Skocz do zawartości

Glisty wychodzące z nosa...


rossa79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to nie był mój sen ale mojej teściowej.

Może najpierw tak: moja teściowa bardzo lubiała się z moim nieżyjącym już tatą. Teraz jesteśmy w takiej sytuacji, że moja mama nie spełniła woli mojego taty, jest przeciwko mnie. Tak w dużum skrócie. Jest to świeża sytuacja i cały czas nią żyjemy. Mojej teściowej nie podoba sie postępowanie mojej mamy ale wogóle się nie wtrąca.

Śnił sie jej mój tato, w naszym nowym mieszkaniu, nie pamięta czy do niej mówił,wie tylko, że był a ona siedziała w fotelu i wychodziły jej glisty z nosa.

 

 

Tej samej nocy śnił mi się mój teść, który też nie żyje. Stał na balkonie i się do mnie uśmiechał, miał taką radość na twarzy. Ja czekałam aż da mi jakąś radę w związku z całą tą sytuacją, bo bardzo jest mi źle, czekałam, patrzyłam aż coś powie, ale on się tylko ciepło do mnie uśmiechał.

 

Proszę o interpretacje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rossa79, myślę, że oba sny, Twój i teściowej odnoszą się do Waszej obecnej sytuacji.

Co do pierwszego snu:

są nieporozumienia, Twoja teściowa ma wrażenie, że ktoś z jej bliskiego otoczenia zrzucił maskę i ukazał swoje prawdziwe, złe oblicze.

 

Co do Twojego snu, to również występuje w nim symbol kłótni. Ty oczekujesz teraz wsparcia, ponieważ jest Ci ciężko. Teść nie mógł Ci pomóc, ale obdarzył Cię ciepłym uśmiechem, dlatego myślę, że należy być dobrej myśli.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...