Jump to content

Jak okreslic ilosc wcielen/ za Chrzanowska


Recommended Posts

solweig

Robimy to z samych AW. Tasujemy talie i wyciagamy 3. Oddzielamy odwrocone od prostych i oddzielnie je sumujemy. Od wiekszej liczby odejmujemy mniejsza. Jesli wszystkie karty sa w pozycji prostej, to po prostu sumujemy. Jesli wszystkie sa w odwroconej, to Chrzanowska nie pisze, co nalezy zrobic. Pewnie tez zsumowac, a moze ciagnac jeszcze raz? Uznajac badanie za niewazne.

 

Ona tez pisze o 3 dniowych przygotowaniach. Ja, jak juz pisalam, po prostu skierowalam moja uwage na ten temat, wyostrzylam intuicje. Bialka zwierzecego nie spozywam od wielu lat i generalnie sie nie obzeram, bo jestem niejadkiem;).

 

Chrzanowska jeszcze wspomina o pelni ksiezyca, ciszy, swiecach.

Moim zdaniem bardzo dobrze robia kamienie, zwlaszcza ametyst, ale warto wszystkie czakralne dobrac, bo wtedy oczyszcza sie energia, podnosza sie wibracje.

 

Co sadziecie?

 

Nota bene odechcialo mi sie stawiania rozkladu GLEBIA - na wszystkie wcielenia, bo suma mi wyszla taka, ze mnie zdemtywowalo;)

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
Guest mahadeva

Jeżeli chodzi o samą dietę, to nie widzę potrzeby odstawiania mleka, czy sera, co do mięsa czy jaj to pewnie mają lekki negatywny wpływ na stan naszego ciała i ducha. Wiele razy przechodziłem na wegetarianizm i zrywałem z nim i prawdę mówiąc nie wyczuwam żadnych większych pozytywnych efektów niejedzenia mięsa, to raczej uleganie czyjejś sugestii, efekt placebo, jeśli ktoś nam mówi, że wegetarianizm polepsza nasze samopoczucie czy niesie inne pozytywne zmiany. Zamiast całego zbytecznego ceremoniału o jakim pisze Chrzanowska polecam codzienną medytację, dla odważnych medytację nad trzecim okiem, ma ona o wiele silniejsze oddziaływanie na naszą intuicję niż niewyciągnięcie wtyczki kabla od telewizora z gniazdka, czy zapalenie świeczki.

Zastanawiam się, czy oprócz obliczenia sumy wcieleń nie zinterpretować wyciągniętych kart, którymi w kolejności były: wieża, diabeł i sąd ostateczny, wszystkie w prostej pozycji, może to dodatkowa informacja?

Link to post
Share on other sites
  • 7 years later...

A mnie zastanawia, co ma piernik do wiatraka. Jak się dobrze wróży, to pardon, ale jedzenie białka, jaj, mięsa, cegieł, węgla kamiennego czy drewna z drzwi sąsiadki nie wpłynie na odczyt. Nie cierpię robienia wokół odczytów otoczki a'la "40 dni postu, oczyszczenie ducha, ciała, schudnę sto kilo, nieważne, że ważę 45 od poprzedniego robienia wróżby, duchowe uniesienia, muzyka tantryczna i kamienie lecące z nieba" - dla mnie to przerost formy nad treścią. Chrzanowska, niestety, od dawna ma taką tendencję, a przerost formy nad treścią bawi.

Polecam poczuć, że karty to nasi przyjaciele, a nie strażnicy, a właściwie to klawisze pilnowania, czy nie zjadłeś dzisiaj sutej kolacji. Tak pracuje się z rozkładami, i nieważne, czy to rozkład na to, czy piec dzisiaj sernik, czy jednak dziergać smoothie z jarmużu i nutką kozieradki, czy na to, ile miało się wcieleń i które zginęło od zatrutego noża.

Pozdrawiam ciepło :D

  • Cool 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych.