Skocz do zawartości

Witajcie. Związek karmiczny ;) Interpretacja.


czekoladkowa

Rekomendowane odpowiedzi

Zainteresowana karmą poczytałam to forum, ściągnęłam polecany tu program do wyliczania, ale chyba nie pokuszę się samodzielnie o interpretacje. Czy ktoś mógłby mi pomóc? :) Wyszło mi, że istnieje związek karmiczny, ale co dokładnie to oznacza?

 

Ja - 30.08.1990

On - 14.10.1985

 

Proszę o pomoc, to dla mnie dosyć ważne ;) Pozdrawiam

Edytowane przez czekoladkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Zainteresowana karmą poczytałam to forum, ściągnęłam polecany tu program do wyliczania, ale chyba nie pokuszę się samodzielnie o interpretacje. Czy ktoś mógłby mi pomóc? :) Wyszło mi, że istnieje związek karmiczny, ale co dokładnie to oznacza?

 

Ja - 30.08.1990

On - 14.01.1985

 

Proszę o pomoc, to dla mnie dosyć ważne ;) Pozdrawiam

 

Witaj :)

 

##############################

####### Osoba pierwsza #######

##############################

 

Data urodzenia: 30-08-1990

 

 

4PZ----------------------9/18/27----------------------4PZ

3PZ-----------6/15/24/33/42/51/60/69/78/87------------3PZ

1PZ---------2/11/38--------------4/13/22/31/40/49-----2PZ

C--------8-----------------3/30-------------1/10/19-----C = 3/12/21/30/39/48/57

1WW------------5-----------------------2 v 7----------2WW

WG------------------------3 v 2------------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.2015

Cykl produktywny: 30.12.2018 - 30.04.2047

Cykl żniwny po: 01.01.2051

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2023 - 2023

Drugi punkt zwrotny: 2032 - 2032

Trzeci punkt zwrotny: 2041 - 2041

Czwarty punkt zwrotny: 2050 - 2050

 

Lata pustki: 2002-03, 2014-15, 2026-27, 2038-39, 2050-51,

2062-63, 2074-75, 2086-87, 2098-99, 2110-11

 

 

##############################

######## Osoba druga #########

##############################

 

Data urodzenia: 14-01-1985

 

 

4PZ-----------------------6/24------------------------4PZ

3PZ-----------------7/16/25/34/43/52------------------3PZ

1PZ----------6/15------------------1/10/19/28/37------2PZ

C--------1-----------------5/14--------------5/23-------C = 2/11/20/29/38

1WW------------4-----------------------0 v 4----------2WW

WG------------------------4 v 0------------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.2011

Cykl produktywny: 14.05.2013 - 01.01.2038

Cykl żniwny po: 14.09.2041

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2015 - 2019

Drugi punkt zwrotny: 2024 - 2028

Trzeci punkt zwrotny: 2033 - 2037

Czwarty punkt zwrotny: 2042 - 2046

 

Lata pustki: 1997-98, 2009-10, 2021-22, 2033-34, 2045-46,

2057-58, 2069-70, 2081-82, 2093-94, 2105-06

 

 

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 3/12/21/30/39/48/57

Druga osoba: 2/11/20/29/38

Suma dróg życia: 5/14/23/32/41/50/59/68/77/86/95

 

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 3/12/21/30/39/48/57

1PZ: 2/11/38

CP: 3/30

 

