Jump to content

Powróżę z kart klasycznych , bądź run: )


Roy

Recommended Posts

Witam was bardzo serdecznie, jestem Roy , zajmuje się kartami klasycznymi , oraz runami. Jestem w trakcie "poznawania" więc liczę na waszą wyrozumiałość i wsparcie. Karty klasyczne służą mi w rozkładach ogólnych mówiących o waszej przeszłości , teraźniejszości i przyszłości, lecz jeżeli macie konkretne pytanie to odpowiem na nie za pomocą run. Wystarczy podać mi swoje imię i date urodzenia , oraz pytanie(w przypadku run) . Jeżeli chcecie zachować prywatność i nie chcecie pokazywać swoich danych osobywch tak publicznie , to proszę o napisanie na GG ( 36166083 ) . Pozdrawiam i zapraszam bardzo serdecznie ; )

Link to post
Guest Virus

Ja pierwsza :)

Czy uda mi się znaleźć pracę do końca roku, lub czy założę cos swojego? Jesli praca to jaka to będzie?

Gosia 16 06 1983

Link to post

Nie uważam żeby pani otworzyła coś swojego , Wydaje mi się pani jako osoba z dużą wiedzą, z dużym wykształceniem . Najbliższy czas to będzie czas własnie zbierania energii , zastanawiania się etc. Jednakże ten czas przeminie i w końcu sukces, zdobędzie pani pracę , w okolicach uważam jesieni tego roku , pozdrawiam:)

Link to post

Witam teraz tak sobie siedzialem i rozmyslalem o sobie... I nie wiem czy to nie bedzie zbyt ogolne pytanie...

Jak mnie postrzegaja (za kogo mnie uwazja) koledzy/nieznajomi/znajomi ze studiow/dziewczyny/wrogowie (wrogowie tak nieprzyjemnie brzmi to moze niezyczliwi dla mnie ludzie)...

 

Pozdrawiam

Damian Michał 21.98.1989r

Link to post

Ja uważam że mają pana za takiego mądrego, inteligentnego faceta, pan ma już wytyczone swoje ścieżki , tj. jest pan konkret, wie pan mniej więcej czym się pan chce zająć. Jest pan bardzo tolerancyjny choć nie lubi "wojen". Stara się pan stawiać na swoim , gdy pan obierze sobie cel , stara go rzetelnie realizować. Lecz mają pana także troszkę za takiego trwoniącego czas na bzdury bym powiedział, i takiego trochę odosobnika , aspołeczniaka bym rzekł, Pozdrawiam:)

Link to post

Dziekuje bardzo za pswiecony czas :)

Z tym aspoleczniakiem cos w tym jest :) Bo po co przesiadywac na lawce pod sklepem i trwonic pieniadze na piwo :)

Jak mozna inacze spozytkowac czas :)

 

A jeszcze moge zadc jeszcze pytanie ?

Obecnie studiuje budownictwo i chcialbym sie dowiedziec czy po skonczeniu studiow uda mi sie pracowac w tej dziedzinie i czy bede czul sie spelniony i bede czerpal radosc z tego co bede robil. I czy pozwoli to prowadzic dostanie zycie :)

Pozdrawiam :)

Link to post

Uważam że pod względem finanoswym będzie dostatek, ale możliwe także że będzie musiał pan wyjechac. Ogólnie będzie pan czuł się spełniony.:)

  • Like 1
Link to post

Czyli uda mi sie pracowac w zawodzie?

Wyjazdu sie spodziewam nawet mam to w planach, ale do wiekszego miasta.

Link to post

Pani Kasiu , nie miała pani za fajnie w przeszłości, Możliwe że pani dostała zawiadomienie o czyjejś śmierci ; / Obecnie widzę nowe możliwości , nowe znajomości i plany, oraz dobrze płatną pracę przy pani.Obecnie nie jest za dobrze pani stanem psychicznym/emocjonalnym, dręczy panią coś. Możliwe że pani się z kimś pokłóciła, ale pogodzicie się w najbliższym czasie, nastanie także czas przejściowych problemów finansowych, oraz uważam że czeka panią jakaś impreza bym powiedział, zabawa lub jakaś uroczystość , pozdrawiam:)

Link to post
kasiaangel5

Co do przeszłości - tak zgadza się

Teraźniejszość - dobrze płatna praca (??) Obecnie jestem bezrobotna i szukam pracy. Z tym stanem psychicznym/emocjonalnym jak najbardziej się zgadza są pewne sprawy związane z pewną osobą które mnie strasznie dręczą ale to dobrze że pogodzimy się :)

Przyszłość - uroczystość - jak najbardziej tak! Mój ślub :D

 

Dziękuję bardzo!

Link to post

Więc jeżeli pani nie ma pracy , to na pewno pani niedługo znajdzie i to dobrze płatną, wyższe stanowisko :)

Link to post
Guest Polaris

Witaj! Jestem Basia, moja data urodzenia 11.11.1987:)

 

Poproszę o taki ogólny rozkład na najbliższe miesiące.

Pozdrawiam!

Link to post

Uważam że jest pani mężatką , i ma pani dziecko . Jest pani osobą bardzo ciepłą brunetką bądź blondynką. Widzę szczęśliwe małżeństwo, możliwe że mąż też planuje wyjazd ,bądź jego praca na tym polega. Jeżeli czeka pani na zakończenie pewnej sprawy, to zakończy się pomyślnie, za dłuższy czas widać chorobę, i to niestety ciężką.

Link to post
monika88

........................................................................................

Edited by monika88
pomyłka
Link to post
Guest Polaris
Uważam że jest pani mężatką , i ma pani dziecko . Jest pani osobą bardzo ciepłą brunetką bądź blondynką. Widzę szczęśliwe małżeństwo, możliwe że mąż też planuje wyjazd ,bądź jego praca na tym polega. Jeżeli czeka pani na zakończenie pewnej sprawy, to zakończy się pomyślnie, za dłuższy czas widać chorobę, i to niestety ciężką.

 

 

Roy to było do mnie???

Link to post

Widzę w najbliższych trzech miesiącach problemy zdrowotne, widzę także problem z wyjazdem pewnego mężczyzny, albo pani partnera. Możliwe że będzie to okres pewnych inwestycji odniośnie domu, widzę także jakiś większy interes i uważam że przez najbliższe 3 miesiące będzie okres zmartwień... Pozdrawiam i przepraszam

Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych.