Skocz do zawartości

Moneta z przyszłości


iness17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kilka nocy temu miałam bardzo nietypowy sen, także ze względu na odczucia, jakich w nim doświadczyłam.

W śnie przeniosłam się do małego, dawno nieodnawianego, ale jednocześnie zadbanego i schludnego miasteczka, które wydało mi się troszkę szare. Nie znałam wcześniej tego miejsca, jednak w śnie mając do wyboru jedynie prowadzący prosto i troszkę pod górę chodnik, nie mogłam się zgubić. Delikatnie świeciło słońce, nie było gorąco. Znalazłam się w pewnej uliczce, po której sama spacerowałam. Idąc tak zauważyłam leżącą na chodniku monetę- 2 zł. Rozejrzałam się dookoła, czy aby na pewno nikt jej nie zgubił, ale wokół nikogo nie było. Pamiętam jeszcze, że tak rozglądając się dookoła spostrzegłam, że okno tuż obok było uchylone. Nikogo jednak w nim nie było. Upewniwszy się, że nikt jej nie szuka- podniosłam ją i poszłam dalej. Po kilku krokach dostrzegłam kolejną monetę- 1 zł. Sytuacja powtórzyła się. W pewnym momencie miałam już całą garść różnych monet. Gdzieś w tle przewinęło się kilku ludzi, na których nie zwróciłam najmniejszej uwagi. Wtedy zauważyłam coś nietypowego, zaskakującego, interesującego. Dostrzegłam złotówkę, która jednak nie przypominała zwykłego pieniądza o tymże nominale. Jej wypełnienie było złote w środku, podobnie jak 2 zł. natomiast obwódka była srebrna, typowa. Zaciekawiona i zaintrygowana przyglądałam się jej nadal. Wtedy dotarło do mnie, że data jej wydania to rok 2303! (lub 2305 nie jestem pewna która z tych) Przestraszyłam się bardzo, wpadłam wręcz w panikę; pomyślałam, że to moneta z przyszłości, ( w śnie miałam uczucie, że jestem w czasach współczesnych) że jak to możliwe. Kolejna moja myśl dotyczyła podróży w czasie oraz kosmitów i poczucia oszukania, tajemnicy. Chciałam pokazać komuś tą monetę. Tym kimś była bardzo szanowana przeze mnie osoba, jednak po tym momencie nie pamiętam już nic. Tylko przebłysk, że ją pokazuję.

Szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia, co takiego może oznaczać ten sen.

Z góry dziękuję za interpretacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...