Druga osoba

DZ: 2/11/20/29/38

1PZ: 6/15

CP: 5/14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

Jesteście relacją karmiczną, tak ogólnie wzajemnie możecie stanowić dla siebie wzór do naśladowania, zwłaszcza on może przejawiać takie cechy charakteru, które mogą imponować innym np. wiedzą, zaradnością, ale i poczuciem humoru, pozytywnym nastawieniem do otoczenia czy też towarzyskością. On może mieć w otoczeniu ludzi wpływowych, na których może liczyć w potrzebie i tą osobą możesz być właśnie również i Ty :). Widać w wibracjach, że może na Ciebie liczyć. Jesteś silną osobowością, zaradną, która potrafi sobie poradzić mimo różnych kolei losu. Ogólnie patrząc na Wasze sumy dróg życia Wasze relacje określa liczba numerologiczna 5, co oznacza, że to bardzo dynamiczny związek, będący rodzajem „Koła Fortuny”. Od partnerów wymaga spontaniczności i pełnej ufności. W relacji możliwe wiele wspólnych podróży, spotkań towarzyskich, w gronie znajomych. Jesteście osobami otwartymi na innych, ludzi mogą lubić z Wami przebywać bo wesoło i radośnie w Waszym towarzystwie się czują. Między Wami możliwe poczucie wolności, szczęście, spokój ducha, także miłość i przyjaźń. Lubicie zmiany i podróże. Rada dla Was by unikać wszelkich przejawów agresji i nie poddawać się presji otoczenia. Z negatywów relacji widoczna może być impulsywność, obsesyjność, pochopne działania, tendencja do gwałtownych rozstań, to najbardziej przykre wpływy tej wibracji. Dlatego należy wprowadzić w swoje życie pewną dyscyplinę, która powstrzyma jego nadmierne tempo i ureguluje rytm, chroniąc nas tym samym od negatywnych konsekwencji naszego postępowania. Zwłaszcza, że jest w nas potencjał, by proponować i bronić wartościowych koncepcji i ideałów. takie działania możliwe, że u Pana mogły się pojawiać. Możliwy wewnętrzny niepokój czasami, chaotyczność w działaniu, a tak poza tym wiele miłości, szczera przyjaźń.

 

Dodatkowo u Ciebie:

Do 33 roku życia u Ciebie widać brak stabilizacji materialnej, coś na zasadzie łatwo przyszło, łatwo poszło.

Od 33 roku życia do 42 roku czeka Cię przepracowanie karmy pracy, wysiłku 4/13.

 

4/13

Symbolizuje wysiłek i pracę.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu żyła na koszt innych. Zaniedbywała obowiązki, zrzucała je na drugiego człowieka, bawiła się, podczas gdy inni ciężko pracowali.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): trudne, biedne dzieciństwo, brak pracy i pieniędzy, straty materialne, konieczność ciężkiej pracy do późnej starości

Sposób przepracowania:

Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.

 

W życiu możesz się również borykać z karmą władzy 1/19, którą powinnaś przepracować:

 

1/19

Władza i zarządzanie innymi.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała władzy, tyranizując ludzi. Wykorzystywała i krzywdziła bezlitośnie, nie zważając na krzywdę drugiego człowieka. Cechowało ją zarozumialstwo.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): zależność od innych, brak akceptacji, wyśmiewanie i poniżanie przez innych, bycie lekceważonym i pomijanym

Sposób przepracowania:

Zauważyć drugiego człowieka i jego potrzeby. Otoczyć go ciepłem, wsparciem i miłością. Pracować, bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata. Jeśli na stanowisku - mądrze i z miłością zarządzać innymi, okazując im tolerancję i zrozumienie.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż.. jednak moja przyjaciółka miała rację aby sprawdzić i uwierzyć w karmę. Taka relacja jaką opisałaś istniała i została zgaszona przez nas oboje- gwałtowne rozstania i powroty strasznie wyniszczają nawet najszczersze uczucie, ale przyjaźń zapewne zachowamy. Dziękuję ;)

 

A czy możesz polecić jakieś materiały do poczytania samemu do poduszki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
A czy możesz polecić jakieś materiały do poczytania samemu do poduszki?

 

Do poduszki z lapkiem :) :

http://www.ezoforum.pl/zwiazki-karmiczne/46893-info-dotyczace-zwiazkow-karmicznych.html

 

Literaturę podałabym, ale są to strony odpłatne czego zabrania regulamin, ale w google możesz wpisać książki, numerologia z dziedziny ezoteryki, a znajdzie sie wiele ciekawych pozycji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Daffne czy jesteś w tamtym głównym watku jeszcze co zamieszczałam swoja prośbe na stroie 19?

