Skocz do zawartości

Poznajcie FairyWitch - ZAKOŃCZONE


FairyWitch

Rekomendowane odpowiedzi

:czarodziej:

 

Odważę się zadać zagadkę, ale nie będę oryginalna.

Bardzo ciekawi mnie jak wasze karty pokażą moją osobę.

 

1. Jaka jestem z wyglądu?

2. Moje cechy charakteru, te najbardziej rzucające się w oczy.

3. Czym zajmuję się w tej chwili [chodzi mi o pracę, studia, szkołę, nicnierobienie]?

4. Jakie są moje 2 ulubione zwierzęta?

 

:chytry_na:

Zapraszam do ćwiczenia i czekam na wasze odpowiedzi.

 

Ja swoją podam może jutro wieczorem, ok?

Edytowane przez NeoNówka
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jestem?

 

4 pentakle, 2 pentakle

 

Odchudzasz sie?;) Jestes bardzo zadbana, elegancka, lubisz ladnie wygladac; masz dopasowane stroje i makijaz – wkladasz w to wiele starannosci – jestes widoczna, ale i zachowawcza, tradycyjna w stroju, ale tez potrafisz wszystkich zaskoczyc jakims przebraniem – fantazyjna wariacja; masz dlugie wlosy albo prosta fryzure i obstawiam, ze jest jakis element, ktory czesto zmieniasz w wygladzie. Moze kolor wlosow albo masz 2 wyraznie style:formalny i nieformalny. Potrafisz dopasowac sie strojem do otoczenia – w pracy inaczej, na imprezie inaczej – rozne style. Duzo bizuterii albo dbalosc o dodatki. Przywiazujesz wage do detalu i do...bielizny :)

Typ wygladu ziemski w strone ognisty; szatynka; oczy piwne/brazowe; wzrost sredni, budowa proporcjonalna – kobieca :) klepsydra albo gruszka;) uwazasz, ze masz za duze biodra albo wystajacy brzuch;)))

 

Cechy charakteru

 

Krol Bulaw, 5 pucharow, 9 pucharow

Znowu to zamilowanie do luksusu sie pokazalo :) Energiczna, wladcza, aktywna, w centrum zainteresowania - znowu ta zauwazalnosc i przyciaganie uwagi,; zmyslowa, pesymistyczna – bywasz smutna, rozczarowana, przygnebiona – melancholijna; jestes wrazliwa estetycznie (smak, zapach, wzrok), estetka, typ czuciowiec-kinestetyk

 

Co robisz?

 

7 bulaw

jakas zmiana pracy? to, co chcesz ale pod prad – stanowisko co najmniej kierownicze, zarzadzasz jakism zespolem, duzo jest w tym ruchu; moze jestes intrtuktorka tanca/ jakiegos sportu, ktory wymaga koordynacji ruchowej i szybkosci? Na pewno pracujesz z ludzmi, ktorymi kierujesz :)

 

Zwierzaki

 

2 bulawy, Dziewica Kielichow

 

tygrys, lew, puma – jakis piekny drapieznik; jeszcze mam skojarzenie z ptakiem na duzych wysokosciach – samotnikiem: orzel, sokol, albatros? + jakies milusinskie, dotykowe stworzonko – obstawiam kota, futerkowiec jakis z pewnoscia – ewentualnie krolik albo maly piesek – taki, co go sie w torbie nosi;) albo delfin :)

moi faworyci to trygrys i delfin/kot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś masakra u mnie znowu, od groma mieczy....

 

1. Jaka jestem z wyglądu? - 7 mieczy, 5 denarów, 9 mieczy

Wysoka, szczupła, z łobuzerskim błyskiem w oku, nosząca długie, zwiewne spódnice i sukienki, może czarne?

2. Moje cechy charakteru, te najbardziej rzucające się w oczy.- 8 mieczy, 3 denary, Diabeł

Pozornie nieśmiała i skrępowana (może za taką chcesz uchodzić?), w rzeczywistości jednak towarzyska, seksowna, lubiąca flirtować.

3. Czym zajmuję się w tej chwili [chodzi mi o pracę, studia, szkołę, nicnierobienie]?

Zakończyłaś pozytywnie pewien etap (może studia), obecnie szukasz swojej drogi, nie masz dużego ciśnienia na zarabianie, zastanawiasz się nad czymś bardziej twórczym i bliższym sercu niż ukończone studia.

