Jump to content

Wróżba z kart klasycznych

Beatrycze80

Recommended Posts

Beatrycze80

Odpowiem na 1 konkretne pytanie w czasie wolnym

proszę napisać konkretne pytanie(nie odpowiadam na ogólne pytania )

prosze napisać imie i date urodzenia osób których dotyczy wróżba

NIE WRÓŻE NA PRIV TEGO FORUM

Witaj Beatrycze! Czy w najblizszym czasie zmieni sie cos u mnie w sferze uczuciowym? Jestem obecnie sama Ewa 29.11.73 .Pozdrawiam i dziekuje

Beatrycze80
Witaj Beatrycze! Czy w najblizszym czasie zmieni sie cos u mnie w sferze uczuciowym? Jestem obecnie sama Ewa 29.11.73 .Pozdrawiam i dziekuje

Ewo karty pokazały że ty tak jak bys zetkneła sie juz z tym twoim docelowym jednak ten związek te relacjie nie do konca były dla ciebie korzystne

byłas w układzie z którego trudno było ci wyjsc odciąc się

w twoim zyciu bedzie ktoś 3 karta czyli od 3 miesiecy do 3 lat jednak według kart to jeszcze nie bedzie to on duzo ci da stabilizacjie przyjaźń ale według kart on dla ciebie bedzie bardziej przyjacielem niz parwdziwym facetem ale ma to tez plusy dzieki temu zwiazkowi nabierzesz w iększej pewności siebie

Otworzy ci on tez nowe "furtki" mozliwości

życze powodzenia Los lezy w twoich rękach ja mówie tylko o mozliwościach :)

pozdrawiam :)

• Like 1

serdecznie dziekuje za odpowiedz )))nie wiem czy moge dopytac ale skoro juz zetknelam sie z tym docelowym ( oj intensywnie mysle kto to) to znaczy ze w pozniejszym czasie moge z nim znowu byc? jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam

Beatrycze80
serdecznie dziekuje za odpowiedz )))nie wiem czy moge dopytac ale skoro juz zetknelam sie z tym docelowym ( oj intensywnie mysle kto to) to znaczy ze w pozniejszym czasie moge z nim znowu byc? jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam

nie zupełnie

to moze np oznaczac ze miałas za sobą nie udany zwiazek on mógł byc tym jedynym gdybys podjeła takie a nie inne decyzjie ale według kart lepiej ze wasze drogi sie rozeszły

poza tym pamietaj ze docelowy nie zawsze równa sie szczescie

ale mzoe tez byc tak jak napisałas ze bedzie to ktos z przeszłosci z kimś z kim kiedyś skrzyżował cie juz los

magdak86

Witam chciałabym się dowiedzieć o Samuela 05.11.1985. Rozstaliśmy się jakiś czas temu. Ale on zaczyna się odzywać, mówić, że tęskni. Czy jest szansa na to, żeby do mnie wrócił? Czy karty mogą wskazać też czas ewentualnej zmiany jego decyzji? Magdalena 19.05.1986 Dziękuję:)

Guest sheina

a kiedy ja pozanm tego docelowego? w jakich okolicznosciach co to bedzie za człowiekm i jesli by sie udalo wejsc z nim w zwiazek malzenski to jaki by on byl?

kaska 03.03.1987

Witam

Jak beda wygladaly w wakacje sprawy sercowe? Czy uda mi sie stworzyc zwiazek? Albo czy uda mi sie poznac jakas kobiete godna uwagi?

Damian Michał 21.08.1989

Guest paulinqa123

Witam, ja również chciałam się dowiedzieć jak będą wyglądały moje sprawy uczuciowe w najbliższym czasie :) Paulina 11.12.1992 pozdrawiam

Beatrycze80
Jeszcze raz serdecznie dziekuje:))) Pozdrawiam

mam nadzieje że moja wrózba okazała sie pomocna :)

Pozdrawiam :)

Beatrycze80
Witam chciałabym się dowiedzieć o Samuela 05.11.1985. Rozstaliśmy się jakiś czas temu. Ale on zaczyna się odzywać, mówić, że tęskni. Czy jest szansa na to, żeby do mnie wrócił? Czy karty mogą wskazać też czas ewentualnej zmiany jego decyzji? Magdalena 19.05.1986 Dziękuję:)

Karty pokazały ze próznosc przez niego przemawia mówiąc wprost rozczerował sie cos mu nie wyszło i postanowił znów skierowac swoje zainteresowanie w twoja stroną jednak według kart nie ma tu prawdziwej miłości :(

Przy nim sa karty braku równowagi emocjonalnej egoizmu zazdrości dalej karty pokazały że wchodząc w bliższe relacjie czekaja cie zmiany na gorsze będzie więcej rozczarowań niż tych poztywów

dalej karty pokaząły że kieruje nim kaprys tęsknota i żądza

Dobrałam jeszcze karte z zapytamien jak by wogladał z nim twój ewentualny zwiazek karty pokazały

brak stabilizacji uczuciowej chwiejne relacjie dużo łez rozczarowanie poczucie zawodu nieporozumienia ,brak prawdziwego uczucia

według kart lepiej dla cIebie by on pozostał przeszłością

ale z drugiej strony to ty podejmujesz decyzjie jeka tez ty poniesiesz ewentualne konsekwencjie tej decyzji

radze dobrze sobie przemyslec cała sprawę ,pozdrawiam :)

magdak86

Dziękuję bardzo za ekspresową odpowiedź. Niestety powroty nigdy nie są łatwe, dlatego uważam, że nie powinno się wchodzić dwa razy do tej samej rzeki. Chociaż życie pokaże. Jestem rozczarowana, bo związek był naprawdę prawie idealny, ale jego brak gotowości na zobowiązania wszystko zepsuło.Pozdrawiam:)

Beatrycze80
a kiedy ja pozanm tego docelowego? w jakich okolicznosciach co to bedzie za człowiekm i jesli by sie udalo wejsc z nim w zwiazek malzenski to jaki by on byl?

kaska 03.03.1987

U Ciebie do 5 lat napewno nie w idze tego docelowego mezczyzny jeszcze

Pojawia sie dwóch mezczyzn z którymi masz szanse na trwalszy związek natomiast

Pierwszy to bedzie troche na otracie łez na zabicie samotnosci strszy od ciebie Drugi ktos kto w iele wniesie w twoje zycie da ci poczucie stabilizacji harmoni bedzie takim twoim opiekunem on wprowadzi cie tak jak by w inny swiat inne kregi on bedzie kochał ty jednak bardziej widzic w nim bedziesz przyjaciela kolegi powiernika niz mezczyzny.

W najbliższych latach nie pokazuje s ię tez małżeństwo u ciebie (czego nie wykluczamy później)

Beatrycze80
Witam

Jak beda wygladaly w wakacje sprawy sercowe? Czy uda mi sie stworzyc zwiazek? Albo czy uda mi sie poznac jakas kobiete godna uwagi?

Damian Michał 21.08.1989

Wakacjie raczej upłyną na niezpobowiązujacych znajomościach zabawie karty nie pokaząły byś w wakacjie poznał kogos kto odegra duża role w twoim zyciu z kim masz szanse na trwały zwiazek .

Poz a tym pokazały ze tak jka by zwiazek teraz nie koniecznie jest ci na reke badz nie ubolewasz nad swoim obecnym stanem

Jest radośc jest pomyslność i uczucie ale w przyszłości

Beatrycze80
Witam, ja również chciałam się dowiedzieć jak będą wyglądały moje sprawy uczuciowe w najbliższym czasie :) Paulina 11.12.1992 pozdrawiam

zbyt ogólne pytanie sprecyzuj je trochę

Beatrycze80
Dziękuję bardzo za ekspresową odpowiedź. Niestety powroty nigdy nie są łatwe, dlatego uważam, że nie powinno się wchodzić dwa razy do tej samej rzeki. Chociaż życie pokaże. Jestem rozczarowana, bo związek był naprawdę prawie idealny, ale jego brak gotowości na zobowiązania wszystko zepsuło.Pozdrawiam:)

on nie jest gotowy na parwdziwy zwiazek poniewaz nie było tam parwdziwego uczucia oboje mieliście troche inne oczekiwania co do przyszłości romas tak zwiazek uczucia NIE ale czy ty tylko chcesz takich "ochłapów " od niego? na pewno nie wiec sama widzisz lepiej zostaw to tak jak jest pbo odnowienie zwiazku i tak niczego poztywnego nie wniesie a czy chcesz kiolejny raz to przezywac raczej nie.

dorota74

Witam serdecznie mam pytanie o docelowego partnera- kiedy go spotkam? a moze juz go znam ? mam kłopoty z założeniem stałego związku. Czy wogóle jest mi pisany stały związek?

Dorota 30.06.1974.

Wakacjie raczej upłyną na niezpobowiązujacych znajomościach zabawie karty nie pokaząły byś w wakacjie poznał kogos kto odegra duża role w twoim zyciu z kim masz szanse na trwały zwiazek .

Poz a tym pokazały ze tak jka by zwiazek teraz nie koniecznie jest ci na reke badz nie ubolewasz nad swoim obecnym stanem

Jest radośc jest pomyslność i uczucie ale w przyszłości

Pasuje to ze na dzien dzisiejszy nie ubolewam nad obecnym stanem rzeczy bo ostatnio poznalem nowe znajome w ktorych towarzystwie nie mozna sie nudzic... Ale zwsze przydalo by sie miec z kim spedzac wieczory :) A karty ukazywaly w jak dalekiej przyszlosc te uczucie bedzie?

Pozdrawiam

Guest Virus

ubiegam się o staz i pracę, przeszłam test kwalif. a niedługo będa rozmowy. Uda się zdobyc cel czyli staż i prace? Gosia 1983 06 16

werona

Witam,

chciałabym wiedzieć kiedy uda mi się zamieszkać "na swoim"...

Dziękuję i pozdrawiam,

Beata, 11.06.1977

Guest Polaris

Beatrycze witaj:) Przyznam, że naczytałam sie na innych forach o Tobie i wielkiej sprawdzalności Twoich wróżb:) Więc i ja zadam Ci pytanie. Tylko taka kwestia techniczna: jeden nick (osoba) może zadać Ci jedno pytanie czy po prostu jednorazowo tylko jedno pytanie? Mam nadzieję, że zrozumiałaś, o co mi chodzi;)

A moje pytanie brzmi: kiedy poznam swojego docelowego partnera-męża? Czy może już poznałam?;)

Basia, 11.11.1987

constantinella

Witam serdecznie, mam pytanie odnośnie spraw uczuciowych, jak potoczą się w najblizszym czasie?czy spotkam kogoś z kim stworzę związek i będę szczęśliwa?Pozdrawiam Magdalena13maj1977

Edited by constantinella
migotka20

Witam,

proszę mi powiedzieć jak odbierają moją osobę inni ludzie. Jak wyglądam/ jak jestem postrzegana w oczach innych? Justyna 16.3.89

Pozdrawiam:)

Beatrycze80

Proszę na razie nie zadawac nowych pytań nim nie uporam sie z zadanymi już (kiedy znajde chwile wróce do waszych pytań)

• 3 weeks later...
Beatrycze80
Witam, czy do końca roku uda mi się wyprowadzić z domu? Ewelina 31.07.85

na razie ci sie to nie uda

Beatrycze80
ubiegam się o staz i pracę, przeszłam test kwalif. a niedługo będa rozmowy. Uda się zdobyc cel czyli staż i prace? Gosia 1983 06 16

w tym roku powinna byc u ciebie jakas praca nie stała ale na pewien czas

Beatrycze80
Witam,

chciałabym wiedzieć kiedy uda mi się zamieszkać "na swoim"...

Dziękuję i pozdrawiam,

Beata, 11.06.1977

w najbliższym czasie na pewno nie

sa jakies przeszkody tak jak by po drodze natrafiła na opór

ktos tak jak by nie chciał tego ze ty sie masz przeprowadzic na swoje

• Like 1
Beatrycze80
Beatrycze witaj:) Przyznam, że naczytałam sie na innych forach o Tobie i wielkiej sprawdzalności Twoich wróżb:) Więc i ja zadam Ci pytanie. Tylko taka kwestia techniczna: jeden nick (osoba) może zadać Ci jedno pytanie czy po prostu jednorazowo tylko jedno pytanie? Mam nadzieję, że zrozumiałaś, o co mi chodzi;)

A moje pytanie brzmi: kiedy poznam swojego docelowego partnera-męża? Czy może już poznałam?;)

Basia, 11.11.1987

witaj jeden nick czyli jedna osoba raz mzoe zadac mi jedno pytanie BEZPŁATNIE

Nie znasz jeszcze swojego męża

poznasz go na wyjeździe za 5-6lat mówimy tu o meżu a nie ze przez 6 lat będziesz sama

pozdrawiam :)

co do sprawdzalnosci ja tez moge miec gorszy dzien...

Beatrycze80
Witam serdecznie, mam pytanie odnośnie spraw uczuciowych, jak potoczą się w najblizszym czasie?czy spotkam kogoś z kim stworzę związek i będę szczęśliwa?Pozdrawiam Magdalena13maj1977

najbliższy czas bez większych zmian

Beatrycze80
Witam,

proszę mi powiedzieć jak odbierają moją osobę inni ludzie. Jak wyglądam/ jak jestem postrzegana w oczach innych? Justyna 16.3.89

Pozdrawiam:)

odbierana jest sprzecznie

nie potrafia cię rozgryśc ale ty sama tez czasami wysyłasz sprzeczne sygnały

ogolnie jestes lubiana ale musza cie lepiej poznac

Beatrycze80

Ja jestem bardzo zajętą osobą

dlatego pisz tylko w tedy kiedy pytanie jest dla ciebie ważne niesli o nie pilna sprawa uszanuj mój czas

w pilnych waznych sprawach zawsze mzoecie pisac na miala i przez niego zapisac sie na płatna wróżbę

Pytanie ma byc 1 jasne i konkretne (nie ogólne)

Pozdrawiam was:)

aniusia206

Dzień dobry. Czy mój chłopak Tomasz ur. 30 VII 1984 r. jest zaangażowany emocjonalnie w naszym związku, czy kocha mnie szczerze, czy na jego obecną postawę miała wpływ relacja z dziewczyną, która go zraniła? Tą dziewczyną jest Anna ur. 7 VII 1988 r. lub Karolina ur. 20 XI 1987 r. Czy on darzy mnie szczerym uczuciem. Pyta Anna ur. 15 IV 1987 r.

Mam pytanie do kart.

Czy w przyszłym roku uda się mi z mężem przeprowadzić do swojego mieszkannia, Kiedy zacznie się konkretyny remont tego mieszkania ?

Jesteśmy w trakcie remontu tego mieszkania, ale mój mąż źle się do tego zabiera, zwleka, szkoda mu pieniędzy, nie ma czasu i nie ma komu nam pomóc w tym remoncie.

Anna 04.08.1982

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych.