Skocz do zawartości

Rodzeństwo -ZAKOŃCZONE


ansie

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ są otwarte tylko 2 ćwiczonka - dorzucę swoje :

 

1.ile mam rodzeństwa

2.jakiej płci

3. wzrost, wygląd i co Wam przyjdzie w tej materii do głowy

4. wiek ( w przybliżeniu oczywiście ) :)

 

Taki szybki warsztacik- odpowiedź we wtorek wieczorem :)

Edytowane przez NeoNówka
koniec ćwiczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Myślę, że masz brata młodszego od siebie bo się jeszcze uczy... takim typowym rodzeństwem jesteście co sobie dogryzać lubi:) bo nie sądzę, że piątkę lub ósemkę;P chociaż nie wiem dlaczego al ciągle mi bliźniaki bo głowie chodzą... może to 2 braci? Spróbuję obstawić 2 i na dwójkę będę karty stawiać...:P(5 buław, sąd ostateczny, 8 monet)

 

2. Nooo zdecydowanie płeć mięska:) (cesarz)

 

3. Wyglądają tak samo skoro są bliźniakami... to też... myślę, że są takich słusznych kształtów, do chudzielców nie należą, raczej mali... eeee dla mnie to wygląda jakby oni jeszcze dziećmi byli stąd ta męskość taka nie męska u nich... są chłopakami ale wciąż dziećmi... może w wieku dojrzewania czyli wciąż ni pies ni wydra... bardzo by chcieli czuć się już dorośli... kombinatorzy tacy... wiele radości sprawiają, ale ciągle należy ich pilnować żeby w kłopoty się nie wpakowali, rokują na przystojnych mężczyzn... (księżyc, 7 kielichów, słońce, wypadła 7 mieczy)

 

4. Ja to widzę tak jest ich dwóch (2 mieczy) w jednym wieku (mag) i ewidentnie mam wrażenie, że to dzieci i to małe w dodatku bo w wieku podstawówki czy przedszkola... ale tu się asekuruję stawiam, że między 6 - 16 rokiem życia (6 buław)

 

Nie wiem dlaczego takie dziwne rzeczy mi powychodziły... to już drugie ćwiczenie jakie dzisiaj robię i drugi raz mam wrażenie, że bzdury same:)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

Trudne zwłaszcza, że nie napisane ile tego rodzeństwa, ale zobaczymy co mi tam wyjdzie :)

 

1.ile mam rodzeństwa (10 monet, Cesarz, Królowa mieczy) - masz dwoje rodzeństwa, albo masz brata i jest Was dwoje, tego już nie wiem teraz :P

2.jakiej płci - brat i siostra

[i]3. wzrost, wygląd i co Wam przyjdzie w tej materii do głowy[/i]

Brat (Rydwan, Król Kijów, 7 buław) - wysoki lub średniego wzrostu, postawny, (może ćwiczy?) młody przystojniak, o ładnej twarzy, owalnej, włosy jasne, do uszu albo do ramion, możliwe, że podoba się kobietom albo podobać się będzie bo ma rysy młodzieńcze, chyba jest nastolatkiem, który już męsko wygląda :) wszędzie go pełno

Siostra (7 mieczy, 5 pucharów, giermek mieczy) - siostra szatynka, włosy proste so ramion, albo ciut dłuższe, może je spinać często w kucyk, młoda, delikatne rysy twarzy, oczy ładne, niebieskie lub zielone uczy sie jeszcze

4. wiek ( w przybliżeniu oczywiście ) :)

Brat - między 13, a 19.

Siostra - między 6, a 13.

 

Najpierw wyszło mi, że oboje mają koło 13 lat, ale z moich kart wynikało, że bart jest starszy :)

 

Obym coś trafiła :D

Edytowane przez Daffne
poprawka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

1.ile mam rodzeństwa - (Gieremek Monet) Masz brata młodszego... chyba jeszcze się uczy

2.jakiej płci- (6 mieczy) potwierdza się,że brat ;-)

3. wzrost, wygląd i co Wam przyjdzie w tej materii do głowy - wzrost(gieremek pucharów) raczej niski jest, ogólny wygląd (10 monet) przystojny sympatyczny wygląd ;-) twarz(rycerz kielichów) szczupła, pociągła, włosy(8 kielichów) krótkie ciemne, znaki szczególne( 10 buław) może ma coś na plecach szczególnego blizna, zadrapanie a może tatuaż?

4. wiek ( w przybliżeniu oczywiście ) :) (4 mieczy) Z poprzednich Kart myślę,że jest młodziutki, tak o jakieś 4 lata młodszy od Ciebie

 

Ciekawa jestem wyniku ;-)

Dzięki za ćwiczonko :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 1 uczący się chłopak - giermek kielichów

2. chłopak

3. niski, niechudy, uśmiechnięty :D - 6 miecz, 3 kielich, a denar

4. pełnoletni (18-20) - 2 buław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiłaś mnie z pantałyku pytaniem “ile”. W dodatku jako opowiedz na pytanie o ilosc pojawialo sie 7 mieczy...pierwsza mysl nie masz rodzenstwa, druga mysl rownolegla, poniewaz o 7 rodzenstwa (lub 6) teraz raczej trudno;), masz 7 rodzenstwa po mieczu, czyli od strony ojca - braci i siostr ciotecznych, w strone braci . Trzecia mysl, ktorej bede sie trzymac, masz rodzenstwo przyrodnie.

Zdezorientowana pytam dalej;) - o plec. Krol Pentakli - starszy brat, szatyn, proporocjonalnie zbudowany, mocny, ale sredniego wzorostu. Rysy regularne, twarz kwadratowa. Cwiczy na silowni. To jest brat przyrodni - macie wspolnego ojca. Wiek - 9 pentakli- i 2 pentakle (chcialam sie przekonac, czy na pewno 1;). Jesli jeden to ma 18 lat albo, kurcze, bo cos mi dalej nie pasuje, masz 3 braci, sadzac z pozostalego rozkladu na bank przyrodnich: jeden juz dorosly (Krol pentakli) i dwojka maluchow: 9 lat i 2 lata. Posprawdzalam dalej, bo jakies to wszystko chaotyczne;), zadajac pytanie ilu tych braci w koncu i o co w tym chodzi;): 6 mieczy, 3 bulawy, As pucharow, 3 miecze. Uwazam, ze masz 3 braci - jeden dorosly, samodzielny finansowo, zaradny, nawet chyba ma zone/stala partnerke, a nawet moze rodzine - jest z pierwszego malzenstwa Twojego ojca, a braci rodzonych masz 2: 2 lata i 9 lat.

 

Albo jestem rozkojarzona albo liczyc nie umiem;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solweig - bardzo przepraszam za utrudnienia pytaniem ile ?? ;) Zawsze mam z tym problem więc jakoś tak odruchowo nie chviałam ułatwiać ( podlec ze mnie niemożebny ;) ) Rozrabiara- odpowiedź tak jak pisałam w pierwszym poście- we wtorek wieczorem - możliwe że późnym niestety :) Ale muszę powiedzieć , że jestem pod wrażeniem, az mnie świerzbi żeby z niektórymi z Was przedyskutować odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo to my już jakby czekamy na tą dyskusję... zgadzam się z solweig, że było trudno określić ilość tego rodzeństwa, ale to dobrze, że takie trudne dajesz cwiczenie... znow coś nowego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

kurcze ciekawe, ciekawe.. :)) mnie wyszedł jeden starszy, że ćwiczy, podobnie jak Solweig, Wychodziły mi też jakies pasie pucharów to tak jakby na młodego chłopca czy coś no ale zignorowałam ta kartę :S Ależ mnie ciekawi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zaraz padne :) Odświeżam stronę co 3 minuty i patrzę, czy już dodała. Ale coś wątpie w swoją trafność... :P

Zaraz mi piorun komputer spali... :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solweig - bardzo przepraszam za utrudnienia pytaniem ile ?? ;) Zawsze mam z tym problem więc jakoś tak odruchowo nie chviałam ułatwiać ( podlec ze mnie niemożebny ;) ) Rozrabiara- odpowiedź tak jak pisałam w pierwszym poście- we wtorek wieczorem - możliwe że późnym niestety :) Ale muszę powiedzieć , że jestem pod wrażeniem, az mnie świerzbi żeby z niektórymi z Was przedyskutować odpowiedzi :)

 

Przepraszac nie ma co;))) Kazde wyzwanie jest dobre! :D Tak mnie zdezorientowalo, ze przedstawilam caly proces dochodzenia do rozwiazania rebusu;))) Najwyzej sie dowiem czegos ciekawego o 7 mieczach;). W najepszym i najprostrzym ujeciu, to bedzie wskazywac na konfliktowe relacje z rodzenstwem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszac nie ma co;))) Kazde wyzwanie jest dobre! :D Tak mnie zdezorientowalo, ze przedstawilam caly proces dochodzenia do rozwiazania rebusu;))) Najwyzej sie dowiem czegos ciekawego o 7 mieczach;). W najepszym i najprostrzym ujeciu, to bedzie wskazywac na konfliktowe relacje z rodzenstwem;)

 

mnie też wyszła 7 mieczy... bardzo jestem ciekawa...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrabiara

1. Myślę, że masz brata młodszego od siebie bo się jeszcze uczy... takim typowym rodzeństwem jesteście co sobie dogryzać lubi:) bo nie sądzę, że piątkę lub ósemkę;P chociaż nie wiem dlaczego al ciągle mi bliźniaki bo głowie chodzą... może to 2 braci? Spróbuję obstawić 2 i na dwójkę będę karty stawiać...:P(5 buław, sąd ostateczny, 8 monet

2. Nooo zdecydowanie płeć mięska:) (cesarz)

3. Wyglądają tak samo skoro są bliźniakami... to też... myślę, że są takich słusznych kształtów, do chudzielców nie należą, raczej mali... eeee dla mnie to wygląda jakby oni jeszcze dziećmi byli stąd ta męskość taka nie męska u nich... są chłopakami ale wciąż dziećmi... może w wieku dojrzewania czyli wciąż ni pies ni wydra... bardzo by chcieli czuć się już dorośli... kombinatorzy tacy... wiele radości sprawiają, ale ciągle należy ich pilnować żeby w kłopoty się nie wpakowali, rokują na przystojnych mężczyzn... (księżyc, 7 kielichów, słońce, wypadła 7 mieczy

4. Ja to widzę tak jest ich dwóch (2 mieczy) w jednym wieku (mag) i ewidentnie mam wrażenie, że to dzieci i to małe w dodatku bo w wieku podstawówki czy przedszkola... ale tu się asekuruję stawiam, że między 6 - 16 rokiem życia (6 buław)

Daffne

1.ile mam rodzeństwa (10 monet, Cesarz, Królowa mieczy) - masz dwoje rodzeństwa, albo masz brata i jest Was dwoje, tego już nie wiem teraz :P

2.jakiej płci - brat i siostra

3. wzrost, wygląd i co Wam przyjdzie w tej materii do głowy

Brat (Rydwan, Król Kijów, 7 buław) - wysoki lub średniego wzrostu, postawny, (może ćwiczy?) młody przystojniak, o ładnej twarzy, owalnej, włosy jasne, do uszu albo do ramion, możliwe, że podoba się kobietom albo podobać się będzie bo ma rysy młodzieńcze, chyba jest nastolatkiem, który już męsko wygląda :)wszędzie go pełno

Siostra (7 mieczy, 5 pucharów, giermek mieczy) - siostra szatynka, włosy proste so ramion, albo ciut dłuższe, może je spinać często w kucyk, młoda, delikatne rysy twarzy, oczy ładne, niebieskie lub zielone uczy sie jeszcze

4. wiek ( w przybliżeniu oczywiście ) :)

Brat - między 13, a 19.

Siostra - między 6, a 13.

Najpierw wyszło mi, że oboje mają koło 13 lat, ale z moich kart wynikało, że bart jest starszy :)

Magdalena07

1.ile mam rodzeństwa - (Gieremek Monet) Masz brata młodszego... chyba jeszcze się uczy

2.jakiej płci- (6 mieczy) potwierdza się,że brat ;-)

3. wzrost, wygląd i co Wam przyjdzie w tej materii do głowy - wzrost(gieremek pucharów) raczej niski jest, ogólny wygląd (10 monet) przystojny sympatyczny wygląd ;-) twarz(rycerz kielichów) szczupła, pociągła, włosy(8 kielichów) krótkie ciemne, znaki szczególne( 10 buław) może ma coś na plecach szczególnego blizna, zadrapanie a może tatuaż?

4. wiek ( w przybliżeniu oczywiście ) :) (4 mieczy) Z poprzednich Kart myślę,że jest młodziutki, tak o jakieś 4 lata młodszy od Ciebie

Tarocista

1. 1 uczący się chłopak - giermek kielichów

2. chłopak

3. niski, niechudy, uśmiechnięty :D - 6 miecz, 3 kielich, a denar

4. pełnoletni (18-20) - 2 buław

Solweig

Zbiłaś mnie z pantałyku pytaniem “ile”. W dodatku jako opowiedz na pytanie o ilosc pojawialo sie 7 mieczy...pierwsza mysl nie masz rodzenstwa, druga mysl rownolegla, poniewaz o 7 rodzenstwa (lub 6) teraz raczej trudno;), masz 7 rodzenstwa po mieczu, czyli od strony ojca - braci i siostr ciotecznych, w strone braci . Trzecia mysl, ktorej bede sie trzymac, masz rodzenstwo przyrodnie.

Zdezorientowana pytam dalej;) - o plec. Krol Pentakli - starszy brat, szatyn, proporocjonalnie zbudowany, mocny, ale sredniego wzorostu. Rysy regularne, twarz kwadratowa. Cwiczy na silowni. To jest brat przyrodni - macie wspolnego ojca. Wiek - 9 pentakli- i 2 pentakle (chcialam sie przekonac, czy na pewno 1;). Jesli jeden to ma 18 lat albo, kurcze, bo cos mi dalej nie pasuje, masz 3 braci, sadzac z pozostalego rozkladu na bank przyrodnich: jeden juz dorosly (Krol pentakli) i dwojka maluchow: 9 lat i 2 lata. Posprawdzalam dalej, bo jakies to wszystko chaotyczne;), zadajac pytanie ilu tych braci w koncu i o co w tym chodzi;): 6 mieczy, 3 bulawy, As pucharow, 3 miecze. Uwazam, ze masz 3 braci - jeden dorosly, samodzielny finansowo, zaradny, nawet chyba ma zone/stala partnerke, a nawet moze rodzine - jest z pierwszego malzenstwa Twojego ojca, a braci rodzonych masz 2: 2 lata i 9 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ansie, czyli masz mlodszego brata, samodzielnego finansowo - ktory ma stala partnerke - tego Krola Pentakli, z ktorym sie ostro podklocasz?;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz konkrety :) :

 

1.ile mam rodzeństwa - 1 :)

2.jakiej płci - męskiej ;)

3. wzrost, wygląd i co Wam przyjdzie w tej materii do głowy - wzrost pomiędzy niski a średni ( 170 cm ), twarz sympatyczna, pociągła, włosy ciemne, w tej chwili dośc słusznej postury ( tzn raczej nie chudzielec ), roześmiany, wszędzie go pełno, bardzo towarzyski

4. wiek ( w przybliżeniu oczywiście ) :) - lat 28

 

Rozrabiara - jestesmy typowym rodzeństwem , dogryzamy sobie ale bardzo sie kochamy, ta niemęska męskość ( brawo) wyszła może dlatego że mój brachol jest gejem :), poza tym bardziej matkuję mojemu bratu więc stąd może Ci wyszło , że należy go ciagle pilnować ( ciagle sie o niego boję ;) )

 

Daffne - dokładnie- brat, średniego wzrostu, o ładnej owalnej twarzy ( co do podobania sie kobietom nie mam pojęcia ale koleżanek ma mnóstwo :) ) "żywe srebro "

Magdalena07 - brat młodszy, raczej niski, sympatyczny wygląd, twarz pociągła, włosy krótkie ciemne, to cos na plecach to niestety jego zmora - dośc mocno zarysowane owłosienie ( brawo)

Tarocista - chłopak, niski, usmiechnięty, niechudy,pełnoletni

Solweig - brat szatyn,dorosły, samodzielny finansowo ( powiedzmy ;) ), ma stałego partnera

 

Kochane byłam pod wrażeniem niektórych szczegółow - zwłaszcza tej niemęskiej męskości ( uśmiałam się z tego okreslenia jak czytałam post rozrabiary) i z tego mankamentu na plecach( u magdaleny07)

Mam kłopot z przyznaniem punkcików bo byliście rewelacyjni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja juz wiem, o co w tych 7 mieczach chodzilo;))). Bardzo dzieki! Super cenna nauka, okreslenia krola pentakli w postaci 9 pentakli + 2 pentakli tez sie wyjasnily, w kontekscie odpowiedzi :). Tylko z tym wiekiem mam problem tzn. precyzyjnym, czasem widze, ale metodyki nie mam do tego zadnej;///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solweig wiem, że ćwiczenie było zapewne dosc trudne - tym bardziej, że mój brat nie jest raczej "typowy"( szczęście, że oboje nie mamy z tym problemów :) ) więc pewnie stąd trudności w określeniu. Co do określania wieku to akurat ta umiejętnośću mnie lezy i kwiczy :)

Bardzo dziękuję wszystkim za udział w ćwiczeniu - punkciki przyznam póżnym wieczorem - po naradzie z drugim organem opiniującym ( moja" połówką" :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha!!! :D Ja tez nie mam z tym problemow, sek w tym, ze mam wrazenie, ze tarot jest zaprojektowany na opcje hetero, co zreszta nie dziwi, biorac pod uwage kontext jego powstania, i caly czas trabie na forum na temat tego watku w tarocie, bo ja sie tutaj czuje jak lunatyk;). A sam sposob sformulowania cwiczenia wielce ciekawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zupełną rację, jakoś mało konkretów odnośnie takich watków w tarocie ( o ile można w ogóle mówić o konkretach w przypadku tarota ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej no nie poszło źle... ciekawe dlaczego tak mi te bliźniaki chodziły po głowie... no i wszystko jasne z tą "niemęską męskością) trudne było nie powiem, ale na orientację to bym nie wpadła w życiu... proszę, znów coś ciekawego do nauki...:) Tylko nie wiem czemu dzieckiem mi się wydawał... bardzo dziękuję za ćwiczenie... jestem tak samo pod wrażeniem odpowiedzi innych:)

Całkiem nieźle nam to idzie:) I znów pojawił się nowy temat do dyskusji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej no nie poszło źle... ciekawe dlaczego tak mi te bliźniaki chodziły po głowie... no i wszystko jasne z tą "niemęską męskością) trudne było nie powiem, ale na orientację to bym nie wpadła w życiu... proszę, znów coś ciekawego do nauki...:) Tylko nie wiem czemu dzieckiem mi się wydawał... bardzo dziękuję za ćwiczenie... jestem tak samo pod wrażeniem odpowiedzi innych:)

Całkiem nieźle nam to idzie:) I znów pojawił się nowy temat do dyskusji:)

 

Mi blizniaczki !!! wychodzily u Daffne :_yyyy: Moze Cesarzowa w odpowidzi na plec nalezy rozumiec jako "lubi kobiety":figielek::figielek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...