Skocz do zawartości

Proszę o interpretacjęmojego dziwnego snu


steph32

Rekomendowane odpowiedzi

Otóz mój sen był następujący:

Byłam w mojej starej szkole wraz z dwiema przyjaciółkami (niedawno zawarte przyjaźnie). Było ciemno. Moja aktualna nauczycielka biologii i chemii (była zakonnica) była w roli takiego strażnika i wygoniła nas. Ja schowałam się za rogiem. potem chodziłam po szkole i ona znowu mnie wygoniła. Dalej poszłam do jakiegoś faceta (niby mojego wujka) i on sobie strzelał z wiatrówki (to było w lasku koło jego domu, a ten dom znajdował się na drodze obok szkoły prowadzącej nad tame). Krycha (nauczycielka) goniła mnie. Ja wsiadłam wraz z wujkiem na jakiś wóz (bez dachu). Leżałam sobie na tym wozie i patrzyłam jak ta pani mnie goniła. Jechała wozem, powożonym przez dwa konie (brązowe). Łapała mnie za nogę a ja ją odkopywałam. Potem chwyciła mnie za ręce a ja jej powiedziałam: " Pani taka religijna, a jak się pani zachowuje" i wspomniałam coś o tym, ze jestem ateistką. A wtedy ona powiedziała, że też nie wierzy w Boga. Ni z tego ni z owego zmieniliśmy trasę w stronę mojego domu. Ta mnie złapała i zaprowadziła do mojego mieszkania. Chwilę odczekałam, aż sobie pojedzie. Wyszłam i zobaczyłam, ze ona jeszcze tam stoi i tankuje konia. Zaczęłam biec w stronę szkoły i wtedy się obudziłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość dziwny ten sen i trudno z niego coś wywnioskować... Nie wszystkie sny coś znaczą. Sen jest to zjawisko naszych myśli ,które kumulują się za dnia ,nawet podświadomie.

Ale jak zaczęłam to już skończę. Być może tęsknisz za starą szkołą ,albo niedawno o niej rozmawiałaś. Czasami stare wspomnienia powracają w najmniej oczekiwanym momencie. Chcesz wrócić do starej szkoły ,ale w pewnym sensie nie chcesz opuszczać tej ,w której jesteś i trzymają cię tutaj dwie przyjaciółki ,które zapewne cię wspierają i miło spędzasz z nimi czas.

Albo jesteś już w szkole ,nie podstawowej tylko gimnazjum? Liceum czy Studia? I pragniesz wrócić do łatwiejszych czasów ,w których wszystko było prostsze. Co do tankowania konia ,wujka i mieszkania to był to tylko zwykły nic nieznaczący fragment snu.

 

Nauczycielki wiązały się zapewne ze szkołą ,które lubiłaś ,być może nienawidziłaś i utkwiły ci w pamięci.

 

PODSUMOWANIE: Spędzaj więcej czasu z przyjaciółmi. Wychodź często do kina lub na inne rodzaje rozrywki. Życie to nie tylko męki i nieprzyjemności. Zaszalej od czasu do czasu ,a zapomnisz o tych snach ,a noce będą spokojne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...