Skocz do zawartości

Czy to mogą być jakieś zalążki zdolności?


sikorka11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,zauważyłam już od pewnego czasu,że jak kogoś coś bardzo boli i przyłożę mu rękę w to miejsce,to takie osoby mówią mi,że zabijam ból.I na drugi dzień najczęściej znika.I kiedy trzymam rękę na bolącym miejscu,to często słyszę że ta osoba czuje bijące ciepło ze środka mojej dłoni i oczywiście sama ręka robi mi się strasznie gorąca i pulsuje.I że przez to miejsce bolące przechodzą tak jakby rozgrzane igły.Co to może znaczyć? Już nie jeden raz coś takiego słyszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dotyk jednej osoby zmniejsza siłę bólu drugiej.

2. Ciało ogrzewa ciało.

3. Mnóstwo różnych bólów zazwyczaj znika do następnego dnia. Zależy, co to było.

4 I tak, to mogą być jakieś zalążki zdolności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One są w tobie ,i same dojrzeją i ujawnią swą moc w swoim czasie ,musisz tylko być Ciągle Świadoma Wewnętrznej Mocy Która jest W Tobie ,i dbać o nią ,tak jak się dba o kwiaty ,człowiek natomiast dba o rozwój tej mocy ,znaczy swojej przyrodzonej natury ,poprzez różnego rodzaju Ćwiczenia Energetyczne i Techniki Samodoskonalenia i Samodyscypliny.

Edytowane przez Pit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.Próbuję harmonizować czakry i za dnia czuję palenie w splocie i w sercu.

Pit,próbuję wierzyć,ale trochę mi nie wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak 3 oko Metaforyczne ,gdy jest równomiernie i prawidłowo rozwijane ,Rozwinie się W 6 Zmysł-Intuicję-Transcendencję i inne nadzmysły -

Nadsmak (Wrażliwość Estetyczna) ,

 

Nadwidzenie (Jasnowidzenie) ,

 

Naddotyk (Uzdrowicielski Dotyk ,Rei Ki ,Bioenergoterapia itp)

 

Nadsłuch (Telepatyczny -Współodczuwanie Myślowe ), i Empatyczny -Współodczówanie Emocjonalne ) Odbiory Wrażeń Z Otoczenia .

 

Nadwęch (Czucie Zapachów Na Duże Odległości) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja nie do końca zgadzam się z Pitem. Jeżeli zaczęłaś zwracać uwagę na to, że pewne zdarzenia z Twoim udziałem się powtarzają (tu - "leczenie" przez dotyk, piszę w cudzysłowie bo jeszcze daleko do prawdziwego leczenia :-)), to warto się tym zaopiekować już teraz, nie czekać na naturalny wykwit zdolności.

 

Popracuj trochę nad tym: uziemiaj się, medytuj, spróbuj pracować nad widzeniem aury; najpewniej w ciągu dnia czakry dają znać o sobie (zresztą, coś wspominałaś) - przyglądaj się temu, w jakich sytuacjach się odzywają. Wejdź też w sferę marzeń sennych, sprawdzaj swoje odczucia podczas snu, konfrontuj z ich fabułą. Taka całościowa praca - a raczej po prostu zwiększanie samoświadomości - powinna na początku pomóc. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Rację broczwigom :) nie zgadzając się ze mną ,pisałem już o zaawansowanych odczuciach moich parapsychicznych ,paranormalnych (tzw. Nadprzyrodzonych ) ,których w jednym życiu jest niemożliwością ich wykrztałcić ,jeśli się z tym nie urodziliśmy ,ja musiałem wiele lat praktykować różne dyscypliny samodoskonalenia Wschodu jak Joga,Medytacje,Tai Qi Itp. ,,poprostu przypominałem sobie zdolności z Moich Poprzednich Wcieleń,Żywotów.

Edytowane przez Pit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rastar

Mogą to być takie zdolności, moje zdanie jest takie że , każdy takie zdolności może posiadać, ale nie jesteśmy ich świadomi. Jeżeli masz uczucie ze u ciebie się one pojawiły, to pielęgnuj to w sobie obserwuj, i pracuj nad tym tak jak napisali poprzednicy. Tak na prawdę od ciebie zależy co siĘ z tym stanie od twoich intencji, jeśli będzie nią rozwój tych zdolności to tak się stanie, tak samo to się ma do inicjacji w posługiwaniu się różnymi energiami , od adepta zależy jakie ma do tego nastawienie. Mam tez propozycje taka abys pobawiła się ta energia, próbowała poprostu nadać jej kierunek, zobaczyć z kąd płynie dokąd, sprawdzić jak ty sama na nią reagujesz. Wyzbądź sie tylko blokady że jest to coś nienaturalnego czy nadzwyczajnego, potraktuj to jako oczywistość. Dowiesz się przy okazji jaka to jest energia czy twoja własna czy dostroiłaś się może do czegoś innego. Możesz też skorzystać z opinii innych, na tym forum lub osobiście, sa osoby które potrafią takie żeczy zobaczyć nawet na odległość, jedyny minus tego jest taki ze możesz się uzależnić od ich zdania, więc moja rada jest taka aby odpowiedzi poszukać najpierw w sobie

