Skocz do zawartości

Jaka jestem? ZAKOŃCZONE


KatiJo

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu 50 postów stuknęło, więc mogę ja ;)

Zacznę od tradycyjnego - Jaka jest KatiJo?

1. Cechy charakteru.

2. Wygląd zewnętrzny.

3. Sytuacja uczuciowa (sama, mąż, partner?)

4. Sytuacja rodzinna (czy mam dzieci?)

5. Znak zodiaku dla chętnych.

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

1. Cechy charakteru. 6 monet Towarzyska, wspierasz innych, ludzie zawsze mogą na Ciebie liczyć, masz dobry gust, lubisz elegancję, jesteś wrażliwa, bardzo emocjonalna

2. Wygląd zewnętrzny. Moc Bardzo ładna z Ciebie kobietka :-) silna, wzbudzasz pożądanie, może lubisz sport? jasne włosy, figura taka idealna, wszystko masz na swoim miejscu, podobasz się mężczyzną

3. Sytuacja uczuciowa (sama, mąż, partner?) Mag Masz partnera ale raczej nie jest to mąż

4. Sytuacja rodzinna (czy mam dzieci?) 7 buław Nie ale chcesz mieć albo starasz się albo intensywnie o tym myślisz

5. Znak zodiaku dla chętnych. 3 buław Baran albo Byk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ANEZ

1.Cechy charakteru - Rycerz pucharów - jestes delikatna ,czuła,wrazliwa,emocjonalna,romantyczna,nie lubisz się kłócić,może trochę zapatrzona w siebie.

2.Wygląd zewnętrzny -Moc - jesteś ładna,elegancka,seksowna.

3.Sytuacja uczuciowa - Kapłan -masz męża.

4.Sytuacja rodzinna -Gwiazda -nie masz dzieci ale nie tracisz nadziei że ich będziesz mieć.

5.Znak zodiaku dla chętnych -6 mieczy -Bliznięta lub Waga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tradycyjnego - Jaka jest KatiJo?

1. Cechy charakteru...wieża...myślę,że miałaś załamanie światopoglądu pod wpływem zdarzeń, nauka szybkiego przystosowania(i to Ci zostało) , determinacja w działaniach, hart ducha w obliczu tragedii, pogodzenie z tym co nieuniknione, zmiana systemu wartości, zmiana osobowości, przewartościowanie, uwolnienie ze skostniałych poglądów, wyzwolenie z więzów, przełamanie stereotypów w myśleniu i działaniu.Trudności mobilizują Cię do działania...nie poddajesz się...ponadto myślę,że masz stałe niezmienne poglądy...taki moralny kręgosłup...jesteś rodzinna...kochasz solidne i piękne rzeczy...

2. Wygląd zewnętrzny....10 denarów...włosy krótkie takie do ramion,ale myślę,że masz balejaż jakieś dwa kolory...coś z pasmami...możesz lubić dlugie spódnice lub sukienki,ale i tuniki...raczej coś na luzie...nic obcisłego...coby nie krępowało ...kochasz psy i dzieci...jesteś sredniego wzrostu,oczy piwne lub brązowe...możesz być obecnie w ciąży...

3. Sytuacja uczuciowa (sama, mąż, partner?)...diabeł...no tu jest partner,silne przywiązanie,takie na zasadzie nie wyobrażasz sobie życia bez niego i z nim też jest trudno...raczej formalnego związku nie masz...

4. Sytuacja rodzinna (czy mam dzieci?)... mag...chyba będzie chłopak

5. Znak zodiaku dla chętnych.....2 pucharów.... wodny znak więc ....rak ,skorpion i ryby...intuicyjnie wybieram ryby(zobaczymy jak moja intuicja...)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Cechy charakteru - jesteś bardzo energiczną osobą, taką co to nie lubi siedzieć w miejscu i ciągle coś robi, a w dodatku zaraża tą energią innych, lubisz dobrze się bawić, jesteś wesoła i rozrywkowa, na co dzień towarzyszy Ci świetny humor, po prostu potrafisz cieszyć się tym co masz, co Ci los przynosi i generalnie życiem, a tak poza tym jesteś niezwykle delikatną istotką, emocjonalnie podchodzisz do wszystkiego i to właśnie emocje kierują Twoim życiem, jeśli mam choć trochę racji to wszystkie te cechy dają osobowość prawdziwie wybuchową, więc pewno łatwo też wpadasz w gniew i równie łatwo przechodzisz nad nim do porządku dziennego, zapominając o tym, że przed chwilą coś było nie tak, nie raz zaskoczyłaś też już innych swoją pomysłowością, a jako dziecko lubiłaś się pchać tam gdzie Cię jeszcze nie było, zresztą do dziś musisz być ciekawską osóbką:) (ależ popłynęłam w tym temacie...wybacz jeśli nic się nie zgadza) (rydwan, 3 kielichów, as kielichów)

 

2. nie oszukam i nie zrobię "klik" żeby wiedzieć jak wyglądasz;) jesteś atrakcyjną kobietą, z klasycznym typem urody, przez co sprawiasz wrażenie chłodnej i mężczyźni często nie mają odwagi do Ciebie podejść... aktualnie masz włosy koloru brązowego do ramion, ale coś mi się wydaje, że nie jest to Twój naturalny kolor, może przefarbowałaś się z blondu, myślę, że jesteś między 28-38 rokiem życia, jak Ci dodałam lat to też wielkie sorry... (3 buław, król mieczy, 2 kielichy)

 

3.masz partnera i planujecie wspólną przyszłość jakiś nowy etap, może dzidzię... bardzo dobrze Wam z sobą jesteście dobrze dopasowani (giermek buław, 10 monet, 8 buław)

 

4. myślę, że jeszcze nie ale albo jesteś w ciąży, albo udało Ci się wreszcie przekonać partnera, że to odpowiedni moment (5 monet, 6, buław, 2 mieczy)

 

5 i dla chętnych spróbuję trochę po cechach charakteru bardziej ale obstawiam na znaki powietrzne, może bliźnięta?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

Zacznę od tradycyjnego - Jaka jest KatiJo?

1. Cechy charakteru. - Sąd, 5 buław, 2 buław - potrafisz wybaczać, ale też bywasz dumna i umiesz również zawalczyć o swoje jeśli trzeba, czasem wybuchowa, energiczna, impulsywna bywasz też, oj walecznaś Ty :) Czasem niezdecydowana, możesz mieć trudności z podejmowaniem decyzji. Bije od Ciebie siła, ale i współczucie, cenisz sobie stabilizacje, rozsądek i to co trwałe zarówno w życiu jak i w uczuciach

2. Wygląd zewnętrzny - as monet, Rydwan, 2 puchary - zewnętrznie widzę Cię jako ciepłą, pewną siebie kobietę, przyjacielską, ale i tajemniczą :)Rzucasz sie w oczy mężczyznom. Wygląd? Ciemne włosy, średni wzrost niecałe 1.70 max, szczupła figurka, dość fajnie zaznaczający się biust :P

3. Sytuacja uczuciowa (sama, mąż, partner?) - Świat, giermek mieczy - jest ktoś kto sie kręci obok Ciebie, jesteś otwarta na tego kogoś, stawiam, że masz partnera

4. Sytuacja rodzinna (czy mam dzieci?) - 10 monet - masz dzieci moim zdaniem

5. Znak zodiaku dla chętnych. 8 monet - wodny znak, tajemniczy, skryty, powściągliwy też czasem, a więc z ryb, raka i skorpiona najbardziej pasuje mi Skorpion i Rak, ale intuicyjnie stawiam na raka :)

 

Ciekawe czy coś sie sprawdzi hehe

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrabiaro - możesz klikać, bo na zdjęciu jest Tarot, a nie ja, biorę udział w konkursie Wróżki ;)

Ciekawe rzeczy Wam wychodzą, jeszcze troszkę poczekam czy ktoś się skusi, chyba, że chcecie rozwiązanie szybciej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wysłałam odpowiedź to kliknęłam żeby sprawdzić czy miałam rację... no i... ku mojemu zaskoczeniu Ciebie na tym zdjęciu nie było :) ale jak już byłam to kliknęłam przy okazji, a co mi tam:) ja bym chciała rozwiązanie już ale jak będę musiała to poczekam jeszcze troszkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

No to lecimy z odpowiedziami;)

1. Cechy charakteru: ciężko tak samej się oceniać, więc większość zaznaczę w Waszych odpowiedziach.

Na pewno wrażliwa, emocjonalna, czasem porywcza, towarzyska bardzo, ale są dni kiedy zamykam się w sobie. Bywam nerwowa, czasem wszystko mnie stresuje.

2. Jestem średniego wzrostu ciemną blondynką o zielonych oczach. Prawie pół życia się odchudzam, ostatnio już olałam sprawę. Ale nie akceptuję się tak do końca, myślę, że atrakcyjna to byłam 10 kilo i 10 lat temu ;) Regularnie ćwiczę jogę i nordic walking, czasem pływam. Kiedyś chodziłam na siłownię, ale zbyt ubijała mi mięśnie, więc przestałam.

3. Mam partnera od ładnych kilku lat, mieszkamy razem, nie jest mężem.

4. Mam 14-letniego syna. Więcej dzieci nie planuję i chyba nigdy nie chciałam.

5. Wodnik.

 

Teraz odpowiedzi, pogrubiam prawidłowe.

magdalena07

 

1. Cechy charakteru. 6 monet Towarzyska, wspierasz innych, ludzie zawsze mogą na Ciebie liczyć, masz dobry gust, lubisz elegancję, jesteś wrażliwa, bardzo emocjonalna

2. Wygląd zewnętrzny. Moc Bardzo ładna z Ciebie kobietka :-) silna, wzbudzasz pożądanie, może lubisz sport? jasne włosy, figura taka idealna, wszystko masz na swoim miejscu, podobasz się mężczyzną - przy założeniu tego, co wyżej o 10 kilo i 10 lat, ale może jestem dla siebie nazbyt surowa ;)

3. Sytuacja uczuciowa (sama, mąż, partner?) Mag Masz partnera ale raczej nie jest to mąż

4. Sytuacja rodzinna (czy mam dzieci?) 7 buław Nie ale chcesz mieć albo starasz się albo intensywnie o tym myślisz

5. Znak zodiaku dla chętnych. 3 buław Baran albo Byk

 

ANEZ

 

1.Cechy charakteru - Rycerz pucharów - jestes delikatna ,czuła,wrazliwa,emocjonalna,romantyczna,nie lubisz się kłócić,może trochę zapatrzona w siebie. - nie lubię się kłócić, ale niestety dość często wybucham :(

2.Wygląd zewnętrzny -Moc - jesteś ładna,elegancka,seksowna. - hmm... Jak wyżej....

3.Sytuacja uczuciowa - Kapłan -masz męża.

4.Sytuacja rodzinna -Gwiazda -nie masz dzieci ale nie tracisz nadziei że ich będziesz mieć.

5.Znak zodiaku dla chętnych -6 mieczy -Bliznięta lub Waga. - zaliczam częściowo, bo oba są powietrzne jak i mój ;)

 

Arivo

 

1. Cechy charakteru...wieża...myślę,że miałaś załamanie światopoglądu pod wpływem zdarzeń, nauka szybkiego przystosowania(i to Ci zostało) , determinacja w działaniach, hart ducha w obliczu tragedii, pogodzenie z tym co nieuniknione, zmiana systemu wartości, zmiana osobowości, przewartościowanie, uwolnienie ze skostniałych poglądów, wyzwolenie z więzów, przełamanie stereotypów w myśleniu i działaniu.Trudności mobilizują Cię do działania...nie poddajesz się...ponadto myślę,że masz stałe niezmienne poglądy...taki moralny kręgosłup...jesteś rodzinna...kochasz solidne i piękne rzeczy... - w sumie się zgadza, poza tym godzeniem z nieuniknionym, bardzo nad tym pracuję, ale czasem mi nie wychodzi i denerwuję się rzeczami, na które nie mam wpływu...

2. Wygląd zewnętrzny....10 denarów...włosy krótkie takie do ramion,ale myślę,że masz balejaż jakieś dwa kolory...coś z pasmami...możesz lubić dlugie spódnice lub sukienki,ale i tuniki...raczej coś na luzie...nic obcisłego...coby nie krępowało ...kochasz psy i dzieci...jesteś sredniego wzrostu,oczy piwne lub brązowe...możesz być obecnie w ciąży... - Raczej biegam w spodniach, zwierzęta kocham, dzieci zależy... Nie wszystkie w każdym razie ;) Balejaż miałam większość dorosłego życia, obecnie mam własny kolor.

3. Sytuacja uczuciowa (sama, mąż, partner?)...diabeł...no tu jest partner,silne przywiązanie,takie na zasadzie nie wyobrażasz sobie życia bez niego i z nim też jest trudno...raczej formalnego związku nie masz... - czasem bywa trudno, ale raczej nie więcej, niż przeciętnie, jest cudownym człowiekiem

4. Sytuacja rodzinna (czy mam dzieci?)... mag...chyba będzie chłopak

5. Znak zodiaku dla chętnych.....2 pucharów.... wodny znak więc ....rak ,skorpion i ryby...intuicyjnie wybieram ryby(zobaczymy jak moja intuicja...)

 

rozrabiara

 

1. Cechy charakteru - jesteś bardzo energiczną osobą, taką co to nie lubi siedzieć w miejscu i ciągle coś robi, a w dodatku zaraża tą energią innych, lubisz dobrze się bawić, jesteś wesoła i rozrywkowa, na co dzień towarzyszy Ci świetny humor, po prostu potrafisz cieszyć się tym co masz, co Ci los przynosi i generalnie życiem, a tak poza tym jesteś niezwykle delikatną istotką, emocjonalnie podchodzisz do wszystkiego i to właśnie emocje kierują Twoim życiem, jeśli mam choć trochę racji to wszystkie te cechy dają osobowość prawdziwie wybuchową, więc pewno łatwo też wpadasz w gniew i równie łatwo przechodzisz nad nim do porządku dziennego, zapominając o tym, że przed chwilą coś było nie tak, nie raz zaskoczyłaś też już innych swoją pomysłowością, a jako dziecko lubiłaś się pchać tam gdzie Cię jeszcze nie było, zresztą do dziś musisz być ciekawską osóbką:) (ależ popłynęłam w tym temacie...wybacz jeśli nic się nie zgadza) (rydwan, 3 kielichów, as kielichów)

 

2. nie oszukam i nie zrobię "klik" żeby wiedzieć jak wyglądasz;) jesteś atrakcyjną kobietą, z klasycznym typem urody, przez co sprawiasz wrażenie chłodnej i mężczyźni często nie mają odwagi do Ciebie podejść... aktualnie masz włosy koloru brązowego do ramion, ale coś mi się wydaje, że nie jest to Twój naturalny kolor, może przefarbowałaś się z blondu, myślę, że jesteś między 28-38 rokiem życia, jak Ci dodałam lat to też wielkie sorry... (3 buław, król mieczy, 2 kielichy)

 

3.masz partnera i planujecie wspólną przyszłość jakiś nowy etap, może dzidzię... bardzo dobrze Wam z sobą jesteście dobrze dopasowani (giermek buław, 10 monet, 8 buław)

 

4. myślę, że jeszcze nie ale albo jesteś w ciąży, albo udało Ci się wreszcie przekonać partnera, że to odpowiedni moment (5 monet, 6, buław, 2 mieczy)

 

5 i dla chętnych spróbuję trochę po cechach charakteru bardziej ale obstawiam na znaki powietrzne, może bliźnięta?

 

Daffne

 

1. Cechy charakteru. - Sąd, 5 buław, 2 buław - potrafisz wybaczać, ale też bywasz dumna i umiesz również zawalczyć o swoje jeśli trzeba, czasem wybuchowa, energiczna, impulsywna bywasz też, oj walecznaś Ty :) Czasem niezdecydowana, możesz mieć trudności z podejmowaniem decyzji. Bije od Ciebie siła, ale i współczucie, cenisz sobie stabilizacje, rozsądek i to co trwałe zarówno w życiu jak i w uczuciach

2. Wygląd zewnętrzny - as monet, Rydwan, 2 puchary - zewnętrznie widzę Cię jako ciepłą, pewną siebie kobietę, przyjacielską, ale i tajemniczą :)Rzucasz sie w oczy mężczyznom. Wygląd? Ciemne włosy, średni wzrost niecałe 1.70 max, szczupła figurka, dość fajnie zaznaczający się biust :P - atrakcyjność - tak, jak wyżej, wzrost w punkt, aj biust owszem, wolałabym ,mniejszy mieć ;)

3. Sytuacja uczuciowa (sama, mąż, partner?) - Świat, giermek mieczy - jest ktoś kto sie kręci obok Ciebie, jesteś otwarta na tego kogoś, stawiam, że masz partnera

4. Sytuacja rodzinna (czy mam dzieci?) - 10 monet - masz dzieci moim zdaniem

5. Znak zodiaku dla chętnych. 8 monet - wodny znak, tajemniczy, skryty, powściągliwy też czasem, a więc z ryb, raka i skorpiona najbardziej pasuje mi Skorpion i Rak, ale intuicyjnie stawiam na raka :)

 

Świetnie Wam poszło, każdy coś trafił, ciężko mi osądzić, kto najlepiej, więc dla wszystkich po punkcie;) Zastanawia mnie, że dwóm osobom wyszła Moc przy wyglądzie, jak i to, że Syn mój Wam nie wyszedł...

Dziękuję Wam za udział w ćwiczeniu ;)

Punkty rozdam później, bo jakoś nie mogę się ogarnąć jak się to robiło ;) A muszę teraz z domku wyjść, dzięki raz jeszcze ;)

Edytowane przez KatiJo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

znak w sumie trudno trafić, wychodziły mi monety za każdym razem na znak zodiaku :P a wiec wodne jak nic. No cóż może moje wyłaziły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu 50 postów stuknęło, więc mogę ja ;)

Zacznę od tradycyjnego - Jaka jest KatiJo?

1. Cechy charakteru.

2. Wygląd zewnętrzny.

3. Sytuacja uczuciowa (sama, mąż, partner?)

4. Sytuacja rodzinna (czy mam dzieci?)

5. Znak zodiaku dla chętnych.

 

1. 6 buław, Wisielec- ciekawe... dwie sprzeczne karty. Masz chwile tylko dla siebie, dopada Cię leń, powolne życie i wtedy Ci dobrze i nie chcesz się z tego stanu uwalniać. Ale ta 6 buław to dla mnie pewność siebie i umiejętność bronienia swojego zdania kiedy trzeba, może nawet spora charyzma. Na codzień jesteś spokojna, cicha i raczej siedzisz w kąciku, ale kiedy trzeba umiesz się rozzłościć. :tongue:

2. Wieża, Księżniczka pucharów- dość specyficzna uroda, rzucasz się w oczy, może często zmieniasz diametralnie swój wizerunek. Wydaje mi się, że masz swój styl ubierania, starasz się wyglądać inaczej niż inni. Jesteś akurat, dosyć szczupła, kobieca, może masz czarne włosy [może kręcone]? [ta karta mi chyba ze 2 razy wypadła w czasie tasowania] stawiam też na młody wiek.

3. As kielichów, 7 mieczy- wydaje mi się, że męża nie masz, raczej partner, ale może dopiero niedawno go poznałaś, lub wkroczyliscie na jakis nowy poziom znajomosci.:tongue:

4. Sąd, As mieczy- nie masz dzieci. Ale może zastanawiasz się czy nie zacząć się już starać.

5. Papież- wodny lub powietrzny... więcej ciężko mi powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahahaha, postawiłam na pytanie nie patrząc czy odpowiedzi są... żeby się nie sugerować, okazało sie, że sie spóźniłam :glupek2:

cóż. Zobaczę jak mi poszło.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Ahahaha, postawiłam na pytanie nie patrząc czy odpowiedzi są... żeby się nie sugerować, okazało sie, że sie spóźniłam :glupek2:

cóż. Zobaczę jak mi poszło.

 

hehehe dobra jesteś :D W sumie wiesz... zakończone oficjalnie nie jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Moje tez nie jest;), bo nie wiem, jak mam to zamiescic w tytule...:bezradny:

 

to nie my zamieszczamy, a moderatorki jak ćwiczenie jest zakończone ostatecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
aha, ale teraz weekend, to moderatorki moze maja wolne;)))

 

no coś tak jakby :P aleee głowy nie daję. Moderatorzy mają nicki koloru niebieskiego :D Więc jak taki zobaczysz na ogólnym forum znaczy że job w weekend mają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, ale teraz weekend, to moderatorki moze maja wolne;)))

 

Nie mają ;) ale nie zawsze wszystko zobaczę ;) dlatego proszę czasami o wiadomości prv, jeśli mi coś umknie :)

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi, że tak Wam u mnie fajnie, że off się rozkręcił, chociaż nie wiem co na to moderacja;)

Jeszcze raz dzięki wszystkim za udział w ćwiczeniu:)

 

FairyWitch punkcik leci i do Ciebie:)

 

Ona77, dzięki za zakończenie, na przyszłość zawołam o to;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...