Jump to content

Lizetta

Recommended Posts

witam was bardzo serdecznie,

powroze wszystkim chetnym w ramach praktyki. Prosze podac imie, pytanie oraz date urodzenia. Wroze osobom od 21 roku zycia.

Badzcie cierpliwi bo nie loguje sie na forum codziennie i tez nie zawsze mam wene :usmiech:

Zycze wam samych dobrych kart

wrozka Lizetta

Edited by Lizetta
Guest Virus

Ja też proszę:)

Czy test kwalifikacyjny o pracę we czwartek pójdzie mi w miarę czy raczej z poslizgiem? Trudny będzie? I czy mogę sobie robić nadzieję na dalszy etap?

Gosia 16 06 1983

dorota74

Witam ja mam też pytanko o miejsce zamieszkania. Czy będę miała własne mieszkanie a jesli tak to kiedy? Obecnie mieszkam z mamą a chodzi mi o to żeby się całkowicie usamodzielnić. Dorota 30-06-1974. Pozdrawiam:))

aniusia206

Dzień dobry. Wspólny znajomy Grzegorza ur. 11 I 1987 r. i mój chce się ze mną spotkać. Pytanie bierze się stąd, że jestem w konflikcie z Grzegorzem. W sumie to mi nie na rękę to spotaknie się z Rafałałem (tym znajomym), bo stale na prawdę nie mam czasu. Zaproponował mi spacer, ale na sapcer z nim nie pójdę, bo jestem zajęta i uznaję spacery tylko z moim chłopakiem. Czy z jego strony spotkanie będzie czysto koleżeńskie czy raczej on będzie chciał mnie wypytać, co tam u mnie lub może będzie chcieć mnie pogodzić z Grzegorzem? Powiedziałam mu mniej więcej, kiedy możemy spotkać się, ale zastrzegłam, że w centrum miasta. Rafał ur. 1 X 1984 r. Pyta Anna ur. 15 IV 1987 r. Czy Grzegorz wie, że Rafał chce się spotkać i czy to jest ich wspólny pomysł?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych.