Skocz do zawartości

Jaka jestem - ZAKOŃCZONE


rozrabiara

Rekomendowane odpowiedzi

No i za nim się obejrzałam stuknęło 50:) ale się nie mogłam doczekać... toteż i ja dodaję swoje pierwsze ćwiczenie... taka jestem podekscytowana, że aż uwierzyć nie mogę... żeby nie było, niech zacznę standardowo, chociaż mam pomysł również na bardzo niestandardowe ćwiczenia... Zapraszam wszystkich chętnych oczywiście:)

 

1. Jaka jestem czyli cechy charakteru?

2. Jak wyglądam?

3. Ile mam lat?

4. Moja sytuacja rodzinna

5. Czy mam w domu zwierzątka, jeśli tak jakie?

6. I oczywiście dla chętnych znak zodiaku?

 

Pozdrawiam cieplutko i życzę celnych odpowiedzi:)

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jestem pierwsza :tancze:

 

1. 8 buław, 5 kielichów- jesteś raczej aktywna, energiczna, ale masz chwile słabości kiedy pogrążasz się w smutku. Mimo to starasz się być optymistką, a jednak przezywasz mocno skrajne emocje.

2. Q i Król buław- włosy jasne, lub średnio ciemne, może nawet rudawe, takie do ramion mniej więcej. Wyglądasz dosyć poważnie, figura w sam raz, aczkolwiek czasem mam kompleksy czy nie za mało kobieca.

3. śmierć, Paź kielichów- między 25-35, to czas kiedy przechodzisz transformację.

4. Paź mieczy, 4 buław- masz męża i być może dziecko, może nawet dziewczynkę.

5. Sprawiedliwość, Kochankowie- może zastanawiasz się czy mieć, bo to odpowiedzialność. Jeśli masz to stawiam na gady, ptaki albo gryzonie.

6. Rycerz mieczy- znak powietrzny.

 

Zobaczymy jak tym razem poszło. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
widać, że nie możesz oderwać się od obowiązków;P

 

haha no tak, tyle sie u mnie dziejeeee w tej pracy że hej :hahaha: Nic tylko spać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

skończyłam studia, ale nie pracuje w swoim zawodzie :P Pracuje w stolarce drzwiowej w obsłudze klienta i nudyyy jak nie wiem :) Ale to w sumie lepiej bo na lapie posiedzieć spokojnie można :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stolarka drzwiowa... to ja się rozejrzę po okolicy za taką pracą:)... a tymczasem zmykam do obowiązków... domowych... słabo płacą ale za to urlop na żądanie prawie zawsze można dostać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
stolarka drzwiowa... to ja się rozejrzę po okolicy za taką pracą:)... a tymczasem zmykam do obowiązków... domowych... słabo płacą ale za to urlop na żądanie prawie zawsze można dostać:)

 

hehe miłego dzionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vampirella

To ja też spróbuję ;)

 

1. Jaka jestem czyli cechy charakteru?

Rycerz buław, 5 buław

- prawdziwa rozrabiara z ciebie, troszkę porywczy temperament, słomiany zapał czasem, lubisz przekonywać ludzi do swoich racji, nie możesz usiedzieć spokojnie w jednym miejscu, wszędzie cię pełno, masz bardzo dużo nowych pomysłów i dużo w tobie jest takich pozytywnych, silnych emocji, masz niesamowity zapał do tworzenia nowych rzeczy, odkrywania, lubisz nowości, rutyna Cię po prostu nudzi. Nowe wydarzenia dają Ci impuls do działania i aktywności. Masz wiele różnorodnych zainteresowań, jesteś wszechstronnie uzdolniona, nie boisz się nowości i podejmowania nowych wyzwań.

 

2. Jak wyglądam?

8 monet, As monet, 10 kieli

- blondynka lub ciemna blondynka, włosy takie do ramion lub dłuższe, wysoka, szczupła, masz jasne oczy niebieskie, zielone lub szare:), kobieca figura.

 

3. Ile mam lat?

9 buław

- wg mnie masz tak od 25 - 30

 

4. Moja sytuacja rodzinna

- królowa buław, królowa monet - mężatka, ale mi się wydaje że nie masz jeszcze dzieci, ale chcesz lub się starasz

 

5. Czy mam w domu zwierzątka, jeśli tak jakie?

Świat

- chyba kochasz zwierzęta (ogólnie) i masz z nimi dobry kontakt, powiem że nawet metafizyczny, potrafisz rozumieć te istotki bez słów,

masz zwierzątko i ja bym powiedziała, że na pewno więcej niż jedno, kotek i jeszcze może być jakiś ptak lub piesek, jeszcze jakieś większe zwierzątka lubisz, coś w rozmiarze byka, może tu zgadnę że będą to konie (na jednej z tali mam tam narysowanego byka w taki sposób że konia mi przypomina, a na drugiej świat jest ciężarem, więc może to być koń z tego względu na to że dźwiga ciężary)

 

6. I oczywiście dla chętnych znak zodiaku?

- kochankowie - tradycyjnie związane ze znakiem bliźniąt u Crowleya, ale ja na końcówkę byczka stawiam, bo mi kochankowie bardziej na byka wychodzą i kojarzą się z bykiem

 

Zobaczymy co tam ustrzeliłam,

Pozdrawiam serdecznie,

V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

jestem pod wrażeniem... aż uwierzyć nie mogę... czekam na ciąg dalszy:)

Edytowane przez rozrabiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vampirella

to ja się widzę że szybko wyrwałam do odpowiedzi, ale ćwiczenie rzeczywiście trudne, chociaż może się choć jedna rzecz sprawdzi może z tego co tam powymyślałam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

to i ja próbuję :))

Dziś jakaś nie w sosie jestem, ale biorę się za karciochy dodam intuicję i polecę na żywioł co mi sie nasunie :haha:

 

1. Jaka jestem czyli cechy charakteru? Mag, 3 monet, giermek buław - oj wiele zdolności posiadasz zarówno oratorskich, jak i wszechstronność. Za co się nie weźmiesz to Ci wychodzi, ale czasem możesz mieć słomiany zapał przez co nie doprowadzasz spraw do końca czasami, energiczna, może Cię wszędzie być pełno, zmienna: raz skupiasz się na tym co stabilne,a innym razem cenisz ruch, zabawę, beztroskę. Jesteś z reguły optymistką, potrafisz z nadzieją patrzeć w przyszłość, jesteś odpowiedzialna, do ważnych spraw podchodzisz z pełną odpowiedzialnością , ale jest czasem w Tobie coś z dziecka, ktore chciało by jeszcze pobrykać :)

2. Jak wyglądam? Królowa Kijów, Świat, Kochankowie - blondynka ciemna, bądź szatynka, ładna buzia o delikatnych rysach, sylwetka szczupła o proporcjonalnej budowie ciała, wzrost średni koło 1.65, możliwe, że wysportowana,a przynajmniej tak wyglądasz :P

3. Ile mam lat? Rycerz mieczy - młoda koło 25 lat

4. Moja sytuacja rodzinna - 4 Monet, Król Monet - masz partnera lub męża, jesteście na dorobku, stawiam, że nie macie jeszcze dzieci

5. Czy mam w domu zwierzątka, jeśli tak jakie? Słońce, 9 monet, Rydwan - ptaszki, kotki, jakieś przyjacielskie zwierzątko też, więc piesek , z rydwanem to mi się koń kojarzy heh :)

6. I oczywiście dla chętnych znak zodiaku? 8 mieczy - żywioł powietrzny,a więc Waga, Bliźnięta Wodnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

właśnie przeczytałam wiadomość od moderatorki, że mogą być tylko 3 ćwiczenia otwarte jednocześnie,a aktualnie sa 4 :) nie wiedziałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaka jestem czyli cechy charakteru? - Rycerz Mieczy, 10 kielichów, Królowa Mieczy.

Dość energiczna, wszędzie Cię pełno, chwilami surowa, ale tęsknisz za prawdziwym ciepłem rodzinnym i potrafisz je dać.

2. Jak wyglądam? - 9 kielichów, Król Mieczy, 10 mieczy

Wysoka, szczupła, dość wyniosła, atrakcyjna

3. Ile mam lat? - Księżyc, 8 kielichów

26

4. Moja sytuacja rodzinna - Gwiazda, 5 kielichów, 2 kije

Jesteś po przejściach nieciekawych, obecnie w dobrze rokującym związku, dziecko jedno masz lub planujesz mieć.

5. Czy mam w domu zwierzątka, jeśli tak jakie? - 3 miecze, VIII kijów

Wydaje mi się, że nie, może miałaś i straciłaś, teraz nie możesz się zdecydować...

6. I oczywiście dla chętnych znak zodiaku? - 10 denarów

Ziemny znak - stawiam na Koziorożca, ewentualnie Byk lub Panna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i za nim się obejrzałam stuknęło 50:) ale się nie mogłam doczekać... toteż i ja dodaję swoje pierwsze ćwiczenie... taka jestem podekscytowana, że aż uwierzyć nie mogę... żeby nie było, niech zacznę standardowo, chociaż mam pomysł również na bardzo niestandardowe ćwiczenia... Zapraszam wszystkich chętnych oczywiście:)

 

1. Jaka jestem czyli cechy charakteru?..Sąd...Żyjesz w zgodzie ze sobą i otoczeniem, umiejętność dokonywania zmian, masz zdolności mediacyjne oraz doskonale rozumiesz innych, dobroć, empatia, dążenie do oświecenia, rozwój duchowy, wejście na wyższy poziom jaźni....rodzinność...ciepło...fajny z Ciebie ludek...otwarty na ludzi i tak już intuicyjnie...myślę,że jesteś radosna i szybka w działaniu...

 

 

2. Jak wyglądam?...Wieża...jesteś szczupła i wysoka...włosy pasemka jasne z ciemnymi......szare oczy...możesz mieć problem z kręgosłupem,

 

 

3. Ile mam lat?...Kapłanka...nastolatka z wyglądu i zachowania,ale chyba już masz po 20...obstawiam 22

 

 

4. Moja sytuacja rodzinna...4 denarów....jesteś jeszcze w domu...czyli panienka...:)

 

 

5. Czy mam w domu zwierzątka, jeśli tak jakie?...As pucharów,4 mieczy,kochankowie...o taaaaaaaaak...Ty je kochasz jak Sw.Franciszek...wszystko byś przygarnęła...w domu masz psa,kota i jakiegoś ptaszka,papugę albo kanarka...

 

 

6. I oczywiście dla chętnych znak zodiaku?...as mieczy....tu chyba polegnę...Waga

 

Pozdrawiam cieplutko i życzę celnych odpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

1. Jaka jestem czyli cechy charakteru? Królowa mieczy - jesteś kobietą bardzo inteligentną, stanowczą, sama wiesz co jest w życiu dla Ciebie dobre, kierujesz się logiką, czasem uciekasz w swój świat i musisz pobyć sama

2. Jak wyglądam? Księżyc - hmm.. tajemniczo ;-) Jakoś tak inaczej od wszystkich, raczej nie jesteś bardzo chuda, masz krągłości ale takie,że wszystko jest tam gdzie powinno być ;-) jesteś wysoka

3. Ile mam lat? Król buław + pustelnik - (boję się trafiać w wiek żeby później nie było ;P ) Nie wiem ile masz lat ale nie jesteś nastolatką... raczej taka dojrzała kobieta

4. Moja sytuacja rodzinna Męża nie widzę, ale jakiegoś mężczyznę z którym się spotykasz to tak....( 3 pucharów), jeśli chodzi o dzieci (kochankowie) albo masz małe dziecko córkę, albo właśnie sobie planujesz posiadanie dziecka

5. Czy mam w domu zwierzątka, jeśli tak jakie? Rycerz Pucharów - masz, 3 buław - pojęcia nie mam ;P pieska chyba... rasowego może...

6. I oczywiście dla chętnych znak zodiaku? As buław - Ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeśli wszyscy chętni się już wypowiedzieli... a na to wygląda... to jutro, najpóźniej w piątek wieczorkiem się z tym uporam... na razie wszystkim składam gratulacje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz rozwiązania…

 

FairyWitch

1. 8 buław, 5 kielichów- jesteś raczej aktywna, energiczna, ale masz chwile słabości kiedy pogrążasz się w smutku. Mimo to starasz się być optymistką, a jednak przezywasz mocno skrajne emocje. /// brawo, bardzo celnie ujęte

2. Q i Król buław- włosy jasne, lub średnio ciemne, może nawet rudawe, takie do ramion mniej więcej. Wyglądasz dosyć poważnie, figura w sam raz, aczkolwiek czasem mam kompleksy czy nie za mało kobieca./// naturalna ciemna blondynka ale od dawna farbuje się na czarno, mam kompleksy

3. śmierć, Paź kielichów- między 25-35, to czas kiedy przechodzisz transformację.

4. Paź mieczy, 4 buław- masz męża i być może dziecko, może nawet dziewczynkę.

5. Sprawiedliwość, Kochankowie- może zastanawiasz się czy mieć, bo to odpowiedzialność. Jeśli masz to stawiam na gady, ptaki albo gryzonie./// Kocham zwierzęta i jestem właścicielką psa, kota i dwóch ptaszników

6. Rycerz mieczy- znak powietrzny./// brawo

 

Vampirella

 

1. Jaka jestem czyli cechy charakteru?

Rycerz buław, 5 buław

- prawdziwa rozrabiara z ciebie, troszkę porywczy temperament, słomiany zapał czasem, lubisz przekonywać ludzi do swoich racji, nie możesz usiedzieć spokojnie w jednym miejscu, wszędzie cię pełno, masz bardzo dużo nowych pomysłów i dużo w tobie jest takich pozytywnych, silnych emocji, masz niesamowity zapał do tworzenia nowych rzeczy, odkrywania, lubisz nowości, rutyna Cię po prostu nudzi. Nowe wydarzenia dają Ci impuls do działania i aktywności. Masz wiele różnorodnych zainteresowań, jesteś wszechstronnie uzdolniona, nie boisz się nowości i podejmowania nowych wyzwań./// brawo tylko z tymi uzdolnieniami nie wiem czy się mogę zgodzić

 

2. Jak wyglądam?

8 monet, As monet, 10 kieli

- blondynka lub ciemna blondynka, włosy takie do ramion lub dłuższe, wysoka, szczupła, masz jasne oczy niebieskie, zielone lub szare:), kobieca figura./// typowa klepsydra, kolor oczu zależny od światła

 

3. Ile mam lat?

9 buław

- wg mnie masz tak od 25 - 30

 

4. Moja sytuacja rodzinna

- królowa buław, królowa monet - mężatka, ale mi się wydaje że nie masz jeszcze dzieci, ale chcesz lub się starasz/// brawo

 

5. Czy mam w domu zwierzątka, jeśli tak jakie?

Świat

- chyba kochasz zwierzęta (ogólnie) i masz z nimi dobry kontakt, powiem że nawet metafizyczny, potrafisz rozumieć te istotki bez słów,

masz zwierzątko i ja bym powiedziała, że na pewno więcej niż jedno, kotek i jeszcze może być jakiś ptak lub piesek, jeszcze jakieś większe zwierzątka lubisz, coś w rozmiarze byka, może tu zgadnę że będą to konie (na jednej z tali mam tam narysowanego byka w taki sposób że konia mi przypomina, a na drugiej świat jest ciężarem, więc może to być koń z tego względu na to że dźwiga ciężary)///brawo Kocham zwierzęta konie uwielbiam

 

6. I oczywiście dla chętnych znak zodiaku?

- kochankowie - tradycyjnie związane ze znakiem bliźniąt u Crowleya, ale ja na końcówkę byczka stawiam, bo mi kochankowie bardziej na byka wychodzą i kojarzą się z bykiem/// brawo

 

Daffne

1. Jaka jestem czyli cechy charakteru? Mag, 3 monet, giermek buław - oj wiele zdolności posiadasz zarówno oratorskich, jak i wszechstronność. Za co się nie weźmiesz to Ci wychodzi, ale czasem możesz mieć słomiany zapał przez co nie doprowadzasz spraw do końca czasami, energiczna, może Cię wszędzie być pełno, zmienna: raz skupiasz się na tym co stabilne,a innym razem cenisz ruch, zabawę, beztroskę. Jesteś z reguły optymistką, potrafisz z nadzieją patrzeć w przyszłość, jesteś odpowiedzialna, do ważnych spraw podchodzisz z pełną odpowiedzialnością , ale jest czasem w Tobie coś z dziecka, ktore chciało by jeszcze pobrykać :)/// jestem pod wrażeniem

2. Jak wyglądam? Królowa Kijów, Świat, Kochankowie - blondynka ciemna, bądź szatynka, ładna buzia o delikatnych rysach, sylwetka szczupła o proporcjonalnej budowie ciała, wzrost średni koło 1.65, możliwe, że wysportowana,a przynajmniej tak wyglądasz :P/// mam 166cm:)

3. Ile mam lat? Rycerz mieczy - młoda koło 25 lat

4. Moja sytuacja rodzinna - 4 Monet, Król Monet - masz partnera lub męża, jesteście na dorobku, stawiam, że nie macie jeszcze dzieci

5. Czy mam w domu zwierzątka, jeśli tak jakie? Słońce, 9 monet, Rydwan - ptaszki, kotki, jakieś przyjacielskie zwierzątko też, więc piesek , z rydwanem to mi się koń kojarzy heh :)

6. I oczywiście dla chętnych znak zodiaku? 8 mieczy - żywioł powietrzny,a więc Waga, Bliźnięta Wodnik

 

KatiJo

1. Jaka jestem czyli cechy charakteru? - Rycerz Mieczy, 10 kielichów, Królowa Mieczy.

Dość energiczna, wszędzie Cię pełno, chwilami surowa, ale tęsknisz za prawdziwym ciepłem rodzinnym i potrafisz je dać.

2. Jak wyglądam? - 9 kielichów, Król Mieczy, 10 mieczy

Wysoka, szczupła, dość wyniosła, atrakcyjna/// sprawiam często wrażenie osoby zimnej na innych

3. Ile mam lat? - Księżyc, 8 kielichów

26

4. Moja sytuacja rodzinna - Gwiazda, 5 kielichów, 2 kije

Jesteś po przejściach nieciekawych, obecnie w dobrze rokującym związku, dziecko jedno masz lub planujesz mieć.

