Skocz do zawartości

No to moje ćwiczonko :-) - ZAKOŃCZONE


Gość Gaja11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gaja11

Widzę,że ćwiczenia zostały zakończone i dwa są otwarte więc dorzucam swoje jako trzecie ;-)

 

Wczoraj 24.05 zaczęłam rozmawiać z pewną osobą z którą przez kilka lat nie miałam żadnego kontaktu... I tu ćwiczonko dla was ;-)

 

1. Kim jest ta osoba? (płeć, wygląd wszystko co tam wam wyjdzie ;P )

2. Dlaczego przez kilka lat nie rozmawiałam z tą osobą?

3. Jak zachowywała się ta osoba w stosunku do mnie wczoraj?

4. Co takiego się wydarzyło, że w ogóle rozmawialiśmy? Jakie okoliczności temu sprzyjały?

5. I jak ja jestem w tej chwili nastawiona do tej osoby? Co o niej myślę?

 

Powodzonka życzę :-)

Edytowane przez NeoNówka
koniec ćwiczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kim jest ta osoba? (płeć, wygląd wszystko co tam wam wyjdzie ;P ) - 8 mieczy, Cesarz, 10 monet

Facet starszy, ustawiony, który w przeszłości chciał Tobą sterować i częściowo mu się to udawało. Stawiam na ojca lub byłego partnera.

2. Dlaczego przez kilka lat nie rozmawiałam z tą osobą? - 3 miecze, Pustelnik, Koło (suma - Głupiec)

Dlatego, że Cię zranił, odszedł, wybrał inną ścieżkę - samotnika, lub Ciebie zostawił samą. Nadal może być to ojciec jak i facet... Musiałaś zaczynać wszystko od nowa...

3. Jak zachowywała się ta osoba w stosunku do mnie wczoraj? - Królowa Mieczy, 8 Monet, Król Mieczy

Dość powściągliwie, ale poprawnie, zauważyłaś zmianę

4. Co takiego się wydarzyło, że w ogóle rozmawialiśmy? Jakie okoliczności temu sprzyjały? - Rycerz Mieczy, 10 kielichów, Królowa Denarów

Hmm... Chciałaś zaprosić go na ślub lub poinformować o planach rodzinnych? O tym, że się zmieniłaś, wydoroślałaś... Wybaczasz mu i masz nadzieję, ze stosunki się ułożą...

5. I jak ja jestem w tej chwili nastawiona do tej osoby? Co o niej myślę? - 7 kielichów, 2 kielichy, Wisielec

Pozostało Ci nieco ciepłych uczuć, pamiętasz o przeszłości, ale rozstanie i dłuższe niewidzenie pozwoliło Ci pozbyć się złudzeń, spojrzeć na to świeżym okiem. Dlatego gotowa jesteś wybaczyć i odnowić kontakt na całkiem sympatycznych zasadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kim jest ta osoba? (płeć, wygląd wszystko co tam wam wyjdzie ;P )

Krolowa Pucharow, Krol Pentakli, Mag – no masz babo placek;) Rodzice, moim zdaniem, jakas para sprawcza, ktorej duzo zawdzieczasz, silna energia dominujaca, ewentualnie byly pracodawca lub starszy parnter, jednak jak by sie uprzec na 1 osobe, to obstawiam ojca lub ewentualnie ktos inny, z kim zwiazana bylas tez emocjonalnie – czlowiek sukcesu w kazdym razie i wbrew pozorom pozytywnie do Ciebie nastawiony :)

Charakterystyka : przedsiebiorczy, zaradny, energiczny, pragmatyczny i praktyczny, taki troche czarus albo zlota raczka;), w sercu dobry czlowiek, ale maske ma wykonawcza, przedsiebiorca pewnie sam sobie jest szefem, starszy – to na pewno, przynajmiej z moich kart;)

 

2. Dlaczego przez kilka lat nie rozmawiałam z tą osobą?

6 mieczy + As pentakli – wyprowadzialas sie z powodu podjecia pracy/ ewentualnie studiow gdzie indziej; ta osoba tego nie aprobowala; nagle sie od niej odesparowalas z punktu widzenia tej osoby, choc Ty planowalas to wczesniej

 

3. Jak zachowywała się ta osoba w stosunku do mnie wczoraj?

8 bulaw + 3 pentakle – zakomunikowalas jej pewna wiadomosc lub nastapila wymiana informacji i ta osoba zaoferowala swoje wsparcie

 

4. Co takiego się wydarzyło, że w ogóle rozmawialiśmy? Jakie okoliczności temu sprzyjały?

Smierc, Eremita, As kielichow – koniec pewnego cyklu, potrzeba zbudowania swojej tozsamosci, filozofii, systemu wartosci od postaw i na wlasnych zasadach po glebokim namysle, potrzeba niezaleznosci ze szczegolnym uwzgledniem niezaleznosci wewnetrznej - przemyslalas wszystko, odrodzilas sie na nowo, zakochalas sie w kims innym; biorac pod uwage pozostale karty, to to moze wskazywac na zakomunikowanie zareczyn/ zaproszenie na slub; dosc intensywny ten ciag: Smierc/Eremita/As pucharow; jeszcze ewentualnie to moze byc jakis rozwod lub calkiem doslownie pogrzeb/ urodziny? Jakos tu sie duzo dzieje...hmmm...

 

5. I jak ja jestem w tej chwili nastawiona do tej osoby? Co o niej myślę?

2 miecze + 8 pentakli

zastanawiasz sie, co o tym myslec i bardzo to analizujesz lub mylisz, ze ta osoba tak do tego podchodzi; raczej to pierwsze albo zastanawiasz sie, czy ta osoba nareszcie cos zrozumiala i wcale nie jestes tego pewna;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

Wczoraj 24.05 zaczęłam rozmawiać z pewną osobą z którą przez kilka lat nie miałam żadnego kontaktu... I tu ćwiczonko dla was ;-)

 

1. Kim jest ta osoba? (płeć, wygląd wszystko co tam wam wyjdzie ;P ) Księżyc -- Król monet, Kapłanka, 6 mieczy

karty cieżkie... Obojniak? hehe. mężczyzna - elegancki brunet, zadbany, wzrost wysoki koło 180 cm, podoba się kobietom, możliwe, że inni postrzegają go jako faceta zaradnego finansowo, który wie, jak zarobić. Twarz o delikatnych rysach, młodo wyglądająca jak na swój wiek, tajemniczość widoczna albo taka przenikliwość, albo jedno i drugie. Możliwe, że osoba ta ma jakieś pourazowe ślady na ciele z wypadków ( zadrapania, blizny) albo uszkodzenia wynikłe z przebytych chorób.

 

2. Dlaczego przez kilka lat nie rozmawiałam z tą osobą? 2 mieczy, Wisielec, as monet

- zakończyłaś tą relacje z jakiegoś powodu, byłaś zła na tą osobę i nie widziałaś sensu by ciągnąć tą znajomość co spowodowało długi okres oddalenia.

 

3. Jak zachowywała się ta osoba w stosunku do mnie wczoraj? 3 buław, 5 monet, Siła

Wykazała skruchę i przeprosiła za swoje nieodpowiednie zachowanie, ale też osoba ta podczas rozmowy chciała wyjść z twarzą i zachować pewność siebie w tym wszystkim jak rasowy Cesarz :D A więc z jednej strony skrucha i przyznanie się do błędu z jednoczesnym poczuciem panowania nad sytuacją

 

4. Co takiego się wydarzyło, że w ogóle rozmawialiśmy? Jakie okoliczności temu sprzyjały? Kapłan, Kochankowie, rycerz kielichów

Otrzymałaś propozycję spotkania się i porozmawiania, na którą po zastanowieniu się przystałaś. Spotkanie było być może krótkie, ale miłe i ciepłe ku Twojemu zaskoczeniu pan jakby zaskoczył Cię swoją cieplejszą postawą :)

 

5. I jak ja jestem w tej chwili nastawiona do tej osoby? Co o niej myślę? Świat, Król mieczy, 6 monet

jesteś na tą osobą otwarta, ale też masz zamiar traktować tą osobę tak, jak na to zasłuży swoim postępowaniem. Mimo,że relacje mogą nie być takie jak jedno z Was by chciało to masz nastawienie na zachowanie dobrych i sympatycznych relacji opartych na wzajemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Kim jest ta osoba? (płeć, wygląd wszystko co tam wam wyjdzie ;P ) Księżyc -- Król monet, Kapłanka, 6 mieczy

karty cieżkie... Obojniak? hehe. mężczyzna - elegancki brunet, zadbany, wzrost wysoki koło 180 cm, podoba się kobietom, możliwe, że inni postrzegają go jako faceta zaradnego finansowo, który wie, jak zarobić. Twarz o delikatnych rysach, młodo wyglądająca jak na swój wiek, tajemniczość widoczna albo taka przenikliwość, albo jedno i drugie. Możliwe, że osoba ta ma jakieś pourazowe ślady na ciele z wypadków ( zadrapania, blizny) albo uszkodzenia wynikłe z przebytych chorób.

 

i.

 

To moj ulubiony kawalek w tarocie, he he;))) Na pytanie o plec na ogol dostaje odpowiedz w figurach sprzecznych;) i nie wiem, ktora z nich odnosi sie do fizis, a ktora do osobowosci. Z drugiej strony bardzo czesto mi sie trafiaja pytania o orientacje; chetnie bym w tym temacie pocwiczyla i przeczytala cos moze na ten temat. Moze ktos ma jakies sugestie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
To moj ulubiony kawalek w tarocie, he he;))) Na pytanie o plec na ogol dostaje odpowiedz w figurach sprzecznych;) i nie wiem, ktora z nich odnosi sie do fizis, a ktora do osobowosci. Z drugiej strony bardzo czesto mi sie trafiaja pytania o orientacje; chetnie bym w tym temacie pocwiczyla i przeczytala cos moze na ten temat. Moze ktos ma jakies sugestie? :)

 

Powiem Ci, że też mam trudność bo tak na prawdę to dana karta może oznaczać właśnie kobietę, jak i mężczyznę przejawiającego cechy charakteru danej postaci z karty jak napisałaś. Na płeć wyciągnąłem Księżyc, a więc można by powiedzieć że to kobieta, aleee reszta kart jakoś tak zasugerowała mi faceta :)) Można by poćwiczyć płeć. Może zrobię takie ćwiczenie na płeć i wygląd tylko, w tym też powinnam się doszkolić bo nie zawsze umie określić szczegóły wyglądu w arkanach małych :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo ja jestem za... mało takich ćwiczeń a faktycznie przydałoby się... szczególnie, że słaba w tym jestem... no i z czasem w kartach mam problem... więc jakby ktoś miał pomysł na jakieś takie ćwiczonka... albo jak sobie z tym radzić to będę bardzo wdzięczna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Czekamy czekamy dalej ;-)

a określenie płci w Tarocie jest dosyć trudne więc ja na to zawsze wyciągam tylko jedną kartę żeby sobie nie namotać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy czekamy dalej ;-)

a określenie płci w Tarocie jest dosyć trudne więc ja na to zawsze wyciągam tylko jedną kartę żeby sobie nie namotać ;-)

 

A jak wyciagnelam te Krolowa Pucharow jako pierwsza, to mi sie cos nie zgadzalo tj. jakos traumatycznie mi to zabrzmialo na matke, siostre, przyjaciolke, nie wiem...w sumie mnie ta krolowa pucharow jakos wystraszyla i chcialam "zmiekczyc", rozwodnic calosc...jakos tak mi "serce rodzierajaco" to zabrzmialo...no i sobie dociagnelam ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

noo ja pociągłam Ksieżyc na płeć, a więc niby kobieta byc powinna, ale obawiałam sie,że może to być osoba tajemnicza czy coś i pociągłam więcej.. no i uznałam że to tajemniczy chłop hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

No nie mogę wam teraz nic podpowiedzieć chociaż aż mnie korci... ;P

Ale jak dam rozwiązanie to sobie pogadamy na ten temat określania płci ;-)

I nie ma się czego bać - tak jak wyjdzie tak piszcie a może właśnie to będzie prawda? a takie dociąganie karciochów może was zmylić kochane ;-)

Ale cii....

