Skocz do zawartości
swiatlo

Aura jak ją zobaczyć?

Rekomendowane odpowiedzi

swiatlo

Jest jakiś cudowny łatwy sposób aby zobaczyć swoją aurę ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mrwa25

Tak trzeba ćwiczyć tratakę. Jak zobaczyc aur Na początku będziesz widział tylko przeźroczyste ruchy powietrza, potem zobaczysz lekko zabarwioną poświatę. Radzę patrzeć na ręce. Wot wsjo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ezoteryk04

Jeżeli chodzi o Aurę to jak dobrze się przyjrzę to widzę taką jakby mgłę otaczającą moje ciało. Głównie widać to na rękach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mrwa25

Ja na początku widziałem jakby fluktuacje powietrza. Potem jakby tęczowe kontury ludzi i inne dziwne tęczowe nitki i inne. Teraz widzę jakby poświatę dookoła moich palców. Niestety bardzo bladą i mało wyraźną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Amy000

Myślę ,że już i tak dużo widzisz więc jeśli będziesz to często ćwiczyć uda ci się zobaczyć ją całkiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mrwa25

Hmm czasem mam tak, że mogę ją zobaczyć a czasem w ogóle, dzisiaj miałem takie dziwne coś po medytacji, iż widziałem żółtą, sporą otoczkę wokół ptaków a własnej aury nie byłem w stanie zobaczyć. I nurtuje mnie jedno pytanie, czy tło na którym patrzy się na aurę ma wpływ na odbiór? Tzn czy na żółtym tle gorzej zobaczę żółtą aurę a niebieską lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Amy000

Też tak czasem mam takie dni że wcale nie widzę aur a czasem na odwrót ,ale myślę że tło nie powinno mieć dużego wpływu , choć nie jestem tego pewna ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pit

Łatwe,Cudowne i Przyjemne ,To Nie Jest Nic Co Ma Wartość,Bowiem Wszelkie Paranormalne i Parapsychiczne Stany tzw. Nadprzyrodzone , Wymagają Od Nas Długich ,Cięzkich ,Nieraz Wieloletnich Treningów ,Którym Musimy Się Poświęcić -Oddać Całym Sobą ,Uzbrajając Się W Cierpliwość i Wytrwałość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Maiko1
Łatwe,Cudowne i Przyjemne ,To Nie Jest Nic Co Ma Wartość,Bowiem Wszelkie Paranormalne i Parapsychiczne Stany tzw. Nadprzyrodzone , Wymagają Od Nas Długich ,Cięzkich ,Nieraz Wieloletnich Treningów ,Którym Musimy Się Poświęcić -Oddać Całym Sobą ,Uzbrajając Się W Cierpliwość i Wytrwałość.

dokładnie, chociaż widzenie aury moim zdaniem jest jedną z łatwiejszych praktyk ezoterycznych, są na to dobre ćwiczenia chociaż myślę, że oczywisty jest fakt, nie wszystko wyjdzie Ci od razu...trzeba ćwiczyć wytrwale, a efekty przyjdą z czasem...i rzeczywiście najłatwiej jest zobaczyć aurę wokół dłoni i głowy...jeśli chcesz ćw na swoim ciele to najlepiej mieć na sobie jak najmniej ubrań...i moja dobra rada a raczej dwie...najlepszym momentem do ćwiczeń są wieczory, w których jesteś już dosyć zmęczony...wtedy jest o wiele prościej i jeśli chodzisz do szkoły to warto trenować na nauczycielach i znajomych podczas nudnych lekcjixD Gdyby ktoś chciał pełen pakiet ćw na widzenie aury to piszcie do mnie na email albo gg25356002, chętnie podeśle materiały na ten temat:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Maiko1
Łatwe,Cudowne i Przyjemne ,To Nie Jest Nic Co Ma Wartość,Bowiem Wszelkie Paranormalne i Parapsychiczne Stany tzw. Nadprzyrodzone , Wymagają Od Nas Długich ,Ciężkich ,Nieraz Wieloletnich Treningów ,Którym Musimy Się Poświęcić -Oddać Całym Sobą ,Uzbrajając Się W Cierpliwość i Wytrwałość.

dokładnie, chociaż widzenie aury moim zdaniem jest jedną z łatwiejszych praktyk ezoterycznych, są na to dobre ćwiczenia chociaż myślę, że oczywisty jest fakt, nie wszystko wyjdzie Ci od razu...trzeba ćwiczyć wytrwale, a efekty przyjdą z czasem...i rzeczywiście najłatwiej jest zobaczyć aurę wokół dłoni i głowy...jeśli chcesz ćw na swoim ciele to najlepiej mieć na sobie jak najmniej ubrań...i moja dobra rada a raczej dwie...najlepszym momentem do ćwiczeń są wieczory, w których jesteś już dosyć zmęczony...wtedy jest o wiele prościej i jeśli chodzisz do szkoły to warto trenować na nauczycielach i znajomych podczas nudnych lekcji xD Gdyby ktoś chciał pełen pakiet ćw na widzenie aury to piszcie do mnie na mail albo gg25356002, chętnie podeśle materiały na ten temat:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
biegun

ćwiczenie na początek

w jasnym pomieszczeniu na białym tle ( ścianie) przyklej kolorowe karteczki .

najlepiej żółtą , zieloną bądź czerwona

wpatruj się , nie wytrzeszczaj oczu bądź skupiony i spokojny

np. na żółtej zobaczysz zieloną obwódkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Thanastel

Ja siedziałem przy lustrze i przyglądałem się okolicom mojej głowy. Po kilku próbach zacząłem widzieć lekko kolory. Teraz normalnie widzę aure. Myślę, że ćwiczenie z lustrem jest dobrym sposobem na nauczenie się widzenia aur.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CiociaKarla

ok ale to rozumiem, że aury mają różne kolory tak? od czego to zależy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CiociaKarla
ćwiczenie na początek

w jasnym pomieszczeniu na białym tle ( ścianie) przyklej kolorowe karteczki .

najlepiej żółtą , zieloną bądź czerwona

wpatruj się , nie wytrzeszczaj oczu bądź skupiony i spokojny

np. na żółtej zobaczysz zieloną obwódkę

ale jakie jest przesłanie tego ćwiczenia? Że kartki mają aure?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ezoteryk04

Wydaje mi się ze nie, ale to ćwiczenie (chyba) rzeczywiście może pomóc?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
biegun
ale jakie jest przesłanie tego ćwiczenia? Że kartki mają aure?

-to ćwiczenie na początek.chodzi o wyrobienie pewnego sposobu patrzenia

tu nie będę pisał dokładnie , bo na necie tego pełno

wystarczy wpisać wujkowi - jak zobaczyć swoją aurę - :)

- tak to aura koloru

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kremilek
W dniu 30.05.2011 o 17:19, swiatlo napisał:

Cudownego to nie ma o ile nie urodziłeś się z tą umiejętnością :sark:Trzeba popracować nad tym. 

Robert Bruce mówi o tym tak: " Widzę aury od wielu lat. Nie urodziłem się z tą zdolnością, ale jej się nauczyłem, ciężko nad tym pracując. Upłynęło kilka lat zanim mogłem zobaczyć aurę na tyle, aby uznać to za wartościową praktykę" 

Myślę, że nie wszyscy muszą pracować nad tym kilka lat, ale nie wątpię, że jak się chce osiągnąć wymierne efekty, to bez pracy nie ma kołaczy. Istnieje już mnóstwo poradników i filmików jak nauczyć się widzieć aurę, ale za cokolwiek byś się nie wziął, to musisz w tym wytrwać. Samo się nie zrobi.

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ismer

Jeśli chodzi o R.Bruce to dla pilnych i wytrwałych zamieszczam link do PDF, stary co prawda, bo tekst z 1990 r. i nauka poszła nieco już do przodu, ale myślę, że wart uwagi.

Trening widzenia aury; R.Bruce

• Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi