Skocz do zawartości

Wycieczka, spadanie i cyganki z nożami.


Sneepy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Obudziłem się przed 40 minutami ale strasznie mnie ten sen nurtuje.

 

Otóż byłem na jakiejś wycieczce w Wałbrzychu, było chyba jakieś rozlewisko. Miałem strasznie zachrypnięty głos. Pamiętam że chciałem znaleźć coś miedzy oczami psa, ale ten odpychał mnie. Następnie odkaszlnąłem i dostałem kataru i slinotoku. Jak się później okazało w połowie smarkałem i śliniłem się krwią. Potem pobiegłem do mojej matki i powiedziałem jej o tym, oraz że chce do szpitala. Udaliśmy się szukać kierowcy? Nie pamiętam dokładnie. Wiem że szliśmy razem, ale w pewnym momencie obróciłem się i jej nie było, więc postanowiłem wrócić. Nagle za plecami pojawiły się dwie cyganki, które nie odstępowały mi na krok. W pewnym momencie zacząłem biec, a jedna z nich rzuciła we mnie nożem (wbił się lekko w plecy), drugi chybił. Potem się przewróciłem i powiedziałem ze oddam co chcą. Wyciągnąłem portfel z kieszenie kurtki, ale okazało się, że nie był mój lecz mojego kuzyna. Potem zażądały telefonu- powiedziałem, że tylko wyciągnę kartę- karta SIM również nie była moja. Następne co pamiętam to biegnący w moja stronę kuzyn, matka i bratowa mojego ojca. Wstałem (chyba) i próbowałem uderzyć młodszą cygankę, ale zablokowała cios, po czym obie uciekły. Potem wszyscy razem udaliśmy się do jakiegoś publicznego budynku, który przypominał skansen. Były tam jakieś makiety czy coś w tym stylu. Ostatnie co pamiętam to, że powiedziałem do kuzyna "Pieciu, Twój portfel" czy coś w tym stylu.

Byłem przerażony, serce waliło mi jak oszalałe, płakałem. Potem się obudziłem.

 

W śnie było bardzo ponuro, wręcz ciemno, ale nie wydaje mi się żeby to był wieczór. Jeśli chodzi o czas to była to teraźniejszość.

 

Jeśli coś pominąłem to chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...