Jump to content

Wycieczka, hala, basen, kolano, kobieta


Recommended Posts

Witam ponownie :zawstydzony:

 

 

Śniło mi się, że pojechałem na wielodniową wycieczkę. Gdy autokar zniknął mi z oczu, zgubiłem osoby, które mogłyby mnie doprowadzić do miejsca, jakim jest ów hotelowy basen (tam był basen i hotel w jednym). Był to jakiś inny kraj, bodajże Niemcy. Szedłem przez park i nie wiedziałem, czy mam skręcić w lewo czy prosto. Poszedłem prosto, ale jak zobaczyłem dwie osoby, które również się zgubiły, to poszedłem z nimi w lewo. Wszedłem do budynku z moim kumplem. Kolega spytał się, który pokój jest dla niego wynajęty. Starsza, trochę posiwiała Pani w okularach szepnęła mu na ucho "Pokój 1060". Mi szepnęła "Pokój 1080" (czułem zawód, bo chciałem być z nim). Ciągle czułem niepokój, bo nie mogłem tam trafić. Czułem również napięcie; Ciągle miałem przeczucie, że zapomniałem wielu rzeczy spakować. Błądziłem tak po basenie połączonym z hipermarketem, aż znalazłem windę, po którym kumpel się dostał do swojego pokoju. Byłem ciekaw swoich współlokatorów, więc wbiłem. Nie było piętra 1080, tylko m.in 2, 4, 8, 4672. Nacisnąłem jakąś tysięczną liczbę, co tam była i zamiast w górę, to pojechałem w dół (on jechał w górę).

 

Byliśmy wszyscy na hali sportowej, uczniowie siedzieli przy ścianach na ławce. Ja miałem mieć walkę wrestlingową (ah te amerykańske show) z jakimś przeciwnikiem. Miałem stabilizator na kolanie (mam problem z prawym kolanem), ale byłem nienaturalnie usztywniony. Na moim ciele było pełno ochraniaczy i strasznie wolno się ruszałem. Mym przeciwnikiem okazała się filigranowej budowy brunetka, która ledwo mi dosięgała do piersi. Powalczyłem niecałą minutę i wygrałem z nią. Z lekkim wewnętrznym smutkiem, ale z pokerową, twardą twarzą odszedłem od niej. Widownia była poruszona, ale nie było oklasków.

Usiadłem na ławce i mi stabilizator na kolano spadł. Był mecz piłki halowej i ciągle piłka leciała obok mnie. Ja wystraszony chroniłem to kolano, na szczęście w niego nie dostałem.

 

 

Najbardziej ciekawią mnie te ochraniacze, które prawie w całości uniemożliwiły mi płynne ruchy oraz ta mała nastolatka.

 

 

EDIT://

 

Aha, jeszcze jedno. Ostatnimi czasy częściej mi się śniły hale sportowej w mojej byłej szkole. Ciekawe...

Edited by Kane
Dodatkowa informacja
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...