Skocz do zawartości

Prośba o interpretację snu


Keno

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę o interpretację snu.

Śniła mi się koleżanka jeszcze z czasów szkoły podstawowej. We śnie się spotkaliśmy gdzieś szliśmy a później akcja przeskoczyła nagle tego że jechaliśmy do innego miasta (do Warszawy konkretnie) i nagle byliśmy parą.

 

Jakiś czas później miałem sen że bierzemy razem ślub.

 

Koleżanki tej nie widziałem już parę ładnych lat. Czy może to coś oznacza czy tylko to oznacza że podświadomośc mi płata figle.

Pozdrawiam i z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keno, proszę nie dublować postów, nie przyspieszy to interpretacji, a wręcz przysporzy nam więcej pracy. Zdublowany post zostanie usunięty.

 

A co do snu, jeżeli nie jesteś teraz w związku, to po prostu doskwiera Ci samotność. Coś się chyba zmienia między Tobą, a osoba z którą się przyjaźnisz.

To że bierzesz ślub we śnie może zwiastować drobne, przejściowe problemy. Może czas poukładać coś w swoim wnętrzu, jakieś wewnętrzne przeciwności.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam to była pomyłka z mojej winy. A czy zmienia to coś jeśli wtedy miałem zacząc związek a drug sen pojawił się w trakcie tego związku (z inną kobietą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keno, myślę, że nie ma głębszego znaczenia, że akurat ta konkretna koleżanka Ci się śniła. Może jedynie to znaczyć, że w jakiś sposób doskwiera Ci brak kontaktu z nią.

Jeśli rozpoczynałeś nowy związek i w tym czasie przyśnił Ci się ślub, to po prostu początek czegoś nowego, może poczułeś jakiś przypływ odpowiedzialności za druga osobę.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...