Skocz do zawartości

Modlić się we śnie, widzieć jezusa


WISNIA1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Ostatniej nocy miałam bardzo dziwny sen. Śniło mi się, że klęczałam i modliłam się przy grobie Jezusa w kościele. A nad Jezusem unosił się dym....jakby kadzidło. Co to może oznaczać?

 

Proszę o odpowiedź.

 

POZDRAWIAM

JOANNA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

w moim przypadku za każdym razem kiedy śnił mi się Jezus czy Matka Boska zawsze symbolizowali Oni nadchodzącą śmierć. Śmierć czy to osoby bliskiej, dalszej, znajomej. Zawsze jednak wiedziałam o kogo chodzi.Tu nie do końca jestem przekonana o swojej interpretacji, ponieważ Ty się modliłaś, klęczałaś przy grobie Jezusa. Jego postaci nie widziałaś. Modlitwa zaś oznacza, że potrzebujesz pomocy,bo sama z jakimś problemem nie dajesz rady.Sytuacja,w której masz wrażenie beznadziejności, gdzie możesz już liczyć tylko na wsparcie z Góry.Grób ze snów zmusza do zejścia w głąb siebie i odkrycia tam cmentarza.Tu znajduje się wszystko co wkrótce nie będzie już miało znaczenia:uczucia,praca,frustracja,której symbolem jest wszystko co Cie aktualnie wyczerpuje lub dręczy w życiu na jawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niesamowite bo obecnie mam bardzo skomplikowaną sytuację życiową z którą nie daje sobie rady. I czasem marze by coś się wydarzyło, coś co odwróciło by cały bieg sprawy. P.s widziałam we śnie postać jezusa - leżał w grobie

 

dziękuję za odpowiedź

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Ostatniej nocy miałam bardzo dziwny sen. Śniło mi się, że klęczałam i modliłam się przy grobie Jezusa w kościele. A nad Jezusem unosił się dym....jakby kadzidło. Co to może oznaczać?

 

Proszę o odpowiedź.

 

POZDRAWIAM

JOANNA

Witam!

Moim zdniem w tym śnie najważniejszy jest symbol dymu - oznacza on złudzenia, mżonki którymi żyjemy, a jak dołozymy do tego grób Chrystusa i to że w przypadku Jego osoby najwazniejsze jest to że z tego grobu powsatał to należy zinterpretować to w ten sposób że mimo modlitw twoje problemy nie zniknęły są mimo tego że ty ich nie chcesz wiedzieć i robisz wszystko aby nagiąć rzeczywistośc do swoich wyobrażeń ale on wrócą jak zmartwychwstały Chrystus.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...