Ja się nie wypowiadam już :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Dlatego właśnie mówię że najlepiej jest pisać to co widzicie i nie zastanawiać się czy to nie za straszna historia albo że coś wam się nie zgadza :-)

Im bardziej się kombinuje tym gorzej ;-)

Tak chcę wam trochę pomóc więc nakierowuje was ;-)

Trzymam za was kciukasy w każdym razie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kim jest ta osoba? (płeć, wygląd wszystko co tam wam wyjdzie ;P )

płeć - Rycerz Kielichów - facet

wygląd - 10 buław - krótkie jasne włosy, średni wzrost

charakter - 3 pucharów (o), 7 buław (o) - może trochę zgorzkniały, lubiący przygodne romanse, niezdecydowany, za wszelką cenę dążący do celu.

2. Dlaczego przez kilka lat nie rozmawiałam z tą osobą?

7 buław, 3 buław, 2 mieczy - któreś z was odcięło się (może przez daleki wyjazd), nie odpowiadał ci do końca charakter tej osoby, jakiś konflikt was poróżnił.

3. Jak zachowywała się ta osoba w stosunku do mnie wczoraj?

Kochankowie (o), Rycerz Kielichów (o), 10 pucharów - na początku może nie było to dla ciebie najprzyjemniejsze spotkanie, mogliście zwlekać z podejściem do siebie albo z rozmową, później (jeśli to facet ;)) mógł próbować cię poderwać, nie bardzo wiedziałaś, jak odbierać jego wypowiedzi (wydawały ci się dwuznaczne), potem chyba w miarę miło i spokojnie było.

4. Co takiego się wydarzyło, że w ogóle rozmawialiśmy? Jakie okoliczności temu sprzyjały?

Kapłan (o), 7 buław, 3 buław - może pokłóciłaś się z jakimś facetem i to był zaczątek waszej rozmowy, albo rozmawialiście o twojej pracy, jakichś przedsięwzięciach.

5. I jak ja jestem w tej chwili nastawiona do tej osoby? Co o niej myślę?

5 mieczy, Mag (o) - nie najlepsze zdanie o niej masz. Twierdzisz, że jest przebiegła i wyniosła. Albo też nie do końca tak naprawdę wiesz, co o niej sądzić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. to kobieta, wiek okolo 30 lat

2. kontakt sie urwal, bo ta osoba wyjechala

3. kobieta namawiala na spotkanie i bardzo za cos przepraszala

4. Co takiego sie wydarzylo, ze w ogole rozmawialysmy? - ta kobieta zadzwonila do Ciebie

5. nie jestem pewna, ale nie ufasz jej do konca

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11
1. to kobieta, wiek okolo 30 lat

2. kontakt sie urwal, bo ta osoba wyjechala

3. kobieta namawiala na spotkanie i bardzo za cos przepraszala

4. Co takiego sie wydarzylo, ze w ogole rozmawialysmy? - ta kobieta zadzwonila do Ciebie

5. nie jestem pewna, ale nie ufasz jej do konca

 

pozdrawiam

 

pozdrawiam również :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra no to wreszcie ja bo potem się okaże, że nie zdążyłam:)

 

1. Kim jest- Mężczyzna chyba i to taki w typie macho... w przeszłości wiele Was wiązało... masz z nim dobre wspomnienia... niekoniecznie partner, może przyjaciel, ktoś ważny dla Ciebie... miał swego czasu duży wpływ na Ciebie... wiedział jak w Twoim życiu namieszać... (6 buław, as buław, słońce)

 

2. Dlaczego nie rozmawialiście? światopoglądy Wam się rozeszły... co innego sobie o nim wyobrażałaś a co innego było rzeczywistością... przestaliście się dogadywać... po prostu zapanowało zawieszenie... świat Ci na głowie czymś postawił... na pewno poróżniło Was wyobrażenie o przyszłości... postawiłaś na swoje marzenia i cele... może zrobił coś czego nie mogłaś mu wybaczyć...(7 kielichów, rycerz kielichów, wisielec)

 

3. Jak się zachowywała? Była milutka, myślę, że z wielką nostalgią, na moje szukała u Ciebie pomocy, miała do Ciebie interes i może dlatego była taka dobra... myślę, że pod przykrywką tego zachowania właśnie taki jakiś ukryty cel był, znaczy samego faktu ta osoba nie ukrywała... ale miała dobry powód żeby się odezwać... może chciała się pogodzić po latach, ale nie wydaje mi się żeby tylko o to chodziło (10 pentakli, 4 pentakli, sprawiedliwość)

 

4. Co się wydarzyło? Ewidentnie albo Ty stoisz przed jakimś nowym przedsięwzięciem albo ta osoba... i wie, że możesz, masz taką moc żeby jej w tym pomóc... intuicyjnie wie, że udzielisz jej wsparcia... myślę, że trochę na zasadzie starej dobrej przyjaźni lub zaciągniętego niegdyś długu wdzięczności (księżniczka buław, 9 pentakli, arcykapłanka)

 

5. Jak jesteś nastawiona? Byłaś bardzo zdziwiona... bardzo emocjonalnie podchodzisz do tego spotkania, chyba wszystkie emocje na nowo w Tobie odżyły... ale emocje jedno a Twoja postawa obronna to drugie... masz w pamięci dawne krzywdy... może jesteś w stanie pomóc w trudnej sytuacji... ale absolutnie ta zadra w sercu nie pozwoli Ci zaufać.. w środku się gotujesz... ale myślę, że to nie do końca same pozytywne emocje... jesteś chłodna... i opanowana... (rycerz pentakli, as kielichów, 8 mieczy)

 

Dobra wiem, nie mój dzień dzisiaj... kompletnie mi nie poszło... ale może coś się udało ustrzelić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję i ja :)

 

 

1. Kim jest ta osoba? (płeć, wygląd wszystko co tam wam wyjdzie ;P )

płeć - świat , wygląd - 6 pucharów, 10 mieczy - kobieta, średniego wzrostu, ostre rysy twarzy, długie, ciemne włosy

2. Dlaczego przez kilka lat nie rozmawiałam z tą osobą?

siła, cesarz, księżyc -Były między Wami jakieś nieporozumienia( starcie dwóch silnych charakterów ), nie do końca wyjaśnione tajemnice

3. Jak zachowywała się ta osoba w stosunku do mnie wczoraj?

Świat, 3 denary, 8 denarów -nadspodziewanie ciepło, wychwalała Cię

4. Co takiego się wydarzyło, że w ogóle rozmawialiśmy? Jakie okoliczności temu sprzyjały?

Paź buław, pięć kielichów, wieża -Przekazała Ci informację ( lub Ty jej ) o jakimś smutnym wydarzeniu ( rozstaniu, dość tragicznym końcu jakiegoś przedsięwzięcia)

5. I jak ja jestem w tej chwili nastawiona do tej osoby? Co o niej myślę?

Kapłanka, rycerz denarów, królowa buław - dość pozytywnie- uważasz ją za za odpowiedzialną, sumienną i dynamiczną osobę.

 

Ufff...i to by było na tyle. Ciekawe czy chociaż cokolwiek z tego trafiłam ( jakoś tak zagmatwanie mi wyszło ) :) Pozdrawiam cieplutko i czekam na wynik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ansie ten sam rycerz nam wyszedł w ostatnim pytaniu i dwie różne interpretacje go mamy:) teraz to już w ogóle jestem bardzo ciekawa... bo mnie się zawsze wydawało, że rycerz monet to taki spokojny i opanowany, raczej wycofany, ale gotowy do obrony....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

ja też rozumie rycerza monet jako takiego opanowanego, ceniącego spokój i stabilizację, ale też czasem bywa egoistyczny, taki mały cesarzyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm- mnie się kojarzy rycerz denarów z sumiennością ( i opanowaniem w zasadzie też :) ) ale ta królowa buław skojarzyła mi się z dynamiczna osobą więc jakoś tak decyzją chwili:)...zobaczymy co z tego wyniknie ( emocje rosną ;) ) A propos - magdalena wspominała kiedy rozwiązanie- niestety cierpliwość nie jest moją najmocniejszą stroną ;)

Edytowane przez ansie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm na mojej nowej talii rycerz pentakli to mały chłopiec...:) więc właśnie zastanawiałam się nad tą interpretacją... dlatego jestem też już niesamowicie ciekawa...

 

Cierpliwość... ta... jest dla mnie pojęciem czysto abstrakcyjnym... ktoś kiedyś mówił, że istnieją na świecie ludzie, którzy mają to wpisane w swój charakter:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm na mojej nowej talii rycerz pentakli to mały chłopiec...:) więc właśnie zastanawiałam się nad tą interpretacją... dlatego jestem też już niesamowicie ciekawa...

 

Cierpliwość... ta... jest dla mnie pojęciem czysto abstrakcyjnym... ktoś kiedyś mówił, że istnieją na świecie ludzie, którzy mają to wpisane w swój charakter:)

 

A w jakiej talii? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też rozumie rycerza monet jako takiego opanowanego, ceniącego spokój i stabilizację, ale też czasem bywa egoistyczny, taki mały cesarzyk

 

Rycerz pentakli dla mnie taki dwubiegunowy jest: niby praktyczny, mocno osadzony jak na rycerza, a z drugiej strony wlasnie jakis taki beton troche despotyczny ;))) Ja juz wole wrednego Rycerza mieczy;))) Oczywiscie jeden i drugi nie jest zly;))) A tak na marginesie - ciekawe, ze nie dostaje powiadomien subskrybowanych watkow :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż... oczywiście, że w moim Mystic Dreamerze... jestem totalnie zakochana w tej talii... pierwsze parę dni na nie grało... ale teraz... jest idealnie...

 

Właśnie taki gotowy do obrony ten rycerz pentakli jest... znaczy w gildedzie to był rycerz na stojącym koniu w pełnej zbroi, a tu chłopiec i problem z tym chłopcem mam... ten beton mi się w nim podoba... stoicki spokój... tylko nie wiem jak to mam łączyć z sumiennością tego małego chłopca... może jako szczerość intencji? Rycerz mieczy to ten prawdziwy rycerz... znający się na rzemiośle wojskowym i znający swoje możliwości... rycerz kielichów to dla mnie fircyk co próbuje kobietom imponować... najbardziej z nich wszystkich lubię rycerza buław...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mężczyzna włosy ciemne, kolega

2. Nie mieliście kontaktu, bo się przeprowadził, może ze względu na chorobę

3. Był miły

4. To było umówione spotkanie

5. Lubisz tą osobę

 

Edit: zapomniałem podać kart, które wyszły. Mam nadzieję, że przymkniecie na to oko z racji tego, że jestem tu świeży. ;)

Edytowane przez tarocista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż... oczywiście, że w moim Mystic Dreamerze... jestem totalnie zakochana w tej talii... pierwsze parę dni na nie grało... ale teraz... jest idealnie...

 

Właśnie taki gotowy do obrony ten rycerz pentakli jest... znaczy w gildedzie to był rycerz na stojącym koniu w pełnej zbroi, a tu chłopiec i problem z tym chłopcem mam... ten beton mi się w nim podoba... stoicki spokój... tylko nie wiem jak to mam łączyć z sumiennością tego małego chłopca... może jako szczerość intencji? Rycerz mieczy to ten prawdziwy rycerz... znający się na rzemiośle wojskowym i znający swoje możliwości... rycerz kielichów to dla mnie fircyk co próbuje kobietom imponować... najbardziej z nich wszystkich lubię rycerza buław...:)

 

Ja tez :) A jeszcze bardziej krola Bulaw :) ostatnio...;) Z Rycerzami Mieczy dobrze sie dogaduje...choc ostro bywa;))) W pucharach to mi wlasnie wychodza tacy pieprznieci wielbiciele bez skladu i ladu i werwy;))) A w kijach tacy, co to na pewno beda mi sie podobac;)))

Z Mystic Dreamer mialam identycznie: zachwyt najpierw - ksiazke pochlonelam w pociagu i zainspirowala mnie do pisania :) Potem stawiac zaczelam i cos jakby mi nie gralo, potem postawilam na forum i jakas totalna porazka z tego wyszla, wrocilam do swojej SW, a teraz stawiam MD :) Ciro Machetti nie lubie, tj. napierw mnie urzekl, a potem odlozylam na pulke i juz tam zostal razem z Ananda...;///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci rycerze buław mają coś w sobie... ale to chyba przez to nasze uwielbienie tych nie do końca grzecznych chłopców co to w ogień za nami pójdą:) Za to ja się nie umiem dogadać z królową buław w MD... no ni cholery ani ona pociągająca, ani czuła... raczej znudzona, wredna baba co jej w życiu nie wyszło...

