Skocz do zawartości

2 sny - ciężki nogi i schody


Zielony Kot

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o wyjaśnienie 2 snów. Śnią mi się już od kilku lat, raz w miesiącu lub nawet częściej. Skoro od tak dawna się powtarzają, to chyba muszą coś znaczyć.

 

SEN 1

 

Śpieszę się i usiłuję dobiec na miejsce, ale mam uczucie "ciężkich nóg". Biegnę jakby w zwolnionym tempie, odbijam się od ziemi i zawieszam się w gęstym powietrzu, a potem powoli opadam na ziemię. Jest to dziwne uczucie, parodia biegu, niemoc przyśpieszenia.

 

SEN 2

 

Jestem zwykle w jakimś miejscu, które znam (dworzec, stara szkoła). Wygląda niby tak jak zwykle, ale niektóre elementy są inne - inne kolory ścian, większe i jakby dobudowane pomieszczenia, mało światła, półmrok - i dużo ciemnych tuneli, schodów - proste, kręte, nawet groteskowo ukośne. Chodzę nimi normalnie, czasem ślizgam się albo zjeżdżam w pozycji półsiedzącej. Błąkam się szukając czegoś, wychodzę na światło, ale okazuje się, że nie dotarłam do celu, więc dalej szukam, chodząc tam i z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielony Kocie, Na podstawie pierwszego snu, można wywnioskować, że masz jakieś swoje plany i ambicje, do których realizacji dążysz, jednak coś Cię hamuje.

Drugi sen można potraktować jako rozwinięcie pierwszego. Stoisz w miejscu, nie potrafisz znaleźć wyjścia z jakiejś sytuacji, chcesz piąć się do góry ale jesteś zbyt bardzo zagubiona, przez co ciągle spadasz w dół. Teraz Twoje cele wydają się nieosiągalne, ale być może wystarczy nie porywać się z motyka na słońce i po prostu najpierw ułożyć dobrą strategię działania?

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...