)

7. Co robiliście? - Pustelnik

Milczeliście sobie sporo, odkrywając porozumienie duchowe i to, że nie trzeba zawsze mówić...

8. Co z nim planujesz? - Mag, Sąd, 3 kije

Nawzajem będziecie się wzmacniać, kształtować swą silną wolę, rozwijać się duchowo

 

Hmm...

Pierwszy jako potencjalny partner, drugi jako przyjaciel? A może źle zinterpretowałam i pierwszy jest kolegą z pracy, a drugi bliższy?

Jednakże kielichy pojawiły się przy pierwszym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

Pan nr 1

 

1. Okolicznosci poznania - 8 monet, as buław - na jakimś wypadzie, imprezie

2. Kiedy? 7 monet - jakieś 7 miesięcy temu albo 17 :szok: nie wiem

3. Czym sie zajmuje? Świat, Sąd, 2 puchary ło kurka. Jakiś światowiec z niego, zna jakiś obcy język i to nie jeden chyba. Zajmuje się czymś co mu sprawia radość, kontakt z ludźmi. Jakaś nienormowana praca, dająca swobodę. Coś humanistycznego, gdzie trzeba wykazać się słowem. Pisarz, artysta jakiś może, coś tworzy :)

4. Jak rozwijala sie nasza znajomosc? - 9 monet, 5 monet, Rydwan - koleżeństwo z początku, później nie wiem jakieś rozczarowanie uczuciowe mi wychodzi, może któreś z Was musiało wyjechać?

5. Kiedy sie z nimi ostatnio widzialam? - 6 buław - 6 dni temu?

6. W jakich okolicznosciach?rycerz buław, 9 pucharów, 3 buław spotkanie było i trochę sie chyba działo, było miło :)

7. Co robilismy? może wyskoczyliście gdzieś do restauracji, pubu, gdzieś gdzie można było spędzić miło czas :)

8. Co z nim planuje? Cesarz, Król Monet, 9 buław hmm jakieś sprawy biznesowo zawodowe z nim masz chyba, możliwe że posiada swoją firmę, albo jest wolnym strzelcem zawodowo, ale wiele może, a jak nie to stabilizację u jego boku, jedno z dwóch ;)

 

Pan nr 2

 

1. Okolicznosci poznania - 9 monet, rycerz monet - poprzez pracę raczej

2. Kiedy? 4 monet - 4 miesiace temu może albo 14

3. Czym sie zajmuje? 9 kielichów, Kapłan, Mag - wolny strzelec też, intelektualista, podróżuje

4. Jak rozwijala sie nasza znajomosc?Cesarzowa, Cesarz, Sprawiedliwość/ Diabeł - hmm facet po przejściach chyba, po rozwodzie? romans tu widzę ;)

5. Kiedy sie z nimi ostatnio widzialam? Rydwan - niedawno w podróży?

6. W jakich okolicznosciach? spotkanie w otoczeniu innych ludzi

7. Co robilismy? as buław, Sąd, 5 buław ehmmm heeh wyjaśnienia tu widze jakieś, ale i kłótnie być mogły, chyba miło nie było

8. Co z nim planuje? 5 kielichów, Wisielec, 7 buław chyba chcesz zakończyć ta znajomość i skupić się na kimś innym :)

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

powiem szczerze, że jakoś nie mam przekonania do tych kart co mi wyszły. Jakoś trudno mi było coś konkretnego napisać gdzie niegdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba odpowiem dzis poznym wieczorem; chyba ze ktos jeszcze?;) Natomiast jedna obserwacje mam wspolna co do wyszystkich rozkladow - odpowiedzi...hmmm...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm no i wchodzę rano... pełna ekscytacji jak mi ćwiczenie poszło... a tu cisza... nie ma nic... haha ale się napaliłam... aż wstyd... dobra nauczka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

no sama ciekawa jestem bo czułam jakąś trudność w tym ćwiczeniu, mam odczucie że poległam i chciałabym skonfrontować jak bardzo... heh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Ja też nie mogę się doczekać odpowiedzi :) Ciekawa jestem, czy cokolwiek utrafiłam ;)

 

Mam nadzieje, że dziś sie przekonamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff Drogie Tarocistki :)

 

Jakies dziwne rzeczy sie dzieja - text sie rozjechal, komputer wylaczyl...moze ktoras sprawdzi, czym jestem namagnesowana?;)))

 

Podkreslam trafne odpowiedzi i dodaję pomiędzy nimi przypisy, które mam nadzieję, że będą pomocne :) Jestem pod niesamowitym wrażeniem; natomiast to, co widzę, to że energie obu panów się wymieszały. Może ze względu na to, że mam z nimi intensywny kontakt ostatnio i w realu też się tak mieszają;)

Druga kwestia to w Waszych rozkladach pokazuja sie rozne fragmenty/spektra calej rzeczywistosci, dlatego różne, z pozoru wykluczające się odpowiedzi, są spojne. Oczekiwalam innych odpowiedzi, ale te ktore dostalam sa bardzo trafne;)))

 

Pan I chronologicznie

1 i 2. 10 lat temu, w sylwestra.

3. Przedsiebiorca - w bardzo duzym skorcie;)

4. Rozne fazy miala;))) i zmienne tempo;)

5. W swieta i w tym tygodniu.

6. Wspolprace.

 

Pan II chronologicznie

1 i 2. Na koncercie 2 lata temu - wczesne lato.

3. Artysta - naukowiec - w bardzo duzym skrocie;)

4. Identyczny model jak poprzedni;)

5. Przed weekendem majowym.

6. Wspolprace :)

 

 

Ciekawe jest pytanie: co z nimi planuje? Te relacje sa wieloplaszczyznowe, ale mialam na mysli konkretne przedsiewziecia;

 

FairyWitch

 

Pierwszy mężczyzna:

 

1.Księżyc- kojarzy mi się wieczór, jakaś impreza/ spotkanie, może koncert. Bingo! :)

2. 6 denarów- około pół roku temu.

3.7 mieczy- może ma on związek z informacjami- bardziej praca umysłowa. Jakiś reporter, dziennikarz. Może hobbystycznie zajmuje się odtwórstwem historycznym. Bingo!

4. Królowa denarów- chyba dosyć ostrożnie, być może bardziej biznesowo niż prywatnie.

5. Król buław- w zeszłe lato?

6. Świat-*w podróży.

7. 6 buław- podróż, może jazda konna? nie wiem...

8. Kochankowie- może chciałabyś aby łączyło Cię z nim coś więcej.

 

Drugi mężczyzna:

 

1. 10 buław- zmęczenie, obowiązki - może w pracy? podczas powrotu z pracy do domu?

2. Pustelnik- oj chyba daawno temu. Może nawet lat temu?

3. 7 buław- lubi sport. A z zawodu? nie wiem, może dostawca? taxówkarz, albo poprostu często wyjeżdza w delegacje. (

4. Rydwan- szybko i gwałtownie

5. Kapłanka- może 2 lata temu? lub jakoś bardzo niedawno.

6. Kochankowie- na ślubie/weselu? lub na "randce" /dobrze, ze cudzyslow dodalas;)))

7. 9 buław-*rozmawialiście, ale to nie było zbyt miłe, za dużo wspomnień.

8. 7 mieczy- chcesz zakończyć z nim znajomość lub potajemnie się spotykać.

 

 

JaneDoe*

 

Pan 1:

 

1. Okolicznosci poznania:

Sprawiedliwość, 3 Buław, Gwiazda - być może poznaliście się w jakiejś instytucji. Jedno z was miało jakieś plany związane z finansami (może otwarcie własnego biznesu?), a drugie pomagało w realizacji. Ewentualnie poznaliście się w pracy. Połączyło was bardzo dobre rozumienie się.

2. Kiedy?

7 Pucharów (o), Gwiazda, 8 Pucharów (o) - 18 (albo 9) lat lub miesięcy temu. Było wtedy chłodno, więc może zimą?/ 10 lat temu w Sylwestra

3. Czym sie zajmuje?

Rycerz Mieczy (o), 2 Pucharów (o), As Denarów (o) - przyszło mi na myśl, że pracuje w sądzie :P nic lepszego nie wymyślę ;)/ ha! Ha! W sądzie bywa ostatnio bardzo często, nawet ostatnio żartowałam, że rozminął się z powołaniem;)))

4. Jak rozwijala sie nasza znajomosc?

Świat, Kochankowie, 10 Pucharów - zaczęło się od sukcesu materialnego albo po prostu od zwykłego poznania się, później były jakieś poważniejsze decyzje, na końcu stabilizacja.

5. Kiedy sie z nimi ostatnio widziałam?

9 mieczy, 4 puchary, 3 denarów - 9 dni temu, ale ci go brakuje./ w świeta

6. W jakich okolicznosciach?

7 buław, Słońce, Umiarkowanie (o) - pomagał ci podjąć decyzję w jakimś przedsięwzięciu./ m.in

7. Co robilismy?

As Buław (o), 7 Buław (o), 5 Monet - pracowaliście zbyt dużo, poza tym - jak w punkcie wyżej.

8. Co z nim planuje?

2 Denary (o), Wisielec, Cesarz (o) - po rozwiązaniu swoich problemów, nie zamierzasz kontynuować tej znajomości.

 

Ogólnie rzecz biorąc, mam wrażenie, że łączą cię z nim tylko sprawy zawodowe albo to jakiś doradca.

 

Pan 2:

 

1. Okolicznosci poznania:

8 buław (o), 3 mieczy, 4 mieczy - poznaliście się, kiedy jedno z was zamykało jakiś rozdział w swoim życiu - prawdopodobnie związany ze związkiem. Mógł pomagać ci naprawić telefon/komputer, coś związanego z przekazywaniem informacji. / Bingo!

2. Kiedy?

Cesarz, Koło Fortuny (o), 7 mieczy - wiosną, albo niedawno, albo 4 lata temu ;)/ przełom wiosny i lata, 2 lata temu

3. Czym sie zajmuje?*

As kielichów, 4 mieczy, Rycerz Kielichów (o) - on nie jest księdzem, co? :P wydaje mi się, że zajmuje się tworzeniem czegoś (tekstu albo czegoś związanego ze sztuką)./ Bingo!, m.in. duchowością

4. Jak rozwijala sie nasza znajomosc?

8 pucharów, Umiarkowanie (o), Królowa Denarów - na początku jedno z was było zajęte rozstawaniem się z przesłością, później traktowaliście się tak "powierzchownie", a ta Królowa Denarów to nie wiem... :(/ po początkowej fazie nastąpiło ochłodzenie stostunków, bo to jedno nie rozstało się z przeszłością;), Królowa Denarów, mam nadzieję, zwiastuje nasz wspólny projekt artystyczny :)

5. Kiedy sie z nimi ostatnio widzialam?

Paź mieczy - niedawno, kilka dni temu lub widujecie się prawie każdego dnia./ często

6. W jakich okolicznosciach?

Siła, 7 buław (o), Koło Fortuny (o) - na powietrzu, przypadkiem albo przy okazji przekazania niemiłej informacji.

7. Co robilismy?

5 mieczy (o), Rycerz Buław, As Buław (o) - sport uprawialiście, coś nieprzyjemnego chyba się stało /o sporcie tez rozmawialismy :)

8. Co z nim planuje?

5 mieczy (o), Śmierć, Rycerz Kielichów - stowrzyć z nim związek lub zakończyć tę znajomość, żeby zrobić miejsce dla innego faceta :P

 

magdalena07*

To i ja spróbuje swoich sił ;-)**

 

A więc:*Mężczyzna numer 1 :D

Okoliczności poznania - Wisielec*Poznaliście się w momencie kiedy Ty byłaś zmęczona jakimiś obowiązkami być może w pracy ? Byłaś zmęczona niezadowolona

Kiedy się poznaliście*Królowa mieczy*Jakieś chłodniejsze miesiące... w listopadzie?/ 31.12 a moze juz po polnocy;)

Czym on się zajmuję 5 pucharów*Pocieszaniem innych ludzi... Może psycholog?/ pomogł mi wtedy i teraz mi pomaga:)

Jak rozwijała się znajomość - As mieczy*Dużo ze sobą rozmawialiście, prowadziliście inteligentne rozmowy/ ha, ha!!! ja się wymądrzałam;)

Kiedy ostatnio się z nim widziałaś - 10 monet*jakoś w marcu być może pod koniec

Okoliczności spotkania*7 mieczy*Gdzieś na łonie natury, rozmawialiście o ważnych dla was sprawach, o sprawach duchowych, o tym co was uwiera w życiu itd jednym słowem o życiu :D/ Bingo!

Co robiliście 9 mieczy*Poruszaliście jakieś trudne tematy/ rozne tematy

Co planujesz Król monet*Uważasz,że jest on godny zaufania więc ufasz mu, liczysz na to,że zawsze będzie przy Tobie, będzie Ci pomagał w trudnych chwilach. Może na przyjaźń?/ Bingo!

 

Mężczyzna numer 2

 

Okoliczności poznania 7 pucharów*Wspólne zainteresowania was połączyły/ Bingo!

Kiedy się poznaliście 4 pucharów*miesiące letnie... sierpień obstawiam ;-) (przelom wiosny i lata, ale było bardzo ciepło:)

Czym on się zajmuję pustelnik*Ktoś na wysokim stanowisku, doświadczony, ma dużą wiedzę, wiele lat pracuję na tym samym stanowisku./ Dociągnęłam kartę na zawód - Król monet - Świat finansów ;-) Jakiś bankowiec lub coś w ten deseń (to ten poprzedni)

Jak rozwijała się znajomość Gwiazda*bardzo obiecująco, miło spędzaliście ze sobą czas/ Bingo!

kiedy ostatnio się spotkaliście 9 mieczy*oj chyba dawno... jakoś w grudniu ? zimowe miesiące

Okoliczności spotkania 10 monet*Sprawy zawodowe, lub przy załatwianiu jakiś spraw finansowych

Co robiliście Królowa mieczy*Załatwialiście jakieś ważne dla Ciebie sprawy

Co Ty planujesz 7 monet*Myślę że planujesz relalizować z nim jakieś plany zawodowe bądź chcesz u niego zalatwiać jakieś formalności finansowe, zawodowe. Coś takiego./ Bingo!

 

rozrabiara*

 

 

1. Pierwszego pana poznałaś w jakiejś trudnej dla Ciebie sytuacji, trudnym życiowym momencie (Śmierć)

Drugiego pana poznałaś przy okazji jakiejś imprezy, może festynu, ale na pewno nie w miejscu zamieszkania, byłaś gdzieś poza domem może jakieś wczasy (2 monet)/ Bingo!!!

 

2. Pierwszego poznałaś już jakiś czas temu, może nawet wiosną bo tu mi buławy wyszły (3 buław) ale to tak około właśnie 3 miesięcy bo widzę, że czekasz na rozwój wypadków

Drugiego pana poznałaś kiedy miałaś dużo załatwiania, już jakiś czas temu, ale był to czas układania sobie wielu spraw (Sprawiedliwość)/ Bingo!

 

3. Pierwszy pan ma zawód związany z podejmowaniem ryzyka i bronieniem swoich poglądów (7 buław) może jest prawnikiem, lub negocjatorem umów, sama nie wiem, na pewno stawia w pracy na swoim/ Bingo!

Drugi pan pracuje w rozrywce? (3 kielichów) może organizuje przyjęcia, jest właścicielem miejsca rozrywki, na pewno jego praca związana jest z radością i świętowaniem,uczestniczy w szczęśliwych chwilach, nie jest przypadkiem fotografem pracującym przy weselach? Wiem, że głupie ale takie mam skojarzenie./ koncerty, fotografem jestem ja:)

 

4. Z pierwszym panem znajomość rozwijała się powoli i prawie, że chłodno (Król mieczy) traktowałaś go trochę jak mentora za nim poznaliście się bliżej

Z drugiem panem małymi kroczkami do celu (8 monet) dużo się napracowałaś za nim zbliżyliście się do siebie (na moich warunkach;) , prawie, że o bożym świecie przez niego zapomniałaś/ Bingo!

 

5. Z pierwszym panem widziałaś się ostatnio około 6 dni temu.( 6 mieczy)

Z drugim panem widziałaś się ostatnio 9 dni temu, ale już Ci go brakuje, strasznie zmęczona jesteś życiem bez niego (9 buław)

 

6. Z pierwszym panem widziałaś się przy okazji załatwiania jakichś spraw (Moc)/ Bingo!

Z drugim panem widziałaś się przy okazji no bez okazji właściwie, ot tak dla przyjemności spotkania (Koło fortuny)/ Bingo!

 

7. Z pierwszym panem wspominałaś swoją przeszłość, rozmawialiście o niej (6 kielichów)

Z drugim panem przekomarzałaś się, może flirtowałaś, lub sprawdzałaś na co możesz sobie pozwolić, ot takie przepychanki komu uda się na swoim postawić (5 buław)

 

8. Z pierwszym panem planujesz załatwienie spraw biznesowych, urzędowych być może wchodzicie w jakieś interesy razem (As mieczy)/

Z drugim planem planujesz dziecko:) no może nie do końca ale masz nadzieję, że uda Wam się pójść o krok dalej we wspólnej przyszłości, na pewno planujesz zbliżenie się między Wami początek czegoś nowego, nieznanego i bardzo Cię to cieszy (Głupiec)

 

Arivo*

 

1. Okolicznosci poznania (jeden i drugi)...rycerz buław...w podróży, na nowym miejscu....(w kazdym razie nie w domu)

2. Kiedy?....3 mieczy....na początku pażdziernika

3. Czym sie zajmuja?...8 pucharów...albo szuka pracy lub swojego miejsca na ziemi,albo jest przedstawicielem handlowym...

4. Jak rozwijala sie nasza znajomosc?...4 denarów...zabezpieczaliście sie oboje by nie stracić siebie z oczu, chyba często widzieliście się w miasteczku akademickim,albo w jakiejś knajpce gdzie można było zjeść...

5. Kiedy sie z nimi ostatnio widzialam? ...6 mieczy...styczeń,luty... ..

6. W jakich okolicznosciach?...Cesarz*]...urodzinowych .../swiątecznych ;)

7. Co robilismy?paż pucharów[/b...piliście

8. Co z nim planuje?*8 monet...albo jakąś wspólną naukę, kurs lub działalność....

 

1. Okolicznosci poznania (jeden i drugi)10 mieczy w nagłej okoliczności...może mieliście stłuczkę,albo w miejscu bólu cmentarz.../

2. Kiedy?10 denarów...wrzesień...

3. Czym sie zajmuja?giermek denarów studiuje

4. Jak rozwijala sie nasza znajomosc?....5 buław...ścieracie się,bardzo żywiołowa znajomość...

5. Kiedy sie z nimi ostatnio widzialam?*6 denarów...na dniach myślę, że 1 maja...

6. W jakich okolicznosciach?...3 denarów...świętowania z grupką znajomych , przyjaciółmi

7. Co robilismy?...Królowa mieczy....rozmawialiście na interesujące Was tematy

8. Co z nim planuje?*Pustelnik może spędzić czas gdzieś w odosobnionym miejscu...hm/ moze;)

 

KatiJo*

 

Mężczyzna Pierwszy

1. Okoliczności poznania - 4 miecze, 10 mieczy, 2 monety

Kiedy byłaś samotna, po dość bolesnych przejściach i chciałaś nauczyć się pomnażania pieniędzy/

2. Kiedy? - Gwiazda

Gdy po przykrych doświadczeniach pojawiła się nadzieja na lepsze/ :)

3. Czym się zajmuje? - 10 monet

Pomnażaniem pieniędzy - makler, bankier, rentier?/ Bingo!

