Skocz do zawartości

Trudności z kotami


Redon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Miałem dzisiaj sen o kotach.

 

Byłem w jakimś pomieszczeniu w którym były dwa koty. Jeden biały a drugi czarny. Kucałem nad nimi, biały kot dawał się głaskać a czarny kot co jakiś czas gryzł mnie w lewą rękę. Gdy ugryzł uczepiał się jej i czułem mocny ból. Musiałem go albo uderzyć żeby spadł albo zdejmować z ręki bo nie chciał puszczać. Atakował mnie tak kilka razy. Próbowałem go głaskać, unikać, nie zwracać uwagi ale on co chwila atakował moją rękę. Ból od jego ugryzień był taki... mocny i bardzo wyraźny jak na sen... Nie bałem się ale wiedziałem że w końcu do tego dojdzie że znów mnie ugryzie. Było to nieuniknione. Biały kot tylko się kręcił dookoła i czasem go głaskałem. Gdy raz czarny kot znów mnie ugryzł to uderzyłem go białym kotem (!) ale to i tak nie przyniosło efektów żeby przestał mnie gryźć. Gdy popatrzyłem na moją lewą rękę było na niej dużo śladów od ugryzień.

 

Patrzyłem na senniki aby zobaczyć znaczenie kot, ugryzienie, czarny kot, biały itp i z tego co wyczytałem to nie wróży mi się nic dobrego a można nawet powiedzieć że coś bardzo złego :) Czy zwykła symbolika którą można wyczytać z senników z internetu "ma rację" ?

 

Prosiłbym o interpretację i z góry dziękuję. :heej_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redon, zależny w którym senniku i co wyczytałeś :)

Koty zazwyczaj symbolizują fałszywych przyjaciół, zwłaszcza ten czarny we śnie. Mam wrażenie, że jest jakaś osoba, która ciągle robi coś nie tak, ciągle Ci podpada, może nawet rani, jak ten kot we śnie, ale Ty albo lekceważysz problem, albo jesteś po prostu gotów wiele tej osobie wybaczyć. Jakoś chyba nie chcesz się konfrontować, i mam wrażenie, że możesz chcieć nawet posłużyć się w tym celu inną osobą (tak jak we śnie, uderzyłeś czarnego kotka białym). Jeżeli taka sytuacja ma miejsce, to myślę, że pora zastanowić się, czy taka znajomość ma sens.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...