 

Wczoraj przyjaciółka pokazywała mi jeszcze Maroona, też jest fajny... ale przy Mystic wszystko się na razie dla mnie chowa głęboko pod ziemię... Ciro... no niby piękne ma te karty... Gildeda odłożyłam z myślą o żywych klientach... ale to raczej z zachowania a'la Gollum przy Misticu:) Szukam jeszcze tylko mojej wymarzonej Cesarzowej... żadna talia nie przedstawia tej karty według moich wyobrażeń, a byłoby nie było dla mnie idealna Cesarzowa to połączenie Arcykapłanki z królową mieczy... Mystic urzeka kobiecym pięknem... jak patrzę na Rydwan albo Arcykapłankę to mam ciarki... no i ten papież... Gildeda kupiłam ze względu na Diabła... wstyd się przyznać ale był tak mięsko powalający, że nie mogłam mu się oprzeć:)

 

Rycerze kielichów to mało życiowi dla mnie... nic tylko imprezy i kokietowanie takiemu w głowie... a tu podniet intelektualnych trzeba... no i diabelskiej mięskości oczywiście;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci rycerze buław mają coś w sobie... ale to chyba przez to nasze uwielbienie tych nie do końca grzecznych chłopców co to w ogień za nami pójdą:) Za to ja się nie umiem dogadać z królową buław w MD... no ni cholery ani ona pociągająca, ani czuła... raczej znudzona, wredna baba co jej w życiu nie wyszło...

 

Wczoraj przyjaciółka pokazywała mi jeszcze Maroona, też jest fajny... ale przy Mystic wszystko się na razie dla mnie chowa głęboko pod ziemię... Ciro... no niby piękne ma te karty... Gildeda odłożyłam z myślą o żywych klientach... ale to raczej z zachowania a'la Gollum przy Misticu:) Szukam jeszcze tylko mojej wymarzonej Cesarzowej... żadna talia nie przedstawia tej karty według moich wyobrażeń, a byłoby nie było dla mnie idealna Cesarzowa to połączenie Arcykapłanki z królową mieczy... Mystic urzeka kobiecym pięknem... jak patrzę na Rydwan albo Arcykapłankę to mam ciarki... no i ten papież... Gildeda kupiłam ze względu na Diabła... wstyd się przyznać ale był tak mięsko powalający, że nie mogłam mu się oprzeć:)

 

Rycerze kielichów to mało życiowi dla mnie... nic tylko imprezy i kokietowanie takiemu w głowie... a tu podniet intelektualnych trzeba... no i diabelskiej mięskości oczywiście;)

 

Na faktycznie QW...za to bardzo ladna jest w Legacy - tancerka flamenco - ognista dziewczyna! :) Devil bardzo sexy w Gilded w Legacy tez nie zgorszy;))) Ja kupilam m.in dla krolowej bulaw wlasnie, Diabla, Cesarzowej - tu ciekawa historia...ogladalysmy kiedys z kolezanka te karty i jej synek sie przypatrywal, bardzo mu sie podobaly obrazki...i przestraszyl sie Cesarzowej wlasnie, bo na Legacy ona jest w ciazy...Cesarzowa to dla mnie polaczenie, no w pewnym sensie, Arcykaplanki i Cesarza...W Maroon mi sie podoba :)

 

Taaa...rycerze kielichow to poematy lubia czytane przy swiecach, ale tez okropnie chwiejni sa, niezrownowazeni - to te rewersy karty...ja teraz zglebiam medytacyjnie Krola Pucharow i...yyy...znowu mi sie przysnil, przysnilo sie, ze jakies holdy mu skladam...;///;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11
1. Mężczyzna włosy ciemne, kolega

2. Nie mieliście kontaktu, bo się przeprowadził, może ze względu na chorobę

3. Był miły

4. To było umówione spotkanie

5. Lubisz tą osobę

 

Edit: zapomniałem podać kart, które wyszły. Mam nadzieję, że przymkniecie na to oko z racji tego, że jestem tu świeży. ;)

 

Według regulaminu należy umieścić karty które wyszły Tobie w rozdaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarocista dostał oficjalne ostrzeżenie, a Wam zostawiam decyzję, czy będziecie brali pod uwagę Jego odpowiedzi przy podawaniu rozwiązania ćwiczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Ona77 dziękuje Kochana za informację ;-)

 

Tarocista Regulamin regulaminem jeśli nie ma Kart nie będę brała pod uwagę Twoich odpowiedzi przykro mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

KatiJo

1. Kim jest ta osoba? (płeć, wygląd wszystko co tam wam wyjdzie ;P ) - 8 mieczy, Cesarz, 10 monet

Facet starszy, ustawiony, który w przeszłości chciał Tobą sterować i częściowo mu się to udawało. Stawiam na ojca lub byłego partnera.

2. Dlaczego przez kilka lat nie rozmawiałam z tą osobą? - 3 miecze, Pustelnik, Koło (suma - Głupiec)

Dlatego, że Cię zranił, odszedł, wybrał inną ścieżkę - samotnika, lub Ciebie zostawił samą. Nadal może być to ojciec jak i facet... Musiałaś zaczynać wszystko od nowa...