5. Czy mam w domu zwierzątka, jeśli tak jakie? - 3 miecze, VIII kijów

Wydaje mi się, że nie, może miałaś i straciłaś, teraz nie możesz się zdecydować...

6. I oczywiście dla chętnych znak zodiaku? - 10 denarów

Ziemny znak - stawiam na Koziorożca, ewentualnie Byk lub Panna.

 

Arivo

 

 

1. Jaka jestem czyli cechy charakteru?..Sąd...Żyjesz w zgodzie ze sobą i otoczeniem, umiejętność dokonywania zmian, masz zdolności mediacyjne oraz doskonale rozumiesz innych, dobroć, empatia, dążenie do oświecenia, rozwój duchowy, wejście na wyższy poziom jaźni....rodzinność...ciepło...fajny z Ciebie ludek...otwarty na ludzi i tak już intuicyjnie...myślę,że jesteś radosna i szybka w działaniu...

 

 

2. Jak wyglądam?...Wieża...jesteś szczupła i wysoka...włosy pasemka jasne z ciemnymi......szare oczy...możesz mieć problem z kręgosłupem,

 

 

3. Ile mam lat?...Kapłanka...nastolatka z wyglądu i zachowania,ale chyba już masz po 20...obstawiam 22/// za miesiąc kończę 23

 

 

4. Moja sytuacja rodzinna...4 denarów....jesteś jeszcze w domu...czyli panienka...:)

 

 

5. Czy mam w domu zwierzątka, jeśli tak jakie?...As pucharów,4 mieczy,kochankowie...o taaaaaaaaak...Ty je kochasz jak Sw.Franciszek...wszystko byś przygarnęła...w domu masz psa,kota i jakiegoś ptaszka,papugę albo kanarka...

 

 

6. I oczywiście dla chętnych znak zodiaku?...as mieczy....tu chyba polegnę...Waga

 

Magdalena07

1. Jaka jestem czyli cechy charakteru? Królowa mieczy - jesteś kobietą bardzo inteligentną, stanowczą, sama wiesz co jest w życiu dla Ciebie dobre, kierujesz się logiką, czasem uciekasz w swój świat i musisz pobyć sama

2. Jak wyglądam? Księżyc - hmm.. tajemniczo ;-) Jakoś tak inaczej od wszystkich, raczej nie jesteś bardzo chuda, masz krągłości ale takie,że wszystko jest tam gdzie powinno być ;-) jesteś wysoka

3. Ile mam lat? Król buław + pustelnik - (boję się trafiać w wiek żeby później nie było ;P ) Nie wiem ile masz lat ale nie jesteś nastolatką... raczej taka dojrzała kobieta

4. Moja sytuacja rodzinna Męża nie widzę, ale jakiegoś mężczyznę z którym się spotykasz to tak....( 3 pucharów), jeśli chodzi o dzieci (kochankowie) albo masz małe dziecko córkę, albo właśnie sobie planujesz posiadanie dziecka

5. Czy mam w domu zwierzątka, jeśli tak jakie? Rycerz Pucharów - masz, 3 buław - pojęcia nie mam ;P pieska chyba... rasowego może...

6. I oczywiście dla chętnych znak zodiaku? As buław - Ryby

 

Od siebie dodam, że faktycznie jestem ciemną blondynką, ale od dłuższego czasu farbuje się na czarno, kocham zwierzęta bo z nimi łatwiej dogadać się niż z ludźmi…

Zaskakuje mnie tylko, że każdej prawie wyszło, że jestem szczupła i wysoka… no niestety nie… szczupła nie jestem, ale za to bardzo bym chciała;)

Gratuluję wszystkim, bo każdemu udało się coś utrafić… specjalny punkcik wędruje do Vampirelli bo wydaje mi się, że trafiła najcelniej…

Słowa uznania dla Arivo za ustrzelenie wieku oraz Magdaleny07 za wygląd zewnętrzny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaka jestem czyli cechy charakteru?

 

Ksiezyc - artystyczna dusza, tajemnicza, zmienna w nastrojach, introwertyczna...

 

2. Jak wyglądam?

 

Wieza, Kaplanka, Dziewica bulaw

 

Niezadowolonas ze swojego wygladu; kobieco i kobiece kszatly, chcialabys byc bardziej chlopieca - szczuplejsza; stylizujesz cos w swoim wygladzie albo kombinujesz pod kolory/ubiory wysmuklajace albo kolor wlosow - obstawiam, zes blondynka/ciemna blondynka farbujaca sie na ciemno w strone bardzo ciemno:)

 

3. Ile mam lat?

 

10 mieczy

 

Jestes mloda bardzo:) 20-23, koniec cyklu formujacego :)

 

4. Moja sytuacja rodzinna

 

Rycerz Mieczy/ Kochankowie

 

Meza nie masz ale albo masz chlopaka, z ktorym sie rozstalas/poklocilas albo wybierasz pomiedzy 2; romans bardziej niz zwiazek;)

 

5. Czy mam w domu zwierzątka, jeśli tak jakie?

 

10 pucharow

albo masz cala menazerie albo o niej marzysz :) Uwielbiasz zwierzaki! :)

 

6. I oczywiście dla chętnych znak zodiaku?

 

8 pucharow

Rak albo Waga

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz sie doczytalam ;) znowu wnioski ciekawe o stereoptypowym mysleniu jednak - moim;) Tego wieku bylam pewna na bank i podciagnelam pod to Kochankow; w mysl zasady 20/22 lata - o mezu nie ma mowy, bo to party time;))) no i bardzo celna nauka dla mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej dodało się bez podkreślników... wklejam jeszcze raz uwzględniając solweig... cóż za czeski błąd... przepraszam Was bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz rozwiązania…

 

FairyWitch

1. 8 buław, 5 kielichów- jesteś raczej aktywna, energiczna, ale masz chwile słabości kiedy pogrążasz się w smutku. Mimo to starasz się być optymistką, a jednak przezywasz mocno skrajne emocje. /// brawo, bardzo celnie ujęte

2. Q i Król buław- włosy jasne, lub średnio ciemne, może nawet rudawe, takie do ramion mniej więcej. Wyglądasz dosyć poważnie, figura w sam raz, aczkolwiek czasem mam kompleksy czy nie za mało kobieca./// naturalna ciemna blondynka ale od dawna farbuje się na czarno, mam kompleksy

3. śmierć, Paź kielichów- między 25-35, to czas kiedy przechodzisz transformację.

4. Paź mieczy, 4 buław- masz męża i być może dziecko, może nawet dziewczynkę.

5. Sprawiedliwość, Kochankowie- może zastanawiasz się czy mieć, bo to odpowiedzialność. Jeśli masz to stawiam na gady, ptaki albo gryzonie./// Kocham zwierzęta i jestem właścicielką psa, kota i dwóch ptaszników

6. Rycerz mieczy- znak powietrzny./// brawo

 

Vampirella

 

1. Jaka jestem czyli cechy charakteru?

Rycerz buław, 5 buław

- prawdziwa rozrabiara z ciebie, troszkę porywczy temperament, słomiany zapał czasem, lubisz przekonywać ludzi do swoich racji, nie możesz usiedzieć spokojnie w jednym miejscu, wszędzie cię pełno, masz bardzo dużo nowych pomysłów i dużo w tobie jest takich pozytywnych, silnych emocji, masz niesamowity zapał do tworzenia nowych rzeczy, odkrywania, lubisz nowości, rutyna Cię po prostu nudzi. Nowe wydarzenia dają Ci impuls do działania i aktywności. Masz wiele różnorodnych zainteresowań, jesteś wszechstronnie uzdolniona, nie boisz się nowości i podejmowania nowych wyzwań./// brawo tylko z tymi uzdolnieniami nie wiem czy się mogę zgodzić

 

2. Jak wyglądam?

8 monet, As monet, 10 kieli

- blondynka lub ciemna blondynka, włosy takie do ramion lub dłuższe, wysoka, szczupła, masz jasne oczy niebieskie, zielone lub szare:), kobieca figura./// typowa klepsydra, kolor oczu zależny od światła

 

3. Ile mam lat?

9 buław

- wg mnie masz tak od 25 - 30

 

4. Moja sytuacja rodzinna

- królowa buław, królowa monet - mężatka, ale mi się wydaje że nie masz jeszcze dzieci, ale chcesz lub się starasz/// brawo

 

5. Czy mam w domu zwierzątka, jeśli tak jakie?

Świat

- chyba kochasz zwierzęta (ogólnie) i masz z nimi dobry kontakt, powiem że nawet metafizyczny, potrafisz rozumieć te istotki bez słów,

masz zwierzątko i ja bym powiedziała, że na pewno więcej niż jedno, kotek i jeszcze może być jakiś ptak lub piesek, jeszcze jakieś większe zwierzątka lubisz, coś w rozmiarze byka, może tu zgadnę że będą to konie (na jednej z tali mam tam narysowanego byka w taki sposób że konia mi przypomina, a na drugiej świat jest ciężarem, więc może to być koń z tego względu na to że dźwiga ciężary)///brawo Kocham zwierzęta konie uwielbiam

 

6. I oczywiście dla chętnych znak zodiaku?

- kochankowie - tradycyjnie związane ze znakiem bliźniąt u Crowleya, ale ja na końcówkę byczka stawiam, bo mi kochankowie bardziej na byka wychodzą i kojarzą się z bykiem/// brawo

 

Daffne

1. Jaka jestem czyli cechy charakteru? Mag, 3 monet, giermek buław - oj wiele zdolności posiadasz zarówno oratorskich, jak i wszechstronność. Za co się nie weźmiesz to Ci wychodzi, ale czasem możesz mieć słomiany zapał przez co nie doprowadzasz spraw do końca czasami, energiczna, może Cię wszędzie być pełno, zmienna: raz skupiasz się na tym co stabilne,a innym razem cenisz ruch, zabawę, beztroskę. Jesteś z reguły optymistką, potrafisz z nadzieją patrzeć w przyszłość, jesteś odpowiedzialna, do ważnych spraw podchodzisz z pełną odpowiedzialnością , ale jest czasem w Tobie coś z dziecka, ktore chciało by jeszcze pobrykać :)/// jestem pod wrażeniem

2. Jak wyglądam? Królowa Kijów, Świat, Kochankowie - blondynka ciemna, bądź szatynka, ładna buzia o delikatnych rysach, sylwetka szczupła o proporcjonalnej budowie ciała, wzrost średni koło 1.65, możliwe, że wysportowana,a przynajmniej tak wyglądasz :P/// mam 166cm:)

3. Ile mam lat? Rycerz mieczy - młoda koło 25 lat

4. Moja sytuacja rodzinna - 4 Monet, Król Monet - masz partnera lub męża, jesteście na dorobku, stawiam, że nie macie jeszcze dzieci

5. Czy mam w domu zwierzątka, jeśli tak jakie? Słońce, 9 monet, Rydwan - ptaszki, kotki, jakieś przyjacielskie zwierzątko też, więc piesek , z rydwanem to mi się koń kojarzy heh :)

6. I oczywiście dla chętnych znak zodiaku? 8 mieczy - żywioł powietrzny,a więc Waga, Bliźnięta Wodnik

 

KatiJo

1. Jaka jestem czyli cechy charakteru? - Rycerz Mieczy, 10 kielichów, Królowa Mieczy.

Dość energiczna, wszędzie Cię pełno, chwilami surowa, ale tęsknisz za prawdziwym ciepłem rodzinnym i potrafisz je dać.

2. Jak wyglądam? - 9 kielichów, Król Mieczy, 10 mieczy

Wysoka, szczupła, dość wyniosła, atrakcyjna/// sprawiam często wrażenie osoby zimnej na innych

3. Ile mam lat? - Księżyc, 8 kielichów

26

4. Moja sytuacja rodzinna - Gwiazda, 5 kielichów, 2 kije

Jesteś po przejściach nieciekawych, obecnie w dobrze rokującym związku, dziecko jedno masz lub planujesz mieć.

5. Czy mam w domu zwierzątka, jeśli tak jakie? - 3 miecze, VIII kijów

Wydaje mi się, że nie, może miałaś i straciłaś, teraz nie możesz się zdecydować...

6. I oczywiście dla chętnych znak zodiaku? - 10 denarów

Ziemny znak - stawiam na Koziorożca, ewentualnie Byk lub Panna.

 

Arivo

 

 

1. Jaka jestem czyli cechy charakteru?..Sąd...Żyjesz w zgodzie ze sobą i otoczeniem, umiejętność dokonywania zmian, masz zdolności mediacyjne oraz doskonale rozumiesz innych, dobroć, empatia, dążenie do oświecenia, rozwój duchowy, wejście na wyższy poziom jaźni....rodzinność...ciepło...fajny z Ciebie ludek...otwarty na ludzi i tak już intuicyjnie...myślę,że jesteś radosna i szybka w działaniu...

 

 

2. Jak wyglądam?...Wieża...jesteś szczupła i wysoka...włosy pasemka jasne z ciemnymi......szare oczy...możesz mieć problem z kręgosłupem,

 

 

3. Ile mam lat?...Kapłanka...nastolatka z wyglądu i zachowania,ale chyba już masz po 20...obstawiam 22/// za miesiąc kończę 23

 

 

4. Moja sytuacja rodzinna...4 denarów....jesteś jeszcze w domu...czyli panienka...:)

 

 

5. Czy mam w domu zwierzątka, jeśli tak jakie?...As pucharów,4 mieczy,kochankowie...o taaaaaaaaak...Ty je kochasz jak Sw.Franciszek...wszystko byś przygarnęła...w domu masz psa,kota i jakiegoś ptaszka,papugę albo kanarka...