4. Jak rozwijała się znajomość? Koło Fortuny, 7 Kielichów, Królowa Kijów

Na początku dość zmiennie, potem obsypywał Cię prezentami, czułaś się jak królowa

5. Kiedy ostatnio się z nim widziałaś? - 2 miecze

Stosunkowo niedawno - możliwe, że w czasie majowego weekendu

6. W jakich okolicznościach? - Królowa Monet

Chcąc nauczyć się lokowania i pomnażania pieniędzy/ też

7. Co robiliście? - Król Monet

Uczył Cię tego właśnie

8. Co z nim planujesz? - Królowa Kielichów, Król Kielichów, As Monet

Związek na poważnie, silne uczucie, potencjał materialny na dobry start./nie wiem?

 

Mężczyzna Drugi

1. Okoliczności poznania - Cesarzowa, 8 mieczy, Moc

Nieco później niż pierwszego, kiedy po sytuacji pozornie bez wyjścia zrozumiałaś, że Twoja moc jest w tobie i twej kobiecości/ sporo później

2. Kiedy? - Rydwan

Gdy triumfowałaś już swoje zwycięstwo/ coś w tym było z triumfu ale...

3. Czym się zajmuje? - 5 monet

Stracił wszystko, szuka wyjścia, jest raczej biedny materialnie/ w stosunku to tego pierwszego...

4. Jak rozwijała się znajomość? - Kochankowie, 9 mieczy, Świat

Początkowo porywy namiętności przynoszące potem niepokój i bezsenne noce, z czasem zrozumienie, że nie każdy poznany facet musi być tym jedynym, dokonałaś wyboru./ Bingo!

5. Kiedy ostatnio go widziałaś? - 4 monety

Gdy cieszyłaś się ze swych dokonać, zarobionych pieniędzy lub możliwości

6. W jakich okolicznościach? - 3 monety

W trakcie starań o pracę (jego, Twoich?)

7. Co robiliście? - Pustelnik

Milczeliście sobie sporo, odkrywając porozumienie duchowe i to, że nie trzeba zawsze mówić...

8. Co z nim planujesz? - Mag, Sąd, 3 kije

Nawzajem będziecie się wzmacniać, kształtować swą silną wolę, rozwijać się duchowo/ Bingo!

 

Hmm...

Pierwszy jako potencjalny partner, drugi jako przyjaciel? A może źle zinterpretowałam i pierwszy jest kolegą z pracy, a drugi bliższy?*

Jednakże kielichy pojawiły się przy pierwszym.../ obaj póki co przyjaciele :)

 

Daffne

Pan nr 1

 

1. Okolicznosci poznania -*8 monet, as buław*- na jakimś wypadzie, imprezie

2. Kiedy?*7 monet*- jakieś 7 miesięcy temu albo 17**nie wiem*

3. Czym sie zajmuje?*Świat, Sąd, 2 puchary*ło kurka. Jakiś światowiec z niego, zna jakiś obcy język i to nie jeden chyba. Zajmuje się czymś co mu sprawia radość, kontakt z ludźmi. Jakaś nienormowana praca, dająca swobodę. Coś humanistycznego, gdzie trzeba wykazać się słowem. Pisarz, artysta jakiś może, coś tworzy :)/ Bingo!

4. Jak rozwijala sie nasza znajomosc? -*9 monet, 5 monet, Rydwan*- koleżeństwo z początku, później nie wiem jakieś rozczarowanie uczuciowe mi wychodzi, może któreś z Was musiało wyjechać?/ Bingo!

5. Kiedy sie z nimi ostatnio widzialam? -*6 buław*- 6 dni temu?

6. W jakich okolicznosciach?rycerz buław, 9 pucharów, 3 buław*spotkanie było i trochę sie chyba działo, było miło :)

7. Co robilismy? może wyskoczyliście gdzieś do restauracji, pubu, gdzieś gdzie można było spędzić miło czas :)

8. Co z nim planuje?*Cesarz, Król Monet, 9 buław*hmm jakieś sprawy biznesowo zawodowe z nim masz chyba, możliwe że posiada swoją firmę, albo jest wolnym strzelcem zawodowo, ale wiele może, a jak nie to stabilizację u jego boku, jedno z dwóch ;)

 

Pan nr 2

 

1. Okolicznosci poznania -*9 monet, rycerz monet*- poprzez pracę raczej

2. Kiedy?*4 monet*- 4 miesiace temu może albo 14*

3. Czym sie zajmuje?*9 kielichów, Kapłan, Mag*- wolny strzelec też, intelektualista, podróżuje*

4. Jak rozwijala sie nasza znajomosc?Cesarzowa, Cesarz, Sprawiedliwość/*Diabeł - hmm facet po przejściach chyba, po rozwodzie? romans tu widzę ;)/ tzn. moj z nim?;)

5. Kiedy sie z nimi ostatnio widzialam?*Rydwan*- niedawno w podróży?

6. W jakich okolicznosciach? spotkanie w otoczeniu innych ludzi

7. Co robilismy?*as buław, Sąd, 5 buław*ehmmm heeh wyjaśnienia tu widze jakieś, ale i kłótnie być mogły, chyba miło nie było

8. Co z nim planuje?*5 kielichów, Wisielec, 7 buław*chyba chcesz zakończyć ta znajomość i skupić się na kimś innym :)

 

 

***

 

Zastanawiam sie tez na przyszlosc, jak zapanowac energetycznie nad takimi podzialami? W sensie, ktory jest ktory i zeby takie krzyzowki z tego nie wychodzily - macie jakis pomysl? Sama nie wiem, ktora z Was miala najwieksza trafnosc...pomysle :)

 

Bardzo dzieki za udzial i cierpliwosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

rozrabiara wypadła najlepiej z tego co widzę :) Gratulacje !!! :D W sumie myślałam, że gorzej mi pójdzie bo to trudne było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo trudne, nawet ja to widze:tiaaa: Moim zdaniem wszystkie wypadlyscie swietnie :) Rzeczywiscie na przyszlosc przy "analizie porownawczej" powinnam podac jakies sygnatury;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie udało mi się utrafić parę celnych odpowiedzi :D :D normalnie aż uwierzyć nie mogę... dziękuję za ćwiczonko...

Daffne dziękuję za uznanie ale myślę, że wszystkie wypadłyśmy podobnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem i też uważam, że wszystkie jesteśmy niezłe ;)

Gratulacje dla najlepszych i dzięki za ćwiczonko rozwojowe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest prawda:) Ja bylam pod wrazeniem kazdej kolejnej odpowiedzi! Sa tez bardzo precyzyjne! Mysle, ze chyba jednak najwieksza precyzyjnosc miala rozrabiara, chociaz bardzo dobrze wszystkie sie spisalyscie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie blokada, to wyroznienie. Bez zgody i akceptacji mojej świty nikt sie nie dostanie na moje konto priv. To skomplikowane procedury. Coz, takie zycie krola polski...

 

a powazniej:

 

wyslalem maila. zdaje sie ze zbyt krotki okres na forum powoduje ze sa zablokowane pewne opcje, anty spamowa ochrona ...zapewne.

Jestem na forum od bardzo niedawna.

Edytowane przez tos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje sie. Wole sobie "wrozyc".

Pamietam MOJ 2 dzien od nabycia kart Tarota. Moje pierwsze wrozenie. Postawilem karty komus, ktos mowil ze jest jej zle ze zwiazek jej sie rozpada i co dalej ma robic...Pomimo mojego zdziwienia ...karty jasno mi powiedzialy ze to ona zdradzila a nie on i ten nieznaczacy element byl zadra w jego sercu i dlatego nie ma szans na zwiazek.

 

Potem ten ktos sie przyznal. Mowiac jednak ze to byl taki maly incydent dawno temu .... ? (!)

Dla mnie to nie byl maly episod. Wiem ze to bylo znaczace dla tej sprawy.

Nie bylo dla nich zadnych szans. Trudno to mowic komus kto chce zeby sie ulozylo. To trudne. no i prawda ktora pewnie nie miala wyjsc z ta zdradą wyszla przed moimi oczami.

 

 

Boje sie wrozyc, bo wciaz mnie to meczy. Za powaznie podchodze do spraw. a co jelsi sie pomyle. na razie sie nie pomylilem, ale wciaz mam za mala wiedze.

Jezeli skupiasz sie empatycznie i łaczysz sie pozazmyslowo to zdarza sie ze łzy same poplyna bez powodu. Tylko wtedy gdy lapiesz dobre wyczucie. to tez trudne.

 

Mysle ze wlasnie z tego powodu powstaly rytualy oczyszczajace.

 

ps Tarota posiadam od dnia zalogowania na to forum. wieel razy mnie juz prosozno o stawianie kart. Podobno dobrze to robie, ale ja wiem ze nic nie wiem.... Mysle ze to zbyt krotko, wiec tylko na czyjas wyrazna prosba i ostrzezenie ze moge sie mylic rozkladam karty.

 

ale nic o tarocie nie wiem przeciez.to bardziej czucie niz...wciaz wiem za malo... ;)

Edytowane przez tos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

tos

Jeśli nie czujesz się gotowy do wróżenia innym nie rób tego, z kolei te ćwiczenia z pewnością by Ci pomogły sie rozwinąć,tu się nic nie stanie a jedynie mozesz dostrzec swoje umiejętności. W końcu każdy kiedyś zaczynał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tos ja tu jestem z podobnego powodu... Tarotem jako takim interesuje się od bardzo niedawna... i to za sprawą przyjaciółki, która sama się tym zajmuje już od dłuższego czasu... a w warsztatach zaczęłam brać udział kiedy ona przyznała się, że wystawia wróżby na Allegro za jakieś tam drobne sumy i wszystko spoko i ludzie są zadowoleni, a ona nabiera praktyki... ja nie umiałabym postawić komuś kart za pieniądze... za mało wiem na ten temat żeby się w to aż tak angażować... stąd biorę udział w praktykach... można się czegoś nauczyć i lepiej poznać karty... szczególnie, że ja sama wolę rozkładać niż o tym czytać... co nie zmienia faktu, że do każdego ćwiczenia obkładam się książkami bo nie mam jeszcze takiej wiedzy jak powinnam... ups zdradziłam się, że sobie pomagam, ale mam nadzieję, że to dozwolone:) odważyłam się też powróżyć tu na forum kilku osobom... ale wszystko non profit bo chyba boję się tej odpowiedzialności za czerpanie z tego zysku... bo w końcu co jak się pomylę? a tu na warsztatach przyjemna, niestresująca atmosfera i wiele się można nauczyć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tos,

 

Tak, jak dziewczyny pisza. Kazdy kiedys zaczynal. To jest dluga droga – u mnie byla bardzo dluga. Zaczynalam od zwyklych kart – na imprezach, na wakacjach. To bylo zabawowe, lekkie i fajne – bardzo duzo chetnych i bardzo duza trafnosc - chociaz pierwszego tarota nabylam duzo wczesniej. Do tej pory sie zastanawiam nad wrozeniem przez interenet. Wlasciwie zaczelam dopiero na tym forum. Zaczynalam wiec odwrotnie – face to face. Momentem przelomowym bylo, jak kiedys postawilam dziewczynie karty na wakacjach. Tak niby tez zabawowo. Dosc nieprawdopodobne rzeczy byly w tych kartach i wszysto co do joty sie sprawdzilo. Potem druga sytuacja analogiczna. Te osoby zaczely mnie polecac i tak poplynelam. Na pewnym etapie dzieje sie cos takiego, ze czujesz, ze potrzebna jest jakas wymiana, bo ten kto stawia, przeciez daje. Jesli nic za to nie chcesz, odcinasz sie od brania. Natomiast zaczynac tak profesjonalnie, z grubej rury nie ma co, zwlaszcza jak jest sie bardzo mlodym. Chyba raczej dojrzalosci Ci brakuje, a nie intucji. Piszesz o wiedzy – to oddzielna sprawa. Zaczynalam wlasnie od nabywania wiedzy, bo jestem amibtna – z takich, co sie lubi uczyc;) Mialam tez taki moment, ze intuicja przewazala mi nad wiedza i wtedy wrocilam do zglebiania wiedzy, zeby zachowac balans. Teraz czuje, ze mam super rownowage, z wyjatkami wlasnie odnosnie wrozenia sobie – bo wiadomo zyczeniowo moze byc albo pod wplywem emocji sie wahnac w ktorakolwiek ze stron. Rob cwiczenia – w watku cwiczenia i warsztaty z tarota. To na pewno Ci nie zaszkodzi. Poza tym zawsze jest mozlwosc, ze ktos, kto stawia karty sie myli i o tym zawsze trzeba klienta informowac. Gleboko wierze, ze kazdy ma intuicje, niektorzy po prostu poswiecaja jej wiecej czasu, pracuja na nia, rozwiijaja ja i tak moga pomgac innym, ktorzy sa bardziej odcieci od intuicji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje :) Kompaktowo napislam, jak bylo. Zawsze mialam bardzo duze zaufanie do tarota. Trudniejsze bylo pelne zaufanie swojej intuciji - to wlasnie chyba dojrzalosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tu się z Tobą zgadzam... ciężko zaufać swojej intuicji... najgorzej jest kiedy człowiek stawia karty dla siebie... czasem aż za bardzo życzeniowo podchodzimy do sprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
tak tu się z Tobą zgadzam... ciężko zaufać swojej intuicji... najgorzej jest kiedy człowiek stawia karty dla siebie... czasem aż za bardzo życzeniowo podchodzimy do sprawy...

 

oj, to prawda, mnie się zdarzało, że moje obawy, emocje przelewały się na karty i wychodziły potworne rzeczy. To była lekcja negatywnego wpływu tarota. Trzeba mieć dystans emocjonalny by stawiać sobie karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

szczerze wolę zbyt życzeniowe karty :D Przynajmniej będzie mi chwilę miło hehe, ale jak wychodzą złe rzeczy i to czego siię boisz to miło nie jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha! Ja tez wole zyczeniowe; mi sie te potwornosci posprawdzaly, co gorsza :( Wlasnie dlatego seans tarota u kogos zdystansowanego jest wskazany - klient na ogol przychodzi w dzikich emocjach; czasem tak dzikich, ze to z niego emanuje ze wszystkich stron...a propos jakie macie na to sposoby? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
ha ha! Ja tez wole zyczeniowe; mi sie te potwornosci posprawdzaly, co gorsza :( Wlasnie dlatego seans tarota u kogos zdystansowanego jest wskazany - klient na ogol przychodzi w dzikich emocjach; czasem tak dzikich, ze to z niego emanuje ze wszystkich stron...a propos jakie macie na to sposoby? :)

 

zostaje jedynie bawić sie w psychologa dawać pozytywną energię, ale i uspokajać, zacząć od czegoś miłego :)) Prywatnie rzadko wróżę choć wydawać by się mogło że szaleje z tarotem na ostro :P Zgłębiam go cały czas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no złych rzeczy to mało widać u mnie... ale jak w rozkładzie codziennym w ramach ćwiczeń pojawia mi się śmierć jako moja rola i wieża w sprawach domowych to mnie ciarki po plecach przechodzą... mam nadzieję, że ten dzień jednak się skończy pozytywnie...