3. Jak zachowywała się ta osoba w stosunku do mnie wczoraj? - Królowa Mieczy, 8 Monet, Król Mieczy

Dość powściągliwie, ale poprawnie, zauważyłaś zmianę

4. Co takiego się wydarzyło, że w ogóle rozmawialiśmy? Jakie okoliczności temu sprzyjały? - Rycerz Mieczy, 10 kielichów, Królowa Denarów

Hmm... Chciałaś zaprosić go na ślub lub poinformować o planach rodzinnych? O tym, że się zmieniłaś, wydoroślałaś... Wybaczasz mu i masz nadzieję, ze stosunki się ułożą...

5. I jak ja jestem w tej chwili nastawiona do tej osoby? Co o niej myślę? - 7 kielichów, 2 kielichy, Wisielec

Pozostało Ci nieco ciepłych uczuć, pamiętasz o przeszłości, ale rozstanie i dłuższe niewidzenie pozwoliło Ci pozbyć się złudzeń, spojrzeć na to świeżym okiem. Dlatego gotowa jesteś wybaczyć i odnowić kontakt na całkiem sympatycznych zasadach

 

solweig

Kim jest ta osoba? (płeć, wygląd wszystko co tam wam wyjdzie ;P )

Krolowa Pucharow, Krol Pentakli, Mag – no masz babo placek;) Rodzice, moim zdaniem, jakas para sprawcza, ktorej duzo zawdzieczasz, silna energia dominujaca, ewentualnie byly pracodawca lub starszy parnter, jednak jak by sie uprzec na 1 osobe, to obstawiam ojca lub ewentualnie ktos inny, z kim zwiazana bylas tez emocjonalnie – czlowiek sukcesu w kazdym razie i wbrew pozorom pozytywnie do Ciebie nastawiony :)

Charakterystyka : przedsiebiorczy, zaradny, energiczny, pragmatyczny i praktyczny, taki troche czarus albo zlota raczka;), w sercu dobry czlowiek, ale maske ma wykonawcza, przedsiebiorca pewnie sam sobie jest szefem, starszy – to na pewno, przynajmiej z moich kart;) starsza ode mnie jest ta osoba

 

2. Dlaczego przez kilka lat nie rozmawiałam z tą osobą?

6 mieczy + As pentakli – wyprowadzialas sie z powodu podjecia pracy/ ewentualnie studiow gdzie indziej; ta osoba tego nie aprobowala; nagle sie od niej odesparowalas z punktu widzenia tej osoby, choc Ty planowalas to wczesniej

 

3. Jak zachowywała się ta osoba w stosunku do mnie wczoraj?

8 bulaw + 3 pentakle – zakomunikowalas jej pewna wiadomosc lub nastapila wymiana informacji i ta osoba zaoferowala swoje wsparcie

 

4. Co takiego się wydarzyło, że w ogóle rozmawialiśmy? Jakie okoliczności temu sprzyjały?

Smierc, Eremita, As kielichow – koniec pewnego cyklu, potrzeba zbudowania swojej tozsamosci, filozofii, systemu wartosci od postaw i na wlasnych zasadach po glebokim namysle, potrzeba niezaleznosci ze szczegolnym uwzgledniem niezaleznosci wewnetrznej - przemyslalas wszystko, odrodzilas sie na nowo, zakochalas sie w kims innym; biorac pod uwage pozostale karty, to to moze wskazywac na zakomunikowanie zareczyn/ zaproszenie na slub; dosc intensywny ten ciag: Smierc/Eremita/As pucharow; jeszcze ewentualnie to moze byc jakis rozwod lub calkiem doslownie pogrzeb/ urodziny? Jakos tu sie duzo dzieje...hmmm...

 

5. I jak ja jestem w tej chwili nastawiona do tej osoby? Co o niej myślę?

2 miecze + 8 pentakli

zastanawiasz sie, co o tym myslec i bardzo to analizujesz lub mylisz, ze ta osoba tak do tego podchodzi; raczej to pierwsze albo zastanawiasz sie, czy ta osoba nareszcie cos zrozumiala i wcale nie jestes tego pewna;

 

Daffne

1. Kim jest ta osoba? (płeć, wygląd wszystko co tam wam wyjdzie ;P ) Księżyc -- Król monet, Kapłanka, 6 mieczy

karty cieżkie... Obojniak? po części chyba tak hehe mimo,że kobita to chodzi jak facet i trochę mi się tak kojarzy jak babo chłop :D hehe. mężczyzna - elegancki brunet, zadbany, wzrost wysoki koło 180 cm, podoba się kobietom, możliwe, że inni postrzegają go jako faceta zaradnego finansowo, który wie, jak zarobić. Twarz o delikatnych rysach, młodo wyglądająca jak na swój wiek, tajemniczość widoczna albo taka przenikliwość, albo jedno i drugie. Możliwe, że osoba ta ma jakieś pourazowe ślady na ciele z wypadków ( zadrapania, blizny) albo uszkodzenia wynikłe z przebytych chorób.

 

2. Dlaczego przez kilka lat nie rozmawiałam z tą osobą? 2 mieczy, Wisielec, as monet

- zakończyłaś tą relacje z jakiegoś powodu, byłaś zła na tą osobę i nie widziałaś sensu by ciągnąć tą znajomość co spowodowało długi okres oddalenia.

 

3. Jak zachowywała się ta osoba w stosunku do mnie wczoraj? 3 buław, 5 monet, Siła

Wykazała skruchę i przeprosiła za swoje nieodpowiednie zachowanie, ale też osoba ta podczas rozmowy chciała wyjść z twarzą i zachować pewność siebie w tym wszystkim jak rasowy Cesarz :D A więc z jednej strony skrucha i przyznanie się do błędu z jednoczesnym poczuciem panowania nad sytuacją

 

4. Co takiego się wydarzyło, że w ogóle rozmawialiśmy? Jakie okoliczności temu sprzyjały? Kapłan, Kochankowie, rycerz kielichów

Otrzymałaś propozycję spotkania się i porozmawiania, na którą po zastanowieniu się przystałaś. Spotkanie było być może krótkie, ale miłe i ciepłe ku Twojemu zaskoczeniu pan jakby zaskoczył Cię swoją cieplejszą postawą :)

 

5. I jak ja jestem w tej chwili nastawiona do tej osoby? Co o niej myślę? Świat, Król mieczy, 6 monet

jesteś na tą osobą otwarta, ale też masz zamiar traktować tą osobę tak, jak na to zasłuży swoim postępowaniem. Mimo,że relacje mogą nie być takie jak jedno z Was by chciało to masz nastawienie na zachowanie dobrych i sympatycznych relacji opartych na wzajemności.

 

JaneDoe

1. Kim jest ta osoba? (płeć, wygląd wszystko co tam wam wyjdzie ;P )

płeć - Rycerz Kielichów - facet

wygląd - 10 buław - krótkie jasne włosy, średni wzrost

charakter - 3 pucharów (o), 7 buław (o) - może trochę zgorzkniały, lubiący przygodne romanse, niezdecydowany, za wszelką cenę dążący do celu.

2. Dlaczego przez kilka lat nie rozmawiałam z tą osobą?

7 buław, 3 buław, 2 mieczy - któreś z was odcięło się (może przez daleki wyjazd), nie odpowiadał ci do końca charakter tej osoby, jakiś konflikt was poróżnił.

3. Jak zachowywała się ta osoba w stosunku do mnie wczoraj?

Kochankowie (o), Rycerz Kielichów (o), 10 pucharów - na początku może nie było to dla ciebie najprzyjemniejsze spotkanie, mogliście zwlekać z podejściem do siebie albo z rozmową, później (jeśli to facet ;)) mógł próbować cię poderwać, nie bardzo wiedziałaś, jak odbierać jego wypowiedzi (wydawały ci się dwuznaczne), potem chyba w miarę miło i spokojnie było.

4. Co takiego się wydarzyło, że w ogóle rozmawialiśmy? Jakie okoliczności temu sprzyjały?

Kapłan (o), 7 buław, 3 buław - może pokłóciłaś się z jakimś facetem i to był zaczątek waszej rozmowy, albo rozmawialiście o twojej pracy, jakichś przedsięwzięciach.

5. I jak ja jestem w tej chwili nastawiona do tej osoby? Co o niej myślę?

5 mieczy, Mag (o) - nie najlepsze zdanie o niej masz. Twierdzisz, że jest przebiegła i wyniosła. Albo też nie do końca tak naprawdę wiesz, co o niej sądzić :P

 

joanna-dark

1. to kobieta, wiek okolo 30 lat

2. kontakt sie urwal, bo ta osoba wyjechala

3. kobieta namawiala na spotkanie i bardzo za cos przepraszala

4. Co takiego sie wydarzylo, ze w ogole rozmawialysmy? - ta kobieta zadzwonila do Ciebie

5. nie jestem pewna, ale nie ufasz jej do konca

Kochana też nie podałaś jakie karty Tobie wyszły a jest to złamanie regulaminu... no ale dobra... raz przymknę oko na Ciebie i tarocistę ale kolejnym razem nie będę mogła brać waszych odpowiedzi pod uwagę...

 

rozrabiara

1. Kim jest- Mężczyzna chyba i to taki w typie macho... w przeszłości wiele Was wiązało... masz z nim dobre wspomnienia... niekoniecznie partner, może przyjaciel, ktoś ważny dla Ciebie... miał swego czasu duży wpływ na Ciebie... wiedział jak w Twoim życiu namieszać... (6 buław, as buław, słońce)

 

2. Dlaczego nie rozmawialiście? światopoglądy Wam się rozeszły... co innego sobie o nim wyobrażałaś a co innego było rzeczywistością... przestaliście się dogadywać... po prostu zapanowało zawieszenie... świat Ci na głowie czymś postawił... na pewno poróżniło Was wyobrażenie o przyszłości... postawiłaś na swoje marzenia i cele... może zrobił coś czego nie mogłaś mu wybaczyć...(7 kielichów, rycerz kielichów, wisielec)

 

3. Jak się zachowywała? Była milutka, myślę, że z wielką nostalgią, na moje szukała u Ciebie pomocy, miała do Ciebie interes i może dlatego była taka dobra... myślę, że pod przykrywką tego zachowania właśnie taki jakiś ukryty cel był, nie wiem czy ma jakiś cel ale zaznaczyłam to bo też tak czuje...znaczy samego faktu ta osoba nie ukrywała... ale miała dobry powód żeby się odezwać... może chciała się pogodzić po latach, ale nie wydaje mi się żeby tylko o to chodziło (10 pentakli, 4 pentakli, sprawiedliwość)mi też się nie wydaje że tylko o to chodziło ale czas pokaże ;)

 

4. Co się wydarzyło? Ewidentnie albo Ty stoisz przed jakimś nowym przedsięwzięciem albo ta osoba... i wie, że możesz, masz taką moc żeby jej w tym pomóc... intuicyjnie wie, że udzielisz jej wsparcia... myślę, że trochę na zasadzie starej dobrej przyjaźni lub zaciągniętego niegdyś długu wdzięczności (księżniczka buław, 9 pentakli, arcykapłanka)

 

5. Jak jesteś nastawiona? Byłaś bardzo zdziwiona... bardzo emocjonalnie podchodzisz do tego spotkania, chyba wszystkie emocje na nowo w Tobie odżyły... ale emocje jedno a Twoja postawa obronna to drugie... masz w pamięci dawne krzywdy... może jesteś w stanie pomóc w trudnej sytuacji... ale absolutnie ta zadra w sercu nie pozwoli Ci zaufać.. w środku się gotujesz... ale myślę, że to nie do końca same pozytywne emocje... jesteś chłodna... i opanowana... (rycerz pentakli, as kielichów, 8 mieczy)

 

ansie

1. Kim jest ta osoba? (płeć, wygląd wszystko co tam wam wyjdzie ;P )

płeć - świat , wygląd - 6 pucharów, 10 mieczy - kobieta, średniego wzrostu, ostre rysy twarzy, długie, ciemne włosy

2. Dlaczego przez kilka lat nie rozmawiałam z tą osobą?

siła, cesarz, księżyc -Były między Wami jakieś nieporozumienia( starcie dwóch silnych charakterów ), nie do końca wyjaśnione tajemnice

3. Jak zachowywała się ta osoba w stosunku do mnie wczoraj?

Świat, 3 denary, 8 denarów -nadspodziewanie ciepło, wychwalała Cię

4. Co takiego się wydarzyło, że w ogóle rozmawialiśmy? Jakie okoliczności temu sprzyjały?

Paź buław, pięć kielichów, wieża -Przekazała Ci informację ( lub Ty jej ) o jakimś smutnym wydarzeniu ( rozstaniu, dość tragicznym końcu jakiegoś przedsięwzięcia)

5. I jak ja jestem w tej chwili nastawiona do tej osoby? Co o niej myślę?

Kapłanka, rycerz denarów, królowa buław - dość pozytywnie- uważasz ją za za odpowiedzialną, sumienną i dynamiczną osobę.