4. Ulubione dwa zwierzaki - 5 kielichów, 4 kielichy

Nie mam pojęcia, stawiam na psy i konie, może koty....

Edytowane przez KatiJo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

kurczaki może być trudno, ale zobaczymy :D

 

1. Jaka jestem z wyglądu?

as monet, 4 buław, rycerz mieczy -> suma Głupiec pomocniczo: Cesarz

średniego wzrostu koło 1.65 max, szczupła figura bo o nią dbasz, ciemna szatynka, elegancka bo lubisz ładnie się prezentować. Potrafisz ubrać się zarówno seksowanie, ale i elegancko w zależności od okazji. Lubisz podkreślać swoją kobiecość.

 

2. Moje cechy charakteru, te najbardziej rzucające się w oczy.

Cesarzowa, 10 monet, 2 buław -> suma Cesarzowa

jesteś rodzinna, cenisz sobie zacisze domowe, ale i rodzinę, dzieci, dzięki czemu czujesz się spełniona :). Pewnie siebie potrafisz zawalczyć o swoje, bywasz dumna i władcza czasem, ale i zdarza Ci się mieć trudność z podejmowaniem decyzji, dokonywaniem wyborów, możliwe jakieś wahania u Ciebie, nostalgia czasem bądź melancholia. Możliwe, że lubisz wyskoczyć gdzieś dla rozrywki, ale bez wielkich szaleństw, a raczej dla odskoczni, dla polepszenia sobie humoru, nastroju by się wyrwać od codzienności.

 

3. Czym zajmuję się w tej chwili [chodzi mi o pracę, studia, szkołę, nicnierobienie]?

Rycerz Monet, Wieża, 7 monet -> suma Kochankowie

Do niedawna miałaś jakieś zajęcie , pracę, ale z jakichś przyczyn się skończyło, obecnie siedzisz w domku, ale i szukasz pracy.

 

4. Jakie są moje 2 ulubione zwierzęta?

nadrzewne zwierzęta albo z dżungli, może więc ptaki, papugi? a tych drugich: jakieś silne i niezależne zwierzątka: kot, lew, tygrys

obstawiam ogólnie: ptaki, koty wszelkiej maści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Erza

a to spróbuję :cwaniak:

 

1. Jaka jestem z wyglądu? Królowa mieczy, Rycerz pucharów, 6 monet ---> suma Diabeł - wysoka, szczupła, ciemne, krótkie włosy, wyróżniasz się chyba wzrostem

2. Moje cechy charakteru, te najbardziej rzucające się w oczy. Moc, Sprawiedliwość, Mag ---> suma Sąd - masz swoje zdanie, którego zawsze bronisz, potrafisz znaleźć niepodważalne argumenty w każdej dyskusji i zawsze jest Twoja racją ;) do tego robisz to w miły, czarujący sposób, więc nikt nie ma Ci tego za złe ;)

3. Czym zajmuję się w tej chwili [chodzi mi o pracę, studia, szkołę, nicnierobienie]? 9 buław, Sąd, Kapłanka ---> suma Eremita - hm... stawiam na pracę naukową, bądź pracę w szkole jako nauczyciel, bibliotekarka

4. Jakie są moje 2 ulubione zwierzęta? Lew i jakiś ptak, może gołąb sugeruję się obrazkami na wyżej wymienionych kartach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Więc tamdamdam...

 

1.Wysoka [172cm], szczupła, podobno nawet chuda... piwne oczy, piegi, włosy blond [rudawe od słońca] do połowy...siedzenia.:oczko_na:

2. Cicha, nieśmiała... bardzo. Zmienna w nastrojach, typ Wisielca-Pustelnika.:icon_rolleyes:

3. Studia na kier. biologia, w czerwcu obrona lic., a potem... hulaj dusza- czas na robienie tego co chcę, zgłebiania ezoteryki, czytania książek i rękodzieło.:tancze:

4. Małpy człekokształtne [szympans, orangutan, bonobo, goryl] i koty... te dzikie i wielkie też, ale w domu mam czarną Kicię.:mruga:

 

Odpowiedzi prawidłowe podkreślę :)

Jaka jestem?