 

Jestem oczywiście :), ale z doskoku bo zajmuję się także tarotem i innymi przyziemnymi rzeczami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
A kiedy mogę spodziewać się odpowiedzi?:)

 

postaram się jak najszybciej. Zwłaszcza tym, którzy się przypominają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy moge poprosic o dokladniejsza interpretacje dla 1979.11.17 oraz 1991.07.20. Wiem, ze jest to relacja karmiczna ale chcialbym dowiedziec sie cos wiecej. Zaszla miedzy nami bardzo niezreczna sytuacja i teraz powstal bardzo duzy problem, ktory szczegolnie mi nie daje spokoju. Szczegolnie chcialbym wiedziec czy warto koontynuowac to czy zarzucic.

 

Jesli masz chwile czasu, bede zobowiazany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

Witaj pkrl1979 :)

 

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 9/18/27/36/45/54

Druga osoba: 2/11/29/47

Suma dróg życia: 2/11/20/29/38/47/56/65/74/83/92

 

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 9/18/27/36/45/54

1PZ: 1/10/19/28

CP: 8/17

 

Druga osoba

DZ: 2/11/29/47

1PZ: 9/27

CP: 2/20

 

Faktycznie jesteście relacją karmiczną, a patrząc na Wasze liczby w portrecie dostrzegam, że młoda osoba ma za zadanie nauczyć się samodoskonalenie siebie dzięki Tobie, co bardzo może jej pomóc w przyszłości, gdyż w jej życiu mogą pojawiać sie trudności i kłopoty jakie nie raz na nią spadną, często może łatwo coś zyskiwać, by równie łatwo coś stracić, zarówno w uczuciach i jak i braku stabilizacji w finansach, a uduchowienie pomoże tej osobie uporać się i zrozumieć wiele, przez co łatwiej będzie jej przejść przez swoje życie. Mowa tu o uduchowieniu poprzez rozwijanie duchowej drogi samodoskonalenia, aktywności umysłowej i wyobraźni wraz ze świadomością powołania do pracy dla ludzkości. Służymy innym sięgając głównie do źródła ducha i umysłu. Choć z opóźnieniem, możemy zdobyć sławę i uznanie, pod warunkiem, że pracujemy dla dobra ludzkości. Niestety, czyni nas to zwykle trudnymi we współżyciu...Posiadamy trafność sądu, zmysł sprawiedliwości i mądrość. Dążymy do harmonii i staramy się pomóc innym w ich potrzebach duchowych, fizycznych i intelektualnych. Podróże zagraniczne nam sprzyjają, przedsięwzięcia się udają, ale musimy być wytrwali. Jest to liczba obowiązku duchowego, dharmy w tradycji hinduskiej. Jeśli wibrujemy negatywnie, liczba ta spowoduje niezdecydowanie, chaos myślowy, nieumiejętność wyboru drogi życiowej, nietolerancję wobec niedoskonałości otoczenia. Jest jednak jeden warunek realizacji jej potencjału – bycie w związku i wspólne z partnerem dążenie do realizacji wspólnego celu z zachowaniem niezależności wkładu własnej pracy; ponieważ kiedy powstawała ta energia, jej posiadacz dbał tylko i wyłącznie o swój własny rozwój, indywidualnie, nie uczył się przy tym współpracy – stąd silna potrzeba przy tej energii stworzenia związku, który jest jednocześnie kluczem do jej realizacji.

Z kolei osoba starsza swoim doświadczeniem i wewnętrzną dojrzałością powinna tej młodszej osobie pomóc zrozumieć siebie i swoje życie. Tak poza pytaniem osoba starsza ma świetnie rozwiniętą intuicję i zdolności parapsychologiczne, a tak ponadto to pomiędzy 27, a 36 rokiem życia jest do przepracowania karma związku 7/16 u osoby starszej. Jest to trudna karma, gdyż przejawia się silnymi emocjami, impulsywnością, chaotycznością, ale i romantyczną miłością. Relacje często bywają burzliwe, rozczarowujące, ale ostateczny rezultat takiej relacji zależy od partnerów i ich dojrzałości.

