Skocz do zawartości

Własna śmierć, ale czy prawdziwa?


Slimol

Rekomendowane odpowiedzi

Jechałem samochodem z dwoma kumplami. Prowadził ten który obecnie nie ma prawa jazdy, ja siedziałem z tyłu a drugi jako pasażer koło kierowcy (ja również nie mam obecnie prawa jazdy). Szybko się to wydarzyło bo zagadani nagle wbiliśmy się w biały, o podstawie koła, stalowy słup. Przeciął samochód przez całą maskę aż do szyby przedniej. Nie wiem czyj był samochód (srebrna Honda Civic V Hatchback). Prędkość wynosiła ponad 100km/h, na pewno. W czasie zderzenia w zwolnionym tempie widziałem jak powoli słup się wbija a kumple zatapiają się w zbitej już tafli szyby przedniej. Następnie akcja się rozpoczęła w mojej pracy - żyliśmy! (w rzeczywistości pracuję razem z tym który prowadził). Ale nikt z innych znajomych nie wiedział o tym wydarzeniu. Nie wiedziałem wtedy co z drugim kumplem, ale jakiś głos mi potwierdził, że umarliśmy. Nie wiem jak ja, ale kumpel z którym pracuję w skutek mocnego urazu głowy.

I teraz moje pytanie. Śmierć oznacza długie życie, lecz co, gdy w śnie okazuję się, że dalej żyję?

ps. Starałem się szczegółowo podawać (np. kolor i model samochodu) bo może to ma jakieś znaczenie w interpretacji.

ps2. Od dłuższego czasu często śni mi się moja moja praca (miejsce i to co w niej wykonuję) - jestem sprzedawcą w sklepie ze sprzętem RTV i AGD.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

śmierć oznacza zakończenie jakiegoś etapu w Waszym zyciu,pewnie zawodowym,razem pracujecie,kolega z pracy.Ten który kierował-jesteś pod jego wpływem,może nawet nieświadomie.Coś ważnego wydarzy się u Was w pracy,jakieś sytuacje z których nie będziecie zadowoleni.Sami doprowadzicie być może swoja lekkomyślnością do tych wydarzen.

śmierć jest momentem przełomowym,odrodzeniem.

Musisz się strać zrozumieć te sny,bo one informują o przyszłych wydarzeniach.I to potwierdza się znowu w tym co znaczy sen powtarzający się.u Ciebie tematem praca.a sen powtarzający uwidacznia osobiste i konkretne zmagania służące Twojemu rozwojowi.Odpowiada stałym Twoim zmaganiom stale powracającym w życiu.Wskazuje słabości,nad którymi należy zapanować,coś zrozumieć.Powtarzający się sen wskazuje drogę osobistego rozwoju.Powracający sen mówi o tym,że musisz coś zrozumieć,czegoś się nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...