Skocz do zawartości

Autobus, wycieczka, las, chłopak


aniusia206

Rekomendowane odpowiedzi

O godz. 20:15 pojechałam z chłopakiem na zbiórkę, bo o godz. 21:00 wyjechaliśmy autokarem na wycieczkę. W autobusie ja siedziałam, a chłopak stał i mówił mi, że ma do mnie żal przez to, jak się zachowuję. Zapewniał mnie, bym nie była zazdrosna o kobietę brunetkę (w śnie byłam zazdrosna o dojrzałą kobietę brunetkę po 40-stce czy tam po 50-tce, bo podejrzewałam, że między nimi do czegoś doszło i po jego minie było widać, że doszło między nimi kiedyś do stosunku). Gdy zapewniał mnie, bym nie była o nią zazdrosna, miał smutny wyraz twarzy i tak jakby łzy w oczach, które chciał ukryć. Miał do mnie żal w autokarze za to, jak się zachowuję. Nie powiedział mi konkretnie, o jakie zachowanie ma żal, ale mi to wypominał i zapewniał, bym nie była zazdrosna o dojrzałą brunetkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Nie popieram zdrad,nie jestem zwolenniczką ale racjonalnie patrząc na Twój sen to interpretuję go jednoznacznie.Chłopak w realu uczynił skok w bok,ale dla niego nie miało to związku z uczuciami,tylko i wyłącznie seks.Fizyczność.Tamto wydarzenie nie ma dla niego znaczenia,nie chce do tego wracać,tamta kobieta nie liczy sie dla niego.czuje sie winny wobec Ciebie,jest mu z tego powodu głupie,wie,że Cię zranił i skrzywdził przez swoj krok.Dla niego liczysz się tylko Ty,dla Ciebie ma uczucia i najchętniej zrobiłby wszystko bys o tamtym wydarzeniu nigdy sie nie dowiedziała.dla niego sprawa z tamtą kobieta jest przeszłoscią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

interpretowałabym to,że w trakcie kiedy jesteście razem ale mogę się mylić.Nie sugeruj się moimi odczuciami.To tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi jeszcze na swój sposób zinterpretować mój sen? W śnie przejeżdżaliśmy autobusem przez drogę. Po lewej i prawej str. drogi był zielony las. Po mojej lewej stronie przez szybę zwróciłam uwagę na jakieś dwa zwierzęta i na trawę, na której były te zwierzęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha
Zapewniał mnie, bym nie była zazdrosna o kobietę brunetkę (w śnie byłam zazdrosna o dojrzałą kobietę brunetkę po 40-stce czy tam po 50-tce, bo podejrzewałam, że między nimi do czegoś doszło i po jego minie było widać, że doszło między nimi kiedyś do stosunku)...bym nie była zazdrosna o dojrzałą brunetkę.

 

Sama sobie odpowiedziałaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Widzieć strusia we śnie znaczy,że masz tendencję do zamykania oczu i zatykania uszu,wolisz ignorować czasem powagę sytuacji.Nie chcesz widzieć,przyjąć do wiadomości pewnych faktów.Tak ja rozumiem Twój sen.Ale oczywiście niech wypowiedzą się i inne osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...