Skocz do zawartości

urodziny - ZAKOŃCZONE


rozrabiara

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do ćwiczenia:)

W czwartek byłam na urodzinach...

 

1. Kim dla mnie jest solenizant?

2. Co mu zawdzięczam?

3. Jak się bawiłam?

4. Co myślę o towarzystwie, które tam było?

5. Z kim tam poszłam?

6. Jak wróciłam i w jakim nastroju?

7. Jak zakończył się wieczór dla mnie?

 

Powodzenia...

 

a dla chętnych z innej beczki... dziś pewna rocznica dla mnie...

8. Jaka to rocznica?

 

Powodzenia dziewczyny:)

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek byłam na urodzinach...

 

1. Kim dla mnie jest solenizant? - Q buław

Energiczna, pewna siebie kobieta

2. Co mu zawdzięczam? - 8 buław, 8 monet

Dodała Ci siły, pomogła, wspierała w trudniejszych momentach

3. Jak się bawiłam? - 9 kielichów

Świetnie, było radośnie i przyjemnie

4. Co myślę o towarzystwie, które tam było? - 7 kielichów, 9 monet

Są w miarę ok, ale jak na Twój gust troszkę zbyt materialistyczni, obnoszący się z bogactwem

5. Z kim tam poszłam? - K mieczy

Z mężem

6. Jak wróciłam i w jakim nastroju? - 6 kielichów, Pustelnik, Paź buław

Pieszo albo taksówką z mężem razem, radosna, choć nieco zamyślona

7. Jak zakończył się wieczór dla mnie? - Głupiec

Bardzo radośnie i zabawowo, obudziła się dziecięca radość

 

8. Jaka rocznica - K monet, 10 monet, 3 kielichy

Ślubu, poznania partnera albo też zakotwiczenia się materialnego... (kupna pierwszego mieszkania, budowy domu...)

Edytowane przez KatiJo
Dodanie rocznicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do ćwiczenia:)

W czwartek byłam na urodzinach...

 

1. Kim dla mnie jest solenizant?

2. Co mu zawdzięczam?

3. Jak się bawiłam?

4. Co myślę o towarzystwie, które tam było?

5. Z kim tam poszłam?

6. Jak wróciłam i w jakim nastroju?

7. Jak zakończył się wieczór dla mnie?

 

Powodzenia...

 

a dla chętnych z innej beczki... dziś pewna rocznica dla mnie...

8. Jaka to rocznica?

 

Powodzenia dziewczyny:)

10 buław, Słońca- kimś z rodziny? lub partnerem. stawiam na mężczyznę.

Król Mieczy- rozmowy, opiekę.

Q mieczy- chyba średnio- jakbyś była trochę zła.

Głupiec- że są infantylni i mało rozgarnięci. Chcą się zabawić i to jest jedna z niewielu rzeczy, które prawdopodobnie ich cieszą.

As denarów- wydaje mi się że sama.

As mieczy, Paź mieczy- może pieszo? lub ew. czymś długim- autobus/pociąg/tramwaj. Byłaś już mniej zła, aczkolwiek nie byłą to super udana impreza... jednak może poznałaś pazia?

2 kielichów- poznałaś kogoś?

:peace:tak na szybcika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kim dla mnie jest solenizant? 10 pentakli - tesc, ewenetualnie szef lub maz.W kazdym razie to na pewno ktos starszy od Ciebie, ktos, komu mozna ufac. Jest zaradnym pragmatykiem. Bogaty i sadzac po reszcie kart - madry i cieply. To jest jakis darczynca.

2. Co mu zawdzięczam? Arcykaplanka - wtajemniczenie w kobiecosc, wiedze tajemna, madrosc. Zawdzieczasz mu tez to, ze nie musisz pracowac :)

3. Jak się bawiłam?/ Krolowa kielichow - znakomicie. Bardzo ciepla, serdeczna atmosfera tam panowla. Zyczyliwosc, dbanie o potrzeby emocjonalne gosci, ale tez taki fajny przeplyw intuicyjny. Mam wrazenie, ze mogla tam duchowa atmosfera panowac. Rozmawialiscie tez na te tematy.

