Skocz do zawartości

Coś nowego dla każdego - tarot szczęścia


monika88

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Co wam się sprawdza? Ogólne miłe komplementy, na które każdy chętnie przystanie. Psychologia wam się sprawdza.

 

Patrzcie jaka porażka z podpisami tych kart Tarota: Świat i Głupiec

 

 

 

 

 

Uwaga! Losowałem karty tylko 2 razy !!!

Edytowane przez Tarofides
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wam się sprawdza? Ogólne miłe komplementy, na które każdy chętnie przystanie.

No ale mnie np. Sprawiedliwość jako pierwsza nie wyszła, gdyby wyszła to powiedziałbym że się nie sprawdza, bo swojego szczęścia nie opieram na partnerze :P

 

Patrzcie jaka porażka z podpisami tych kart Tarota: Świat i Głupiec

Chyba z obrazkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak tu nie wierzyc:

 

- Gdzie ukrywa sie szczescie? - Kochankowie - czyli w zwiazku i rodzinie. Zgadza sie.

 

- Jak zatrzymać to, co sprawia, że jesteś szczęśliwa? - Slonce - hojnosc, milosc, kontakty z bliskimi; wspieranie i pomoc ludziom, niezawodnosc = moj zawod.

 

Pasuje. =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kiedyś to odkryłam, dziś do tego wróciłam...... i co się okazało? wyszło to co kiedyś..... sama prawda :))

 

Co sprawia, że jesteś szczęśliwa?

Rydwan - Szczęścia szukaj w sukcesach w życiu osobistym i podążaniu własną ścieżką. Realizacja oryginalnych, twórczych projektów przyniesie ci wiele radości. Przyjmij ofertę pracy, która wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Podróż także dobrze ci zrobi. Przy tej okazji może czekać cię ważne spotkanie, podczas którego pomoc przyjaciela odegra ważną rolę.

Jak zatrzymać to, co sprawia, że jesteś szczęśliwa?

Wisielec

Pozwól rzeczom toczyć się ich własnym torem i trochę odpuść – dobrze ci to zrobi. Słuchaj swojej intuicji i nie staraj się kontrolować wszystkiego w najdrobniejszych szczegółach. Nie znaczy to, że masz być bierna, pozostań zaangażowana. Twoje życie i otoczenie zapewni ci wszystko, co sprawia, że jesteś szczęśliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Ja też wróciłam dzisiaj do tego,żeby zobaczyć co się pokaże...

I znów to samo... Sama prawda :-)

Gdzie ukrywa się twoje szczęście?

Cesarz

Szczęście znajdziesz zarówno w pielęgnowaniu związku, jak i rozwijaniu zawodowych ambicji. Połączenie życia prywatnego i zawodowego byłoby twoim ideałem. Zadbaj o solidne podstawy w związku, pewność uczuć ma dla ciebie duże znaczenie. Ważne spotkanie czeka cię w miejscu pracy, w kręgu przyjaciół lub podczas uprawiania sportu.

Jak zatrzymać to, co sprawia, że jesteś szczęśliwa?

Śmierć

Szczęście utrzymasz poprzez radykalne i zdecydowane zmiany. Nie idź na kompromis i pozostań wierna sobie. Im bardziej autentyczne będą twoje działania, tym więcej szczęścia będą dawać ci nowe doświadczenia – zachowaj jednak odrobinę rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmen310

Witam, mi się najbardziej spodobał tarot wyrocznia. To co napisali wszystko się zgadza. Chce jeszcze dodać że strona jest bardzo fajna.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...