Skocz do zawartości

Śniła mi się rzeka...


Amelia77

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przyśnił mi się sen ....jechałam z mężem i synkiem samochodem asfaltową drogą nagle droga się skończyła i przed nami ujrzałam rwącą rzekę na której kiedyś znajdował się most,ale go nie było w ostatnim momencie zahamowaliśmy ...bo droga się skończyła. Potem znalazłam się w jakiś dziwnym miejscu i świadomie ukradłam komuś telefon wyłączyłam go i schowałam do torebki ,żeby się nikt nie zorientował to był taki sam model jak mam.Na samym końcu śniła mi się siostra miała rajtki ubrane czarne ze wzorkiem przez które przebijały pieprze.Proszę o wytłumaczenie snu.

Edytowane przez Amelia77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatam!

Droga i rzeka w snach symbolizuje to samo a mianowicie "strumień" naszego życia tylko że twoja rzeka przecina drogę a mostu nie ma tak jakbys miała stanac przed jakimś dylematem po otrzymaniu wiadomości ( to ten telefon) ale ta wiadomość nie będzie skierowana do ciebie ( to właśnie jest kradzież tego telefonu). Wiadomość może dotyczyć twojej rodziny a może siostry bo jej obecność w śnie nie jest przypadkowa.

Jak rozumiem rajtki to rajstopy?

Niepokoją mnie tylko te pieprze ( czyli pieprzyki?) bo to może oznaczać jakieś zmiany na skórze ( chyba że tak owe posiada) i tu warto skonsultować się z lekarzem.

Nie napisalaś tylko czy woda była brudna bo jeżeli tak to sen może sugerować jakieś problemy i moim zdaniem siostry.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Sławomirze :-)

Bardzo dziękuje za szybką odpowiedź,przypomniałam sobie że ja nie mogłam przejechać samochodem...ale ludzie jak się odwróciłam przechodzili nagle był most dla przechodniów...koloru wody był granatowy nie wiem czy była mętna czy czysta bo to była noc...a siostra rzeczywiście ma pieprzyki ...

Pozdrawiam Amelia 77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...