 

a co do życzeniowości... wolę oschły pogląd jak jest na prawdę... ostatnio tak właśnie czegoś chciałam, w kartach wychodziło, że owszem spełni się, a potem dwa dni przepłakałam czując się oszukana... nic przyjemnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cos innego mi chodzi, nie traktuje zabawowo kart. Nie chodzi o cwiczenia itp.

Chodzi o to ze albo sie mowi komus prawde, albo oszukuje mowiac slowa typu, wyjdzie pani za maz za dwa lata, ale ukrywajac przed tym kims ze w malzenstwie nie bedzie dobrze. To oszukiwanie, bo ponoc wrozba ma poprawiac humor? Taka swoista psycho-terapia?

 

Albo pytanie, kiedy wyjde za maz. Odpowiedz za dwa lata pani wyjdzie za maz...Klientka sie cieszy....Tak, ale czy ktos patrzy co bedzie potem? rozklady kart na pol roku czy na rok gdy ktos pyta o rzeczy powazne to oszukiwanie potrzebujących.

Moze ktos sie rozwiedzie w cierpieniu? Tego juz typowe wrozki nie mowia.

 

To moje metody. Nie wiem czy nowatorskie, czy ktos przede mna tak samo myslal. Jesli nie to milo mi ze jestem nowatorem w Tarocie.

Wciaz za malo mam wiedzy, stad slowo w cudzyslowiu " bac sie" bo tarot to nie zabawa.

 

To odpowiedzialnosc

 

:)

Edytowane przez tos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tos

Jeśli nie czujesz się gotowy do wróżenia innym nie rób tego, z kolei te ćwiczenia z pewnością by Ci pomogły sie rozwinąć,tu się nic nie stanie a jedynie mozesz dostrzec swoje umiejętności. W końcu każdy kiedyś zaczynał ;)

 

Nie o to chodzi.

Mowie ludziom wszystko, nie oszukuje nawet gdy to zle rzeczy. Stad pisze ze karty to sprawa powazna nie zabawa. niel ubie sie bawic kartami, bo ktos chce cos sprawdzic robie to tylko gdy ktos mnie prosi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie traktuje zabawowo, (chociaz czlowiek od wiekow i we wszystkich kulturach uczy sie wlasnie przez zabawe, bo wtedy nie jest sparalizowany lekiem - zabawa to przestrzen experymentu w sprzyjajacych warunkach), ale na Boga!, to nie moze byc smiertelnie powazne i deterministyczne! Czlowiek ma wolna wole i czlowiek jest omylny. Oszukiwanie, o ktorym piszesz, to zwykla hochsztaplerka, ktora obraca sie przeciw tarociscie w konsekwencji. Straszyc tez nie mozna. Takie wywazenie wlasnie wymaga dojrzalosci, a takze przepracowania wlasnych problemow, zeby ich nie projektowac na innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :)

 

Mysle 99% osob tego nie mowi. Widzisz - ktos jest smuty to czy powiesz mu sorry ale widac ze pani przyszle malzenstwo tez sie rozpadnie? Czy bedziesz szukac dobrych kart :)?

To nie jest takie czarno - biale.

 

To dlatego bardzo powazne dylematy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozwiazuje te dylematy na wstepie mowiac, ze nie jestem wyrocznia oraz ze nie jestem psychoterapeuta, choc uwazam, ze tarot ma taka funkcje - rozjasnia, a wyborow kazdy dokonuje sam. Nie pracuje z bardzo niskimi energiami. Przyciagamy na zasadzie podobienstwa. To, jacy klienci sie do Ciebie zglaszaja, pokazuje cos masz do przepracowania, a jednoczesnie do zaoferowania. Ja na przyklad pracuje z dynamika zmiany - przestawiam ludzi na nowe tory. To oznacza, ze przychodza do mnie tacy, ktorzy potrzebuja wsparcia w decyzji, ktora przeczuwaja. Czasem tez odmawiam stawiania kart. Glownie w takich sytuacjach, jak widac, ze ktos jest bardzo zewnartrzsterowny. Jesli czyjesc malzenstwo sie rozpada, a taki ktos chce uslyszec od tarocisty zapewnienie, ze wszystko bedzie dobrze, to nie przyjmuje faktow, jest odciety od samoswiadomosci. To jest bardzo niska wibracja. Pytanie trzeba przeformulowac na: co moge zrobic, zeby odbudowac moje malzenstwo i tu sa odpowiedzi, sugestie do zmiany modelu postepowania, ktore mozna zastosowac w praktyce albo nie. Odpowiedzialnosc jest zawsze po stronie klienta. Tarocista tylko odczytuje karty - jest srodkiem przekazu i oczywiscie powinien to robic w odpowiedni sposob - wywazony, niestronniczy, nie pocieszajac i nie straszac, szukajac rozwiazan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...