Skocz do zawartości

Droga Kobieto (również dla mężczyzn)


La_Huesera

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko to prawda, bo i tak było i pewnie jeszcze jest w róznych miejscach na Ziemi, tylko żeby Ci co to głoszą publicznie, jeszcze stosowali w życiu autentycznym te idee co głoszą w imię równości i szacunku to byłoby ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że filmik jest trochę "przesadzony". Według mnie idee w nim zawarte są piękne, ale pozostają jedynie słowami. Oczywiście kobiety i mężczyźni powinni byc jednakowo szanowani.

Jest prawdą, że mężczyźni zdominowali wiele dziedzin życia, przejęli władzę. Według mnie żadna z płci nie jest gorsza, a przedstawianie mężczyzn w tak złym świetle (przynajmniej ja to tak odebrałam) - jako wywołujących wojny, nieszanujących ciała kobiecego, pełnych żądzy władzy, chęci dominacji, kierujących się chłodną kalkulacją itp. jest bardzo uogólnionym osądem mówiącym że męskośc, siła jest jedynie niszczącym czynnikiem. Jak na mój gust to bardzo jednostronne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem mężczyzną ,z Androgyniczą czyli Męsko-Kobiecą Mentalnością (czyt. Psychicznie ,Umysłowo ,Animus -Męska Część Psychiki , I Anima - Kobieca Część Psychiki U Junga ) ,i powiem od siebie że mademoiselle ujęła to dobrze ,też tak uważam ,,dodam tylko że Mężczyźni powinni być nie agresywni ,butni ,pełni pychy ,a zamiast tego jak wielu artystów wyładowywać ten swój nieokiełznany temperament na Twórczość,Kreatywność,Artyzm ,jak i Niektóre Kobiety powinny być Bardziej Kobiece - Czyli Znać Swoją Wartość W Których To Osobach Bóg Umieścił Najwiecej Miłości ,czyli Mężczyźni i Kobiety powinny Stapiać Się Jagby Ze Sobą Mentalnie ,Duchowo I Emocjonalnie ,Tak Jak U Mnie To Zachodzi , ja natomiast stapiam się Emocjonalnie,Mentalnie i Duchowo Z Otoczeniem , i to zachodzi wbrew mojej woli ,to jest automatyczne.

Edytowane przez Pit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...