 

Tarocista raz przymknę oko na niepodanie przez Ciebie Kart ale następnym razem nie będzie żadnego usprawidliwienia

1. Mężczyzna włosy ciemne, kolega koleżanka ;-)

2. Nie mieliście kontaktu, bo się przeprowadził, może ze względu na chorobę

3. Był miły

4. To było umówione spotkanie

5. Lubisz tą osobę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

1. Kim jest ta osoba? (płeć, wygląd wszystko co tam wam wyjdzie ;P ) kobieta, czarne proste włosy, starsza ode mnie o 2 lata

2. Dlaczego przez kilka lat nie rozmawiałam z tą osobą? niezgodność charakterów, inne cele życiowe i ogólnie jej postawa mnie wkurzała

3. Jak zachowywała się ta osoba w stosunku do mnie wczoraj? była tak miła że aż czułam się dziwnie

4. Co takiego się wydarzyło, że w ogóle rozmawialiśmy? Jakie okoliczności temu sprzyjały? To moja sąsiadka... była na podwórku mój partner z nią gadał i jakoś tak wyszło że zaczęłyśmy gadać

5. I jak ja jestem w tej chwili nastawiona do tej osoby? Co o niej myślę nie za dobrze, niby jestem otwarta na nią ale też oschła nie ufam jej

 

Nie wiem komu najlepiej poszło jak myślicie?

Dziękuje wszystkim dziewczynki gratuluje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę,... jak tu 6 buław, asa buław i słońce odbierać jako kobitkę? hmmm muszę zrewidować swój pogląd na to... nie jest najgorzej... ale mogłoby być znacznie lepiej... nie zadowolonam z siebie... ale za ćwiczonko dziękuję i to bardzo...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale żeby babę z chłopem mylić? Te karty to sobie jaja ze mnie czasem robią:) ćwiczyć i praktykować... nie pozostaje nic innego...

z drugiej strony nawet jak mi do końca nie wychodzi to uwielbiam te ćwiczenia... zawsze się czegoś nowego człek dowie bądź nauczy...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze nam poszlo :) Ja zawsze mam dylemat z punktami i od jakiegos czasu nie moge przyznac punktu Daffne :(

Dla mnie nauka taka, zeby nie dociagac kart, jak pytam o osobe. Choc po Twoim opisie sadzac, juz rozumiem, dlaczego mi sie ta krolowa pucharow nie zgadzala, bo to ucielesnienie kobiecosci jest i nie chodzi jak chlop;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem... zwalmy wszystko na to, że to taki babo-chłop....:) innego wyjścia nie widzę:) Te męskie cechy muszą strasznie u tej osoby przebijać... aż strach się bać takiej kobitki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

a może jest bi :D

tego nie wiem

i dla mnie od zawsze kojarzy mi się ona z babo chłopem więc jesteście usprawiedliwione całkowicie :-)

Może przez moje odczucia takie o niej tak wam karty pokazały ;-)

I nie wiem co z tymi punktami zrobić - pomyśle- wieczorkiem napisze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - tragedii nie było ale rewelacji tez nie :) ( oczywiście u mnie ) Rozrabiara - gratulacje za całokształt :) ( jednak z tym denarowym to Ty miałas rację :) )

Edytowane przez ansie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Kochane moje pomyślałam nad punkcikami i zrobimy tak:

Punkty dostaną:

solweig, Daffne, JaneDoe, rozrabiara, ansie

 

Reszcie dziękuje za udział w ćwiczeniu :-):kwiatek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Daffne bardzo proszę ;-)

Ja kilka lat ją znam odliczając te 4 lata przez które nie rozmawiałyśmy i zawsze mówiłam o niej nie inaczej niż "babo-chłop" aż wstyd się przyznać hehe

Ale myślę,że właśnie dlatego tak wam Karty pokazywały dziwacznie tą płeć.

I te z dlatego trochę chciałam wam podpowiedzieć żebyście sugerowały się pierwszą kartą wyciągniętą na płeć bo wtedy wiele z was obstawiałoby kobietę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za punkcik również :) A ćwiczonko rzeczywiście ciekawe - przydają sie takie tematy bo z okreslaniem takich rzeczy u mnie raczej kiepsko niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam też pomyliła ;)

właśnie widziałam, że nie byłam w tym sama...:) taki mały żarcik od kart w naszą stronę:)

 

za punkcik dziękuję...

 

ansie... z tym rycerzem muszę się chyba bliżej zapoznać bo też miałam z nim problem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Daffne bardzo proszę ;-)

Ja kilka lat ją znam odliczając te 4 lata przez które nie rozmawiałyśmy i zawsze mówiłam o niej nie inaczej niż "babo-chłop" aż wstyd się przyznać hehe

Ale myślę,że właśnie dlatego tak wam Karty pokazywały dziwacznie tą płeć.

I te z dlatego trochę chciałam wam podpowiedzieć żebyście sugerowały się pierwszą kartą wyciągniętą na płeć bo wtedy wiele z was obstawiałoby kobietę :-)

 

Dzięki za wyjaśnienie, zacznę zwracać uwagę w przyszłości na takie sytuacje i że czasem jak widać bywa ku temu jest powód :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11
Dzięki za wyjaśnienie, zacznę zwracać uwagę w przyszłości na takie sytuacje i że czasem jak widać bywa ku temu jest powód :P

 

Nie ma za co ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...