Skocz do zawartości

Po długim czasie, w którym nie pamiętałam snów, przyśniło mi sie coś takiego


utracona nadzieja

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi sie że ide przez łake chyba, w każdym bądź razie rosła zielon wysoka trawa, może do kolan. Zauważyłam stado gęsi, które może nie uciekło, ale szybciej zaczęło sie poruszać (chodziło po łące) złapałam jedną z gęsi, była czarna, miała małe ilości jasnego pierza, byłam zdziwiona ze dała mi sie złapać i nie uciekała. Siedziałam w trawie która falowała lekko na wietrze, i głaskałam ją, była w dotyku miękka, i puszysta. Czułam spokój i odprężenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm coś odnośnie mojego życia uczuciowego? To nie ma o czym opowiadać, ani o kim. Nie mam szczęścia do mężczyzn, niestety.... Nie wiem co mam napisać, aktualnie jest jeden na którym można powiedzieć zależy mi, ale niestety sprawy biznesowe nie pozwalają na nic więcej po za przyjaźnią :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpytuje się nie z ciekawości ale aby znaleść miejsce zaczepienia i chyba znalazłem.

Wysoka bujna trawa sięgająca kolan świadczy o twoim bogatym życiu wewnętrznym a to że sięga do kolan może wskazywać na pozycję materjalną ( jesteś na etapie "zbierania plonów swojej pracy) oraz kierować sprawę w stronę środowiska pracy to właśnie te gęsi to są twoi wspólpracownicy, podwładni ktoś z kim masz doczynienia w pracy. Zaś co do tej gęsi którą złapałaś - przypomnij sobie jakie masz odczucia podczas waszej przyjacielskiej rozmowy (zwróc uwagę że podczas głaskania gęsi siedzisz w trawie) a wtedy zrozumiesz dlaczego ta gęś jest czarna (czyż on nie jest brunetem?).

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm z tym zbieraniem plonów to chyba nie do końca, dopiero zaczynam moją droge do "kariery" więc o plonach powiedziec nie moge, bardziej wydatek.... A odczucia w rozmowie z nim, to podziw za wiedze którą posiada, oazaz lekkie zmieszanie z mojej strony, bo nie wiem jak mam go traktować i ciężko mi z tym ;) a on jest ciemnym blondynem ( ta gęś nie do końca czarna była, miała śladowe ilości białego pierza, może to coś znaczy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jest drugi kolega który jest brunetem.... i przy nim czuje sie swobodnie i jestem sobą... teraz to sie robi ciekawe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...