Skocz do zawartości

pocałunek z przyszłym szwagrem


jesienna

Rekomendowane odpowiedzi

cześć proszę o interpretacje bardzo dziwnego snu.

na początku uciekałam samochodem przed moim narzeczonym i dojechałam kawałek za cmentarz, następnie przesiadłam sie na stary rower mojego brata (nie wiem skąd on sie tam wziął) i pojechałam na cmentarz na którym była rodzina mojego narzeczonego (była chyba jakaś masz tego nie wiem, ale na pewno chodziło o rocznice czyjejś śmierci), jego mama jak mnie zobaczyła była nie samo wicie miła (to dziwne bo ona mnie raczej nie lubi) i w pewnym momencie pod koniec podszedł do mnie jego brat i zaczęliśmy rozmawiać (nie wiem o czym bo nie słyszałam tego we śnie), po chwili on wziął mój rower i akcja snu przeniosła sie do niego do domu. Leżeliśmy na łóżku bo mieliśmy coś oglądać, rozmawialiśmy i w pewnym momencie uśmiechnęliśmy sie do siebie i sie pocałowaliśmy, ja chciałam mu włożyć język w jego usta a on powiedział: że mam zostawić coś na rano tym samym zapraszając mnie żebym została z nim na noc, a ja tylko pomyślałam ze jak mój narzeczony przyjdzie do domu to zobaczy mój rower (bo mój przyszły szwagier mieszka tam gdzie mój narzeczony, tylko w domu za domem mojego narzeczonego i jego rodziców tak jak by w gospodarczym), a potem mama mnie obudziła. dziwny sen, nie wiem co mam robić, ani myśleć a w maju wychodzę za mąż, proszę pomóżcie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesienna, na początku snu uciekasz, więc prawdopodobnie chciałabyś też uciec w rzeczywistości od czegoś. Raczej nie chodzi tutaj o sam ślub, bo chyba nie brak Ci zdecydowania. Chodzi raczej o różne okoliczności i wydarzenia, które z tym ślubem mogą mieć związek. Z samochodu przesiadasz się na rower, który jest symbolem rychłego zamążpójścia, ale jedziesz nim prosto na cmentarz, gdzie w dodatku spotykasz swoją przyszłą teściową (która jak wspomniałaś nie przepada za Tobą). Oznacza to tyle, że czekają Cię jakieś kłótnie i nieporozumienia, zwłaszcza jeśli ktoś będzie stawiał Cie przed jakimś trudnym wyborem. Tak samo symbol szwagra oznacza jakieś rodzinne niesnaski. Pod koniec snu jesteś świadoma, że Narzeczony może Cię 'nakryć', dlatego pamiętaj, aby być ostrożną w kontaktach z przyszłą rodziną i nie dawać im powodów do kłótni.

Widać wyraźnie, że obawiasz się 'konfrontacji' z rodziną Narzeczonego. Być może wcale nie będzie tak źle :)

 

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...