4. Co myślę o towarzystwie, które tam było?/ 9 pucharow - bogate, wyrafinowane towarzystwo, wysoki status materialny i duzy prestiz, luxus do tego mozliwie taka zmyslowa atmosfera :) Chcialabys sie w takim towarzystwie znajdowac czesciej/ caly czas :)

5. Z kim tam poszłam? 10 pucharow - z mezem :) ewentualnie jakies zwierzaki jeszcze zabralas;)

6. Jak wróciłam i w jakim nastroju? / As pentakli + Krol Pentakli - wrocilas nagle, taksowka, jeszcze mi samolot swita, bo ja mam na karcie orla lecacego z mieczem;) cos, czym wrocilas czekalo na Ciebie o punktualnie wyznaczonej godzinie i to cos bylo oplacone albo trzeba bylo za to zaplacic, w nastroju bardzo pozytywnym, ze zalatwilas tam cos, co zamierzalas - prace/wspolprace/ przedsiewziecie finansowe oparte o doswiadczenie godnego zaufania mezczyzny

7. Jak zakończył się wieczór dla mnie? / Glupiec - wazny wieczor, weszlas na nowy etap swojej drogi i bardzo Cie to cieszy; zakonczyl sie tez poczuciem beztroski, jakims spontanicznym gestem, moze wieczornym, niezaplanowanym spacerem, akceptacja tego, ze nie wiesz, co sie wydarzy, ale podchodzisz do tego z ufnoscia i podekscytowaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznica: Krolowa pucharow / urodziny mamy albo Twoje albo moze poznania Twojego meza/ zareczny? Dociagnelam jeszcze Asa mieczy...hmmm...cos legalnego, jakas decyzja, deklaracja. Pogodzilas sie moze z jeszcze nie mezem po jakiejs klotni albo wybralas 1 z 2?;) Albo rocznica wyjazdu? Troche mnie zdezorientowalo...jeszcze pomysle; moze mnie olsni?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do ćwiczenia:)

W czwartek byłam na urodzinach...

 

1. Kim dla mnie jest solenizant?...giermek mieczy...brat

2. Co mu zawdzięczam?...2 denarów...poznanie męża

3. Jak się bawiłam?...Cesarzowa...kreowałaś rzeczywistość...:)

4. Co myślę o towarzystwie, które tam było?..rycerz buław...energiczne,działo się ...była gorąca atmosfera...:)

5. Z kim tam poszłam?...7 pucharów...z mężczyzną...zakochanym do szaleństwa...

6. Jak wróciłam i w jakim nastroju?...3 denarów..dobrym,byłaś uznana i doceniona...może w czymś pomagałaś...:)

7. Jak zakończył się wieczór dla mnie?...Król pucharów...no romantycznie w objęciach kochanego mężczyzny...:)

 

Powodzenia...

 

a dla chętnych z innej beczki... dziś pewna rocznica dla mnie...

8. Jaka to rocznica?...mag...poznałaś swojego mężczyznę...:)...

 

Powodzenia dziewczyny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie az mnie skreca jak czytam Wasze odpowiedzi... ale co ciekawe wszystkie sa podobne... hmmm no zobaczymy...jeszcze ktos chetny czy moge jutro rano uporac sie z odpowiedziami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Zapraszam do ćwiczenia:)

W czwartek byłam na urodzinach...

 

1. Kim dla mnie jest solenizant? (7 buław) mężczyzna, może niekoniecznie dobrze się dogadujecie w ostatnim czasie albo na jakiś temat się nie zgadzacie? (2 pucharów, mag) może jakiś przyjaciel

2. Co mu zawdzięczam? (2 mieczy) hmm... pomógł Ci w trudnej sytuacji życiowej

3. Jak się bawiłam? (10 buław) chyba czymś się martwiłaś, coś Ci nie pasowało

4. Co myślę o towarzystwie, które tam było?(5 monet) nie najlepiej myślisz ;P

5. Z kim tam poszłam? (9 kielichów)z Twoim życiowym partnerem/mężem

6. Jak wróciłam i w jakim nastroju? (3 buław) wróciłaś środkiem komunikacji miejskiej (7 pucharów) wracałaś w nastroju sentymentalnym... rozmyślałaś sobie...

7. Jak zakończył się wieczór dla mnie? (as buław) dobrze, bardzo dobrze, miałaś dobry humor, może coś miłego Cię spotkało

 

Powodzenia...

 

a dla chętnych z innej beczki... dziś pewna rocznica dla mnie...

8. Jaka to rocznica? (umiarkowanie) związana z rodziną, obstawiam ślubną, zaręczynową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto Wasze wyniki

KatiJo

1. Kim dla mnie jest solenizant? - Q buław

Energiczna, pewna siebie kobieta

2. Co mu zawdzięczam? - 8 buław, 8 monet

Dodała Ci siły, pomogła, wspierała w trudniejszych momentach

3. Jak się bawiłam? - 9 kielichów

Świetnie, było radośnie i przyjemnie

4. Co myślę o towarzystwie, które tam było? - 7 kielichów, 9 monet

Są w miarę ok, ale jak na Twój gust troszkę zbyt materialistyczni, obnoszący się z bogactwem

5. Z kim tam poszłam? - K mieczy

Z mężem

6. Jak wróciłam i w jakim nastroju? - 6 kielichów, Pustelnik, Paź buław

Pieszo albo taksówką z mężem razem, radosna, choć nieco zamyślona

7. Jak zakończył się wieczór dla mnie? - Głupiec

Bardzo radośnie i zabawowo, obudziła się dziecięca radość

 

8. Jaka rocznica - K monet, 10 monet, 3 kielichy

Ślubu, poznania partnera albo też zakotwiczenia się materialnego... (kupna pierwszego mieszkania, budowy domu...)

 

FairyWitch

10 buław, Słońca- kimś z rodziny? lub partnerem. stawiam na mężczyznę.

Król Mieczy- rozmowy, opiekę.

Q mieczy- chyba średnio- jakbyś była trochę zła.

Głupiec- że są infantylni i mało rozgarnięci. Chcą się zabawić i to jest jedna z niewielu rzeczy, które prawdopodobnie ich cieszą.

As denarów- wydaje mi się że sama.

As mieczy, Paź mieczy- może pieszo? lub ew. czymś długim- autobus/pociąg/tramwaj. Byłaś już mniej zła, aczkolwiek nie byłą to super udana impreza... jednak może poznałaś pazia?

2 kielichów- poznałaś kogoś?

 

Solweig

1. Kim dla mnie jest solenizant? 10 pentakli - tesc, ewenetualnie szef lub maz.W kazdym razie to na pewno ktos starszy od Ciebie, ktos, komu mozna ufac. Jest zaradnym pragmatykiem. Bogaty i sadzac po reszcie kart - madry i cieply. To jest jakis darczynca. /// solweig przepraszam ale nie mogę się powstrzymać od komentarza wszystko na odwórt:)

2. Co mu zawdzięczam? Arcykaplanka - wtajemniczenie w kobiecosc, wiedze tajemna, madrosc. Zawdzieczasz mu tez to, ze nie musisz pracowac :)

3. Jak się bawiłam?/ Krolowa kielichow - znakomicie. Bardzo ciepla, serdeczna atmosfera tam panowla. Zyczyliwosc, dbanie o potrzeby emocjonalne gosci, ale tez taki fajny przeplyw intuicyjny. Mam wrazenie, ze mogla tam duchowa atmosfera panowac. Rozmawialiscie tez na te tematy.

4. Co myślę o towarzystwie, które tam było?/ 9 pucharow - bogate, wyrafinowane towarzystwo, wysoki status materialny i duzy prestiz, luxus do tego mozliwie taka zmyslowa atmosfera :) Chcialabys sie w takim towarzystwie znajdowac czesciej/ caly czas :)/// o nie tylko nie to... już zapowiedziałam mężowi, że do następnego roku mnie tam nie uświadczysz:)

5. Z kim tam poszłam? 10 pucharow - z mezem :) ewentualnie jakies zwierzaki jeszcze zabralas;)

6. Jak wróciłam i w jakim nastroju? / As pentakli + Krol Pentakli - wrocilas nagle, taksowka, jeszcze mi samolot swita, bo ja mam na karcie orla lecacego z mieczem;) cos, czym wrocilas czekalo na Ciebie o punktualnie wyznaczonej godzinie i to cos bylo oplacone albo trzeba bylo za to zaplacic, w nastroju bardzo pozytywnym, ze zalatwilas tam cos, co zamierzalas - prace/wspolprace/ przedsiewziecie finansowe oparte o doswiadczenie godnego zaufania mezczyzny

7. Jak zakończył się wieczór dla mnie? / Glupiec - wazny wieczor, weszlas na nowy etap swojej drogi i bardzo Cie to cieszy; zakonczyl sie tez poczuciem beztroski, jakims spontanicznym gestem, moze wieczornym, niezaplanowanym spacerem, akceptacja tego, ze nie wiesz, co sie wydarzy, ale podchodzisz do tego z ufnoscia i podekscytowaniem :) /// jak nigdy jasno dałam do zrozumienia mężowi, że się ze mną nie pogrywa... nawet nie wiedziałam, że stać mnie na taką konsekwencję, o mały włos nie zostawiłam go pod jego pracą do rana:)

 

Rocznica: Krolowa pucharow / urodziny mamy albo Twoje albo moze poznania Twojego meza/ zareczny? Dociagnelam jeszcze Asa mieczy...hmmm...cos legalnego, jakas decyzja, deklaracja. Pogodzilas sie moze z jeszcze nie mezem po jakiejs klotni albo wybralas 1 z 2?;) Albo rocznica wyjazdu? Troche mnie zdezorientowalo...jeszcze pomysle; moze mnie olsni?:)

 

Arivo

 

1. Kim dla mnie jest solenizant?...giermek mieczy...brat

2. Co mu zawdzięczam?...2 denarów...poznanie męża

3. Jak się bawiłam?...Cesarzowa...kreowałaś rzeczywistość...:)

4. Co myślę o towarzystwie, które tam było?..rycerz buław...energiczne,działo się ...była gorąca atmosfera...:)

5. Z kim tam poszłam?...7 pucharów...z mężczyzną...zakochanym do szaleństwa.../// no i to we mnie:)

6. Jak wróciłam i w jakim nastroju?...3 denarów..dobrym,byłaś uznana i doceniona...może w czymś pomagałaś...:)

7. Jak zakończył się wieczór dla mnie?...Król pucharów...no romantycznie w objęciach kochanego mężczyzny...:)

 

Powodzenia...

 

a dla chętnych z innej beczki... dziś pewna rocznica dla mnie...

8. Jaka to rocznica?...mag...poznałaś swojego mężczyznę...:)...

 

Powodzenia dziewczyny:)

 

Magdalena07

 

1. Kim dla mnie jest solenizant? (7 buław) mężczyzna, może niekoniecznie dobrze się dogadujecie w ostatnim czasie albo na jakiś temat się nie zgadzacie? (2 pucharów, mag) może jakiś przyjaciel/// tak męża przyjaciel

2. Co mu zawdzięczam? (2 mieczy) hmm... pomógł Ci w trudnej sytuacji życiowej

3. Jak się bawiłam? (10 buław) chyba czymś się martwiłaś, coś Ci nie pasowało

4. Co myślę o towarzystwie, które tam było?(5 monet) nie najlepiej myślisz ;P

5. Z kim tam poszłam? (9 kielichów)z Twoim życiowym partnerem/mężem

6. Jak wróciłam i w jakim nastroju? (3 buław) wróciłaś środkiem komunikacji miejskiej (7 pucharów) wracałaś w nastroju sentymentalnym... rozmyślałaś sobie...

7. Jak zakończył się wieczór dla mnie? (as buław) dobrze, bardzo dobrze, miałaś dobry humor, może coś miłego Cię spotkało

 

Powodzenia...

 

a dla chętnych z innej beczki... dziś pewna rocznica dla mnie...

8. Jaka to rocznica? (umiarkowanie) związana z rodziną, obstawiam ślubną, zaręczynową

 

Odpowiedzi

 

1. Kim dla mnie jest solenizant? – przyjaciel męża, z którym się nawzajem tolerujemy, ale trudno to nazwać miłością;)

2. Co mu zawdzięczam? – na jego urodzinach postanowiliśmy ja i moja druga połowa „być ze sobą”

3. Jak się bawiłam? – bardzo źle, byłam znudzona, wkurzona i poirytowana

4. Co myślę o towarzystwie, które tam było? – ludzie strasznie materialnie nastawieni do życia… którzy nigdy na nic sami nie zapracowali i strasznie się tym chełpią

5. Z kim tam poszłam? z mężem oczywiście

6. Jak wróciłam i w jakim nastroju? Wściekła na męża

7. Jak zakończył się wieczór dla mnie? Źle, przeszłam wszelkie granice swojej irytacji, dałam popalić mężowi w drodze do domu

 

Powodzenia...

 

a dla chętnych z innej beczki... dziś pewna rocznica dla mnie...

8. Jaka to rocznica? – właśnie tą datę uznajemy za oficjalne rozpoczęcie naszego związku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny poszło Wam świetnie... zastanawiam się tylko jak to możliwe, że wyszło Wam, ze ja się tam dobrze czułam... była to jedna z tych wizyt, które są dla nas oficjalne i przymusowe... od czasu do czasu wypada coś zrobić... Solweig opis solenizanta ubawił mnie setnie... męża mego również...

uściślę, że to jego przyjaciel z dzieciństwa... potem im się światopoglądy rozjechały w dwa osobne bieguny...

 

Nie wiem komu punkcik dać.. kto poradził sobie najlepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny poszło Wam świetnie... zastanawiam się tylko jak to możliwe, że wyszło Wam, ze ja się tam dobrze czułam... była to jedna z tych wizyt, które są dla nas oficjalne i przymusowe... od czasu do czasu wypada coś zrobić... Solweig opis solenizanta ubawił mnie setnie... męża mego również...

uściślę, że to jego przyjaciel z dzieciństwa... potem im się światopoglądy rozjechały w dwa osobne bieguny...

 

Nie wiem komu punkcik dać.. kto poradził sobie najlepiej?

 

Bogactwo to tam byl motyw przewodni :) Te kielichy - moze trzeba bylo je odczytac po prostu jako alkohol?;P Dla mnie to byl oficial, ale taki pozytywny z honorami itp;) Moze te negatywne emocje sa po Twojej stronie, a gospodarze tak sie po prostu lansuja swoim statusem, ale w gruncie rzeczy to pozytywnie ludzie? Ten as mieczy taki porwisty byl, stad napisalam o samolecie hehe;))) Moglo byc jeszcze tak, ze nalozyly mi sie energie z Waszego poznania sie tam i tej ostatniej wizyty, zwlaszcza ze wspisalas to energetycznie w jeden watek; za to zadowolona jestem z rocznicy; tak mi to brzmialo :) zastanawialam sie nawet nad tym, jak karty moga pokazac rozne stopnie deklaracji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to ja widze, ze Ty podejmujesz glebsze dywagacje nad tematem.... no bo sumie skad wiedziec jaki to rodzaj deklaracji...?

Owszem negatywne emocje zdecydowanie sa po mojej stronie, moj maz bawil sie dobrze, a ja nie znosze rodzinki jego przyjaciela, w szczegolnosci mamusi, ktora uwaza uwlaczajac mojej tesciowej, ze to ona go wychowywala... ludzie Ci nie sa pozytywni... raczej strasznie zapatrzeni w siebie... jak uslysze jeszcze raz historie z cyklu "jak rozbilem tatusiowi mesia za 800 tysiecy - i to po znizkach" to przysiegam zwymiotuje... takie bananowe strasznie... juz sobie nawet pomyslalam, ze moze zazdrosna jestem bo ja na wszystko swoimi recami pracowac musze... ale jakos tak tej zazdrosci nie widze w tym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze podejmuje dywagacje, bo z zamiarem doszkalania sie robie te cwiczenia :) Krolowa Pucharow ewidentnie wskazywala na uczucia, ale As mieczy to taki konkret - deklaracja, przypieczetownie czegos, zobowiazanie w jasnosci. Porod u mnie czesto tez oznacza przez cesarke.

W tym kontekscie ten darczynca to moglo byc echo tego, za kogo on/ona/oni sie uwazaja. Czasem karty robia takie przebitki, no ale to nie zmienia faktu, ze mi to bardzo rozowo wyszlo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...