Skocz do zawartości

Ciąża u mężczyzny


R0QS

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się że byłem w ciąży Z koleżanką z uczelni urodziłem 2 dzieci (W SAMOCHODZIE)

 

Zaniepokoiłem się tym więc tu pisze dodam że jestem facetem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Ciąża reprezentuje zarodek nowego życia wewnętrznego,jakiegoś zamierzenia, planu zmierzającego do konkretnego celu.Przypomnij sobie od kiedy byłeś w ciąży we śnie i połącz to z wydarzeniami w życiu realnym.Co wtedy tak ważnego wydarzyło się w Twoim życiu. Sen zapowiada powodzenie rozpoczętego przedsięwzięcia.Urodziłeś, więc coś się zrealizowało.Pewne spełnienie pozytywnych planów jeśli to byli chłopcy.Jesli dziewczynka-cos nie dojrzało jeszcze do skonkretyzowania.Zaś koleżanka,która nie jest Twoja partnerką staje się symbolem osobistym.Samochód reprezentuje Twoje cechy i odsłania motywacje ale za mało napisałeś o nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód był czerwony coś w stylu nissan serena albo citroen picasso a koleżanka to osoba która jest w wielo letnim związku ale mi się podoba ale wiem że nie mam szans co do tego co to była za płeć to nie zwróciłem uwagi ale dwójka

 

Jeszcze dodam że jak się obudziłem bo ten sen wyrwał mnie ze snu to położyłem się spać dalej i przyśniła mi się waląca kopalnia sama kopalnia wskazuje na dostatek albo uzdrowienie ta kopalnia się do końca nie zawaliła tylko piach spadał po filarach i się wszystko trzęsło ale była dopuszczona do zwiedzania i ja to robiłem (wiem trochę bez ładu i składu ale chce napisać na szybko)

 

Nie wiem czy można tak łączyć sny

 

Dzięki za odpowiedź

Edytowane przez R0QS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Samochód czerwnony obiecuje namiętny związek miłosny,dwójka zaś niestałość,bierność,w opozycji do każdego planu zamieszanie uniemożliwiające ciągłość z powodu wewnętrznych konfliktów.Szkoda,że płci dzieci nie pamiętasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam że jak się obudziłem bo ten sen wyrwał mnie ze snu to położyłem się spać dalej i przyśniła mi się waląca kopalnia sama kopalnia wskazuje na dostatek albo uzdrowienie ta kopalnia się do końca nie zawaliła tylko piach spadał po filarach i się wszystko trzęsło ale była dopuszczona do zwiedzania i ja to robiłem (wiem trochę bez ładu i składu ale chce napisać na szybko)

 

Nie wiem czy można tak łączyć sny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja stawiam na fakt ze przeczytałeś ostatnio informacje o facecie który urodził dziecko, zapewne ją czytałeś bo sam ją całkiem niedawno widziałem bodaj na onecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mam rozumieć, że czytałeś :P ? jeżeli tak to sam już wiesz czemu ci się to śniło i to by było chyba tyle w kwestii interpretacji... bo nie am co interpretować :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to na pewno nie dlatego bo o tym że facet jak urodzi dostanie kupę kasy wiedziałem już od lat ale o tym że to się stało to nie czytałem jedyną wzmianką na temat ciąży było to że dziewczyna mojego kumpla może być w ciąży (kilka dni przed snem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Kobietom często się śni,że są ciężarne.Nawet mężczyznom czasami się śni,że noszą w łonie dziecko.To zarodek nowego życia zmierzającego do konkretnego celu.Pełniejszą dalszą interpretację podałam powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...