Skocz do zawartości

Pieniądze Czekolada z mlekiem wspomnienia


Sansiro

Rekomendowane odpowiedzi

Z początku zbierałem pieniądze.. Były one za kratą uzbieralem duzo monet.. potem miejsce akcji bylo przy starym mieszkaniu w sklepie.. mieszkalem tam jak bylem maly.. dostalem od sklepikarek czekoladowe mleko najpierw okazalo sie ze 2 byly zaczete potem daly mi 2 nowe.. pozniej wyszedlem ze sklepu i na rogu sklepikarki gadaly z kolesiami czy mnie pamietaja mowili ze nie lub nie wiedzieli o jaka osobe chodzi.. Prosze zinterpretować sen:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że masz jakąś sprawę do załatwienia.

Zbierasz monety, wiec uświadomiłeś sobie, że nadszedł czas i możliwość uregulowania, wyjaśnienia sytuacji z jakąś osobą.

Oddania sprawiedliwości w sprawie, w której dokonałeś niesłusznego osądu.

W realizacji Twojego zamierzenia napotkasz na trudną przeszkodę, ale duży upór w realizacji Twoich planów pozwoli Ci ją pokonać.

 

Stare mieszkanie, znajoma okolica wskazują na to, że ten problem dotyczy przeszłości, być może sięga Twojego dzieciństwa. Może być związany z Twoimi rodzicami.

Dotyczy on Twojej psychiki, jej rozwoju i rozbieżności w odczuwaniu przekazywanych Ci wartości.

Zagubiłeś się trochę w ocenie tego, co otrzymałeś. Znalazłeś się w labiryncie wymówek i niezbyt trafnych osądów. Zarzutów nadopiekuńczości.

 

Osoby, których rozmowę słyszałeś mówiły o Twoich wątpliwościach. Były głosem Twojej podświadomości, która zadaje Tobie pytania o Twoją przeszłość.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...