 

4 pentakle, 2 pentakle

 

Odchudzasz sie?;) Jestes bardzo zadbana, elegancka, lubisz ladnie wygladac; masz dopasowane stroje i makijaz – wkladasz w to wiele starannosci – jestes widoczna, ale i zachowawcza, tradycyjna w stroju, ale tez potrafisz wszystkich zaskoczyc jakims przebraniem – fantazyjna wariacja; masz dlugie wlosy albo prosta fryzure i obstawiam, ze jest jakis element, ktory czesto zmieniasz w wygladzie. Moze kolor wlosow albo masz 2 wyraznie style:formalny i nieformalny. Potrafisz dopasowac sie strojem do otoczenia – w pracy inaczej, na imprezie inaczej – rozne style. Duzo bizuterii albo dbalosc o dodatki. Przywiazujesz wage do detalu i do...bielizny :)

Typ wygladu ziemski w strone ognisty; szatynka; oczy piwne/brazowe; wzrost sredni, budowa proporcjonalna – kobieca :) klepsydra albo gruszka;) uwazasz, ze masz za duze biodra albo wystajacy brzuch;)))

 

Cechy charakteru

 

Krol Bulaw, 5 pucharow, 9 pucharow

Znowu to zamilowanie do luksusu sie pokazalo :) Energiczna, wladcza, aktywna, w centrum zainteresowania - znowu ta zauwazalnosc i przyciaganie uwagi,; zmyslowa, pesymistyczna – bywasz smutna, rozczarowana, przygnebiona – melancholijna; jestes wrazliwa estetycznie (smak, zapach, wzrok), estetka, typ czuciowiec-kinestetyk

 

Co robisz?

 

7 bulaw

jakas zmiana pracy? to, co chcesz ale pod prad – stanowisko co najmniej kierownicze, zarzadzasz jakism zespolem, duzo jest w tym ruchu; moze jestes intrtuktorka tanca/ jakiegos sportu, ktory wymaga koordynacji ruchowej i szybkosci? Na pewno pracujesz z ludzmi, ktorymi kierujesz :)

 

Zwierzaki

 

2 bulawy, Dziewica Kielichow

 

tygrys, lew, puma – jakis piekny drapieznik; jeszcze mam skojarzenie z ptakiem na duzych wysokosciach – samotnikiem: orzel, sokol, albatros? + jakies milusinskie, dotykowe stworzonko – obstawiam kota, futerkowiec jakis z pewnoscia – ewentualnie krolik albo maly piesek – taki, co go sie w torbie nosi;) albo delfin :)

moi faworyci to trygrys i delfin/kot :)

Całkiem niezłe. Jestem zawsze w kąciku. Psów nie lubię jakoś.

 

Jakaś masakra u mnie znowu, od groma mieczy....

 

1. Jaka jestem z wyglądu? - 7 mieczy, 5 denarów, 9 mieczy

Wysoka, szczupła, z łobuzerskim błyskiem w oku, nosząca długie, zwiewne spódnice i sukienki, może czarne?

2. Moje cechy charakteru, te najbardziej rzucające się w oczy.- 8 mieczy, 3 denary, Diabeł

Pozornie nieśmiała i skrępowana (może za taką chcesz uchodzić?), w rzeczywistości jednak towarzyska, seksowna, lubiąca flirtować.

3. Czym zajmuję się w tej chwili [chodzi mi o pracę, studia, szkołę, nicnierobienie]?

Zakończyłaś pozytywnie pewien etap (może studia), obecnie szukasz swojej drogi, nie masz dużego ciśnienia na zarabianie, zastanawiasz się nad czymś bardziej twórczym i bliższym sercu niż ukończone studia.

4. Ulubione dwa zwierzaki - 5 kielichów, 4 kielichy

Nie mam pojęcia, stawiam na psy i konie, może koty....

Konie też... ale zdrowie i pieniądze nie pozwalają. Ale reszta super!

 

kurczaki może być trudno, ale zobaczymy :D

 

1. Jaka jestem z wyglądu?

as monet, 4 buław, rycerz mieczy -> suma Głupiec pomocniczo: Cesarz

średniego wzrostu koło 1.65 max, szczupła figura bo o nią dbasz, ciemna szatynka, elegancka bo lubisz ładnie się prezentować. Potrafisz ubrać się zarówno seksowanie, ale i elegancko w zależności od okazji. Lubisz podkreślać swoją kobiecość.

 

2. Moje cechy charakteru, te najbardziej rzucające się w oczy.

Cesarzowa, 10 monet, 2 buław -> suma Cesarzowa

jesteś rodzinna, cenisz sobie zacisze domowe, ale i rodzinę, dzieci, dzięki czemu czujesz się spełniona :). Pewnie siebie potrafisz zawalczyć o swoje, bywasz dumna i władcza czasem, ale i zdarza Ci się mieć trudność z podejmowaniem decyzji, dokonywaniem wyborów, możliwe jakieś wahania u Ciebie, nostalgia czasem bądź melancholia. Możliwe, że lubisz wyskoczyć gdzieś dla rozrywki, ale bez wielkich szaleństw, a raczej dla odskoczni, dla polepszenia sobie humoru, nastroju by się wyrwać od codzienności.

 

3. Czym zajmuję się w tej chwili [chodzi mi o pracę, studia, szkołę, nicnierobienie]?

Rycerz Monet, Wieża, 7 monet -> suma Kochankowie

Do niedawna miałaś jakieś zajęcie , pracę, ale z jakichś przyczyn się skończyło, obecnie siedzisz w domku, ale i szukasz pracy. za 2 miesiące tak pewnie będzie

 

4. Jakie są moje 2 ulubione zwierzęta?

nadrzewne zwierzęta albo z dżungli, może więc ptaki, papugi? a tych drugich: jakieś silne i niezależne zwierzątka: kot, lew, tygrys

obstawiam ogólnie: ptaki, koty wszelkiej maści

Nooo nieźle! :oczko_na: ale dzieci nieznoszę... :hahaha:

 

a to spróbuję :cwaniak:

 

1. Jaka jestem z wyglądu? Królowa mieczy, Rycerz pucharów, 6 monet ---> suma Diabeł - wysoka, szczupła, ciemne, krótkie włosy, wyróżniasz się chyba wzrostem

2. Moje cechy charakteru, te najbardziej rzucające się w oczy. Moc, Sprawiedliwość, Mag ---> suma Sąd - masz swoje zdanie, którego zawsze bronisz, potrafisz znaleźć niepodważalne argumenty w każdej dyskusji i zawsze jest Twoja racją ;) do tego robisz to w miły, czarujący sposób, więc nikt nie ma Ci tego za złe ;)

3. Czym zajmuję się w tej chwili [chodzi mi o pracę, studia, szkołę, nicnierobienie]? 9 buław, Sąd, Kapłanka ---> suma Eremita - hm... stawiam na pracę naukową, bądź pracę w szkole jako nauczyciel, bibliotekarka

4. Jakie są moje 2 ulubione zwierzęta? Lew i jakiś ptak, może gołąb sugeruję się obrazkami na wyżej wymienionych kartach ;)

No licencjat można uznać za pracę naukową [akurat nawet mam badawczą]. :oczko_na:

 

Gratuluję trafień, poszło całkiem nieźle!

Dziękuję za udział w ćwiczeniu :mrgreen:

 

Punkcik poleci do Daffne i KatiJo- brawo!

Edytowane przez FairyWitch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie odchudzasz sie, tylko jestes bardzo chuda;))) No bo cialo mi sie mocno pokazalo w tych pentaklach :) A 7 bulaw jednak na zmiane byla - niedawne zakonczenie pewnego etapu; nie uprawiasz czasem jakiegos sportu?:) bo az nie moge uwiezyc w te bulawowosc ;)

 

Cwiczenie super! Bardzo uczace:) Dzieki!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solweig, nie, szczerze mówiąc nienawidzę sportu... oprócz jazdy konnej i roweru [ale jak pisałam zdrowie i pieniądze uniemożliwiają mi to skutecznie].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazna dla mnie wskazowka w interpretowaniu bulaw :) Ja uwielbiam i jakas taka projekcje robie, ze mam tendecje do podciagania pod bulawy usportowienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie wpisałam kart przy 3, roztrzepana ja;)

To było 5 mieczy, 2 denary i As kielichów.

Dobrze, że robię notatki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...