Jump to content

Proszę, bo niepokoi...

Astra Black

Recommended Posts

Astra Black

... mnie mój sen.

A oto mój sen:

Znajduję się w jakimś wielkim i ciemnym budynku, jakby zakladzie czy więzieniu. Ludzie krzyczą i panikują, bo w kotłach tak mocno coś się gotuje, że zaraz mają wybuchnąć. Wszyscy zaczynają uciekać przed wielkimi kłębami gorącej i wręcz szarej pary. W tedy ja zaczynam "bawić się" swoim ruszającym się zębem.

Nie wiem co działo się dalej, bo mnie Dajcia obudziła.

Bardzo proszę o pomoc, bo strasznie się niepokoję.

Guest cyganicha

Ten budynek symbolizuje to co jest stałe w Twoim życiu.Jest całością kontekstu życia.to historia życia,którego ciągłości nic nie może zakłócić w sensie przeznaczenia.To co dzieje się w budynku wskazuje problem do rozwiązania.To co gotuje się w kotle,pokazuje na jakiej podstawie tworzą się nowe więzi rodzinne,przyjacielskie lub miłosne.Tu chodzi o więzi z osobami z Twojego otoczenia.Napięta atmosfera,coś wisi w powietrzu,w każdej chwili może wybuchnąć.Moze wzajemne pretensje,urazy,jakieś nie wyjaśnione sprawy.Sytuacja która lada moment może wybuchnąć a której należy się pozbyć.Oczyścić.

Astra Black

To znaczy, że to co się dzieje w tym budynku to mój jakiś problem, który muszę rozwiązać, tak? A ta para i wybuchający kocioł to nerwowa, napięta atmosfera, która w każdej chwili może wybuchnąć? Jakaś... Może nie do końca wyjaśniona sprawa sprzed kilku dni?

Dziękuję Cygi.

A mogła byś napisać co symbolizuje ten ruszający się ząb w tym wszystkim? Bo wiem, że wypadający to śmierć, ale ruszający...

Byłabym wdzięczna.

Pozdrawiam,

Astra

Guest cyganicha

Dokładnie tak.

Bardzo prosze i cieszę się,że mogłam Tobie pomóc :)

Wypadający ząb to nie zawsze śmierć.Może znaczyć również bardzo poważne kłopoty,przykrą sytuację,jakąś zyciową katastrofę,Nie musi być zwiastunem śmierci.

Ruszający sie ząb w tym śnie pokrywa się z kotłem i według mnie oznacza tą sytuację,ze już w każdej chwili coś sie zadzieje.To co napisałam Tobie w interpretacji.Pozdrawiam