Skocz do zawartości

diabeł.


dianus559

Rekomendowane odpowiedzi

prosze o interpretacje snu:

 

 

Byłam na dachu wieżowca z kims? i patrzyłam jak na dachu wieżowca obok ktoś zmaga sie ze strachem.. Biega tam cos jak diabeł w białej masce bardzo szybko . Po chwili ja tam jestem, przenosze sie albo może odczuwam to co ten ktoś.. Po chwili opowiadam komuś że kiedyś miałam podobną sytuacje tylko że na polu jakimś.. po chwili juz jestem na swoim podwórku i lecą na moj teren kamyki, brat każe sprawdzic skąd to, a to mała dziewczynka z podwórza obok, w rózowej sukience rzuca kamyczkami i sie chowa. Po chwili już jestem pod tylnim wejściem piwnicy z kuzynem i kimś jeszcze. Niebo robi sie strasznie ciemne, zbiera sie na wielką burze.. Mówie im żeby poszli do głównych drzwi to im otworze i weszłam do piwnicy. oni nie zwrócili uwagi na to co mówie tylko rozgadani palili papierosy. Przechodząc przez piwnice słyszałam grzmoty, czułam chłód, w piwnicy lała sie z ścian woda, jak by dom przepuszczał całą burze.. Przechodząc przez nią na jednych drzwiach starych drewnianych miga mi "666", ale po chwili juz tego nie ma. wchodze po schodach piwnicy do domu, słysze jak matka drze sie: "pożar!!" ja krzycze do kuzyna że sie pali ale nie słysze go, biegne po schodach na góre, otwieram drzwi a przy drzwiach stoji matka z bratem, dziewczyną, dzieckiem, spanikowani, matka łapie mnie za ciuchy i szarpiąc pyta gdzie są złote kolczyki. Ja niewiem co powiedziec i tylko zastanawiam sie czy mówić że oni są koło piwnicy i że znikli.. I Nagle sie budze o 06:06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...