 

 

6. I oczywiście dla chętnych znak zodiaku?...as mieczy....tu chyba polegnę...Waga

 

Magdalena07

1. Jaka jestem czyli cechy charakteru? Królowa mieczy - jesteś kobietą bardzo inteligentną, stanowczą, sama wiesz co jest w życiu dla Ciebie dobre, kierujesz się logiką, czasem uciekasz w swój świat i musisz pobyć sama

2. Jak wyglądam? Księżyc - hmm.. tajemniczo ;-) Jakoś tak inaczej od wszystkich, raczej nie jesteś bardzo chuda, masz krągłości ale takie,że wszystko jest tam gdzie powinno być ;-) jesteś wysoka

3. Ile mam lat? Król buław + pustelnik - (boję się trafiać w wiek żeby później nie było ;P ) Nie wiem ile masz lat ale nie jesteś nastolatką... raczej taka dojrzała kobieta

4. Moja sytuacja rodzinna Męża nie widzę, ale jakiegoś mężczyznę z którym się spotykasz to tak....( 3 pucharów), jeśli chodzi o dzieci (kochankowie) albo masz małe dziecko córkę, albo właśnie sobie planujesz posiadanie dziecka

5. Czy mam w domu zwierzątka, jeśli tak jakie? Rycerz Pucharów - masz, 3 buław - pojęcia nie mam ;P pieska chyba... rasowego może...

6. I oczywiście dla chętnych znak zodiaku? As buław - Ryby

 

Od siebie dodam, że faktycznie jestem ciemną blondynką, ale od dłuższego czasu farbuje się na czarno, kocham zwierzęta bo z nimi łatwiej dogadać się niż z ludźmi…

Zaskakuje mnie tylko, że każdej prawie wyszło, że jestem szczupła i wysoka… no niestety nie… szczupła nie jestem, ale za to bardzo bym chciała;)

Gratuluję wszystkim, bo każdemu udało się coś utrafić… specjalny punkcik wędruje do Vampirelli bo wydaje mi się, że trafiła najcelniej…

Słowa uznania dla Arivo za ustrzelenie wieku oraz Magdaleny07 za wygląd zewnętrzny

 

Solweig

1. Jaka jestem czyli cechy charakteru?

 

Ksiezyc - artystyczna dusza, tajemnicza, zmienna w nastrojach, introwertyczna...

 

2. Jak wyglądam?

 

Wieza, Kaplanka, Dziewica bulaw

 

Niezadowolonas ze swojego wygladu; kobieco i kobiece kszatly, chcialabys byc bardziej chlopieca - szczuplejsza; stylizujesz cos w swoim wygladzie albo kombinujesz pod kolory/ubiory wysmuklajace albo kolor wlosow - obstawiam, zes blondynka/ciemna blondynka farbujaca sie na ciemno w strone bardzo ciemno:)///bingo

 

3. Ile mam lat?

 

10 mieczy

 

Jestes mloda bardzo:) 20-23, koniec cyklu formujacego :)

 

4. Moja sytuacja rodzinna

 

Rycerz Mieczy/ Kochankowie

 

Meza nie masz ale albo masz chlopaka, z ktorym sie rozstalas/poklocilas albo wybierasz pomiedzy 2; romans bardziej niz zwiazek;)

 

5. Czy mam w domu zwierzątka, jeśli tak jakie?

 

10 pucharow

albo masz cala menazerie albo o niej marzysz :) Uwielbiasz zwierzaki! :)

6. I oczywiście dla chętnych znak zodiaku?

 

8 pucharow

Rak albo Waga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solweig dla Ciebie punkcik reputacji też wędruje... za celność...:)

miałaś prawo się pomylić z mężem bo to faktycznie ostatnimi czasy nietypowe w tym wieku być mężatką... i uwierz mi jak wychodziłam za mąż 3 lata temu to nikt nie wierzył, że to z miłości tylko z okazji ciąży... a do dziś dzieci nie mam:)

Edytowane przez rozrabiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solweig dla Ciebie punkcik reputacji też wędruje... za celność...:)

miałaś prawo się pomylić z mężem bo to faktycznie ostatnimi czasy nietypowe w tym wieku być mężatką... i uwierz mi jak wychodziłam za mąż 3 lata temu to nikt nie wierzył, że to z miłości tylko z okazji ciąży... a do dziś dzieci nie mam:)

 

Dziekuje :) Dla mnie to jest bardzo celna informacja zwrotna, bo czasem tak mam, ze cos widze i mi jakis ogranicznik, zwany dalej sterotypem, blokuje wyrazenie tego i juz mam taki 3 feedback, ze mam wyrazac;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...