Skocz do zawartości

Czy można "schować" się przed wróżką by nie mówiła o mnie innym podczas wróżenia?


moiika

Rekomendowane odpowiedzi

Często idziemy do wróżki, ze zdjęciem dzieci, mężów, a czy mają oni szanse na ukrycie się przed wróżką? Ostatnio np. o mnie moja mama nie mogła się nic dowiedzieć, wahadło się zatrzymało, ale ja nie chcę by wróżono o mnie pod moją nieobecność, mam parę rzeczy których nie chce by wiedziała mama bo jej będzie najzwyczajniej przykro i będzie się martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Uważam jak zoska.

Nie ma sposobu żeby się "ukryć" ale zawsze możesz powiedzieć mamie,że nie chcesz żeby pytała o Ciebie i tyle.

Właśnie z przyczyn o których piszesz ja nigdy szczegółowo nie opisuje życia dziecka mamy która mnie o to pyta.

Bo skoro dziecko jest dorosłe to logiczne,że nie chce żeby mama znała każdy szczegół z jego związku czy tam ogólnie życia.

Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie masz wpływu na to czy wrózka nie powie mamie o czyms co zobaczy w związku z Twoja osoba. Natomiast uważam ze powinnas mamie jasno powiedziec ze nie zyczysz sobie aby pytała o ciebie wrózke.

Nie ma konkretnych sposobów na "ukrycie sie".

 

Jeżeli jest to tarot to da się ukryć... Są różne sposoby, np płaszcz energetyczny, podniesienie wibracji swojej energii tak by przewyższyć energię wróżki, można użyć też jakiś symboli czy jakiś magicznych technik ;)

Jednak trudniej jest ukryć się, jeżeli wróżka używa run...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby "kodeks wróżki" nie mówi o tym, że nie wróży się osobom trzecim? Co to w ogóle ma być chodzenie do wróżki i pytanie o innych :/ chyba raczej powinno się pytać o siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się ukryć i przed Tarotem i przed runami.

 

Po pierwsze nie masz wpływu na to czy wrózka nie powie mamie o czyms co zobaczy w związku z Twoja osoba.

 

Pół biedy jak wróżka coś zobaczy - zawsze może coś sobie wymyślić i powiedzieć, że ujrzała to w kartach. Część z nich tak robi i dopiero wtedy pojawia się problem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jest sposób na to...Moja wróżka kategorycznie odmawia mówienia o innych, chyba że wynika to z rozkłądu. Ale jak zapytałam ją co teraz porabia mój były, kategorycznie odmówiła.

Czyli etyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...