Skocz do zawartości

Piątkowy wieczór - ZAKOŃCZONE


rozrabiara

Rekomendowane odpowiedzi

w tej chwili piątkowe wieczory są u mnie rytuałem stąd mój pomysł na ćwiczenie:)

 

1. Z kim spędzam piątkowe wieczory?

2. Gdzie je spędzam?

3. Gram w jakąś grę, jaką?

4. Czy wygrywam?

5. Jaki nastrój mi towarzyszy?

 

miłego rozkładania kart:) po ostatnim ćwiczeniu głęboko wierzę, że ktoś utrafi w sedno:)

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Z kim spędzam piątkowe wieczory? - Królowa Monet, 10 kielichów

Z rodziną, przyjaciółmi.

2. Gdzie je spędzam? - Król Kielichów, 3 buław

hmm... W domu rodziców, ewentualnie teściów, może na świeżym powietrzu...

3. Gram w jakąś grę, jaką? - 4 miecze, Królowa Kielichów, Siła

Nie wiem kompletnie - spokojna, ale wymagająca siły wewnętrznej, empatii, słuchania innych

4. Czy wygrywam? - 7 monet, As kielichów

Coraz częściej

5. Jaki nastrój mi towarzyszy? - 8 mieczy, 5 buław

Rywalizacja i nieco skrępowania.

 

Dziwnie jakoś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

1. Z kim spędzam piątkowe wieczory? (król monet) z mężczyzną

2. Gdzie je spędzam? (gieremek monet, cesarz) - w domu

3. Gram w jakąś grę, jaką? (as pucharów) wymagająca słuchania drugiego człowieka, zaangażowania, spokoju, gra wprowadza dużo radości może śmiechu, (8 buław) może gra przez internet albo taka która wymaga komunikacji z drugim człowiekiem

4. Czy wygrywam? (4 monet) (10 pucharów) najczęściej tak

5. Jaki nastrój mi towarzyszy? (2 mieczy) odpoczynku, relaksu, (słońce) gra sprawia Ci radość, zabawę, śmiech, (śmierć) ale ciągle jeszcze ją odkrywasz i się uczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrabiara, kiedy dasz odpowiedzi? Bo moze ja napisze? Postawilam, ale potrzebuje czasu na wnikliwa interpretacje - oswajam nowa talie. Do pon moze nie byc mnie pod kompem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja właśnie czekam aż ktoś jeszcze się zdecyduje... nie chcę się chyba nikomu... leniuchy jedne:)

z przyjemnością na Ciebie poczekam... myślę, że we wtorek dam odpowiedzi jak się wyrobisz, a jak nie to poczekam na Ciebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

1. Z kim spędzam piątkowe wieczory? Świat, Kapłan, 6 monet - z mężem, ale i mogą być nieliczni znajomi czasem

2. Gdzie je spędzam? giermek mieczy, 4 monety - w domu, ewentualnie u tesciów

3. Gram w jakąś grę, jaką? - Śmierć, Król Monet - tak grasz 10 buław, 4 buław dużo się w tej grze dzieje. Czasem może być cieżka w przejściu, ale wesoło jest. Jakaś aktywna gra, powiedziałabym, że przygodowo-logiczna

4. Czy wygrywam? On 9 monet Ona Słońce - chyba Ty częściej wygrywasz dobrze się bawiąc :D, ale Panu też dobrze idzie :P

5. Jaki nastrój mi towarzyszy? rycerz kielichów - ciepły, wesoły. Gra daje Ci wiele frajdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Z kim spędzam piątkowe wieczory? 6 bulaw; 1 na 1 (wtedy z mezem) albo w wiekszym gronie, raczej to pierwsze, choc po 6 bulawach nie widac wyraznie, gra jest kompetytywna, wiadomo, ze beda wygrani i przegrani ;) Tu jest kontynuacja – jakas dluzsza narracja. Moze podliczacie punkty z poprzedniego razu.

2. Gdzie je spędzam? 2 pentakle, chyba w domu – w przestrzeni, gdzie wszystko ma swoje miejsce i panuje lad;)

3. Gram w jakąś grę, jaką? As bulaw – gra wymaga kreatywnego myslenia; to jest gra, dzieki ktorej sie rozwijasz, duzo sie uczysz, glowkujesz ale tez cwiczysz wyobrazie, scarble obstawiam, ewentuanie CashFlow, Monopol albo szachy/ warcaby, raczej scrable albo cos innego na skojarzenia.

4. Czy wygrywam? Krol Pentakli – tak!

5. Jaki nastrój mi towarzyszy? 6 kielchow – beztroski, swietnie sie bawisz! Traktujesz to na luzie, jak jakas zabawe z dziecinstwa.Gra dla Ciebie jest super! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto i odpowiedzi

KatiJo

1. Z kim spędzam piątkowe wieczory? - Królowa Monet, 10 kielichów

Z rodziną, przyjaciółmi.

2. Gdzie je spędzam? - Król Kielichów, 3 buław

hmm... W domu rodziców, ewentualnie teściów, może na świeżym powietrzu...

3. Gram w jakąś grę, jaką? - 4 miecze, Królowa Kielichów, Siła

Nie wiem kompletnie - spokojna, ale wymagająca siły wewnętrznej, empatii, słuchania innych

4. Czy wygrywam? - 7 monet, As kielichów

Coraz częściej

5. Jaki nastrój mi towarzyszy? - 8 mieczy, 5 buław

Rywalizacja i nieco skrępowania.

 

Magdalena07

1. Z kim spędzam piątkowe wieczory? (król monet) z mężczyzną

2. Gdzie je spędzam? (gieremek monet, cesarz) - w domu

3. Gram w jakąś grę, jaką? (as pucharów) wymagająca słuchania drugiego człowieka, zaangażowania, spokoju, gra wprowadza dużo radości może śmiechu, (8 buław) może gra przez internet albo taka która wymaga komunikacji z drugim człowiekiem

4. Czy wygrywam? (4 monet) (10 pucharów) najczęściej tak

5. Jaki nastrój mi towarzyszy? (2 mieczy) odpoczynku, relaksu, (słońce) gra sprawia Ci radość, zabawę, śmiech, (śmierć) ale ciągle jeszcze ją odkrywasz i się uczysz

 

Daffne

1. Z kim spędzam piątkowe wieczory? Świat, Kapłan, 6 monet - z mężem, ale i mogą być nieliczni znajomi czasem

2. Gdzie je spędzam? giermek mieczy, 4 monety - w domu, ewentualnie u tesciów

3. Gram w jakąś grę, jaką? - Śmierć, Król Monet - tak grasz 10 buław, 4 buław dużo się w tej grze dzieje. Czasem może być cieżka w przejściu, ale wesoło jest. Jakaś aktywna gra, powiedziałabym, że przygodowo-logiczna

4. Czy wygrywam? On 9 monet Ona Słońce - chyba Ty częściej wygrywasz dobrze się bawiąc :D, ale Panu też dobrze idzie :P

5. Jaki nastrój mi towarzyszy? rycerz kielichów - ciepły, wesoły. Gra daje Ci wiele frajdy :)

 

Solweig

1. Z kim spędzam piątkowe wieczory? 6 bulaw; 1 na 1 (wtedy z mezem) albo w wiekszym gronie, raczej to pierwsze, choc po 6 bulawach nie widac wyraznie, gra jest kompetytywna, wiadomo, ze beda wygrani i przegrani ;)Tu jest kontynuacja – jakas dluzsza narracja. Moze podliczacie punkty z poprzedniego razu.

2. Gdzie je spędzam? 2 pentakle, chyba w domu – w przestrzeni, gdzie wszystko ma swoje miejsce i panuje lad;)

3. Gram w jakąś grę, jaką? As bulaw – gra wymaga kreatywnego myslenia; to jest gra, dzieki ktorej sie rozwijasz, duzo sie uczysz, glowkujesz ale tez cwiczysz wyobrazie, scarble obstawiam, ewentuanie CashFlow, Monopol albo szachy/ warcaby, raczej scrable albo cos innego na skojarzenia.

4. Czy wygrywam? Krol Pentakli – tak!

5. Jaki nastrój mi towarzyszy? 6 kielchow – beztroski, swietnie sie bawisz! Traktujesz to na luzie, jak jakas zabawe z dziecinstwa.Gra dla Ciebie jest super! :)

No to odpowiedź…

Piątkowe wieczory spędzam z przyjaciółmi (małżeństwo) i oczywiście mężem (moim). Co drugi tydzień spotykamy się u nas, a co drugi u nich. Gra była najtrudniejszym pytaniem… piłkarzyki… gra zafascynowała nas na tyle, że również przyjaciele mają stół i tydzień w tydzień gramy Coraz częściej wygrywamy (bo gramy w parach dziewczyny na chłopaków), ale zazwyczaj dostajemy w tyłki niestety Oczywiście przednia zabawa

 

Dziękuję Wam wszystkim poszło Wam świetnie… nie wiem komu punkcik przyznać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze! Gdybalam nad tym asem bulaw, bo na ruch/dynamike tez mi to wygladalo, ale ta uporzadkowana przestrzen byla tak ewidetna, ze mnie przegielo w strone kreatywnosci;)

Dzieki za cwiczenie! :) Dogaduje sie tez z nowa talia...zobaczymy, jak wyjdzie u KatiJo...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh wiem, dziecinna gra... ale zaraził nas mój brat bo w pubie były... o piwko... o piwko... i tak się zaczęło:)

 

to te 6 pucharow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie zdaję sprawę, że trudno było wpaść na to w jaką grę gram... ale właśnie między innymi dlatego zdałam to ćwiczenie bo byłam bardzo ciekawa jak sobie poradzicie... i jestem mile zaskoczona... solweig byłaś chyba najbliżej tego jaka to gra:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

oj ciężko było trafić grę :) Piłkarzyki. Nie wpadłabym na to bo tyle gier jest wymagających aktywności, że głowa mała :D Dziękuje za ćwiczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...