Skocz do zawartości

prośba do Maddie o sprawdzenie relacji


rollzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Szanse są zawsze :) Numeorlogicznie jesteście dopasowani dobrze - oboje jestescie 7/16. 16 to karma miłości. 16 niesie ze sobą informację, ze nalezy zwrocic szcegolna uwage na zwiazki, aby związki tworzyć w oparciu o głębię miłości i nadanie szczególnych praw miłości w naszym życiu. Powinno się ustalic priorytety, nie w oparciu o sowje cele, swoje dazenia, ale o milosc do drugiej osoby. Jest to trudna lekcja miłości. Jeśli napotykacie na problem, to pamietajcie, ze nerwy tutaj nie pomoga, trzeba zaakceptowac dany stan rzeczy. Obwinianie, wymaganie od partnera czegos, stawianie warunkow - nic nie da. Trzeba z czegos zrezygnowac, dac upostw swojemu ego, na rzecz milosci. Naparwde nie nalezy podejmowac pochopnych decyzji.

 

Wiem, że na słowo karma wszyscy reagują podobnie... Ale jest lekcja, którą zdecydowaliśmy się na siebie wziąć i która jest dla nas pomocą w dalszym rozwoju. Numeorlogia o niczym nie decyduje, tylko my. Nie wiem, czy to Twój partner docelowy - to zależy od Was. Natomiast musicie zdać sobie sprawę, że będzie trzeba nad tym związkiem więcej popracować, bo np. będziecie żyć w odległości... 16 to często związki na odległość. Jesteście pzoa tym związkiem karmicznym i lekcja bezwarunkowej miłości i wyrozumiałości jest u Was silnie zaznaczona.

 

Pan jest też w tej chwili w Cyklu Produktywnym o wibracji 5 i 3 Punkcie Zwrotnym o wibracji 3 - czyli dużo się w jego zyciu teraz dzieje, może dużo podróżować, zawierać wiele nowych znajomości...ale także to wskazówka, że może mieć problem z ustabilizowaniem się. Wydaje mi się, ze na razie do tego dążyć nie będzie - będzie chciał jeszcze skorzystać z życia.

 

Pozdrawiam,

Maddie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuję za interpretację:) rzeczywiście łatwo nie jest - razem bywa trudno ale bez niego jeszcze gorzej:)

 

co o opisu to trafiony w 100%- on podróżuje kiedy tylko znajdzie wolną chwilę, co do problemów z ustabilizowaniem- potwierdziłaś to czego się domyślałam.

 

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...