Jump to content
KatiJo

Mag

Recommended Posts

KatiJo

W pozytywie:

Osoba zajmująca się magią - szaman, czarownik, kapłan, oświecony, wtajemniczony, wróżbita, uzdrowiciel. Ewentualnie wynalazca, naukowiec, badacz. Posiadający dostęp do wiedzy hermetycznej, niedostępnej zwykłym zjadaczom chleba.

Osoba harmonijna otoczona rodziną i przyjaciółmi. Często w obecnym wcieleniu posiada powiązania z przyjaciółmi z poprzednich wcieleń.

Wysoki poziom rozwoju karmicznego.

 

W negatywnie:

Brutalne obchodzenie się z ludźmi, nieumiejętność zawierania przyjaźni. Ignorant, szarlatan, truciciel. Praktykujący czarną magię. Bałwochwalca, zdrajca. Ktoś, kto zdradził ideę lub przyjaciela dla pieniędzy. Obżarstwo, opilstwo, dekadentyzm, donosicielstwo.

Dużo zobowiązań karmicznych do odpracowania.

 

Źródła:

1. Maria Bigoszewska "Bezpieczny Tarot"

2. Alla Alicja Chrzanowska "Tarot a karma"

Edited by KatiJo

Share this post


Link to post
Share on other sites
NeoNówka

Dusza młoda, rozwijająca się w dobrym kierunku. Dużo zrozumiałeś w poprzednich wcieleniach. Duża świadomość konieczności rozwoju.

 

Poród nagły, niespodziewany, ale łagodny.

 

Długie życie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mesi

MAG

We wcieleniu, któremu patronował Mag, pytający zajmował się magią i zależnie od wieku, w kórym przyszło mu żyć, był czarownikiem, magiem, szamanem, kapłanem. Wcieleniu towarzyszyła samotność, hermetyczność i niechęć do przebywania wśród ludzi.

Charakterystyczna jest szeroka wiedza, rozległe zainteresowania, jednak pytający nigdy nie zajmował się przekazywaniem swojej wiedzy innym. Jednak jest bardzo prawdopobne, że miał jednego zaufanego ucznia, który w obecnym wcieleniu jest jego bliską osobą.

 

- możliwe, że pytający zajmował się czarną magią i wykorzystywał swoją wiedzę i doświadczenie, by szkodzić innym;

- wcielenie męskie;

- długie życie w dobrych czasach, dusza doświadczona;

- możliwa śmierć w wyniku otrucia, uduszenia;

- zawodowe zajmowanie się magią, bycie kapłanem jakiejś religii, nadwornym magiem, alchemikiem.

 

Źródło: Internet

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cosmo

KARMICZNE ZNACZENIE KART W POLOŻENIU PROSTYM:

Zajmowanie sie magią, pełnienie funkcji kapłana, bycie wtajemniczonym szamanem, człowiekiem wykształconym, lecz swoją wiedze zachowującym dla siebie, wynalazca, badacz, naukowiec, chęć pozostawienia swojego śladu na ziemi, liczne kontakty z ludzmi, istotna rola przyjaźni w życiu, wskazuje na powiązania w obecnym wcieleniu z osobami, które w poprzednich inkarnacjach były naszymi przyjaciółmi, rozsądne wykorzystywnie posiadanej władzy dla dobra innych i własnego rozwoju, życie spędzone w dostatku i harmonii, dosyć wysoki poziom rozwoju karmicznego. W połączeniu z: ARCYKAPLANEM - pełnienie funkcji kapłana panującej ówcześnie religii, RYDWANEM - człowiek, który odniósł sukces jako naukowiec, KSIĘŻYCEM - relacja przyjacielska między osobą pytającą a kobietą, SŁOŃCE - relacja przyjacielska między osobą pytającą a mężczyzną.

 

KARMICZNE ZNACZENIE KART W POŁOŻENIU ODWRÓCONYM:

Brutalne obchodzenie się z ludźmi, nieumiejętność zawierania i rozwijania przyjaźni, brak zrozumienia u rówieśników, skłonność do wykorzystywania innych do swych prywatnych celów, posługiwanie się ludźmi, postawa typu: cel uświęca środki, niechęć do nauki, ignorancja, obżarstwo, opilstwo, dekantyzm, zajmowanie sie czarną magią, rzucanie uroków, oddawanie czci siłom zła, poganin, bałwochwalca, zdrajca, sprzedawczyk, ktoś kto zdradził ideę lub przyjaciela dla pieniędzy, donosiciel, dużo obciążeń karmicznych do odpracowania. W połączeniu z RYDWANEM - donosiciel, KOŁEM FORTUNY - wydanie przyjaciela na tortury dla korzyści materialnych, DIABŁEM - zajmowanie się czarną magią, wyznawca sił zła.

 

Źródło: T A R O T

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...