 

Szczególowy opis karmy związku:

7/16

Miłość i odpowiedzialność.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu zlekceważyła czyjeś uczucie. Być może opuściła rodzinę i dzieci. Skrzywdziła kogoś, niewykluczone, że więcej niż jedną osobę.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieudane, nieszczęśliwe związki, izolacja i samotność, fałszywi przyjaciele, niekorzystne przyjaźnie

Sposób przepracowania:

Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

 

Ponadto w latach pomiędzy 36, a 45 czeka przepracowanie kolejnej karmy, tym razem karmy miłości 8/26:

8/26

Władza, ekspansja, energia, relacje międzyludzkie.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nie dokończyła pewnych karmicznych działań. W tym powinna osiągnąć mistrzostwo. Problemy mogą pojawiać się we wszystkich dziedzinach życia, zarówno w postaci chorób, jak i kłopotów uczuciowych lub strat materialnych. Wszystko cokolwiek się wydarza jest narzędziem niezbędnym do rozwoju i ... osiągnięcia mistrzostwa. Osoby z tą liczbą często żyją w dostatku i są bardzo nieszczęśliwe z innych powodów.

Sposób przepracowania:

Panować nad sobą i swoimi emocjami. Kierować się sercem i wewnętrzną mądrością. Rozwijać w sobie tą mądrość, rozwijać się duchowo, szukać właściwych nauczycieli i dążyć do Światła.

 

Sporo tego do przerobienia widzę, ale głównie miłosne relacje, co oznacza, że jeśli kochasz do na całego, a wybranka jest dla Ciebie tą jedyną.

 

Życzę powodzenia :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasza relacja karmiczna jest dosc trudna do przepracowaqnia. Prawdopodobnie ten problem mogl wziasc sie z tego ze jedna osoba zrobila cos wbrew zasadom,cos wstydliwego.zdradzial w kazdym razie nie ferzagrała.Chym w sumie nie wiem czy jest se=ns kontynuowa c ta relacje. A moge sie zapytac o pokrewienstwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj pkrl1979 :)

 

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 9/18/27/36/45/54

Druga osoba: 2/11/29/47

Suma dróg życia: 2/11/20/29/38/47/56/65/74/83/92

 

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 9/18/27/36/45/54

1PZ: 1/10/19/28

CP: 8/17

 

Druga osoba

DZ: 2/11/29/47

1PZ: 9/27

CP: 2/20

 

Faktycznie jesteście relacją karmiczną, a patrząc na Wasze liczby w portrecie dostrzegam, że młoda osoba ma za zadanie nauczyć się samodoskonalenie siebie dzięki Tobie, co bardzo może jej pomóc w przyszłości, gdyż w jej życiu mogą pojawiać sie trudności i kłopoty jakie nie raz na nią spadną, często może łatwo coś zyskiwać, by równie łatwo coś stracić, zarówno w uczuciach i jak i braku stabilizacji w finansach, a uduchowienie pomoże tej osobie uporać się i zrozumieć wiele, przez co łatwiej będzie jej przejść przez swoje życie. Mowa tu o uduchowieniu poprzez rozwijanie duchowej drogi samodoskonalenia, aktywności umysłowej i wyobraźni wraz ze świadomością powołania do pracy dla ludzkości. Służymy innym sięgając głównie do źródła ducha i umysłu. Choć z opóźnieniem, możemy zdobyć sławę i uznanie, pod warunkiem, że pracujemy dla dobra ludzkości. Niestety, czyni nas to zwykle trudnymi we współżyciu...Posiadamy trafność sądu, zmysł sprawiedliwości i mądrość. Dążymy do harmonii i staramy się pomóc innym w ich potrzebach duchowych, fizycznych i intelektualnych. Podróże zagraniczne nam sprzyjają, przedsięwzięcia się udają, ale musimy być wytrwali. Jest to liczba obowiązku duchowego, dharmy w tradycji hinduskiej. Jeśli wibrujemy negatywnie, liczba ta spowoduje niezdecydowanie, chaos myślowy, nieumiejętność wyboru drogi życiowej, nietolerancję wobec niedoskonałości otoczenia. Jest jednak jeden warunek realizacji jej potencjału – bycie w związku i wspólne z partnerem dążenie do realizacji wspólnego celu z zachowaniem niezależności wkładu własnej pracy; ponieważ kiedy powstawała ta energia, jej posiadacz dbał tylko i wyłącznie o swój własny rozwój, indywidualnie, nie uczył się przy tym współpracy – stąd silna potrzeba przy tej energii stworzenia związku, który jest jednocześnie kluczem do jej realizacji.

