Skocz do zawartości

Rodzice kupują mi mieszkanie


mondra

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

prosze was o pomoc w interpretacji mojego krotkiego snu:

 

akcja rozgrywa sie wieczorem lub w nocy na swiezym powietrzu, jest juz ciemno, ale powietrze jest czyste i przyjemne. stoje z moimi rodzicami i nagle, nie za bardzo pamietam w jaki sposob, wydaje sie, ze planuja kupic mi mieszkanie w centrum warszawy. ma sie to odbyc za rok. zaczynaja sie smiac, ze to miala byc niespodzianka, ze sie wydalo itd. ja jestem bardzo zaskoczona i jednoczesnie szczesliwa, ze chcieli zrobic dla mnie cos takiego. smiejemy sie wszyscy.

potem jestem w jakims pomieszczeniu, stoje przy oknie i zasuwam zielone rolety. to bylo bardzo wyrazne: jakby w zwolnionym tempie zasuwalam te rolety, byly wyraznie zielone. w trakcie myslalam o tym, co sie wydarzylo.

 

w realu sprawa kupna mi mieszkania jest niedorzeczna, na pewno nigdy do czegos takiego nie dojdzie. w dodatku nawet nie potrzebowalabym takiego lokum w warszawie. pomozcie zinterpretowac moj sen. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mondra, wydaje mi się, iż znajdujesz się teraz w niezbyt wygodnej sytuacji, być może wynikającej z Twojego własnego braku zdecydowania. Jeśli śnisz o rodzicach, być może powinnaś z nimi porozmawiać, poradzić się. Te zielone rolety odczytywałabym jako pomyślny znak na przyszłość, jeśli przemyślisz dobrze swoje postępowanie.

 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Sephira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego podejrzewasz, ze to klopoty wynikajace z mojego braku zdecydowania? wybacz pytanie, ale staram sie zrozumiec ten sen. i mam tez problem z tym oknem, bo niby rolety sa zielone, ale ja zaslaniam to okno - czy nie trace przez to zdolnosci widzenia?

pozdrawiam i dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezdecydowanie wywnioskowałam z faktu, iż sen rozgrywa się w nocy.

Jeśli chodzi o te rolety, to szczerze mówiąc też się wahałam. Zieleń również jest kolorem niezdecydowania lub niedojrzałości (poza tym, że jest również kolorem nadziei i pomyślnego rozwiązania spraw, ale to zależy od tego jak Ty odbierasz ten kolor i czy np. ma odcień ciemny, zgniły, czy jasny i soczysty). Które to mogą przesłaniać widoki na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rolety byly jasnozielone - w ladnym kolorze. ja zielen odbieram jak najbardziej pozytywnie - czuje sie w nim dobrze. mam pokoj w zielonym kolorze podobnym do tych rolet ze snu. nie wiem jednak dlaczego zaslanialam okno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...