Jump to content

Małe Koło Uzdrowienia (The little Medicine Wheel) - Vision Quest


KatiJo
 Share

Recommended Posts

........1.......

2......5......3

.......4.......

 

1 - Wiadomość od intuicji

2 - Wiadomość od ciała

3 - Wiadomość od emocji

4 - Wiadomość od ducha

5 - Następna faza w życiu

Link to comment
Share on other sites

 • 4 weeks later...

Czy mogę prosić o bliższe informacje na temat tego rozkładu? tzn. w jakich sytuacjach się go stosuje? czy ma on zastosowanie do pytań związanych ze stanem zdrowia fizycznego, psychicznego itp. , np czy nastąpi uzdrowienie ciała? Czy też "uzdrowienie" jest tutaj w rozkładzie rozumiane nieco inaczej?

Link to comment
Share on other sites

Vision Quest dosłownie tłumaczy się jako poszukiwanie wizji. Jest to stary indiański rytuał. Rozkład wywodzi się z broszurki dołączonej do talii Tarota noszącej taką nazwę - Vision Quest. Uzdrowienie rozumiane jest szeroko - chodzi o szersze spojrzenie na swoje życie. Rozkład pomaga zobaczyć rzeczy, których sobie nie uświadamiamy. Można używać go bez konkretnego pytania, w sytuacjach, gdy czujemy się nieco zapętleni, czy też skołowani i nie wiemy co dalej z naszym życiem zrobić... Lepsze efekty jednak przyniesie w odniesieniu do konkretnego problemu, niekoniecznie na temat zdrowia... Uzdrawiać bowiem możemy emocje, życie, relacje....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

 • Similar Content

  • Ventus
   By Ventus
   Witam !
   Zauważyłam, że moje myśli bardzo często przeradzają się w rzeczywistość. Podobnie jest z moimi snami. Wytłumaczenie: Niekiedy ni stąd ni zowąd pojawia mi się myśl dotycząca jakiejś sprawy. Wydaje mi się w tedy, że stanie się tak, a nie inaczej. Po krótkim czasie sprawdza się to. Rzeczywistość jest zgodna z moją wcześniejszą myślą. Symbole zawarte w snach również się sprawdzają. Myślę, że to mogłoby być pomocne w życiu, jednak jest jeden minus. Te myśli, czy sny sprawdzają się na prawdę po krótkim czasie. Niekiedy tak krótkim, że nawet nie mogę zareagować, bo wszystko dzieje się za szybko.
    
   Bywa też tak, że po prostu wiem, co jakaś osoba robi w danej chwili. Wyczuwam np. odpowiedni moment na napisanie wiadomości. Wiem, kiedy jest wolna i może mi odpisać. Często też udaje mi się zorientować, kiedy rodzina wpadnie z niezapowiedzianą wizytą itd. Niekiedy są to drobnostki, niekiedy sprawy poważniejsze.
    
   Nie uważam, że jest to coś nadzwyczajnego, ale wolę zapytać, co to w ogóle jest. Czy to może być coś w rodzaju jasnowidzenia ? A może zwykła intuicja? Można by to w jakiś sposób rozwinąć ? Np. żeby te myśli pojawiały się wcześniej ?
    
   Przepraszam, jeśli piszę chaotycznie i niezrozumiale. Proszę o zadawanie przydatnych pytań, jeśli ktoś będzie uprzejmy mi pomóc.
    
   Bardzo proszę o informacje o moim zagadnieniu.
    
   Pozdrawiam, Wiktoria. (:
  • Aloiva
   By Aloiva
   Witam!
   Co raz częściej przewiduję (czuję sobą) różne nadchodzące rzeczy. Często w stanie rzeczywistym.
    
   Najdziwniejsza rzecz miała miejsce dziś:
    
   Kiedyś dostałam propozycję od znajomych, że mogę u nich tymczasowo zamieszkać (rodzina narzeczonego=młode małżeństwo=brat narzeczonego z żoną), ale mieli napięty moment w życiu, więc stwierdziłam, że na razie pomieszkam tymczasowo u przyjaciół, którzy również mi to zaproponowali. Nadeszła taka chwila, że nie mogłam dłużej już nadużywać gościnności przyjaciół, więc wiedząc, że napięty okres w życiu młodego małżeństwa minął, zapytałam czy mogę się przenieść do nich na krótki okres. W tym samym czasie (nie wiedząc o tym) młode małżeństwo było w domu rodzinnym mojego narzeczonego na pogaduchach. Korzystając z okazji odwiedzili również mojego narzeczonego.
    
   Co się działo u mnie w tym samym czasie? Odpoczywałam po pracy i czekałam na telefon od narzeczonego. Dziwnym trafem poczułam opiekuńczą, pełną miłości i namiętności obecność mojego narzeczonego z prawej strony (choć jesteśmy w rozłące), a po mojej lewej stronie poczułam czyjąś nienawiść, a raczej tak jakby złą energię i złe życzenia w kierunku moim - poczułam się źle. Byłam bardzo pewna, tego że ktoś myśli o mnie źle. W tym samym momencie poczułam że muszę zadzwonić do narzeczonego. Odrzucił połączenie. Odpisał na facebook i zapytał, co chciałam przez telefon. Powiedziałam mu o tym co poczułam. On odparł: wiem kto Ci słał złą energię - żona mojego brata. Uznałam, że to oczywiste. Powiedziała mu, że ma do mnie żal o to, że nie przyjęłam od niej wcześniej zaproszenia do jej mieszkania (choć nie sądzę że powód był tak błahy).
    
   W każdym razie... już wiele razy zdarzyło mi się wyczuwać na odległość złowrogie lub też dobre myśli innych ludzi, oczywiście nie wiedząc, co konkretnie intuicja mi podpowiada.
    
   Proszę o odpowiedź, czy moja silna intuicja może coś oznaczać. Zaznaczam, że od kilku lat jestem przekonana, że moim zadaniem jest pomoc ludziom poprzez moje niezwykłe umiejętności. To nie są przechwałki - ja czuję, że nie od razu, ale będę służyć innym, nawet postaci w moich snach to sugerują... Czy ktoś z Was ma podobnie? Proszę mi odpowiedzieć. czuję, że mogę znaleźć tu kogoś, kto będzie wiedział konkretnie o co chodzi...
×
×
 • Create New...