Skocz do zawartości

Deszcz gwiazd, jasność


mika43

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiele pamiętam z tego su, ale ten obraz utkwił mi w pamięci. Stałam gdzieś, jakby na drodze, była noc, ale bardzo jasna, świeciły gwiazdy, bardzo dużo było ich na niebie. Potem jakby spłynął na mnie złoty deszcz gwiazd, ale w rzeczy samej to nie były ******ące gwiazdy tylko niezwykłe światło, nie potrafię tego określić.

Wcześniej miałam sny, które mnie męczyły, ten był dla mnie swoistym odprężeniem, obudziłam się dziwnie szczęśliwa, spokojna i wypoczęta, co zdarza mi się rzadko.

 

Przeczytałam w słowniku, że gwiazdy na niebie to dobry znak, ******ące wróżą śmierć, jesli było ich dużo i jasne to oznacza śmierć wielu osób, znaczących. Deszcz to pozytywna wróżba, tym bardziej jeśli jest czysty.

No właśnie, to nie były ******ące gwiazdy, nie był to typowy deszcz.

 

Czyżby to oznaczało jakieś zmiany, które na mnie spadną?

 

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Nie planujesz czasem ślubu? Związek nie wchodzi w poważniejszy etap bądź może czekasz na swoja drugą połówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie planuję ślubu i nie jestem w związku. Nawet nie ma nikogo, kto mógłby być potencjalnym kandydatem na partnera :) Zresztą ja mam już swoje lata :)

Czy czekam? Podświadomie być może tak, świadomie może też, ale to nie jest priorytet w moim życiu, mam masę innych problemów, którymi żyję i które staram się rozwiązać.

Właśnie zastanawiam się, czy ten deszcz gwiazd mógłby dotyczyć czegoś innego, innej sfery życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Gwiazdy symbolizują dążenie do wyższych celów, ideałów.******ące-ogólny symbol szczęścia.Złocisty deszcz gwiazd-obiecuje najwspanialsze nadzieje związane z miłością i szczęściem.Mimo wszystko skłaniałabym się ku interpretacji w sferze uczuć.Spodziewaj się w niedługim czasie pozytywnych zdarzeń.Tego wyśnionego złotego szczęścia Ci życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :) Chciałabym, aby Twoja interpretacja się sprawdziła, chociaż ja wolałabym, aby to dotyczyło innej sfery życia...

Uczucia jakoś są ode mnie dalekie...

Chociaż muszę przyznać, że jakiś deszcz na mnie spadł, ale to już dobre dwa tygodnie temu - była to propozycja dodatkowej pracy, konkretnie chodzi o wyjazd na obóz z młodzieżą :) Prywatnie praca z dziećmi to moja pasja, chociaż zawodowo zajmuję zupełnie czymś innym :) Może to ten deszcz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele pamiętam z tego su, ale ten obraz utkwił mi w pamięci. Stałam gdzieś, jakby na drodze, była noc, ale bardzo jasna, świeciły gwiazdy, bardzo dużo było ich na niebie. Potem jakby spłynął na mnie złoty deszcz gwiazd, ale w rzeczy samej to nie były ******ące gwiazdy tylko niezwykłe światło, nie potrafię tego określić.

Wcześniej miałam sny, które mnie męczyły, ten był dla mnie swoistym odprężeniem, obudziłam się dziwnie szczęśliwa, spokojna i wypoczęta, co zdarza mi się rzadko.

 

Przeczytałam w słowniku, że gwiazdy na niebie to dobry znak, ******ące wróżą śmierć, jesli było ich dużo i jasne to oznacza śmierć wielu osób, znaczących. Deszcz to pozytywna wróżba, tym bardziej jeśli jest czysty.

No właśnie, to nie były ******ące gwiazdy, nie był to typowy deszcz.

 

Czyżby to oznaczało jakieś zmiany, które na mnie spadną?

 

Co o tym sądzicie?

 

Witam!

W tym śnie wcale nie najważniejsze są gwiazdy tylko patrznie w niebo. Ja ten sen ziterpretuje jednym zdaniem: Prosiłaś Boga o pomac i modły twoeje zostały wysłuchane(to właśnie są te ******ące gwiazdy - odpowiedź z góry)".

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Sławku :)

Tak, prosiłam Boga o pomoc, to prawda :)

Intuicyjnie mam wrażenie, że moje prośby zostały wysłuchane, poza tym mimo natłoku problemów jestem jakaś spokojniejsza, dostaję ciekawe i zaskakujące propozycje (pozytywne) - konkretnie chodzi o wyjazd na kolonie i zaskakująco korzystna oferta, a dodam, że z tym organizatorem byłam tylko raz, przez przypadek, w dodatku kolonia była trudna - ewakuowali nas z jednego miejsca do drugiego

 

Dziękuję jeszcze raz i Tobie, i Cyganisze :)

Odpowiedzi są bardzo budujące i - co ważniejsze - potwierdzają moje odczucia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...