Skocz do zawartości

Sen o Kleszczach i o całowaniu się z kobietą


ArrrxD

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam w sklepie z babcią i mamą one tam szukały produktów jakie mają kupić, ja tak samo z takiej listy, pisało tam, że mam wziąć pizze (tylko tyle pamiętam) i spotkałam tam ciocie mojego chłopaka (nie wiem czemu, ale ona praktycznie w każdym moim śnie się pojawia, dlaczego.? nie rozumiem tego..). Była taka trochę bez humoru i czegoś szukała w zamrażalce tam z produktami mrożonymi. Poszłyśmy do kasy, babcia i mama osobno za siebie płaciły, wyszłyśmy, ze sklepu i miałyśmy iść do domu, ale mama poszła do fotografa, a babcia pojechała autobusem do domu, ja więc poszłam do domu i spotkałam koleżankę.

Zaprosiłam ją do domu.. Poszłyśmy tam gdzie był komputer, ja weszłam na komputer i pisałam z chłopakiem na gadu-gadu, ona zaś siedziała obok.. Potem wzięła mnie za szyje i zaczęła całować no to ja też zaczęłam odwzajemniać jej pocałunek. Później przestałyśmy, chciałam powiedzieć chłopakowi, że całowałam się teraz z dziewczyną, ale ona znowu mnie zaczęła całować.. Potem chciała całować się wolniej no to okey zgodziłam się.. Zaczęła głaskać moją głowę, aż nagle wyczuła kleszcze na mojej głowie, wpadłam w panikę.. Chciała te kleszcze wyciągnąć, ale jej nie dałam.. Pobiegłam do łazienki i zobaczyłam jakie te kleszcze były duże.. Dwa były czerwone a jeden czarny.. Wyciągnęłam jednego czerwonego kleszcza, troszkę zabolało, później następnego czerwonego, aż doszłam do czarnego.. Gdy wyciągałam ostatniego kleszcza, strasznie zabolało.. A na głowie miała takie strasznie duże czerwone plamy, jakby podeszły krwią.. I trochę krwi leciało z tych miejsc co wyciągnęłam te kleszcze....

O co chodziło w tym całym śnie.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...