Skocz do zawartości
madzia4004

bardzo prosze o wrózbe - bardzo pilne (w sprawie szkoły)

Rekomendowane odpowiedzi

madzia4004

mam straszny problem z synem dowiedziałam sie ze jest zagrozony z matematyki nauczycielka powiedział mi ze nie ma szans i nie przepości go

czy moge prosic o rozkład na niego i jego nauke? ma strasznie cięzkie podejscie do zycia i szkoły na niczym mu nie zalezy

bardzo prosze

Bartek 22,08,1999

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
madzia4004

a może moje dane beda potrzebne ?

magda 05,04,1978

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dzika Mysza

Witaj :)

Bartek potraktuje sprawę poważnie, postara się, i jednak ZDA tą matematykę. Będzie ciężko pracował, i osiągnie sukces. . Ponadto absolutnie nie jest tak że na niczym mu nie zależy, co zresztą niedługo udowodni.

Ma swoje marzenia i plany, którymi z nikim się nie dzieli.

Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
madzia4004

Bardzo dziekuje Dzika myszko , ale to bardzo stare zapytanie z 2011 roki jednak stało sie jak piszesz :)

jesli miała bys ochote powrózyc mi na obecna sytuacje dotyczaca syna to bvyło by super - teraz stoi on przed wyborem szkoły bo kończy gimnazjum s[prawa tez ciezka ponieważ słabo sie uczy i nie ma pomysłu co robic - moze uda sie jakoś go nakierowa? co powinien robiv? gdzie dobrze by sie czuł i co miało by sens ?

chce mu pomóc ale samanie wiem jak , nie chce zbyt mocno sugerowac by nie skonczyło sie jak ze mną , szkołe wybrali mi rodzice i kompletnie nie trafili :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czarownica

Czy wyście powariowali? :lol: Grzebiecie w dziale archiwum forum? Po raz kolejny upominam o przestrzeganie regulaminu i pisanie w stosownych miejscach do tego przeznaczonych. Nie na szybko. Tylko rozeznać się w tym co gdzie jest.

Sub USŁUGI -> Wróżby -> Prośby o wróżbę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...