Skocz do zawartości

Kilka pytań i niejasności w runach początkującego.


gryfusek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakiś czas temu zacząłem interesować się runami. Przeczytałem już wiele tematów itp ale nadal mało z tego rozumiem. Więc mam kilka pytań.

 

1. Zrobiłem 3 skrypty runiczne, ale potem przeczytałem że nie wskazane jest robić kilka więc mam 2 pozostałe spalić, zakopać itp???

 

2. znalazłem tu pełno skryptów ale nie wiem których użyć ponieważ jest wiele opcji.. Szukam dwóch DOBRYCH i polecanych skryptów.

(1) Na ożywienie życia towarzyskiego. Żeby było więcej znajomych z którymiś można coś porobić.

(2) Na przyciągnięcie miłości, a tych to już jest spoooro...

 

3. Wyczytałem też że bindruny są dużo lepsze od takiego zwykłego ciągu skryptu. Więc czy znacie jakieś dobry bindruny na podane powyżej Pytanie..?

 

4. Czy można jeden, ten sam skrypt pisać kilka razy (ale bez przesady) w kilku miejscach?

 

5. Jak naładawać skrypt/rune/bindrune .. jest niby wiele pytań wiele odpowiedzi ale NIGDZIE nie ma KONKRETNIE napisane jak.?

 

6. Czy można napisać dwa skrypty o tym samym znaczeniu na jednej kartce?

Edytowane przez zoska1977
link niezgodny z regulaminem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ych... chciałam coś napisać, ale ponieważ niepodzielnie rządzi tu Zosia i jej wizja sposobu użycia run, zmilczę... polecam za to "Pismo runiczne" R.I. Page w charakterze odtrutki na nadmiar ezoteryki. Dla mnie takie wykorzystanie run, jak ogólnie na tym forum jest prezentowane, nie ma z nimi wiele wspólnego. To już inne narzędzie, nie mające wiele wspólnego z kulturą, która je wytworzyła i stosowała... wpływanie na Wyrd bez osadzenia w kulturze, z której to pojęcie pochodzi jest nieco... chybione moim zdaniem...

Edytowane przez zoska1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Seid
2. Forum Ezoteryczne ForumEzo.pl • Zobacz temat - Spis Skryptów Runicznych - znalazłem tu pełno skryptów ale nie wiem których użyć ponieważ jest wiele opcji.. Szukam dwóch DOBRYCH i polecanych skryptów.

 

Runy to nie kosmetyczka albo fryzjer, które może polecać znajomym. Nigdy nie wiesz co spowoduje namalowany przez Ciebie skrypt.

 

5. Jak naładawać skrypt/rune/bindrune .. jest niby wiele pytań wiele odpowiedzi ale NIGDZIE nie ma KONKRETNIE napisane jak.?

 

Bierzesz skrypty w jedną rękę, w drugą gwóźdź. Wkładasz gwóźdź do kontaktu i gotowe ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...