Z kolei osoba starsza swoim doświadczeniem i wewnętrzną dojrzałością powinna tej młodszej osobie pomóc zrozumieć siebie i swoje życie. Tak poza pytaniem osoba starsza ma świetnie rozwiniętą intuicję i zdolności parapsychologiczne, a tak ponadto to pomiędzy 27, a 36 rokiem życia jest do przepracowania karma związku 7/16 u osoby starszej. Jest to trudna karma, gdyż przejawia się silnymi emocjami, impulsywnością, chaotycznością, ale i romantyczną miłością. Relacje często bywają burzliwe, rozczarowujące, ale ostateczny rezultat takiej relacji zależy od partnerów i ich dojrzałości.

 

Szczególowy opis karmy związku:

7/16

Miłość i odpowiedzialność.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu zlekceważyła czyjeś uczucie. Być może opuściła rodzinę i dzieci. Skrzywdziła kogoś, niewykluczone, że więcej niż jedną osobę.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieudane, nieszczęśliwe związki, izolacja i samotność, fałszywi przyjaciele, niekorzystne przyjaźnie

Sposób przepracowania:

Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

 

Ponadto w latach pomiędzy 36, a 45 czeka przepracowanie kolejnej karmy, tym razem karmy miłości 8/26:

8/26

Władza, ekspansja, energia, relacje międzyludzkie.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nie dokończyła pewnych karmicznych działań. W tym powinna osiągnąć mistrzostwo. Problemy mogą pojawiać się we wszystkich dziedzinach życia, zarówno w postaci chorób, jak i kłopotów uczuciowych lub strat materialnych. Wszystko cokolwiek się wydarza jest narzędziem niezbędnym do rozwoju i ... osiągnięcia mistrzostwa. Osoby z tą liczbą często żyją w dostatku i są bardzo nieszczęśliwe z innych powodów.

Sposób przepracowania:

Panować nad sobą i swoimi emocjami. Kierować się sercem i wewnętrzną mądrością. Rozwijać w sobie tą mądrość, rozwijać się duchowo, szukać właściwych nauczycieli i dążyć do Światła.

 

Sporo tego do przerobienia widzę, ale głównie miłosne relacje, co oznacza, że jeśli kochasz do na całego, a wybranka jest dla Ciebie tą jedyną.

 

Życzę powodzenia :))

 

Daffne, ona mnie totalnie olewa jak gdyby nic nie zaszl a zaszlo i to sporo. Co mozna w tej sytuacji zrobic kiedy ta druga osoba traktuje mnie jak powietrze? To boli... Najgorsze jest to ze po raz pierwszy w zyciu czuje do tej sooby cos czego nie jestem w stanie powiedziec, to jest silniejsze ode mnie. Mozna to jakos przerwac zeby sie nie meczyc albo odwrocic aby poszlo do przodu?

Edytowane przez pkrl1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Daffne, ona mnie totalnie olewa jak gdyby nic nie zaszl a zaszlo i to sporo. Co mozna w tej sytuacji zrobic kiedy ta druga osoba traktuje mnie jak powietrze? To boli... Najgorsze jest to ze po raz pierwszy w zyciu czuje do tej sooby cos czego nie jestem w stanie powiedziec, to jest silniejsze ode mnie. Mozna to jakos przerwac zeby sie nie meczyc albo odwrocic aby poszlo do przodu?

 

hmm sprawdzę jeszcze czy karma nie dobiegła końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

ehh no karmicznie jesteście związani, ona zwłaszcza do 34 roku życia, tak więc musi wykazywać sporo silnej woli by potrafić olać.

 

Zerkłam w kart tarota i widać w nich że ona jest zblokowana na Ciebie, podchodzi z rezerwą i na chłodno.

 

A co możesz zrobić by poprawić relacje?

10 buław, Królowa Monet, Diabeł -> suma Świat

jej na dany moment ciąży relacja z Tobą, ona jawi się tu jako kobieta rozsądna, ceniąca stabilizację,a Ciebie postrzega jak Diabełka... Póki co nie wiele da sie zrobić. Musiałbyś sprawić by zmieniła postrzeganie Ciebie by się przekonała do Ciebie i otworzyła, a to może wymagać czasu. Jeśli będziesz mieć mozliwość pokaż się jej od strony stabilnej, przyjacielskiej, o ile będzie szansa bo łatwo nie będzie na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze altwo nie jest to wiem ale ona mnie olewa wiec nie widze szansy aby tu cos naprawic bo ona nie chce abym cos jej pokazal. Mozna jakos zmienic moja karme aby wiecej nieprzytrafialy sie mi tego typu zeczy? Czuje sie totalnie rozbity i nie radze sobie z tym, mam dosc emocjonalnego cierpieniea. Przez moja krame nie jestem w stanie wesjc w normalny stabilny zwiazek i to jest problem ktory nie daje mi spokoju a czas mija...

Edytowane przez pkrl1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

Dałoby się dzięki afirmacjom, ale też wszystko zależy od siły woli. choć zdaje sobie sprawę że to bardzo trudne, z tego co pamiętam w portrecie masz do przepracowania karmę związku 7/16, która właśnie najczęściej kończy sie rozczarowaniem uczuciowym. Już z tarota widać, że strasznie jest ważna i ciągnie Cie do niej, powiedziałabym nawet, że żyć bez niej nie umiesz to jak uwiązanie emocjonalne..

Ja polecam afirmacje albo wizualizacje. Wiem, że może się to śmieszne, ale jedyne co Ci pozostaje do siłą woli to zwalczać

poczytaj tu:

http://www.ezoforum.pl/dla-szukajacych-pomocy/47007-uwolnienie-siebie.html

Afirmacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasza relacja karmiczna jest dosc trudna do przepracowaqnia. Prawdopodobnie ten problem mogl wziasc sie z tego ze jedna osoba zrobila cos wbrew zasadom,cos wstydliwego.zdradzial w kazdym razie nie ferzagrała.Chym w sumie nie wiem czy jest se=ns kontynuowa c ta relacje. A moge sie zapytac o pokrewienstwo?

 

Pokrewienstwa nie ma ale jest to po raz pierwszy w moim zyciu osoba z ktorta mam dokladnie te same klimaty doslownie we wsznstkich kwestiach zycowych. I tu jest problerm bo od zawsze szukalem takiej osoby.

Jesli tak ma poprzez moja karme wyglad zmoje zycie, to nie jestem w stanie dluzej egyzstowac. Da rade tozmienic jakkolwiek aby to sie zmienilo na lepsze i w koncu zaczelo sie dezxiac dobrze w moim zyciu? Nie wyobrazam sobie zycia w samotnosci...brakuje mi uczucia od drugiej osoby a zawsze konczy sie na tym, ze ktos odchodzi pomimo ze chce dac komu cos od esiebie. Jakies osoby mam szukac aby w koncu sie udalo zyc normalnie?

Edytowane przez pkrl1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałoby się dzięki afirmacjom, ale też wszystko zależy od siły woli. choć zdaje sobie sprawę że to bardzo trudne, z tego co pamiętam w portrecie masz do przepracowania karmę związku 7/16, która właśnie najczęściej kończy sie rozczarowaniem uczuciowym. Już z tarota widać, że strasznie jest ważna i ciągnie Cie do niej, powiedziałabym nawet, że żyć bez niej nie umiesz to jak uwiązanie emocjonalne..

Ja polecam afirmacje albo wizualizacje. Wiem, że może się to śmieszne, ale jedyne co Ci pozostaje do siłą woli to zwalczać

poczytaj tu:

http://www.ezoforum.pl/dla-szukajacych-pomocy/47007-uwolnienie-siebie.html

Afirmacje

 

A czy jest jakas opcja aby poprtzez afirmacje spowodowac aby ona zmienila podejscie do mnie i woogle aby zmienic moja karme? Bo jesli ma tak byc dluzej to szczreze mowiac nie wiem czy nie zrobie czegos glupiego w koncu...

Nie jestem w stanie wyborazic sobie ze przez reszte zycia bede miec takie relacje miedzy mna a druga osoba, jesli tak to wole nawet nie myslec co bedzie dalej...to zbyt bolsene jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
A czy jest jakas opcja aby poprtzez afirmacje spowodowac aby ona zmienila podejscie do mnie i woogle aby zmienic moja karme? Bo jesli ma tak byc dluzej to szczreze mowiac nie wiem czy nie zrobie czegos glupiego w koncu...

Nie jestem w stanie wyborazic sobie ze przez reszte zycia bede miec takie relacje miedzy mna a druga osoba, jesli tak to wole nawet nie myslec co bedzie dalej...to zbyt bolsene jest

 

Napisz prywatną wiadomość do Artuvia to Pan, który zajmuje się karmicznością na poziomie energetyki, on z tego co pamiętam oczyszczał sie z karmy jaką miał w swoim portrecie, może Ci pomóc, ja nie mam takich możliwości.

http://www.ezoforum.pl/members/artuvia.html

Mam nadzieje, że sie nie pogniewa jak Go polecę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Dziewkuje:) jutro napisze do tej osoby.

 

warto spróbować :), to jedyna osoba, którą znam, a wiem, że potrafi pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daffne,a jak to jest,jesli na drodze spotykamy kogoś, z kim łączy nas zwiazek karmiczny liczby 7,czyli wspolna nauka.Czy w takim wypadku,musimy sie od siebie czegos nauczyc i rozejsc ,każde w inna stronę?

Zauwazyłam pewna prawidłowość. Osoby którym stawiałąm karty, najczesciej Miały zemną karme liczby 7. Najczesciej nasze drogi sie rozchodziły.

Jak to jest,jesli ma Sie z kims karmiczny z droga nr 6, i jest sie w danej sytuacji bezislnym.?? Jesli druga strona podejela decyzje za oboje?w tej sytuacji,nie jestem chyba obarczona wina,i karma za to zdarzenie?

 

 

Zagmatwałam,rany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze sie wtacam ale przewaznie jest to karma 7z16 to raczej karma zwiazkow ciezka do przepracowania. Zwiazki sie szybko rozpadaja lub trzeba je zaakceptowac pomimo czegos.Pozdraiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Przepraszam ze sie wtacam ale przewaznie jest to karma 7z16 to raczej karma zwiazkow ciezka do przepracowania. Zwiazki sie szybko rozpadaja lub trzeba je zaakceptowac pomimo czegos.Pozdraiam.

 

jak najbardziej wtrącanie wskazane :)) Pozdrawiam Chao :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm trafne Spostrzezenie Chao.

Jednak to były zwiazki/relacje 7/34,zadnej (naszczescie!;) 7/16

Co śmieszniejsze z moja instruktorka tańca brzucha mam 7/34.

 

 

a wtracanie sie,jest jak najbardziej dobre-wkoncu,kto pyta/Mówi/udziela się-dowiaduje sie czegos-chcąc,nie chcąć.;)

 

 

A pytałam,gdyz zastanawiam sie czy w karmie Istnieje wspołodpowiedzialnosc,przez zaniechanie.Obojetnosc,biernosc.

Czy wine ponosi jedynie Osoba podejmujaca decyzje,czy tez druga osoba ktora w sytuacji,jest bierna.Poddaje sie decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Witam was raz jeszcze. Otóż chciałabym wyjaśnić kilka wątpliwości. Według was to był karmiczny związek i się zgadzam- mnóstwo rozstań i moja zazdrość o nowopoznaną osobę w której on znalazł przyjaciółkę,ale z podtekstem- ta dwójka też ma karmiczny związek według liczb. Ja wiem co muszę przepracować i czego miało mnie nauczyć nasze ostatnie rozstanie. Wiem, że teraz powrót jest niemożliwy a mimo to spotykamy sie nadal jakbyśmy byli para.A jednocześnie czuję się jak w jakimś trójkącie. To mąci strasznie w głowie bo on nie chce przeciąć tego na zawsze, ja również nie mam siły by po prostu się nie kontaktować. Pracuję nad sobą ale ciągle chyba w duszy mając nadzieje, że wszystko skończy się... happy endem? Czy to ma w ogóle sens?

-Edit- zakładam nowy temat jako nowe zapytanie. Nie bijcie,ale stwierdziłam, że nie trafiłam na przypadek takiej trójki i warto mieć oddzielny temat na forum ;)

Edytowane przez czekoladkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...