 

 

gg19323183

Edytowane przez rastar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie bał czy to nie efekt sztuczek diabelskich

 

bo człowiek nic nie posiada żadnych zdolności jedynie mogą być od Boga ale to sie w tedy modlisz o zdrowie i w tym czasie ból przechodzi

 

lub od demonów uzdrowienie przychodzi później

 

wiele przypadków ze po egzorcyzmach ludzie tracili swe dary czy to leczenia czy wróżenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rastar
ja bym sie bał czy to nie efekt sztuczek diabelskich

 

bo człowiek nic nie posiada żadnych zdolności jedynie mogą być od Boga ale to sie w tedy modlisz o zdrowie i w tym czasie ból przechodzi

 

lub od demonów uzdrowienie przychodzi później

 

wiele przypadków ze po egzorcyzmach ludzie tracili swe dary czy to leczenia czy wróżenia

 

o zgrozo ...Może źle to to sformułowałem , oczywiście że nie posiada, nie można posiadać energii poza ta własna, która jest wy czerpalna ale w tym wypadku powinnaś odczuwać jej spadek, do wyłapania. Istnieją inne energie np. reiki ..etc które pochodzą z poza nas a my stajemy się tylko ich przekaźnikami , choć na podstawie mojego doświadczania mogę stwierdzić ze jest ich więcej , to kwestia dostrojenia się do nich odpowiedniej wibracji, to tak jakby stać się antena do odpowiedniej częstotliwości. Wracając do tematu , radze obserwację , prace nad sobą różne techniki medytacji będą przydatne, to co napisałem wcześniej i moi przedmówcy ..poza ostatnim.. ,potwierdzę ponownie. Jeśli jest to dobra energia tak jak zauważyli twoi nazwijmy to pacjenci, powinnaś ja rozpoznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Viperius

Och nie, okrutne demony chcą, żeby ludzie leczyli się wzajemnie i usuwali swoje choroby! Na szczęście Dobry Bóg usuwa ten parszywy dar, dzięki czemu ludzie znów mogą umierać w bólu i chorobie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.Nie wiem jak to dokładnie opisać.Jestem numerologiczną(przeznaczeniową) dziewiątką.Nie uzdrawiam nikogo,ale jak np.myję ręce pod strumieniem wody czuje po kilku sekundach silne pulsowanie energii w głowie.tak samo jest z niektórymi przedmiotami.Zdjęcia,talizmany,odzież.Ostatnio dotknąłem bandaż elastyczny,który był używany bardzo dawno i też miałem silne odczucia energii.Wyczuwam także energię w niektórych pomieszczeniach.Kiedyś wszedłem do sklepu w suterenie i musiałem z niego wyjść,ponieważ ból głowy jakiego doznałem po kilku chwilach był nie do zniesienia.Ostatnio też po detoksie pojawiły się "wizje"to może za dużo powiedziane,ale co do kilku osób się sprawdziły.Po prostu patrzę w myślach,wyobrażam sobie tą osobę i wiem na co może zachorować.Ale nie mówię bo nie chcę aby mnie źle zrozumiano i uważano za jakiegoś wróża czy coś tam widzącego.A i mogę się mylić.I sprawić przykrość osobie o której mam takie wyobrażenia.Nawet wiem,że po prostu ze względów etycznych lepiej nie mówić.Co o tym sądzicie i czy mam to rozwijać,czy zaniechać.Tak jakoś samo to przyszło.Nawet ostatnio na sesji z numerologiem(trwała)cztery godziny,jak rysował przykłady kręgów energetycznych człowieka,to musiałem prosić,żeby przestał bo pojawiał się silny ból głowy.Wiem,że jestem osobą sensytywną.Proszę o odpowiedzi.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och nie, okrutne demony chcą, żeby ludzie leczyli się wzajemnie i usuwali swoje choroby! Na szczęście Dobry Bóg usuwa ten parszywy dar, dzięki czemu ludzie znów mogą umierać w bólu i chorobie :D

 

:hahaha::hahaha::hahaha:

 

ja wszystkie demony tak traktuje :killer: i uciekaja gdzie pieprz rosnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dary ktore posiadamy warto rozwijać bardzo zachęcam, rozwój może przebiegać na wiele sposobów na pewno warto gromadzić wiedzę bez podejścia tylko to , ponieważ każdy z nas jest inny i jego rozwój wygląda inaczej ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gulfaxi, zgadzam sie z Toba, kazdy z nas jest prowadzony po innej drodze rozwoju, kazdy z nas w inny sposob odkrywa swoje dary

fineo, polecam Ci poproszenie Twoich Aniolow i opiekunow o pomoc, podsuna Ci oni odpowiednie ksiazki, wprowadza w Twoje zycie odpowiednich ludzi etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaia's child dziękuję za choć odrobinkę zrozumienia z Twojej strony.Jak mam to rozumieć:"polecam Ci poproszenie Twoich Aniolow i opiekunow o pomoc"?Może trochę podpowiedzi gdzie mam szukać tych swoich Aniołów i opiekunów.Do tej pory nie znalazłem nic na ten temat.Może jakieś krótkie modlitwy,afirmacje lub coś podobnego znacie to napiszcie.Gdzie szukać.Ezoteryką interesuję się od polowy dziewięćdziesiątych lat i mam trochę materiałów na moim chomiku.pl.Ale o opiekunach nie słyszałem.Pewnie coś przeoczyłem.

fneo.gif"]fneo.gif[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fneo musisz się po prostu nauczyć kontrolowac swoje zdolności i "wyłączać" je w odpowiednim momencie. Nie zawsze jest to co prawda możliwe, ale pomoże Ci zniwelować negatywne skutki (bóle głowy i tym podobne).

 

Wymaga to trochę ćwiczeń, ale sprawi, że Twój dar nie będzie dla Ciebie przekleństwem,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fneo, o opiekunach poczytaj sobie tu, ladnie opisane Rozwojduchowy.net • Zobacz wątek - Opiekun duchowy -- cz.I

jak poprosic ich o pomoc? pomodl sie z serca, mozesz sie do nich zwrocic w kazdej sprawie, mozesz poprosic by pomogli Ci odkryc swoje dary i umiejetnie ich uzywac

nie znam polskich ksiazek o tej tematyce,ale moze ktos inny cos poleci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie zauważyłam,ze moje zdolności zaczęły z dnia na dzień rosnąć. Nie pracuję nad nimi,wstyd się przyznać,ale lenistwo wzięło w górę to czy trening przyspieszył by ich wzrost?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bóg Stwórca,Mieszkający W Sercu Człowieka Jest Szefem Opiekunów Duchowych .

 

Oczywiscie, jednak nieraz latwiej jest poprosic o pomoc Opiekuna niz Boga. Tak jest w moim przypadku, wspominalam juz w jednym z postow,ze wychowanie katolickie spowodowalo,ze odwrocilam sie od Boga, niedawno odkrylam go na nowo lecz nie potrafie sie do konca na Niego otworzyc, to jaka sieczke z mozgu zrobiono mi w dziecinstwie stoi mi na przeszkodzie. Modle sie, zdaje sobie sprawe ze to Bog jest Szefem, ale poki co latwiej przychodzi mi zwracanie sie o pomoc do moich Opiekunow i Aniolow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Gaiu :) jak i z wszystkim ,do wszystkiego powinniśmy podchodzić z ostrożnością i rozsądkiem ,mając do każdej czyności którą w Życiu Wykonujemy Tzw."Emocjonalny Dystans " .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Witam,zauważyłam już od pewnego czasu,że jak kogoś coś bardzo boli i przyłożę mu rękę w to miejsce,to takie osoby mówią mi,że zabijam ból.I na drugi dzień najczęściej znika.I kiedy trzymam rękę na bolącym miejscu,to często słyszę że ta osoba czuje bijące ciepło ze środka mojej dłoni i oczywiście sama ręka robi mi się strasznie gorąca i pulsuje.I że przez to miejsce bolące przechodzą tak jakby rozgrzane igły.Co to może znaczyć? Już nie jeden raz coś takiego słyszę.

 

 

bioenergoterapeutyka kochana...poczytaj o tym troche to bedziesz to kontrolowaci bedziesz wiedziec jak dziala;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób mogłabym je rozwinąć?

 

zazwyczaj jest tak ze w odpowiednim czasie pojawiaja sie odpowiedni nauczyciele badz ksiazki;) za duzo by tu gadac...ja bym zaczela od medytowania co bys sie wyciszyla i umiala to lepiej czuc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...