Skocz do zawartości

Sansiro

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega robił mi czekolade z mlekiem sprawdzalem kubek czy napewno czekolada a nie kakao.. potem robilem sobie kanapki.. pozniej poszedlem sobie latać nie mialem skrzydel z rak wpuszczalem trójkąty:P potem jak wrocilem na ziemie zobaczylem ze ojciec kolegi chce sie zabic mowilem zeby tego nie robil a on mowil takie rzeczy ze nie moglem postawic na swoim.. mozecie zinterpretować? dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Sansiro

 

Trochę mało szczegułów, ale z tego co napisałeś wyglądałoby, że prawdopodobnie czeka Cię jakaś choroba/straty, które doprowadzą do konfliktów. Ale jest to niebezpieczeństwo, którego możesz uniknąć i problem zdecydowanie do rozwiązania. Pewnien kłopot może sprawiać osoba o chwiejnym chrakterze.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sansiro, Twoja ostrożność zawsze Ci się opłaca (we śnie sprawdzasz kubek). Dzięki temu obracasz się wśród ludzi Tobie życzliwych i unikasz gorzkich przeżyć. Tobie powodzi się dobrze, jednak jest w Twoim otoczeniu, jakaś osoba, która sama na siebie sprowadza nieszczęścia. Być może brakuje jej tych cech, którymi Ty możesz się pochwalić. ta osoba może być niedojrzała emocjonalnie, i mimo, że potrzebuje dobrej rady, nie przyjmuje żadnej do wiadomości, bo po prostu 'wie lepiej' dalej pakując się w tarapaty.

Tak ja to widzę.

 

Pozdrawiam.

 

 

 

caliah, czy mogę spytać, na jakiej podstawie opierasz swoje interpretacje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Sephiro,

 

Oczywiście :)

Źródeł jest kilka: interpretacja sennikowa, może trochę doświadczenia, a przede wszystkim, to co czuję.

Jeżeli w czymś Ci uchybiłam, to przepraszam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caliah, oczywiście, niczego nie neguję, masz prawo pisać na forum tak samo jak wszyscy użytkownicy :) Po prostu zauważyłam że nasze interpretacje czasami się nie pokrywają, dlatego pytam ;P

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sephiro, masz rację nasze interpretacje są nieco rozbieżne, ale jeżeli rozpatrywać je łącznie, to krążą wokół jednego problemu. Dopuszczają jednak jego interpretację lub też różne na niego spojrzenie.

 

Tak jak każde zagadnienie: co osoba, to zdanie.

Poszczególne problemy są odbierane inaczej przez każdego, tak samo ze snami.

Gdyby interpretacja snów była prosta i jednoznaczna wydano by almanach i każdy mógłby zajrzeć do takiej encyklopedii, a może nawet byłby to przedmiot w szkole przygotowujący do samodzielnego życia ;)

 

Bardzo podobają mi się Twoje interpretacje. Przeważnie się z nimi zgadzam, czasem nie do końca, ale ich ocenę pozostawiam osobom, które o nie prosiły. Chociaż i one (te osoby) nie zawsze potrafią odnaleźć w swoim życiu zdarzenia, o których mówił sen.

 

Może przenieśmy naszą rozmowę do innej, właściwej części forum :)

Chociaż wydaje mi się, że taka część nie istnieje. Może warto założyć coś w rodzaju: „Interpretacja snów – źródła, techniki, konsultacje”. Można by podyskutować np. o łączeniach symboli itp.

Co Ty na to?

 

Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...