Jump to content

Pająki

Astamalejko

Recommended Posts

Astamalejko

Witam, ostatnio rzadko pamiętam swoje sny więc gdy dzisiaj rano się obudziłem mając w głowie pewne dziwne obrazki zainteresowałem się co mogą one znaczyć...

Mianowicie, pamiętam sen w 2 częściach:

1. Siedziałem na piasku na dość szerokiej plaży, pogoda była normalna, lekki zachmurzenia i trochę wiało. Woda podchodziła mi prawie pod nogi, mam też w głowie obrazek że raz podeszła tak wysoko do mojego miejsca że stałem w niej po kostki, mimo,że plaża wydała się szeroka... przez ten cały czas obserwowałem(i to jest główny znak/wątek snu) jak jakaś ekipa filmowa kręci film przyrodniczy o pająkach, jeden mężczyzna dał się oplatać w pajęczynę jakiemuś pająkowi, żeby zademonstrować niezwykłość tego pająka, pajęczyna którą on zrobił była tak wielka że mężczyzny nie było widać, tylko taką białą wielką kulkę...

2.Obrazek w którym dwa pająki - jeden nieco większy- gonią się. Pająki znajdowały się na ścianie albo na kartce papieru a ja patrzyłem na nie z góry. Głównie ten większy gonił mniejszego ale raczej nie żeby go skrzywdzić, tak jakby szukał go a tamten mu cały czas uciekał bo był zwrotniejszy.

Myślę że może mieć to jakiś związek z intrygami miłosnymi, gdyż ostatnio bardzo wiele u mnie się dzieje w sferach miłosnych, jednak proszę o jakąś interpretację tego snu.

Pozdrawiam

Guest cyganicha

Na pewno chodzi o sprawy miłośne, pomyślałam tak od razu po przeczytaniu pierwszego zdania-piasek, plaża.Pogoda też dużo mówi -sytuacja w związku.Tłumaczenie dosłowne.Pająki-intrygi.Ale też wewnętrzne więzienie, sytuacje, które przezywasz.Ten mężczyzna opleciony pajęczyną rozumiem,ze to Ty.Ktoś czeka żebyś popełnił błąd,próbuje utrzymać Cie w sytuacji podporządkowania.Ten wiatr niszczy Twoją stabilność w życiu,w miłości.Reprezentuje nieprzyjemne osoby,nieporozumienia.Pozdrawiam